Це найкращі безкоштовні курси, які допоможуть вам вивчити Java 8 та Java 9

Після введення шестимісячного циклу випуску на Java 10 дуже важко встигати за останніми змінами в кожній версії Java. Але якщо ви шукаєте якісь безкоштовні ресурси на Java, такі як книги, навчальні посібники та інші навчальні матеріали, то ви потрапили в потрібне місце.

Існує так багато доступних ресурсів для освоєння функцій, які були введені в Java 8 та Java 9.

Раніше я ділився одними з найкращих підручників та книг Java 8. У цій статті я збираюся поділитися деякими найкращими та безкоштовними курсами Java 8 та Java 9 від Udemy та Pluarlsight.

Ці курси дуже схожі на будь-які оплачувані курси, які ви зазвичай можете придбати, і багато з них безкоштовні з рекламною або освітньою метою. Ви можете приєднатися до цих курсів, щоб вивчити функції JDK 8 та JDK 9 всього за пару днів.

Раніше я починав вивчати нові можливості програмування з книг, але в даний час онлайн-курси є моїм найкращим методом навчання. Існує так багато хороших безкоштовних курсів.

Хоча іноді я помічав, що безкоштовні курси перетворюються на платні, особливо після того, як викладач досягає своїх рекламних цілей, отже, вам слід перевірити ціну, перш ніж приєднуватися до цих курсів.

Хороша ідея - приєднатися до курсів зараз, поки вони безкоштовні. Після реєстрації на курсі ви матимете безкоштовний необмежений доступ навіть після того, як його перетворять на платний курс. Це означає, що ви можете вчитися, коли завгодно.

Навіть якщо ви зараз не навчаєтесь, ви можете дізнатися більше, коли у вас є вільний час або зміниться пріоритет - зарахування шкоди не завдає шкоди.

Чому ви повинні вивчати Java 8 та Java 9?

Якщо ви цікавитесь перевагою вивчення функцій Java 8 та Java 9, то дозвольте сказати вам. Якщо ви хочете бути актуальним як розробник Java на сучасному ринку праці, вам слід вивчити Java 8 зараз.

Я вже згадував раніше у своєму дописі 10 речей, яким слід навчитися розробникам Java у 2018 році, і я кажу це ще раз: вивчіть Java 8 швидше, ніж пізніше.

З моменту першого випуску Java 8 минуло більше чотирьох років, і спільнота Java сприйняла його дуже добре. Він мав декілька цікавих функцій та вдосконалення мови, таких як лямбда-вирази, API потоку для масових операцій, нові API дати та часу для кращої обробки дат, стандартні та статичні методи на інтерфейсі, посилання на методи та багато іншого.

У наш час все більше компаній застосовують стиль кодування Java 8. Якщо ви не знаєте писати код у стилі Java 8, наприклад, використовуючи лямбда-концепцію та концепції функціонального програмування, ви можете залишитися позаду.

Java 8 не тільки є важливою для того, щоб бути релевантною у спільноті Java, але й покращує вашу продуктивність та робить написання коду Java цікавим, коли ви знаєте основи. Ось де ці курси можуть допомогти!

Дійшовши до Java 9, у ньому не було іскри Java 8. Але він все ще був насичений деякими цікавими функціями, такими як модулі та деякі привороти API. Знання цих функцій врешті-решт допоможе вам написати кращий код Java та створити кращу програму на Java.

Курси вивчення Java 8 та Java 9

Ось мій список безкоштовних онлайн-курсів для вивчення Java 8 та Java 9. Цей список включає курси, які підходять для початківців, а також досвідчених програмістів Java, які не знайомі з функціями JDK 8 та JDK 9.

Вам не потрібно відвідувати всі курси. Ви можете переглянути попередній перегляд і прийняти рішення, приєднуватися чи ні. Як мінімум, ви можете приєднатись до одного курсу на Java 8 та іншого на Java 9, щоб пришвидшити себе.

Оскільки ці курси абсолютно безкоштовні, вам нема чого втрачати, приєднавшись до них.

Програмування на Java 9 для початківців у 250 кроків

Це чудовий курс Java для початківців, особливо тих, хто починає його вперше. Цей курс охоплює останню версію Java або Java 9.

Якщо ви хочете вивчити Java з нуля, ви можете приєднатися до цього курсу. Ви дізнаєтесь не тільки про нові функції Java 8 та Java 9, такі як функціональне програмування, лямбди та потоки, а й про інші важливі концепції Java.

Вам потрібно діяти швидко, щоб отримати цей курс безкоштовно, тому що я впевнений, що викладач Ранга Каранам дуже швидко зробить цей курс оплаченим, як тільки він досягне своєї рекламної мети разом із понад 31 тис. Студентів, які вже приєдналися.

У будь-якому випадку, мені особисто подобається стиль викладання Ранги та спосіб його подання концепцій, таких як концепції JShell та Spring на його курсах Spring Framework. Ви дізнаєтесь багато нового за короткий проміжок часу - у цьому немає сумнівів.

