10 найкращих програм для розпізнавання облич для Android та iOS

Ось декілька найкращих програм для розпізнавання обличчя та біометрії відбитків пальців. Вони можуть допомогти захистити ваше програмне забезпечення та ваш Android, а в деяких випадках і iOS-пристрої.

№1. FaceLock

Розпізнавання обличчя може бути не зовсім новим, але програма FaceLock - це безкоштовна програма, яка захищає ваші інші програми, використовуючи лише ваше обличчя. Блокування обличчя - це єдиний ключ для розблокування ваших конфіденційних файлів та програм, які часто використовуються.

Після встановлення програми вона переміщуватиметься та даватиме вказівки до головного меню зі списком опцій, що дозволяє налаштовувати продуктивність програми.

Щоб увімкнути функцію FaceLock, вам просто потрібно натиснути опцію «Увімкнути FaceLock». FaceLock почне виконувати свою роботу щоразу, коли хтось намагатиметься отримати доступ до обмежених програм на вашому телефоні, блокуючи їх, якщо відчує зловмисника.

Існує як безкоштовна, так і платна версія, а також є професійна версія FaceLock.

№2. Справжній ключ

True Key від Intel Security Productivity звільняє вас від необхідності вводити довгі паролі для доступу до програм. Якщо він не розпізнає ваше обличчя, він запитає біометричні дані відбитків пальців для подальшого доступу.

Після того, як ви ввійдете в програму True Key вибраним способом, ваші пристрої вам довірять.

№3. FindFace

FindFace визначає із 70% точністю та надійністю. Якщо ви зробите фотографію незнайомця, ви зможете дізнатися, хто ця людина, через її профіль у соціальних мережах. Наразі це працює з VK, популярною російською соціальною мережею.

FindFace в основному використовується для ідентифікації, перевірки та документування. Він може шукати 250 мільйонів облич за 0,3 секунди. Він підтримує цей темп, і це є важливим критерієм його ефективності.

Нещодавно він досяг 95% точності в деяких обставинах завдяки нейронній мережі, навченій майже до досконалості. Завдяки крос-платформному API він може працювати в будь-якому веб-застосунку, мобільному або настільному додатку.

No4. FaceVault

Це працює лише для забезпечення безпеки iPhone, iPad та iPod. Додаток, відомий як FaceVault, забезпечує ідентифікацію обличчя, а потім розблоковує пристрій iOS для будь-яких функцій, крім тих, які дозволяють жесту для спільного використання слайдів.

FaceVault використовує фронтальну камеру вашого пристрою для сканування вашого обличчя. Навіть якщо ви носите макіяж або окуляри, ваше обличчя можна легко розпізнати.

Якщо не вдається виявити ваше обличчя, ви перейдете в інший режим, де ви зможете розблокувати програму за допомогою коду на основі шаблону.

№5. Виявлення обличчя

Блокування екрану FaceDetection - це ще одна програма захисту екрану для виявлення обличчя з високим рівнем безпеки, яка є відповідною програмою для забезпечення конфіденційності та безпеки вашого цифрового майна.

Програма Розпізнавання облич дозволить розблокувати телефон лише тоді, коли виявить ваше обличчя. Блокування екрана Face Detection можна використовувати як для блокування окремих програм, так і для блокування екрана. Але є також варіант пароля, якщо розпізнавання обличчя не вдається.

Перш ніж мати змогу заблокувати екран, потрібно навчити телефон розпізнавати ваше обличчя. Це одноразовий процес. Він попросить вас встановити низький, середній або високий рівень безпеки. Наступним кроком буде ввімкнення або вимкнення блокування екрана відповідно до ваших уподобань та встановлення пароля.

№6. Розпізнавання обличчя Люксанда

Luxand дозволяє натискати будь-яке виявлене обличчя та давати йому ім’я. Потім цей додаток запам’ятає це обличчя та розпізнає його в майбутньому.

Luxand в основному використовується для систем ідентифікації обличчя, спостереження, контролю часу та контролю, які використовують біометричну ідентифікацію для більш точного аналізу з високим рівнем місцевої безпеки.

№7. Екран блокування обличчя

Ця програма тренується на вашому обличчі та автоматично розпізнає вас. Вам не потрібні ніякі технічні навички, щоб мати можливість ними користуватися. Просто встановіть свій пароль і встановіть прапорець, щоб увімкнути це на екрані блокування.

№8. AppLock Face

Ця програма блокує будь-які програми, які ви хочете залишити приватними. Це гарантує, що лише ви можете отримати доступ до вашої особистої інформації.

Він використовує ваше обличчя як біометричний ключ для розблокування ваших програм.

# 9. Оазис Обличчя

Oasis Face - це автентичне рішення для блокування екрану, яке використовує біометричне розпізнавання обличчя. Це зменшує потребу в паролях та інших процедурах входу.

Oasis Face має повнофункціональний крос-платформний SDK. Він також має оптимізовану бібліотеку для мобільних пристроїв iOS та Android.

Він поставляється з вищою точністю та достовірністю, ніж більшість інших програм, які я перерахував тут, і вимагає дуже незначного обслуговування. Він навіть має модульну архітектуру для оцінки продуктивності аутентифікації обличчя для мобільних пристроїв та на стороні сервера.

No10. Тег імен

Це програма, яка розпізнає та розблокує ваш екран через ваш Інтернет або загальнодоступний профіль. Він працює на Android та iOS.

На даний момент facialnetwork.com працює над технологіями, які можуть сканувати та перевіряти фотографії профілю з додатків для знайомств в Інтернеті тощо. Він може навіть розпізнавати обличчя, переглядаючи розмиті зображення. Він також може миттєво з’ясувати професію, вік людини та перевести вас до її акаунтів у соціальних мережах у режимі реального часу.