Повний навчальний посібник React Boilerplate - від нуля до героя

Коли ми починаємо вивчати React, для створення наших проектів нам потрібно зробити шаблон з нуля або скористатися деякими, наданими спільнотою. Майже весь час ми використовуємо додаток create-response-app , щоб створити додаток без конфігурації збірки. Або ми просто робимо свій власний простий шаблон з нуля.

З цього приходить на думку: чому б не зробити шаблонний шаблон з усіма залежностями, якими я завжди користуюся, і залишити його готовим? Громада також думала так, тому зараз у нас є декілька створених громадою котлів. Деякі з них складніші за інші, але вони завжди мають одну і ту ж мету - заощадити максимальну кількість часу.

Ця стаття навчить вас, як ви можете створити свій власний шаблон з нуля з основними залежностями, що використовуються сьогодні у спільноті React. Ми будемо використовувати деякі найпоширеніші функції сучасності, і звідти ви можете налаштувати їх як завгодно.

Шаблон, створений цією статтею, буде доступний тут!

Починаємо

Перш за все, ми збираємося створити папку, щоб запустити наш шаблон. Ви можете назвати це як завгодно, я назву свою реакцію .

Відкрийте свій термінал і створіть його таким чином:

mkdir react-bolt

Тепер перейдіть до створеної папки та введіть таку команду:

npm init -y

NPM створить package.jsonдля вас файл, і всі залежності, які ви встановили, і ваші команди будуть там.

Тепер ми збираємося створити базову структуру папок для нашого шаблону. Поки що це буде так:

react-bolt |--config |--src |--tests

Веб-пакет

На сьогоднішній день Webpack - найвідоміший модуль-пакет для програм JavaScript. По суті, він об’єднує весь ваш код і генерує один або кілька пакетів. Ви можете дізнатись більше про це тут.

У цьому типовому прикладі ми будемо використовувати його, тому встановіть усі ці залежності:

npm install --save-dev webpack webpack-cli webpack-dev-server webpack-merge html-webpack-plugin clean-webpack-plugin img-loader url-loader file-loader 

Тепер у нашій configпапці ми збираємося створити ще одну папку з назвою webpack, а потім у цій webpackпапці створіть 5 файлів.

Створіть файл із назвою paths.js. Усередині цього файлу буде цільовий каталог для всіх вихідних файлів.

Всередині цього розмістіть весь цей код:

Тепер створіть інший файл із назвою rules.jsі помістіть туди такий код:

Після цього ми створимо ще 3 файли:

webpack.common.babel.js

webpack.dev.babel.js

webpack.prod.babel.js

По суті, у нашому webpack.common.babel.jsфайлі ми налаштували конфігурацію введення та виводу, а також включили всі необхідні плагіни. У webpack.dev.babel.jsфайлі ми встановили режим розробки. І в нашому webpack.prod.babel.jsфайлі ми встановили режим виробництва.

Після цього, у нашій кореневій папці, ми збираємося створити останній файл веб-пакета, що викликається, webpack.config.jsі помістимо такий код:

Наша конфігурація веб-пакета готова, тому зараз ми будемо працювати над іншими частинами шаблону за допомогою Babel, ESLint, Prettier тощо.

Бабель

Я думаю, що майже всі, хто працює з React, напевно чули про Babel і про те, як цей простий перекладач допомагає нашому життю. Якщо ви не знаєте, що це таке, Babel - це, в основному, перекладач, який перетворює ваш код JavaScript у звичайний старий JavaScript ES5, який може працювати в будь-якому браузері.

Ми будемо використовувати купу плагінів Babel, тому в нашій кореневій папці встановіть:

npm install --save-dev @babel/core @babe/cli @babel/node @babel/plugin-proposal-class-properties @babel/plugin-proposal-object-rest-spread @babel/plugin-syntax-dynamic-import @babel/plugin-syntax-import-meta @babel/plugin-transform-async-to-generator @babel/plugin-transform-runtime @babel/preset-env @babel/preset-react @babel/register @babel/runtime babel-eslint babel-jest babel-loader babel-c[email protected]

Після цього ми створимо файл у нашій кореневій папці, .babelrcі всередині цього файлу ми розмістимо такий код:

Зараз наш проект скомпільований Babel, і ми можемо без проблем використовувати синтаксис наступного покоління JavaScript.

