Як зламати майже будь-яке співбесіду

Ви готуєтеся до майбутньої співбесіди? Прочитайте ці надзвичайно корисні поради щодо інтерв’ю, щоб переконатися, що ви готові до цього! Тому що, чому б не ...?

Більшість роботодавців останнім часом стикаються з чималим тягарем у процесі прийняття на роботу. У сучасному конкурентному світі сьогодні ставки на розбиття інтерв’ю злітають високо в небі. Незважаючи на те, що ви брали участь у більшій кількості інтерв'ю, ніж можете перерахувати на пальцях, кожне інтерв’ю - це новий досвід навчання.

Здається, ніколи не стає легше, правда?

На кожному співбесіді ви знайомитесь з новими людьми, маркуєте себе і продаєте себе. Щоб вижити в процесі, вам потрібно продемонструвати свої вміння і залишатись бадьорим та ентузіазмом все це, незалежно від того, скільки часу це займе! Це може бути складним випробуванням, особливо коли ви берете співбесіду на роботу, на яку б вам хотілося взяти на роботу.

Ось декілька порад про те, як пройти майже будь-яке співбесіду та зробити процес вигляд піднесеним. Давайте пройдемо через високі ціни на молоток зараз!

Перед співбесідою

Інтерв’ю іноді може бути приголомшливим, особливо коли це робота вашої мрії або посада, якою ви дуже захоплюєтесь. Ви повинні піднятись, щоб презентувати себе невдоволено особисто, щоб покласти цей кар’єрний прогрес. Нижче наведено контрольний список, про який ви повинні дбати, перш ніж брати участь в співбесіді.

Підготовка - це авангард хвилі виступу!

1. Почніть з дослідження компанії та вимог до роботи:

Проведіть значне дослідження про компанію, у якої ви плануєте взяти інтерв’ю, ще до того, як подати заявку. Знання компанії та вимог до роботи також може допомогти вам визначити цілі вашої кар'єри. Вивчення компанії означає не лише відвідування їхнього сайту та натягування речі чи двох на співбесіду. ЗНАТИ ЇХ.

Перед співбесідою знання про заснування компанії, їхню роботу протягом багатьох років, економіку, пільги, середні зарплати та досягнення, безсумнівно, додає вашої підготовки до співбесіди.  

Щоб дізнатись про бажану вакансію, уважно прочитайте « Що ми шукаємо», «Що нам потрібно, хто ми, кваліфікація роботи та вимоги до роботи» .

Ось кілька конкретних речей, які ви можете зробити:

 1. Перейдіть на веб-сайт компанії (не лише заради контрольного списку)
 2. Дослідіть їх акаунти в соціальних мережах
 3. Ознайомтеся з їх крутою роботою
 4. Дослідіть своїх конкурентів
 5. Шукайте співробітників на LinkedIn
 6. Перегляньте і будьте готові!

2. Знайте своїх інтерв'юерів / рекрутерів

У багатьох випадках ви можете не знати своїх інтерв'юерів, але у вас точно є контактна особа. Спробуйте заздалегідь дізнатися свого інтерв’юера / рекрутера. Трохи знайомства допомагає тонні!

Шукайте їх на LinkedIn. Це найкращий спосіб познайомитися. Ви можете знайти щось спільне з ними. А якщо ні, ви все одно знатимете про них більше, ніж більшість кандидатів, які брали участь у співбесіді. Тож вам, безумовно, буде легше зв’язати та побудувати стосунки.

3. Знайдіть загальні запитання для співбесіди та потренуйтеся у своїх відповідях

Як щодо отримання запитання за ніч до іспиту?

Або ваш професор щедрий, щоб дати вам важливі запитання до іспиту !!

Ви точно вбиваєте цей іспит.

Кожного разу, коли у мене призначене співбесіду, я шукаю загальні запитання щодо співбесіди або на посаду, яку я подав, або на питання, які компанія задавала раніше. Підготовка до цих питань робить вас впевненішими, відповідаючи на них у режимі реального часу.

Glassdoor, Monster.com, Справді, The Muse може дуже допомогти, шукаючи зразки запитань на співбесіду.

4. Підготуйте список літератури

ЗАВЖДИ тримайте під рукою список щонайменше з 3 активних посилань. Я кажу, що активні, оскільки ці люди повинні відповідати, коли це потрібно, і відповідати досить добре, щоб покращити ваші шанси на найм.

Наголосіть на отриманні більше професійних довідок. Навіть академічні посилання можуть творити дива в деяких сценаріях. Включайте особисті довідки лише в тому випадку, якщо у вас обмежений досвід роботи або якщо ви переживаєте, що ваш колишній роботодавець дасть вам негативний відгук.

Немає необхідності включати свої посилання у своє резюме. Натомість підготуйте окремий список своїх посилань. Обов’язково вкажіть їх імена, адреси електронної пошти, номери телефонів та всю необхідну інформацію.

