Чому почуття дискомфорту є запорукою успіху

Коли я почав вивчати веб-розробку, а особливо з моменту отримання першої роботи, почуття дискомфорту стало трохи постійною темою.

Скажу чесно, спочатку це була справжня боротьба. Кожного разу, коли я потрапляв у незручну ситуацію, я починав друге здогадування про себе - чи справді веб-розробка для мене? Може, я просто недостатньо розумний? Чи буду я коли-небудь хорошим? Чи навчуся я коли-небудь достатньо, щоб насправді влаштуватися на роботу і отримати за це гроші?

Я впевнений, що багато з вас можуть спілкуватися.

Якщо ви хочете чогось у житті, чого у вас ніколи не було, вам доведеться зробити те, чого ви ніколи не робили

Можливо, ви вже деякий час вчилися кодувати, але все ще не відчуваєте себе достатньо впевнено, щоб претендувати на будь-яку роботу розробника. Можливо, ви ще не відчуваєте, що готові. Ви можете побоюватися відмови. Якою б не була причина, ця відсутність впевненості в собі змусить вас почувати себе незручно. І ти не одна. У цій ситуації ми б почувались однаково.

Однак перемагають люди, які всмоктують його, претендують на кожну роботу, яку вони можуть, зв’язуються з компаніями, що просять про роботу, і стикаються з потенційною відмовою після відмови.

До біса, ви, можливо, ще не готові і не можете відразу ж знайти землю, про яку мрієте. Але, опинившись там - вийшовши із зони комфорту - ви виграєте. Ти переміг! Ви отримуєте практику співбесіди, досвід і отримуєте життєво важливі відгуки про те, де вам потрібно вдосконалюватися.

Зрештою, ви б скоріше стали тим, хто вже 18 місяців вчиться кодувати, але навіть не починав претендувати на роботу, бо ви ще не почуваєтесь комфортно чи готовим?

Або ви вважаєте за краще бути людиною, яка навчилася кодувати протягом 6 місяців і починає претендувати на роботу? Вам може бути незручно, і, можливо, вам знадобиться ще 6 місяців, щоб отримати роботу, але через 12 місяців після першого відкриття текстового редактора ви працюєте у кар’єрі своєї мрії? Повірте, це може статися.

Дискомфортні почуття не зупиняться і не стануть легшими, як тільки ви влаштуєтесь на роботу

Я ненавиджу JavaScript. (Ну, можливо, ненависть - це сильне слово, але я не є його найбільшим шанувальником). Чому? - Бо важко. Мені це важко.

Я досить впевнений у собі розробник, але іноді я стикаюся із завданням або проектом, і спокуса полягає в тому, щоб вдатися до технології, з якою я почуваюся комфортно, а не будувати щось нове та складне.

Я міг би знати, що React дасть кращий кінцевий продукт, але моя початкова реакція полягає в тому, що я не хочу потрапляти в ту дискомфортну ситуацію, коли я не знаю, що роблю, і мені доводиться шукати документацію кожні 30 секунд.

Однак, застосовуючи такий підхід, я роблю собі погану послугу. Я заважаю власному навчанню, розвитку та прогресуванню. Зрештою, я стримую власний успіх.

Зона комфорту - прекрасне місце, але там ніколи нічого не росте.

Що я повинен сказати собі в цих ситуаціях, так це те, що, хоча мені може бути незручно. Це насправді можливість. Можливість спробувати нові речі, навчитися новим навичкам або продовжити свою кар’єру.

Отже ... Що є запорукою подальшого успіху?

Приємно почуватись некомфортно - прийняти його

Коли надається можливість, ви повинні її використати. Вам потрібно вийти зі своєї зони комфорту.

Зрештою, це те, що таке веб-розробка. Складна галузь, яка постійно розвивається, де ви ніколи не можете все знати, і ви неодноразово стикатиметесь із ситуаціями, коли вам буде некомфортно робити те, чого раніше не робили. Це ціна прогресування.

Як веб-розробник, так і в житті загалом, почуватись незручно - це просто те, до чого потрібно звикнути.

Ви не можете дозволити «страху» почуватися незручно диктувати ваше життя. Якщо ви це зробите, це обмежить, що ви вмієте робити і скільки ви можете досягти.

Перебування в зоні комфорту є синонімом повторення. Хоча повторення легко, воно також нудне і не мотивує. Однак, якщо ви прагнете чогось більшого, хочете вийти з колії, якщо ви шукаєте успіху, то вам потрібно вийти зі своєї зони комфорту. Це робить те, що відокремлює щасливих, пристрасних, успішних людей від тих, кому комфортно і нудно.

Після того, як ви навчитеся сприймати страх, ви будете вражені тим прогресом, який ви досягнете, як у процесі своєї веб-розробки, так і особисто.

Успіх полягає не лише в тому, що ви зробили, це в тому, на що ви надихаєте інших.

Нещодавно я дивився розмову Теда @luvvie під назвою "Приємно почуватись незручно". Дуже рекомендую!

Зараз ця розмова не про технологію чи веб-розробку, але вчора ввечері, коли я читав цю статтю, паралель між розмовами та веб-розробкою мене вразила.

Однією з найважливіших речей для досягнення успіху в житті та веб-розробці є розширення меж та меж. Важливо також те, що коли ви виходите зі своєї зони комфорту і робите те, що викликає у вас почуття дискомфорту, це, в свою чергу, надихає подібні зміни та натхнення для інших.

Це втілює те, що стосується всієї спільноти freeCodeCamp. Будучи частиною спільноти, ділячись своєю історією та своїми успіхами, ви надихаєте інших робити те саме.

Можливо, ви намагалися заповнити сертифікат Front-end. Можливо, у вас були періоди, коли вам було незручно і ви хотіли кинути. Але, просуваючись, почуваючи себе незручно та досягаючи цієї межі, ви не тільки досягаєте власного успіху, але й мотивуєте інших, які борються або хочуть здатися.

Ось чому важливо віддавати громаді. Діліться своїми проектами, діліться успіхом, заохочуйте колег-кемперів на форумах або в соціальних мережах. Ваш успіх - це успіх freeCodeCamp.

Вийдіть зі своєї зони комфорту, почувайтесь комфортно, почуваючись незручно, ви зобов’язані собі та всім нам!

Як описує Лувві - будь доміно.

Перегляньте цю публікацію Сема Вільямса, якщо ви хочете створити свій власний GIF-файл "Йди за мною"! :-)

Крім того, мені завжди приємно спілкуватися з однодумцями, тож сміливо вітайтесь у Twitter.