Поради щодо супровідного листа від інженера-програміста та менеджера з найму

Супровідні листи, як і резюме, важкі. І більшість людей погано ставиться до них.

Це має сенс - ви, мабуть, лише кожні кілька років пишете супровідний лист або резюме. Це передбачає продаж себе та своїх навичок, з чим більшість людей бореться.

Крім цього, важко перебрати всі поради в Інтернеті та з’ясувати, що насправді варто дотримуватися.

У цій статті я розгляну деякі загальні причини, чому ваш супровідний лист, ймовірно, не такий чудовий, а також мої 10 найкращих способів покращити ваш супровідний лист та виділитися серед натовпу.

Чому ваш супровідний лист потребує роботи

Люди рідко думають, що проблема полягає в їх супровідному листі, навіть якщо вони намагаються отримати співбесіду. Вони часто говорять щось на зразок: "Але у мене було багато людей, які переглядають це, і всі вони кажуть, що це нормально!"

З цим є пара проблем.

По-перше, ви хочете, щоб ваш супровідний лист був кращим, ніж добре - щоб виділитися на надзвичайно конкурентоспроможному ринку праці, він повинен бути зоряним.

По-друге, більшість людей не знають, як правильно написати супровідний лист, і тому вони не можуть не визначити проблеми з вашими.

Рецензентам часто важко висловлювати конструктивну критику, боячись заподіяти чиїсь почуття. Що вам справді потрібне тому, хто має великий досвід найму чи найму у вашій конкретній галузі, щоб отримати точну пораду.

Мої 10 найкращих порад щодо вдосконалення мотиваційного листа

Як людина, яка переглянула багато супровідних листів (хороших і поганих), ось кілька найважливіших речей, про які слід пам’ятати.

Припиніть повторне використання того самого супровідного листа

Вам слід написати персональний супровідний лист для вашої роботи.

Супровідні листи - це спосіб виділити конкурентів і показати організації, чому ви зацікавлені в тому, щоб працювати на них. Це важливіше для деяких організацій, ніж для інших (FAANG, як правило, це байдуже), але чудовий супровідний лист ніколи не зашкодить вашим шансам бути прийнятим на роботу.

Це також може бути корисною вправою для вас - вона дає вам можливість подумати і сформулювати, чому ви зацікавлені в роботі в цій компанії - тому, коли вас запитують в інтерв’ю: "Чому саме ця організація?" у вас є відповідь легко доступна.

Не дотримуйтесь застарілих шаблонів

Ви можете пропустити перелік своєї адреси або роботодавців угорі.

Натомість розглядайте це як електронну пошту та почніть лист просто з "Шановний менеджер з найму". Не турбуйтеся про те, щоб вислідити конкретну людину, до якої ви звернетесь до вашого листа, якщо ви цього вже не знаєте.

Вам також не потрібно боротися за творчі здібності за початкову лінію. Дотримуйтесь таких основ, як "Мене цікавить X" або "Я пишу про позицію Y".

Скажіть компанії, чому ви хочете працювати на них

Вам подобається культура та цінності компанії? Думаєте, робота, якою вони займаються, цікава?

Повідомте їм конкретну причину того, що ви зацікавлені працювати на них на самому початку.

Також повідомте їм, як ви їх знайшли. Чи читали ви в блозі компанії про цікаві дослідження, які вони проводять? Ви бачили, що вони глибоко цінують благодійність та закликають усіх працівників брати участь у ряді волонтерських зусиль?

Однак ви дізналися про них, обов’язково включіть це у свій лист.

Опитування та наймання людей надзвичайно дорого та трудомістко для організації. Компанії вважають за краще інвестувати цей час і зусилля в людей, які справді зацікавлені в роботі для своєї організації (і, отже, можуть прийняти запропоновану пропозицію), а не в будь-яку загальну компанію.

Якщо ви зможете показати організації, що ви глибоко зацікавлені працювати в них, це, ймовірно, збільшить ваші шанси на співбесіду.

Хорошим лакмусовим тестом для цього є запитання себе: "якби я змінив назву компанії та назву роботи, чи міг би я надіслати цей супровідний лист іншій компанії?"

Якщо відповідь позитивна, вам потрібно переписати мотиваційний лист.

Повідомте, чому вони повинні найняти вас замість іншого кандидата

Не просто підсумуйте своє резюме.

Вони мають ваше резюме. Вони знають, що там написано.

Це шанс для вас повідомити потенційному роботодавцю, ким ви є як людина, і чому ви чудово підходите для цієї роботи.

Чи отримували ви чудові компліменти щодо своєї роботи від минулих колег та босів? Чи можете ви з упевненістю сказати: "Я є людиною, що займається всіма речами X"? Згадайте це тут!

Наприклад, ви так захоплені мережею, що читаєте на пляжі Ілюстрований посібник TCP / IP? Напишіть про це! Ви проводили вихідні, працюючи над крутою ідеєю програми? Говорити про це!

Багато частин цього розділу залежать від контексту - в ідеалі ви повинні мати уявлення про культуру роботодавця і базувати пропоновані вами історії на цьому. Але загалом ви можете ставитись до супровідних листів як до розмови.

Бути специфічним

Ви хочете розповісти компанії, як можна вирішити проблеми, з якими вони стикаються в даний час.

Скористайтеся прикладами того, як ви вирішували проблеми на попередній роботі, щоб продемонструвати, як ви будете корисні цій організації.

