Пояснили мою роль веб-інженера-інтерфейсу?

Привіт, мене звуть Шон Стоун. Я старший веб-інженер веб-інтерфейсу з Лондона, Великобританія. Я працюю у галузі FinTech і люблю те, що роблю. У цій статті я хочу трохи пояснити свою роль. Для тих, хто хоче продовжувати свою веб-розробку, ви можете знайти це корисним.

Я висвітлю: що ми робимо, як ми керуємо своєю роботою, кар’єрний шлях, мови та інструменти, якими ми користуємось. На закінчення я дам поради щодо того, як можна проникнути в індустрію програмного забезпечення. Не хвилюйся, я нічого не продаю - кілька порад, які я хотів би отримати, коли починав. ?

Інтернетний веб-інженер відповідає за впровадження візуальних елементів, які користувачі бачать і взаємодіють з ними у веб-програмі.

Ми створюємо інтерфейс ?

Ми зосереджені на створенні інтерфейсу користувача (користувальницьких інтерфейсів) для користувачів нашого веб-сайту або веб-програми. Ми розглядаємо кілька речей:

 1. Доступність: Ми часто не помічаємося в Інтернеті, і ми розробляємо наші програми, щоб задовольнити потреб користувачів з певною формою інвалідності. Це можуть бути деякі когнітивні порушення або обмежена спритність. Прикладом є той, хто бореться із зонами, на які можна натиснути, такими як радіовходи або прапорці.
 2. Естетика: стилі наших елементів інтерфейсу, такі як кнопки, шрифти та інтервали. Нещодавно ми впровадили систему дизайну, яка забезпечує узгодженість наших продуктів. Більше інформації про системи проектування можна знайти тут.
 3. Продуктивність: Ми повинні думати про продуктивність наших додатків, щоб підтримувати швидкість сторінки. Це передбачає зменшення мережевих запитів, збереження зображень та SVG-файлів, оптимізованих за допомогою таких методів, як стиснення. Чим швидше ви завантажите цю сторінку для реєстрації, тим більше шансів у користувачів зареєструватися. Ми використовуємо Lighthouse by Google для тестування та збору цікавих показників.
 4. Безпека: Першочергова. Крихітні помилки в коді можуть спричинити витік приватної інформації, і там є люди, котрі цього хочуть. Звичайно, це величезна тема. Ознайомтесь з основами інформаційної безпеки від Mozilla:
 5. Якість коду : Ми використовуємо огляди коду, щоб перевірити роботу один одного. Нам потрібно щонайменше два схвалення, перш ніж що-небудь може перейти до наших активних додатків. Ми використовуємо стандарти кодування, яких слід дотримуватися у всьому інтерфейсі. Github дозволяє нам робити це та багато іншого.

Управління роботою?

Ми дотримуємося гнучких принципів розробки програмного забезпечення, як і більшість компаній. Це спосіб планування нашої роботи на наступні два тижні (спринт). Під час цього процесу ми вдосконалюємо квитки, які є у нас, що слідують за цими двома тижнями.

Вся робота, що залишилася у нас, зберігається у так званому відставанні. Цей відставання заповнюється роботою, яку ми маємо зробити в майбутньому.

Наявність дорожньої карти дає нам чіткий напрямок того, де ми хочемо бути. Для цього ми використовуємо інструмент управління проектами під назвою Jira від Atlassian.

Церемонії ?

 1. Планування спринту налаштовує команду на успіх протягом усього спринту. Зустріч передбачає обгортання відсталих робіт, які слід виконати, та встановлення пріоритетів щодо того, що слід виконати протягом наступних двох тижнів. Команда повинна оцінити кожну історію, щоб побачити, скільки зусиль нам потрібно. Виходячи із задіяних зусиль, ми можемо оцінити потужність (скільки можна зробити порівняно з наявними ресурсами для розвитку).
 2. Щоденна стендап - це дуже коротка зустріч із вашою командою, щоб пояснити: що ви робили вчора, що я роблю сьогодні і чи щось заважає мені робити свою роботу? (блокування). Це тримає всіх у курсі. Нехай це буде коротко. Колись давно стендап тривав для мене годину ...?
 3. Огляд спринту відбувається в кінці спринту. Ми демонструємо іншим зацікавленим сторонам (члену команди продуктів, користувачам нашої системи) те, що нам вдалося досягти. Ми робимо це, роблячи демонстрацію роботи, яку ми робили. Це додає їм впевненості в тому, що ми прогресуємо.
 4. Ретроспектива - це спосіб рефлексувати те, що пройшло добре, а що ні. Це породжує проблеми. З цих проблем ми створюємо дії. Дія - це річ для ініціювання процесу, коли ми можемо зупинити це негативне повторення. Те, що склалося добре, дає нам зрозуміти, що змушує нас працювати краще.