5. Несіть необхідні ресурси

Бути винахідливим ніколи не буває погано!

Носіть свій ноутбук або планшет ЗАВЖДИ. Ви не хочете демонструвати свою зразкову роботу на 6-дюймовому екрані з окулярами рекрутера на носі і демонструвати свою неготовність.

Кожен кандидат може щось показати, але ви робите виріз, тримаючи потрібні вкладки відкритими. Не перестарайтеся. Швидкий доступ - це головне. І весь цей час, НЕ демонструйте свою сприйнятливість. По одній справі.

6. Будьте готові до файлу

Увечері перед інтерв'ю (навіть якщо інтерв'ю о 20:00 за якоюсь вишуканою вечерею, і ви вже з'явилися в 576 інтерв'ю) напередодні ввечері, будьте готові до роботи: резюме, мотиваційний лист, блокнот, ручка / олівець , список літератури. Немає нічого гіршого, ніж пошук паперів або прохання позичити ручку під час співбесіди, тому обов’язково беріть із собою. Всі ці речі упаковані в гарну акуратну сумку.

7. Підготуйте список питань, які слід задати своєму інтерв’юеру наприкінці

Кожне інтерв’ю обов’язково закінчується запитанням "Ви хочете щось про це запитати?" а ти МОЖЕШ у них запитати!

Не соромтесь, задаючи питання інтерв’юеру. Якщо ви переїжджаєте в нове місце, запитайте їх просто, як погода тут взимку? T тут немає ніякої шкоди в задавати питання. Насправді це свідчить про вашу зацікавленість і прагнення дізнатись більше про посаду чи компанію.

Зазвичай тут не слід запитувати про оплату.

Я здебільшого задаю 3 із цих запитань відповідно до посади, на яку мене розглядають.

 1. Як виглядають повсякденні обов'язки ролі?
 2. Які цінності компанії?
 3. Яка ваша улюблена частина роботи тут?
 4. Як виглядає успіх у цій позиції, і як ви його вимірюєте?
 5. Що ви бачите як найскладніший аспект цієї роботи?
 6. На яку діяльність я можу розраховувати, що я займаюся зовнішніми роботами?

8. Представляй себе добре

Одягайтеся "належним чином" і на роботу, на яку ви претендуєте. Занадто формальне, а також занадто невимушене, може бути відволікаючим.

Уникайте носіння міцних парфумів.

І заради бога - почистіть зуби перед тим, як піти!

Під час співбесіди

Тепер ви готові увійти до цієї кімнати. Це ваш час! Коли ви перебуваєте перед інтерв’юером, ніхто не може викрасти у вас таку можливість. Все залежить від вас - представити себе та довести, що ви відповідаєте їхнім очікуванням і перевершуєте їх.

Впевненість є свідченням вашого справжнього Я!

1. Будьте присутні задовго до часу співбесіди

Ви не хочете запізнюватися на співбесіду, до якої готувались протягом останніх багатьох днів. Якщо ви новачок у місці співбесіди, візьміть з собою карту до свого місця проживання. Якщо ви їдете на громадському транспорті, дотримуйтесь 30 хвилин, щоб уникнути запізнення. Прибуття щонайменше за 15 хвилин до звітного часу. Трохи очікування не коштуватимуть вам мільйонів. Але запізнитися можна!

2. Зробіть видатне та вражаюче вступне зауваження

Міцне рукостискання, веселе привітання, ідеальний привіт для закусок .

Для початку , хоча б зробіть одне твердження з вашого "контексту інтерв'ю"

 1. 'Це приємно зустрітися з вами. Як виглядає ваш тиждень? '
 2. 'Я вже люблю це місце. Це прекрасно! '
 3. "О, який цікавий витвір мистецтва я побачив там"
 4. "Кава тут така гарна"

Криголам, безумовно, традиційний, але завжди працює!

3. Будьте впевнені у своїй мові тіла

Завоюйте їх своєю справжністю та позитивом. Впевненому кандидатові завжди надають перевагу, навіть якщо інший кандидат мав красивіше резюме. Правдиво відповідайте на всі поставлені запитання. І не соромтесь, якщо не знаєте відповіді. Скажіть їм, що ви обов’язково вивчите це, дізнаєтесь більше та добре поговорите на цю тему за кавою за своїм столом. Іноді навіть трохи зайве може допомогти. Ти ніколи не дізнаєшся.

Просто продовжуйте спостерігати. Спробуйте оцінити характер і настрій кімнати для бесіди. Якщо ви просто продовжуєте бути «легким та жартівливим», ей! ви на співбесіді, пам’ятаєте?

Додайте відтінку гумору, лише якщо це вам підходить.

4. Пов’яжіть свої відповіді зі своїми вміннями та досягненнями

Буде проведений тенісний матч із поданими запитаннями, і ви будете відтворювати відповіді.

