Вчорашня вкладка - Як знову відкрити закриті вкладки в Chrome, Safari та Firefox

Це відбувається постійно - ви випадково закриваєте вкладку, з якою насправді ще не закінчили, або хочете відвідати сайт, який ви знайшли вчора.

То який найпростіший спосіб знову відкрити ці закриті вкладки та повернутися до перегляду?

У цій статті ви дізнаєтеся, як знову відкривати закриті вкладки в Chrome, Safari та Firefox, щоб ніколи не панікувати, якщо ви щось випадково закрили.

Як знову відкрити вкладки в Chrome

Комбінація клавіш

Є кілька способів знову відкрити вкладки в Chrome. Якщо вам потрібні комбінації клавіш, найпростіший спосіб - просто натиснути Command + Shift + T (на Mac) або Ctrl + Shift + T (на Windows).

Якщо ви натиснете цю комбінацію один раз, вона відкриє останню закриту вкладку. Натисніть ще раз, і він виведе той, що перед цим. І так далі.

Параметри меню

Якщо ви більший шанувальник клацання правою кнопкою миші, просто клацніть правою кнопкою миші на області панелі меню вкладок і виберіть "Відкрити закриту вкладку":

Якщо ви повторите це знову, відкриється вкладка, яку ви закрили до цього, тощо.

Як переглянути історію браузера в Chrome

Що робити, якщо ви не можете точно згадати, коли ви відкрили ту вкладку, яку шукаєте? Або ви не пам’ятаєте, як саме називався сайт?

У такому випадку вам може знадобитися лише перевірити історію перегляду - список останніх x відвідуваних сайтів / вкладок, які ви закрили за останні дні чи тижні.

Для цього відкрийте браузер Chrome і натисніть на три маленькі крапки або зелену стрілку у верхньому правому куті.

Це відкриє меню, яке ви бачите на зображенні вище. Четвертий варіант - "Історія" - наведіть на нього курсор або натисніть, і ліворуч відкриється інше меню. Тут буде перелічено вкладки, які ви нещодавно закрили (останні 8–10 або близько того).

Якщо ви хочете побачити всю свою історію перегляду, ви можете натиснути на вкладку історії у верхній частині крайнього лівого меню, що з’явилося, як показано нижче:

І це відкриє вашу історію перегляду, яка виглядатиме приблизно так:

Ви бачите смугу прокрутки праворуч - якщо прокрутити вниз, вона просто продовжить завантажувати більше історії. Це дозволяє побачити, де ви були в Інтернеті.

Хочете відвідати один із цих сайтів? Просто натисніть на нього, і браузер перенесе вас туди (у тому ж вікні).

І це все!

Як знову відкрити вкладки в Safari

Подібним чином у Safari існує кілька способів знову відкрити вкладки, які ви закрили.

Комбінація клавіш

Та сама комбінація клавіш, про яку ми говорили вище для Chrome, працює і в Safari.

Просто натисніть Command + Shift + T (Mac) або Ctrl + Shift + T (Windows), щоб відкрити ці вкладки. Пам’ятайте, ви можете робити це кілька разів, щоб продовжувати отримувати все більше закритих вкладок у тому порядку, в якому ви їх закривали (від найменш останнього).

Параметри меню

Знову ж таки, якщо ви віддаєте перевагу використанню миші та рядка меню, ось як це працює в Safari:

У рядку меню у верхній частині екрана (де є такі опції, як «Safari, файл, редагування, перегляд, історія» тощо) виберіть «Історія»:

Це відкриє кілька варіантів, як ви можете бачити вище. Я навів курсор миші на "Недавно закрито" (перший варіант), і він показує мої дві нещодавно закриті вкладки. Якщо ви використовуєте Safari як веб-переглядач, швидше за все, ви побачите більше вкладок.

Якщо ви бачите щойно закриту вкладку, яку хочете відкрити, просто натисніть її, і вона відкриється в новій вкладці / вікні.

У вас також є можливість "Відкрити останню закриту вкладку" (де також перелічено комбінацію клавіш поруч із нею) та "Відновити всі Windows з останньої сесії".

Як переглянути історію браузера в Safari

Якщо ви хочете переглянути всю історію свого браузера, просто натисніть на цю першу опцію в меню «Історія» (там написано «Показати всю історію», див. Зображення вище), і з’явиться вся ваша історія:

Знову ж таки, якщо ви використовуєте Safari для звичайного браузера, ваша історія, швидше за все, буде довшою :)

Якщо ви хочете відвідати один із цих веб-сайтів безпосередньо, просто двічі клацніть на перераховану URL-адресу, і вона перенесе вас туди в цьому ж вікні.

Як знову відкрити вкладки у Firefox

Якщо ви користувач Firefox, процес досить подібний до того, що ми обговорювали вище.

Комбінація клавіш

Ви можете відкрити нещодавно закриті вкладки у Firefox так само, як у Chrome або Safari - за допомогою комбінації клавіш Command + Shift + t (Mac) або Ctrl + Shift + t (Windows). Простенька.

І якщо ви натискаєте ці клавіші знову і знову, він буде продовжувати відкривати вкладки, які ви закривали, від останнього до найменш нещодавно закритого.

Параметри меню

Щоб відкрити нещодавно закриті вкладки у Firefox за допомогою опцій меню, просто знайдіть значок у верхньому правому куті, який схожий на книги на полиці:

Натиснувши це, ви отримаєте спадне меню, яке матиме вкладку "Історія". Клацніть на нього, як це виділено на зображенні вище.

Це відкриє нове меню, яке матиме опцію "Недавно закриті вкладки", як ви можете бачити нижче:

Якщо натиснути на нього, відкриється інше меню з усіма вашими нещодавно закритими вкладками.

Якщо ви клацнете на одній із цих вкладок, Firefox переведе вас на цю вкладку в новому вікні.

Як переглянути історію браузера у Firefox

Звичайно, якщо ви хочете бачити всі переглянуті вами роботи, а не лише нещодавно закриті вкладки, ви можете переглянути всю історію свого браузера.

Під тим самим маленьким значком книг на полиці у верхньому правому куті ще раз натисніть на опцію "Історія". Потім ви побачите свою недавню історію, а також можливість переглянути всю історію:

Якщо вам потрібна не лише ваша недавня історія (показана там у випадаючому меню), натисніть "Показати всю історію" внизу, і відкриється окреме вікно, подібне до цього:

Якщо ви хочете відвідати будь-яку з цих сторінок, просто двічі клацніть на URL-адресу / рядок, і Firefox переведе вас туди ж у вікні.

Це воно!

Тепер ви можете впевнено відкривати вкладки у своєму браузері, щоб не втратити відстеження того, над чим працювали чи навчалися.