25 Інструменти Mac для продуктивного кодування

25 Інструменти Mac для продуктивного кодування

1. Сучасний браузер

Chrome і Firefox працюють швидко і мають консолі для налагодження, що є критично важливим для веб-розробників. Вам все одно слід тестувати в Internet Explorer (а незабаром і в Microsoft Edge), а також у Safari, але вам слід виконати роботу за допомогою Chrome або Firefox.

Безкоштовно на //www.google.com/chrome/browser/ або //www.mozilla.org/en-US/firefox/new/

2. Альфред

Подумайте про Альфреда як про версію Spotlight з турбонаддувом. Альфред служить командним рядком для всього вашого комп’ютера, допомагаючи запускати програми, відтворювати музику та виконувати пошук з будь-якого місця за допомогою універсальної гарячої клавіші. Безкоштовна версія постачається майже з усім, але як тільки ви інстинктивно використовуєте Альфреда десятки разів на день, ви, мабуть, розтрапитесь за 20-доларовий акумулятор.

Безкоштовно на //www.alfredapp.com/

3. Devdocs.io

Devdocs - це браузер документації API.

Безкоштовно на //devdocs.io/

4. Час порятунку

З такою великою кількістю відволікаючих факторів та можливостей у вашому цифровому житті легко розсіятися. RescueTime допомагає зрозуміти ваші повсякденні звички, щоб ви могли зосередитися та бути більш продуктивними. Rescue Time безпечно працює у фоновому режимі на вашому комп’ютері та мобільних пристроях. Він відстежує час, витрачений на програми та веб-сайти, даючи точне уявлення про ваш день, а також надає детальні звіти та дані на основі вашої активності, щоб допомогти вам стати більш продуктивним щодня.

Ви також можете встановити цілі, щоб допомогти вам не відставати від шляху та ще більше підвищити вашу продуктивність. Ваш прогрес можна переглянути на інформаційній панелі, у щотижневому звіті електронною поштою та у звіті про цілі.

//www.rescuetime.com/

5. Видовище (або Divvy)

Не розгортайте, не мінімізуйте та не перетягуйте вікна - керуйте їх положеннями за допомогою гарячих клавіш! Видовище економить час, коли потрібно розташувати два вікна поруч. Він також може переключати вікна між моніторами, що ідеально підходить, якщо ви використовуєте кілька екранів. Divvy працює ще краще, але Spectacle безкоштовний.

Безкоштовно на //spectacleapp.com/ або 14 доларів на //mizage.com/divvy/

6. IDE

Текстові редактори чудово працюють для роботи з простими сценаріями, але як тільки ваш проект ускладниться, вам слід перейти на інтегроване середовище розробки. Хороший IDE запропонує інструменти контролю версій, тестування, підключення javascript та різниці. Найголовніше, він запропонує розумні конфігурації за замовчуванням. JetBrains робить чудові IDE для JavaScript, Ruby, Python та PHP.

Безкоштовна пробна версія, потім $ 79 //www.jetbrains.com/

7. Атом (або піднесений)

Безкоштовний текстовий редактор GitHub чудово підходить для написання невеликих сценаріїв або маніпулювання файлами, занадто великими для середовищ розробки. Це дозволяє використовувати макроси та інші способи редагування тексту, що економить час. Sublime Text працює ще краще і може коштувати $ 70 для реєстрації, якщо ви багато використовуєте його.

Безкоштовно на //atom.io/ або //www.sublimetext.com/2

8. ОхМыЗШ

Якщо ви взагалі проводите час у терміналі, це варто завантажити. Коди кольорів ZSH, що виводяться з вашого командного рядка. Він також показує важливі візуальні сигнали, наприклад, на якій гілці git ви перебуваєте, і на який час закінчилась ваша остання команда. Завершення вкладки та автовиправлення також значно заощаджують час.