Кар’єрний шлях ↗️

Компанії мають власні кар’єрні шляхи. Дуже поширеною моделлю прогресу в якості інженера-програміста є наступна.

Зверніть увагу: Це моя власна думка і базується на моєму власному досвіді. Термін "інженер" та "розробник" використовуються як взаємозамінні.

 1. Молодші розробники мають майже ніякого досвіду. Вони повинні керуватися старшими членами команди, щоб виконувати свою роботу. Зазвичай вони задають багато питань, але можуть багато чому навчитися і будуть дуже мотивовані це робити. Їх заробітна плата - початкового рівня.
 2. Розробники середнього рівня мають достатній досвід. Вони можуть досягти певних завдань самостійно. Але все ж, час від часу потрібно звертатися до старших членів за порадою. Вони можуть допомогти юніорам, а також надати хороші ідеї старшим членам.
 3. Старші розробники можуть виконувати завдання від початку до кінця без настанов. Вони спонукають інших робити те саме і слідувати передовій практиці. Вони мають достатній досвід, щоб знати, коли щось може піти не так, і як уникнути цих проблем.

Але коли ви потрапляєте до старшого, це все? Ні, не повинно бути. Є два шляхи, якими можна йти.

4а. Провідний технічний керівник / головний розробник / архітектор отримає основного розробника / розробника вищого рангу в команді, який забезпечує надійне технічне бачення та має повагу своїх колег. Менше бере участь у коді, а тим більше в основах використовуваних мов і бібліотек, процесі розробки та інфраструктурі.

4б. Керівник команди / Менеджер команди тепер більше зосереджений на людях команди. Їх самопочуття, кар’єрний розвиток та спілкування з кожним членом команди один на один, щоб переконатись, що вони щасливі, але також виконують завдання, як очікувалося. Більша кількість зустрічей призведе до зменшення часу на розробку. Потрібні управлінські навички, і це непросте завдання.

Виходячи з цього, ви могли б перейти до більш виконавчої ролі. Прикладом є інженерний менеджер. Ця особа керує кількома технічними та командними потенційними клієнтами Інший приклад - головний технологічний директор.

Зазвичай компанії оцінюють рівень вашої компетентності до кількості років вашого досвіду. Для мене це помилка. Я працював з новими початківцями, яких називали більш молодшими, але були обізнаними та сильними. Кандидатів слід приймати за номіналом.

Мови для вивчення?

 1. HTML - це мова розмітки, структура веб-сторінок.
 2. CSS - це мова для опису презентації в Інтернеті, роботи з кольорами, макетом, інтервалами тощо.
 3. JavaScript - це мова Інтернету. Це мова клієнта та покращує взаємодію користувача на веб-сторінці.

Вкладіть багато часу в оволодіння цими трьома мовами. У мене є короткий приклад того, як вони працюють разом у цьому CodePen. Пограйте!

Зверніть увагу: Цей приклад спрощений лише для демонстрації.

Перегляньте мій CodePen тут

Якщо ви задумали, створіть свою власну версію з назвою компанії на ваш вибір і розмістіть у коментарях.

Інструменти для використання? ️

 1. Використовуйте Git для управління версіями вашого коду. Це дозволяє командам співпрацювати над файлами, не спричиняючи втрати роботи.
 2. Використовуйте інтегроване середовище розробки (IDE), щоб написати свій код. Це програмне забезпечення схоже на «Блокнот», але має більше наворотів. Він може дати пропозиції щодо того, як ви пишете свій код, і кольорові коди тексту, щоб його було легше інтерпретувати.

Поради?

Перше, що потрібно зробити, це створити обліковий запис Github. Як і Behance for Designers, це місце, де ви зможете продемонструвати написаний вами код. Це дасть нам (роботодавцям) з чим працювати. Коли я покинув університет, я шукав можливість щось побудувати, навіть якщо це було безкоштовно. Я знав, що в довгостроковій перспективі це принесе мені користь.

Знайти роботу фрілансера?

Одним з моїх перших фрілансерських проектів було створення величезної компанії. Додаток, який вони хотіли, щоб я створив, легко давав 2–3 тис. Фунтів стерлінгів. Я зробив це за пару сотень фунтів. Це було для них повною крадіжкою, але це допомогло під час співбесіди для моєї першої роботи, це точно.

Доведіть, що ваша робота існує?

