Як знайти електронну адресу будь-якого генерального директора за лічені хвилини

Посібник електронної пошти по галактиці: Частина I

Мені 17, тому моя мережа ще не надто велика. Для мене холодний електронний лист - це найпростіший і найпряміший спосіб зв’язатися із засновником. За останній рік я дізнався не лише про те, як знайти робочу електронну адресу робочого керівника, але й їх особисту.

У цій публікації я навчу вас тонкощам і пошукам когось, хто має електронну адресу. Тож, сідайте, завантажуйте Google Chrome, відкривайте свій Gmail і приступайте до роботи.

Частина 1: Простий вихід

Найпростіший електронний лист - це робочий, але це двосічний меч. Хоча його легше знайти, ця людина могла мати:

 1. сотні на сотні листів щодня заливають їх поштову скриньку
 2. фільтр для відсіювання електронної пошти, або
 3. виконавчий асистент (EA), щоб особисто вибрати електронні листи, які вони повинні прочитати.

Якщо це суто ділова електронна пошта, або ви знаєте, що цей засновник не отримує більше 400 електронних листів на день, спосіб, описаний нижче, підходить саме вам.

Пам’ятайте, що надсилання електронних листів пов’язане з повагою, тому ретельно зважте два варіанти. Ця особа хоче, щоб Ви надіслали їй електронного листа в її особисту поштову скриньку?

Крок 1: Пошук електронного листа за допомогою Hunter.io

Зайдіть на веб-сайт Hunter і зареєструйтесь для облікового запису (також завантажте їх плагін для Chrome).

Мисливець - шалено потужний інструмент. У цій публікації ми використовуватимемо її не одним способом. Це дозволяє знаходити всі електронні листи, прикріплені до певного веб-сайту, перевіряти, чи електронний лист приймається їх сервером, і навіть зберігати ваших потенційних клієнтів на потім.

Крок 2: Шукайте відповідну інформацію

Перейдіть на свою інформаційну панель Hunter і знайдіть інформацію, яку ви шукаєте. Ви можете ввести веб-сайт компанії вашої людини. Hunter зручно знаходить усі електронні листи, пов'язані з сервером.

Електронної пошти вашої людини може не бути, але важливим є шаблон, який ви знайдете. Швидше за все, це буде будь-яка з наведених нижче схем:

 • [Ім'я] @ company.com
 • [first_initial] [last_name] @ company.com
 • [ім’я] [прізвище] @ company.com.

Тепер, коли у вас є зразок, настав час випробувати його.

Крок 3: Перевірте електронну адресу в Hunter

Перейдіть на вкладку Verifier у Hunter:

Введіть, як ви думаєте, електронну пошту вашої людини за шаблоном. Ви побачите один із трьох результатів.

 1. Сервер прийняв електронну адресу ✅
 2. Сервер приймає всі електронні адреси ✅
 3. Сервер відхилив електронну адресу ❌

Якщо це номер 3, ви потрапили в зачіпку. Вам, мабуть, слід перейти до Частини 2: Важкий, але випробуваний і правдивий вихід .

Якщо це №1 чи №2, ви на правильному шляху. Час переходити до свого облікового запису Gmail!

Крок 4: Перевірте свою електронну адресу

Ми ще двічі перевіримо, чи знайдений нами електронний лист справді дійсний, використовуючи недооцінену функцію Gmail. На цьому етапі ми на останньому кроці. Створіть новий чернетку та введіть електронний лист, який ви пробували в Hunter.

Якщо натиснути клавішу Enter і навести курсор на електронну пошту, яку ви ввели, ви побачите місце для зображення профілю та спливаюче місце для їх імені.

Якщо ви бачите фотографію профілю і можете підтвердити, що це ваша особа, ви готові піти. Якщо ви бачите ім’я, і саме воно вам потрібне, ще краще! І, якщо нічого з цього не відповідає дійсності, спробуйте скопіювати та вставити адресу електронної пошти в Пошук Google. Цілком може з’явитися щось, що підтверджує вашу здогадку.