Безкоштовно на //github.com/robbyrussell/oh-my-zsh

9. Скітч

Робіть знімки екрана (або часткові знімки екрана) за допомогою загальної гарячої клавіші, а потім швидко розмічайте знімок екрана стрілками та великим текстом (за замовчуванням колір - гарячий рожевий!). Ви можете легко експортувати в різні формати або перетягувати знімки екрана в інші програми. Оскільки Evernote є власником Skitch, він автоматично створить резервну копію всіх ваших скріншотів.

Безкоштовно на //evernote.com/skitch/

10. ДжерелоДрево

Це найкращий графічний інтерфейс користувача для Git, і він безкоштовний (хоча вам доведеться зареєструвати його на електронну адресу). Навіть якщо ви виконуєте більшу частину свого Git з командного рядка, Дерево джерел все одно корисне, коли вам потрібно виконувати більш складні завдання Git (наприклад, зворотні коміти, ускладнені злиття або вишні).

Безкоштовно на //www.sourcetreeapp.com/

11. Трелло

Цей віртуальний KanBan чудово підходить для управління невеликими продуктами з невеликими командами. Трелло набагато візуальніший (і тактильніший), ніж Джира, і менш догматичний, ніж Pivotal Tracker. Він може використовуватися для всього, від вигадливого списку справ до координатора історії спринтів із підтримкою API.

Безкоштовно на //trello.com/

12. Ярлики універсальної клавіші управління (Bash)

Ці сотні разів, коли ви щоразу досягаєте клавіш зі стрілками, складаєте. Це 90-секундне відео може врятувати вас дні неспання. Ці універсальні комбінації клавіш працюють в OSX (а також у випадку, коли ви SSH ввійшли в Linux).

Безкоштовно (входить до складу OSX)

13. ScreenHero

Якщо ви взагалі робите віддалене сполучення, ви неодмінно хочете використовувати Screen Hero. Це дешевше, ніж альтернативи підприємства (Citrix, LogMeIn), і швидше, ніж Skype. Кожен користувач також отримує власну мишу та клавіатуру! Лише одна людина повинна мати платний обліковий запис Screen Hero, щоб ним користуватися. Team Viewer має подібну функціональність і безкоштовний для особистого користування.

Slack нещодавно придбав Screen Hero, але ви все ще можете завантажити його тут безкоштовно: //www.freecodecamp.com/field-guide/how-do-i-install-screenhero

14. Зберігання файлів

Обов’язково увімкніть File Vault, вбудований в OSX шифрувач жорсткого диска. Таким чином, навіть якщо ваш ноутбук викрадений, ваша особа, код та дані будуть захищені.

Безкоштовно (входить до складу OSX)

15. Машина часу

OSX включає безпроблемну систему резервного копіювання під назвою Time Machine. Навіть якщо ви зберігаєте всі файли в Dropbox, Evernote або Google Drive, ви, мабуть, не хочете витрачати години на переналаштування середовища розробки. Покладіть зовнішній жорсткий диск на свій стіл і підключіть його раз до часу для автоматичного резервного копіювання. Машина часу почне нагадувати вам про це кожні 10 днів.

Безкоштовно (входить до складу OSX)

16. Хмарне сховище

Хмарне сховище не тільки дозволяє легко обмінюватися файлами під час співпраці з колегами, воно також служить протипожежною резервною копією дорогоцінних фотографій та відео (на багатьох серверах у багатьох місцях світу.) Космос з кожним роком дешевшає. Наприклад, додатковий простір на Google Drive становить лише $ 0,25 / гігабайт / рік.

Безкоштовно на drive.google.com/ або //www.dropbox.com/downloading

17. LastPass / 1Password / PassPack

Пересічна людина щороку витрачає години на скидання забутих паролів. Такі інструменти для паролів заощаджують час та розумову енергію, зберігаючи та автоматично заповнюючи ваші паролі. Вони також дозволяють мати довгі, унікальні паролі для кожного сайту, що робить практично неможливим злом хакера зламати ваш пароль.