Коли я відповідаю на запитання на співбесіді, я переконуюсь, що кожна моя відповідь демонструє майстерність або якість, яка ідеально підходить для вимог роботи. Я додаю свої досягнення або свій попередній досвід роботи, а також те, що я дізнався з них. Серед усього цього подбайте, щоб ваші відповіді були стислими та цілеспрямованими. Не говоріть негативно про своїх попередніх роботодавців або однолітків.

Мета полягає в тому, що кожна відповідь повинна відображати одну вашу унікальну якість.

Просто постійно тримайте ці чотири кулі у своїй свідомості, і у вас все буде добре.

Після інтерв'ю

Це ще не закінчено. Зараз закриття битви. Незалежно від того, це перемога чи кровопролиття, ви берете все це. Інтерв’ю закінчуються не лише тоді, коли ваші розмови закінчуються; він закінчується численними зусиллями, щоб уважно розглянути процес.

Все починається, коли ви відчуваєте, що закінчили!

1. Визнайте свій досвід після співбесіди

Відгук - найкраще твердження.

Наступного дня або через день запитайте про подальші кроки у процесі працевлаштування. Подякуйте їм за запрошення на співбесіду. Цінуйте можливість, поділіться своїм досвідом, визнайте, що з нетерпінням чекаєте зустрічі з ними знову.

2. Надішліть персональний лист подяки після співбесіди

Ви щойно вийшли з співбесіди - прибили!

Але ви ще не закінчили. Насправді, більшість менеджерів з найму дуже пильно стежать за тим, наскільки добре і наскільки швидко ви пишете лист-подяку або примітку після співбесіди. Подякуйте їм за співбесіду та за задоволення від зустрічі.

За допомогою подяки ви можете направити їх до вмісту, який вас цікавить, або до чогось, про що ви говорили. Ви також можете дати подальшу відповідь на одне з ключових питань співбесіди.

3. Не слідкуйте за інтерв’юерами в соціальних мережах та професійних мережах

Ви не хочете перевантажувати інтерв’юера / рекрутера, з’являючись на кожному третьому повідомленні на їх екранах. Візьміть вихідний. Наступного дня розповсюджуйте запрошення у професійних мережах, зв’яжіться з ними в соціальних мережах пізніше, через день-два.

Кінцевою метою є встановлення особистого зв'язку з рекрутером, не перевантажуючи їх. Для цього зберігайте спокій і запасіться терпінням, дороге серце!

4. Негайно починайте підготовку до наступного туру співбесід

Пройшовши до другого туру співбесіди, може здатися, що ви виграли в лотерею. Ви можете легко ввести вас в оману думати, що у вас є забезпечена посада, і що ви також збираєтеся на другий тур співбесід. Але у вашому хвилюванні, без належної підготовки, ваше друге співбесіду насправді може позбавити вас права розпочати роботу своєї мрії.

Якщо ви знаєте, що прибили інтерв’ю і впевнені, що вам зателефонують для чергового інтерв’ю, почніть готуватися сьогодні! І досі немає сенсу чекати до останньої ночі. Повторіть всі дії ще раз; та сама підготовка, цього разу з найдрібнішими деталями. Це нова гра, нова битва, яку потрібно виграти.

Тепер, рухаючись далі, зануртесь в екосистему компанії. Будьте рішенням їхніх бізнес-завдань. Будьте сесквіпедалем із ціллю. Враховуйте свою кваліфікацію та йдіть до успіху.

5. Підтримуйте свої надії, поки чекаєте їх рішення!

Якщо ви не отримаєте повернення за очікуваний термін, зв’яжіться, якщо позиція ще доступна

Якщо у вашій поштовій скриньці немає позитивної відповіді, напишіть листа, в якому сказано, що із задоволенням ви проходите співбесіду для xx, і ви щиро бажаєте працювати з xx. З нетерпінням чекаємо нових можливостей. Тримайте свої надії і ніколи не дозволяйте охороні зійти!

Ключовий винос

Кінцева мета пережити неприємності інтерв’ю - показати вам ЗАСЛУЖИТИ це; Ви готові, енергійні, захоплені та здатні приєднатися до нової компанії.

Рекрутери воліють бути впевненими, що ви ідеально відповідаєте роботі: як особисто, так і професійно. Переконайте їх, чому ви найкращий для цієї роботи і чому вам не може бути жодної заміни. Покажіть найкращого себе рекрутеру.

І, маючи всі ці кроки та поради, я впевнений, що ви теж будете проводити всі наступні співбесіди, як я це міг зробити. Сподіваюся, це прочитане допоможе вам зламати ваші майбутні інтерв’ю. Повідомте мене у відповідях, що ви ставитесь до цього. Дякуємо за читання!

Щасливого інтерв’ю! На здоров’я!

Знай свого автора

Раші - аспірант, аналітик і консультант UX, розробник бізнесу, технічний спікер та блогер! Вона прагне створити організацію, яка поєднує жінок у бізнесі з океаном ресурсів, щоб бути безстрашною та пристрасною до роботи та світу. Не соромтеся залишити їй тут повідомлення!