Якщо з’являється зображення профілю, але ви не впевнені, що це вони, поверніться до Google і знайдіть їх ім’я. Перейдіть до зображеньі подивіться, чи зможете ви знайти цю картинку. Ймовірно, ви це зробите, і це буде приєднано до одного з їхніх акаунтів, можливо, до старої фотографії профілю в Twitter чи ще чогось.

Все ще не можете знайти фотографію? Зніміть на екрані маленьке зображення профілю в Gmail і опустіть його в Google Images, щоб здійснити зворотний пошук зображень. Це може дати вам результати, які ви шукали!

Крок 5: Відправте електронну пошту!

ЗАЧЕКАЙТЕ, не треба! Перед відправкою вам слід прочитати наступний допис із цієї серії « Як створити холодний електронний лист для генерального директора зі 100% читанням, клацанням та швидкістю відповіді» .

Тепер, якщо нічого з цього не спрацювало, не хвилюйтеся ні на секунду. Давайте перейдемо до хороших речей.

Частина 2: Важкий, але випробуваний і правдивий вихід .

Отже, ви не змогли потрапити в особисту поштову скриньку генерального директора, не зачеплену фільтрами, помічником виконавчого персоналу або понад 100 електронними листами на день.

На відміну від того, що думає більшість людей, це надзвичайно просто. Вся справа в тому, щоб не здаватися.

Ось що вам знадобиться: обліковий запис LinkedIn, обліковий запис Hunter, Google Chrome і від 5 хвилин до півгодини.

Крок 1: Знайдіть їх LinkedIn

Ви можете або відкрити Google, і спробувати ввести їх ім’я (за ним також їхня компанія, якщо у них загальне ім’я), або здійснити безпосередній пошук у LinkedIn.

Отже, чому LinkedIn? Це може бути золотий рудник інформації.

Коли генеральний директор піднімається, вони можуть забути оновити свій LinkedIn, зберігаючи свої особисті посилання в своїх контактних даних.

Крок 2: Клацніть на їх контактну інформацію

Якщо вам пощастить, і вони забули оновити свій профіль LinkedIn, їх особиста електронна адреса, можливо, там теж є.

Крок 3: Якщо ви бачите особисте посилання, можливо, [first_name] [last_name] .com, натисніть на нього.

Відбудеться одна з двох речей:

 1. Ви потрапите на їх особистий сайт.
 2. Ви потрапите на сторінку "DNS не знайдено".

Якщо трапиться №1, ви на правильному шляху. Подивіться на панель навігації веб-сайту для сторінки контакту або прокрутіть униз, щоб знайти піктограму електронної пошти, а ще краще - саму електронну пошту.

Шукати електронне повідомлення [first_name] @ domain.com або [email protected] - це чудово. Вони завжди переспрямовуватимуть їх на особисту електронну адресу.

Якщо ви не можете знайти електронний лист або навіть щось із написом "моє ім'я на моє повне ім'я крапка com", але ви можете знайти контактну форму, це теж добре. Я кажу, що це «добре», тому що ви просто не зможете відстежувати прогрес електронної пошти, про що я розповім в останньому дописі цієї серії . Але вони майже завжди надходять на свою особисту електронну пошту, тому йдіть на неї, якщо хочете отримати свою електронну пошту!

Якщо трапиться №2, це все ще нормально. Це коли ви викидаєте каталог Інтернету, з / п Сер Тим Бернерс Лі та Вінт Серф.

Крок 3 (вид): Перейдіть на веб-сайт WHOIS.com

Це крок, на який ми можемо повернутися кілька разів. Перейдіть на свою URL-адресу / рядок пошуку у верхній частині Chrome і введіть whois.com/whois/[the__domain].

Коли Інтернет запускався, DARPA (урядовий орган, який заснував ранню його версію) потребував місця для зберігання інформації власників доменів. Тонна людей, які купують домени, як правило, поза GoDaddy.com (до речі, настійно рекомендую використовувати Google Domains), не використовують приватизацію доменів, що дозволяє розмістити їх особисту інформацію.