Безкоштовно на //lastpass.com/ або //agilebits.com/onepassword або //www.passpack.com/

18. Режим приватного перегляду / анонімного перегляду

Багато людей не усвідомлюють, що це існує, але ви можете легко приховати свою особу від веб-сайтів під час перегляду. У Google Chrome натисніть Command + Shift + N. У Firefox натисніть Command + Shift + P. Як бонус, це корисно для запуску двох сеансів браузера на одному комп’ютері, і іноді це може допомогти вам обійти сайти з платними стінами, такі як NYTimes.com.

Безкоштовно (входить до складу Chrome і Firefox)

19. Інструмент обміну повідомленнями

Наша команда переглянула та випробувала безліч різноманітних інструментів обміну повідомленнями. З усіх, які нам подобаються, Gitter найкращий для постійної кімнати чату, надсилання приватних повідомлень, створення користувацьких каналів, специфічних для груп, та простого обміну файлами. Якщо вам не потрібна приватна кімната з понад 25 людьми, Gitter є абсолютно безкоштовною. Gitter допомагає синхронізувати всіх під час переміщення між робочим столом та мобільними пристроями.

Безкоштовно на //gitter.im

20. StackExchange

Важко уявити програмування до 2008 року. Саме тоді інженери закладають перші смуги клейкої стрічки, яка тепер утримує професію інженера програмного забезпечення, створивши StackOverflow. А тепер є ServerFault, SuperUser та наш улюблений UX Exchange. Існує велика ймовірність, що будь-яке повідомлення про помилку, яке ви загуглите, призведе вас до повідомлення про переповнення стека, і з поважної причини. Створіть обліковий запис і платіть за нього, відповідаючи на запитання та голосуючи за корисні відповіді.

Безкоштовно на //stackexchange.com/

21. Флюс

Якщо ви коли-небудь мали проблеми зі сном після довгої ночі, дивлячись на екран свого комп’ютера, Flux для вас! Ваш циркадний ритм не може відрізнити сонячного світла від світіння монітора. Цей безкоштовний інструмент поступово змінює кольори вашого комп’ютера під час і після заходу сонця.

Безкоштовно на //justgetflux.com/

22. LinkedIn

Без LinkedIn ви просто відключені від радарів більшості роботодавців та рекрутерів. Кілька коротких порад LinkedIn: 1) встановіть зв’язок із усіма, ким можете. 2) Детально опишіть свою історію роботи, онлайн-курси, які ви пройшли, та отримані вами сертифікати. 3) Якщо ви отримуєте нерелевантні або небажані повідомлення від рекрутерів, не скигайте над ними. Просто ввічливо реагуйте або просто ігноруйте їх.

Безкоштовно на //www.linkedin.com

23. Зустрічі

Немає більш швидкого способу побудувати свою професійну мережу та отримати нові ідеї, ніж відвідувати вечірні переговори, міксери та вечірки хаків. Багато з цих заходів є безкоштовними, і зазвичай вони починаються приблизно в обідній час. Деякі навіть включають їжу! Зайдіть на Eventbrite.com або Meetup.com і перегляньте події у вашому районі.

Безкоштовно на //www.meetup.com/ та //www.eventbrite.com/

24. Twitter

Незважаючи на те, що Twitter дозволяє ділитися кожною думкою, яка виникає у вас у голові, його справжньою цінністю є спілкування в реальному часі. У багатьох людей, з якими ви захочете поговорити, є облікові записи Twitter, і ви будете здивовані тим, як часто (і швидко) вони будуть відповідати на ваш твіт. Обов’язково використовуйте фотографію профілю (найкращі знімки з головою) з коротким відповідним описом. І тримайте речі позитивними!

Безкоштовно на //www.twitter.com

25. Google (або DuckDuckGo)

Часто кажуть, що найпродуктивніші кодери гуглить рано і часто. Швидше за все, хтось зіткнувся з будь-якою проблемою, на якій ви застрягли, і опублікував відповідь у блозі чи StackOverflow. Якщо ви можете сформулювати свою проблему, ви, як правило, можете знайти рішення.

Безкоштовно на //www.google.com

Використовуйте інструменти та процвітайте! А якщо ви хочете покращити кодування, перевірте //freecodecamp.com.

Спочатку опубліковано на blog.freecodecamp.com 1 жовтня 2014 року.