Java 8: Основи для початківців

Це дуже короткий курс для вивчення деяких ключових особливостей Java 8, включаючи лямбда-вирази, посилання на методи, функціональний інтерфейс, методи за замовчуванням, API потоку та необов’язковий клас.

Ви не тільки вивчите їх, але також вивчите новий API дати та часу та інші менш популярні, але корисні зміни.

Незважаючи на те, що цей курс не містить вичерпного огляду, ви можете перевірити це для швидкого огляду, особливо якщо ви поспішаєте і не маєте багато часу на самонавчання.

Що нового в Java 8?

Це більш повний курс Java 8, який охоплює майже всі функції, які потрібно знати.

Автор, Хосе Помар, має 20-річний досвід у програмуванні комп’ютерів, і це видно з цього курсу. Ви дізнаєтесь про те, як лямбда-вирази та Stream API знову роблять кодування в Java цікавим.

Він не тільки охоплює основні функції, такі як API дати та часу, але також охоплює невеликі вдосконалення API, як StringJoinger-от join()метод у класі String для приєднання рядків у Java 8.

Ви також дізнаєтесь про JavaFX та JavaScripting за допомогою механізму Nashorn. Загалом, це чудовий курс для вивчення Java 8, але, на жаль, курс не зовсім безкоштовний.

Це від Pluralsight, і вам потрібне членство, щоб отримати доступ до курсу. Єдиний спосіб отримати безкоштовний доступ - це підписатися на 10-денну безкоштовну пробну версію, що непогано.

Також є велика ймовірність того, що ваша компанія може мати ліцензію Corporate Pluralsight, і тоді ви зможете безкоштовно пройти цей курс на рахунку своєї компанії.

Що нового в Java 9?

Це приголомшливий курс для вивчення функцій Java 9. У цьому курсі Сандер Мак, автор популярної книги "Модульність Java 9", пояснив деякі важливі зміни в Java 9.

Курс розділений на 6 розділів. Перший розділ охоплює модульність Java, і оскільки викладач також є автором книги Java Modularity, ви можете очікувати, що це буде найповніше висвітлення, яке ви можете отримати.

Другий розділ присвячений більш цікавим та інтерактивним змінам від Java 9 - JShell. Ви дізнаєтесь про REPL та як користуватися JShell.

Третій розділ зосереджений на невеликих удосконаленнях мови та бібліотеки, таких як зміни в Stream API, Необов’язково, заводські методи колекцій та інші вдосконалення. Цей розділ вам сподобається, оскільки ви будете використовувати ці зміни у своєму повсякденному житті.

Четвертий розділ присвячений змінам HTTP / 2 та Process API, тоді як п’ятий розділ - про вдосконалення Java для робочого столу, такі як оновлення JavaFX.

Шостий і останній розділ присвячений покращенню продуктивності та безпеки. Це пояснює зміни G1 Garbage Collection та компактну функцію String, введену в Java 9.

Як і в будь-якому іншому курсі Pluralsight, вам потрібне членство, щоб приєднатися до цього курсу, або щомісячне, або щорічне членство. Хоча членство не коштує багато (35 доларів на місяць, щоб отримати доступ до їх 5000+ курсів), ви все одно можете безкоштовно отримати цей і курс Java 8, зареєструвавшись на 10-денну безкоштовну пробну версію, що є більш ніж достатнім часом для їх завершення курси.

Наразі все про деякі найкращі безкоштовні курси для вивчення нових функцій Java 8 та Java 9. Я настійно закликаю вас пройти принаймні один Java 8 та один курс Java 9, щоб ознайомитись із новими функціями, зокрема JDK 8 функцій, таких як лямбда-вирази, API потоку, Колектори, Необов’язково та новий API дати та часу.

Інші ресурси безкоштовного програмування, які можуть вам сподобатися:

5 безкоштовних курсів Spring Framework для розробників Java

5 найкращих курсів для вивчення веб-розробки в 2018 році

5 курсів для вивчення великих даних та Apache Spark

5 найкращих курсів для вивчення весняного завантаження в 2018 році

5 безкоштовних курсів щодо структури даних та алгоритмів

5 безкоштовних курсів Linux для програмістів та розробників

Дякуємо, що прочитали цю статтю. Якщо ви вважаєте ці безкоштовні курси Java 8 та Java 9 корисними, поділіться з друзями та колегами.

PS - Ви можете знати, що Java 11 щойно запустилася, і багато говорять про те, БЕЗКОШТОВНО це чи ні, якщо ви хочете дізнатись більше та що нового в Java 11, тоді не забудьте ознайомитися з новинками Sander Mak у Java 11: Довгостроковий курс підтримки Pluralsight. Завдяки Маку це # БЕЗКОШТОВНО протягом одного тижня.