Дуже важливо показати це на конкретних прикладах, а не просто розповісти їх. Це робить ваші претензії надійнішими та роботодавцю легше уявити.

Набагато менш ефективно сказати: "Я гнучкий вирішувач проблем, з великою увагою до деталей і здатністю керувати складними конвеєрами коду".

Натомість краще писати: "Окрім надзвичайної адаптації, нещодавно я повністю переніс процес випуску коду своєї організації на AWS, де я зміг реалізувати безперервний конвеєр CI / CD. Це призвело до переходу організації з 1 випуску на тиждень до щоденних випусків, з меншою кількістю повідомлених проблем та покращенням звітів про задоволеність розробників на 10%. Я застосовую однаковий рівень відданості та зосередження на всіх проектах, які мені призначено, від оглядів коду до капітальних ремонтів. "

Один із них є значно більш правдоподібним і показує, а не розповідає потенційному роботодавцю про ваші здібності.

Переконайтеся, що ваш супровідний лист звучить як ви

Це не означає, що супровідний лист повинен звучати саме так, як ви говорите. Але це все одно повинно звучати як ваш голос.

Якщо лист насичений висловлюваннями на кшталт: "Якщо ви шукаєте працьовитого, відданого інженеру з продажів з командним духом", це, мабуть, не схоже на вас.

Люди, яким ви надсилаєте мотиваційний лист, - це справжні люди. Часто вони були у вас на посаді всього кілька років тому, і якщо вас наймуть, вони будуть вашими колегами.

Подумайте про них так, і напишіть супровідний лист так, ніби ви описуєте колезі, чому ви ідеально підходить для цієї посади.

Зберігайте це на одній сторінці

Не робіть свій супровідний лист довшим за сторінку.

Якщо вона довша за одну сторінку, ви написали занадто багато. Якщо ви шукаєте речі, які потрібно вирізати, подумайте про пункти вище.

Чи було щось, про що ви пишете, висвітлено у вашому резюме? Видали це. Чи є безглузді фрази на кшталт "Якщо ви шукаєте працьовитого, відданого інженеру з продажу з командним духом"? Видаліть їх. Нехай це буде просто і розкажіть історію про те, чому ви чудово підходите для цієї роботи, у цій команді, у цій компанії.

Подумайте про це як про свій "крок для ліфта", де ви тренуєтесь вдосконалювати свою історію для співбесіди. Ви можете використати модифіковану версію цієї історії, коли на співбесіді отримаєте страшний запит "розкажи мені про себе".

Поясніть будь-які невідповідності

Якщо раніше у вас були лише одна робота, а зараз ви подаєте заявку на роботу зовсім іншої роботи, вам потрібно чітке та переконливе пояснення, чому б вам було добре на цій роботі.

Роботодавці часто отримують сотні, якщо не тисячі резюме на одну посаду. Їм потрібен швидкий, простий спосіб перебору резюме, щоб вирішити, кого вони хочуть дати співбесіду.

Якщо вони відчують щось недобре, наприклад, хтось, хто перебуває або недостатньо кваліфікований або не має досвіду в цій галузі, вони, швидше за все, просто кинуть це в купу "ні".

Ваша робота - переконати роботодавця в тому, що ви чудово справляєтеся із своїми заявочними матеріалами. Це особливо актуально, якщо ви намагаєтеся змінити кар'єру або походите з самоучки або початкового табору.

Це не означає, що ви не можете претендувати на цю роботу (багато розробників-самоучок успішно змінили кар’єру!), Але це ускладнює це.

Потрібно чітко показати роботодавцям, чому ви кваліфіковані, із чудовим супровідним листом та резюме, де висвітлено виконані вами проекти та передані навички з попередніх робіт.

Коректура всього

Прочитайте мотиваційний лист. Потім прочитайте ще раз.

Якщо ви боретеся з граматикою та орфографією, або англійська мова не є вашою рідною мовою, перевірте Grammarly. Він безкоштовний і допоможе вам визначити зміни, які ви повинні внести у свій текст.

Якщо можете, попросіть друга, який отримав чудові оцінки з англійської, допомогти вам. Якщо ваш супровідний лист або резюме важко прочитати через орфографічні та граматичні помилки, основна увага не буде спрямована на ваші досягнення.

Плюс, спілкування - це велика частина будь-якої роботи, якою б технічною не була, а ваша заявка - це місце, де можна продемонструвати свої комунікативні навички.

Оскільки у вас був фактично необмежений час для написання та перегляду вашого резюме, мотиваційного листа та заявки, очікується, що вони не матимуть граматичних помилок чи орфографічних помилок.

Надішліть супровідний лист правильним шляхом

Коли ви надсилаєте заявку компанії, ваш супровідний лист повинен знаходитись у тілі електронної пошти вашої заяви. Не надсилайте порожній електронний лист із двома вкладеннями менеджеру з найму.

Також використовуйте професійну електронну адресу! Щось на зразок [email protected] чудово.

Адреси університетів теж непогані, хоча після того, як ви закінчили університет протягом декількох років, можливо, це гарна ідея оновити його.

Щось на зразок [email protected] - ні.

Шукаєте більше порад про те, як написати ідеальний мотиваційний лист? Перегляньте ці ресурси:

  • Супровідний лист розробника
  • Джоел про програмне забезпечення: Читання вашого резюме
  • Сортування резюме
  • Вам потрібно написати кращий супровідний лист
  • Зразок супровідного листа
  • Черговий зразок супровідного листа