ESLint

На сьогоднішній день найпоширенішим інструментом для об’єднання проектів є ESLint. Дійсно корисно знайти певні класи помилок, такі як ті, що стосуються сфери дії змінних, присвоєння незадекларованим змінним тощо.

Спочатку встановіть такі залежності:

npm install --save-dev eslint eslint-config-airbnb eslint-config-prettier eslint-loader eslint-plugin-babel eslint-plugin-import eslint-plugin-jsx-a11y eslint-plugin-prettier eslint-plugin-react 

Потім у нашій кореневій папці створіть файл із назвою .eslintrc та помістіть туди такий код:

Гарніша

Prettier - це в основному програмоутворювач коду. Він аналізує ваш код і повторно друкує його за власними правилами, що враховують максимальну довжину рядка, при необхідності обертаючи код.

Вам просто потрібно встановити його:

npm install --save-dev prettier

А в нашій кореневій папці створіть файл із назвою .prettierrc та помістіть туди такий код:

Зреагуйте

React - це бібліотека програм JavaScript з відкритим кодом для побудови користувальницьких інтерфейсів. Він був розроблений Facebook і за ним стоїть величезна спільнота. Якщо ви читаєте цю статтю, я припускаю, що ви вже знаєте про React, але якщо ви хочете дізнатись більше про це, ви можете прочитати тут.

Ми збираємось встановити такі залежності:

npm install --save react react-dom cross-env

І всередині нашої srcпапки ми створимо простий HTML-файл index.htmlі помістимо такий код:

After that, we’re going to create a simple React project. Inside our src folder, create a index.js file like this:

Inside our src folder we’re going to have the following structure:

src |--actions |--components |--reducers |--reducers |--store

Create a file called App.js inside the components folder, and put in the following code:

Redux

Redux makes it easy to manage the state of your application. Another way of looking at this is that it helps you manage the data you display and how you respond to user actions. These days a lot of people prefer other options like MobX or just the setState itself, but I’m gonna stick with Redux for this boilerplate.

First, we’re going to install some dependencies:

npm install --save redux react-redux redux-thunk

Then, we’re going to create our Redux store, and put some state there. In our store folder, create an index.js file and put that following code there:

Now, inside our reducers folder create an index.js and put the following code:

Last, we’re gonna to our index.js in our src folder, and wrap the code with the /> and pass our store as props to make it available to our application.

It’s going to be like this:

All done. Our Redux store is configured and ready to go.

React Router

React Router is the standard routing library for React. Basically, itkeeps your UI in sync with the URL. We’re gonna use it in our boilerplate, so install it:

npm install --save react-router-dom

After that, go to our index.js in our src folder and wrap all the code there with the

r>.

Our index.js in our src folder it’s going to end up like this:

Styled Components

Styled Components makes CSS easy for everyone, as it helps you organize your React project. Its objective is to write more small and reusable components. We’re gonna use it, and if you want to learn more about it, read up here.

First, install it:

npm install --save styled-components

Then, in our App.js file inside our components folder, we’re going to create a simple title using Styled Components. Our title is going to be like this:

And inside our file, we need to import styled components, so our file is going to end up like this:

Jest & React Testing Library

Jest is an open-source JavaScript testing library from Facebook. It makes it easy to test your application, and gives us a lot of information about what is giving the right output and what’s not. React Testing Library is a very light-weight solution for testing React components. Basically, this library is a replacement for Enzyme.

Every application needs some kind of tests. I’m not gonna write tests in this article but I’m gonna show you how you can configure these tools to start testing your applications.

First, we’re gonna install both:

npm install --save-dev jest jest-dom react-testing-library

After that, go to our package.json and put the following after all:

Then, go to our config folder, and inside it created another folder called tests and inside that folder, create 2 files.

First, create a file called jest.config.js and put in the following code:

Then, create a file called rtl.setup.js and put in the following code:

All done. Our boilerplate is ready to go and you can use it now.

Now go to our file package.json and put in the following code:

Now, if you run the command npm start and go to localhost:8080, we should see our application working fine!

If you want to see my final code, the boilerplate created by this article is available here!

I have some ideas for some features that I’d love to include in the boilerplate, so please feel free to contribute!

? Follow me on Twitter!

Follow me on GitHub!

I’m looking for a remote opportunity, so if have any I’d love to hear about it, so please contact me!

Original text