Щоразу, коли я переглядаю резюме, як правило, якщо там сказано, що ви пройшли курс з Udemy, і все, цього буде недостатньо. Я хочу побачити підтвердження вашої роботи. Для кожного проекту, над яким ви працювали, навіть якщо це був особистий проект або для члена сім'ї, це те, що можна помістити в резюме. Ці заяви про досвід повинні бути підкріплені реальними доказами, будь то посилання на демонстраційне відео чи посилання на реальну сторінку.

Перша робота? Чудово! ?

Зараз ви збираєте невеличку колекцію робіт. Ви вражаєте невелику компанію і починаєте свою першу роботу. Ви станете молодшими, і оточуючі люди можуть багато чому навчити вас безкоштовно. Навчитися у своїх однолітків - це найкращий спосіб вчитися з мого досвіду, і, звичайно, набагато дешевше. Більшість онлайн-курсів допомагають спочатку, і їх слід економно слухати. Ви повинні мати можливість підвищувати свої навички завдяки реальному комерційному досвіду в майбутньому.

Довести себе?

Покажіть, що ви захоплені своєю роботою і хочете активніше вдосконалювати ситуацію. Кожна робота, яку ви отримаєте, матиме хороші і погані якості. Спробуйте придумати, як поліпшити погані речі, і взяти хороші речі на борт для будь-яких майбутніх підприємств. На новій роботі - якщо це можливо - навчіть їх хорошим речам, про які ви дізналися раніше, і спробуйте виправити нові погані речі. Якщо ви відчуваєте, що більше не вчитесь, змініть обставини так, щоб вони були. Ваші навички завжди повинні бути актуальними в галузі, інакше ви залишаєтесь позаду. Це сумно, але правда.

Продати себе?

Завжди знаходите виправдання, щоб додати їх до свого LinkedIn. Поясніть, що ви робили на своїй роботі (ролі та обов’язки). Документуйте це як щоденник, перш ніж про це забути. Додайте професійну фотографію та сильний резюме. Це те, що я маю зараз. Він еволюціонував протягом багатьох років.

На сьогоднішній день я маю 7+ років досвіду створення веб-додатків. Я працював у автомобілебудуванні, фінансах, онлайн-іграх і працював над розробкою та підтримкою веб-додатків на замовлення для різних компаній, що займаються: автомобілебудуванням, цифровими розвагами, промисловими газами, роздрібною торгівлею та послугами порівняння широкосмугового зв'язку. Деякі мої ключові інтереси стосуються написання художньої та нехудожньої літератури, побудови та інтеграції API, автоматизації повторюваних завдань, побудови мобільних ігор та анімації за допомогою полотна Haxe, Unity або JavaScript / HTML5.

Окрім того, що я читав багато технічних книг, я написав власну книгу «Автоматизація за допомогою Node.js. Я читав статті на таких платформах, як Sitepoint, CSSTricks, Egghead, PHPArchitect та Smashing. Я відвідую такі конференції, як PHP Лондон, і стежу за Facebook і розробницькими каналами Google. Я завжди відкритий до нових підходів і шукаю будь-яких порад та підказок, які я можу застосувати до власної роботи - я також можу поділитися зі своїми однолітками.

Це стрімка індустрія ??

Фронтальний світ рухається дуже швидко. Здається, що бібліотеки / рамки завжди з’являються з року в рік. Ви побачите, що для багатьох ролей потрібен досвід React (створений Facebook), Angular (співробітник Google) або Vue (розумний хлопець на ім’я Evan You). Є набагато більше, але зараз я не буду вдаватися в подробиці.

Спробуйте зрозуміти ці бібліотеки, оскільки вони дуже затребувані. Я працюю з React у своїй ролі і вклав багато часу, щоб стати досвідченим у його використанні. Ці бібліотеки та фреймворки - це шар, який знаходиться поверх мови JavaScript. Спочатку станьте професіоналом у JavaScript.

Будувати речі ??

Мотивуйте себе працювати над проектом у свій час. Роками я так цікавився проектами з розробки особистих ігор. Ви так багато дізнаєтесь під час процесу. Одного разу я випадково подумав на роботі: "Чи не було б гарною ідеєю мати таку гру, як" Лінкори ", але замість цього кроликів". Я правильно знаю ... дивна думка .

Тож я знайшов художника, сказав йому, що я хотів, а потім приступив до роботи над доказом концепції. Для гри ви кладете п’ять зайчиків і п’ять пасток, а потім сидите склавши руки і спостерігаючи. Я не зіпсую сюрприз. Гра тут.

На цьому все. Якщо ви коли-небудь хочете отримати більше порад, не соромтеся зв’язуватися зі мною! Дякуємо за читання та удачі! Закиньте кілька хлопків, якщо хочете. ?

Все найкраще,

Шон Майкл Стоун. ✌️