Як встановити колбу у віртуальному середовищі

Якщо ви хочете використовувати Flask, ви знаходитесь у правильному місці! Цей посібник навчить вас, як встановити Flask, якщо ви хочете дослідити веб-розробку з ним.

Тільки майте на увазі, що Flask не завжди може бути найкращим вибором - з ним важко створювати великі веб-програми, якщо ви новачок у веб-розробці в Python. Можливо, перевірте Django як інший варіант.

Flask - це мікрофреймворк, і ви можете вибрати функціональність, яку хочете мати, серед базових функціональних можливостей, які ви вже маєте, зі стандартної веб-фреймворки.

Спочатку переконайтеся, що ви встановили Python 3 і використовуєте його у віртуальному середовищі.

Також переконайтеся, що ви вже не перебуваєте у віртуальному середовищі. Потім створіть нове віртуальне середовище з іменемpy3-flask

$ mkvirtualenv py3-flask --python=/usr/bin/python3

Тепер виконайте workonкоманду, щоб побачити список віртуальних середовищ на вашому комп'ютері. Це повинно бути py3-flaskв рядку.

Після цього активуйте це середовище:

$ workon py3-flask

Ваше віртуальне середовище буде активовано за допомогою копії інтерпретатора Python із властивостями Python 3. Вам слід бігти

$ python --version

щоб переконатися, що ви справді перебуваєте в середовищі Python 3.

Щоб було зрозуміло, якщо ви вже встановили Django або інший фреймворк, він не повинен знаходитися в цьому середовищі. Ми використовуємо віртуальне середовище, щоб не встановлювати різні рамки окремо.

Щоб бути впевненим, біжи

pip freeze

Переконайтеся, що Django не вказаний у списку вихідних даних, створеному вищезазначеною командою.

Тепер давайте встановимо Flask. Якщо ви хочете дізнатись більше, ось офіційний посібник із встановлення. Однак багато розробників воліють встановлювати додаткові пакети за допомогою Flask для більшої функціональності.

Щоб встановити лише Flask, виконайте

$ pip install flask

Коли ви запускаєте pip freezeзнову, він повинен відображати вас Flaskу перелічених пакунках.

Це громіздке виконання довгих команд, подібних цій. На щастя, є щось подібне і package.jsonв домені Python - список залежностей, який менеджер пакунків може використовувати для продублювання середовища, завантажуючи їх із відповідною версією з центрального репо.

Стандартним є використання pip freezeта реєстрація вихідних даних у локальному файлі, який може контролюватися джерелом.

$ pip freeze > requirements.txt

Ось вміст requirements.txtмого середовища після встановлення цих пакетів Flask. Ви можете додавати або видаляти більше пакетів у міру зростання вашої програми. Наразі просто скопіюйте та вставте вміст наведеного нижче в текстовий файл у тому ж каталозі, що і ви.

Babel==2.2.0 Flask==0.10.1 Flask-Babel==0.9 Flask-Login==0.3.2 Flask-Mail==0.9.1 Flask-OpenID==1.2.5 Flask-SQLAlchemy==2.1 Flask-WTF==0.12 Flask-WhooshAlchemy==0.56 Jinja2==2.8 MarkupSafe==0.23 SQLAlchemy==1.0.12 Tempita==0.5.2 WTForms==2.1 Werkzeug==0.11.4 Whoosh==2.7.2 blinker==1.4 coverage==4.0.3 decorator==4.0.9 defusedxml==0.4.1 flipflop==1.0 guess-language==0.2 itsdangerous==0.24 pbr==1.8.1 python3-openid==3.0.9 pytz==2015.7 six==1.10.0 speaklater==1.3 sqlalchemy-migrate==0.10.0 sqlparse==0.1.18

Цей список пакетів взятий звідси.

Після збереження файлу просто запустіть

$ pip install -r requirements.txt

Менеджер пакунків подбає про встановлення відсутніх пакунків для вас! І вам слід зафіксувати цей файл у вашій системі контролю джерела.

Наведений вище набір команд передбачає, що у вас є машина Linux або машина Mac OSX. Або що ви використовуєте розміщений у хмарі вікно на cloud9 або Nitrous, або, можливо, ви використовуєте поле Vagrant.

Але якщо вам доводиться використовувати машину Windows, розгляньте можливість використання Windows Powershell замість Windows CMD. Більшість команд будуть однаковими. Якщо вам потрібна будь-яка допомога, ви можете перевірити цю дискусію щодо переповнення стека.