Що таке SDK? Набори для розробки програмного забезпечення, пояснені простою англійською мовою

Комплект розробки програмного забезпечення (SDK) - це набір інструментів у світі розробки програмного забезпечення. Але замість таких інструментів, як викрутки та плоскогубці, SDK містять бібліотеки та API (інтерфейси програмування програм), які полегшують створення додатків для конкретного програмного та апаратного забезпечення.

Деякі пакети SDK необхідні для розробки програми для певної платформи. Наприклад, для розробки програм для Android на Java потрібен Java Development Kit, для iOS - iOS SDK, а для універсальної платформи Windows - .NET Framework SDK.

Все це відбувається за допомогою бібліотек, що входять до кожного SDK. Бібліотека - це, по суті, програмне забезпечення, яке дозволяє вашій програмі взаємодіяти з конкретною платформою, на якій вона працює.

Інструменти для налагодження та створення візуальних елементів часто включаються в SDK, що полегшує розробникам можливість виправити свої програми або створити текстові поля та кнопки. Часто SDK також містять зразок коду, щоб розробники могли швидко ознайомитися з платформою, для якої кодують.

Більше інформації:

  • Посібник для початківців щодо нового AWS Python SDK для Alexa
  • Як створити додаток для прейскуранта криптовалют за допомогою Flutter SDK
  • Як встановити Facebook SDK в React Native для Android або iOS