Якщо ви бачите всю їх інформацію, а не щось на зразок фотографії вище, вам пощастило. Прокручуйте, поки не знайдете те, що шукаєте.

Якщо це не так, не хвилюйтеся.

Крок 4: Шукаємо шаблон імені користувача

Щось, що роблять багато людей, але не замислюються над цим, часто використовують одне і те ж ім’я користувача в усіх акаунтах соціальних мереж.

Використовуючи це усвідомлення, наступним вашим завданням буде зібрати всі їхні соціальні медіа, які ви можете знайти. Якщо вони не є соціальними медіа-організаторами, такими як Джек Дорсі, який має @jack скрізь, ви знайдете свій ключ до успіху.

Витягніть принаймні два рахунки. Першим має бути Twitter, другим може бути Instagram, Facebook або LinkedIn, щоб перевірити, чи є у них ім’я користувача для останніх двох (які необов’язкові при реєстрації).

Тепер ми можемо повторити Частину 1, Крок 4 . Зайдіть у Gmail і введіть ім’я користувача @ gmail.com. За допомогою кроків з’ясуйте, чи дійсно це. Якщо це правильно, ви готові надіслати електронне повідомлення!

Крок 5: Спробуйте гру відгадування перед тим, як вийти з усього

Якщо це не спрацювало, ви можете спробувати щось інше, перебуваючи в Gmail.

Підказки, які дає вам Gmail, - це найважливіша частина головоломки. Другий найпростіший спосіб скористатися цією функцією - це вгадувати найпоширеніші шаблони електронної пошти, поки ви грубо не в'їдете. Ось вони:

 1. [Ім'я] [Прізвище] @ gmail.com
 2. [first_name]. [last_name] @ gmail.com (це насправді той самий електронний лист, що і останній, Gmail не цікавить періоди, крапка).
 3. [ім’я] _ [прізвище] @ gmail.com
 4. [first_initial] [last_name] @ gmail.com
 5. [first_initial] [first_initial] [last_name] @ gmail.com

Зараз кілька людей можуть мати те саме ім’я, що і засновник, до якого ви намагаєтеся зв’язатися. Отже, ви повинні бути впевнені, що це правильна особа, виконавши всі кроки в Частині 1, Крок 4 .

Якщо жоден із цих кроків не працює, ви вдалися до останнього і, мабуть, найпоширенішого кроку, до якого вдалися б, але на даний момент це найкращий варіант.

Крок 5: Goooooooooogle

Поверніться до нашого надійного друга, google.com, і введіть ім’я людини (і назву її компанії, якщо їх ім’я досить поширене). Тепер починайте прокручувати.

Одного разу це було на 3-й сторінці Google, де я знайшов авторський файл about.me, який мав посилання на старий Tumblr, який мав посилання на старий Twitter, який використовував ім’я користувача, яке робив і його Gmail.

Ось, я бажаю тобі всього найкращого. Це залежить від вас, і ви дуже близькі до пошуку електронної пошти засновника. Але, якщо все інше не вдається, ви завжди можете повернутися до частини 1 .

Частина 3: Куди піти звідси

Тепер, коли у вас є електронна адреса, яку ви шукали, вам потрібно написати електронний лист!

У моєму наступному дописі в цій серії буде розказано про те, як писати електронні листи, які привели мені 100% -ву частоту читання, 100% -ву кількість кліків та 80% -ну відповідь.

Якщо вам сподобався цей пост, затримайте його? піктограму (ви можете перейти до 50, ви знаєте). Слідкуйте за наступним та наступним повідомленням, яке буде відстежувати хід вашої електронної пошти.

Слідуйте моєму Медіуму, щоб буквально дізнатися більше про дизайн з нової точки зору. Протягом наступних кількох місяців я занурююсь у те, як дизайн буде перетинатися з майбутнім. На цій сторінці ви побачите тематичні дослідження, що стосуються самокерованих автомобілів, та публікації, що висвітлюють інтерфейси, які порушують межі у світі UI / UX.

Ви також можете зловити мене в Instagram @theostrauss та Twitter @theodorestrauss!