10 репозиторіїв GitHub, про які нові розробники згадують найбільше

Спільнота freeCodeCamp генерує гігабайти даних щотижня. Однією з найбільш активних частин спільноти є система чату. Тисячі людей тусуються там, базікають про технології та допомагають одне одному вдосконалювати свої навички кодування.

Я часто задаю питання щодо даних. Цього тижня мені було цікаво, які сховища GitHub люди визнали найбільш відповідними для своїх досліджень. Тож я проаналізував історію чату на декілька гігабайт із головної кімнати чату freeCodeCamp.

З тисячі згаданих сховищ GitHub, ось 10 найбільш часто згаданих:

freeCodeCamp / безкоштовнийCodeCamp

Ви, мабуть, бачили, як цей наближається. Але це не лише через те, звідки я взяв дані. Сама навчальна платформа спільноти freeCodeCamp досить популярна - майже 250 тис. Зірок, понад 10 тис. Форків та сотні нових випусків та запитів щотижня.

Таким чином, люди згадують про це в чаті зовсім небагато.

getify / You-Dont-Know-JS

Кайл Сімпсон "Ви не знаєте JavaScript", без сумніву, є неофіційним довідником для спільноти freeCodeCamp. В даний час Кайл також працює над іншим подібним проектом, як YDKJS, “Functional Light JS” , про який поступово згадують дедалі більше.

vhf / книги про вільне програмування

Часто оновлюваний список безкоштовних ресурсів. Це сховище - це добре організована збірка матеріалів, зібраних з багатьох куточків світу. Він включає книги, подкасти, веб-сайти, інструменти для розробників ... Ви самі це називаєте. Однозначно “обов’язково” для людей, які навчаються кодувати.

twbs / bootstrap

Обліковий запис Github Bootstrap, відомого адаптивного середовища веб-дизайну. Сховище надає переважно технічну інформацію, але також має додаткові посилання на інші корисні сайти. Якщо ви шукаєте більш детальну документацію про фреймворк, вам також слід відвідати getbootstrap.com.

jwasham / кодування-інтерв'ю-університет

Googley as Heck створив це сховище, щоб задокументувати свій 8-місячний процес підготовки до інтерв’ю в Google. Він включає детальний перелік речей, які ви повинні знати, щоб пройти ганебні тести Google на дошці, а також посилання на посилання, які чітко пояснюють різні концепції інформатики. (До речі, після всієї підготовки він замість цього влаштувався на роботу в Amazon).

ericelliott / основний-javascript-посилання

Репозитарій Еріка Елліотта JavaScript Links протягом тривалого часу був найпопулярнішим списком ресурсів у спільноті freeCodeCamp. (Нещодавно він був скинутий з престолу vhf / free-programming-books.)

d3 / d3

Якщо ви хочете вивчити d3.js, це офіційне сховище GitHub - одне з найкращих місць для початку. Дві області цього репозиторію, про які freeCodeCamp згадує найбільше, насправді знаходяться всередині його wiki:

  • галерея
  • підручники

Вони містять чудову інформацію, а також перелік посилань, за якими ви можете самостійно вивчити d3.js.

vinta / awesome-python

Запланований як “кураторський список чудових фреймворків Python, бібліотек, програмного забезпечення та ресурсів”, це чудове місце для початку, якщо ви хочете покращити Python.

oneuijs / You-Dont-Need-jQuery

Це добре відоме сховище, яке зосереджується на вирішенні типових проблем програмування з використанням ванільного JavaScript. Зростання цього сховища був тісно пов’язаний із зростанням React.

toddmotto / public-apis

Приємний та часто оновлюваний публічний API колекції. API навіть розбиті на категорії, що значно полегшує їх вивчення.

Якщо вам цікаво, всі дані були отримані з головної чат-кімнати Gitter FreeCodeCamp в період з червня 2016 року по березень 2017 року. Я запустив скрипт Python для оцінки даних, а потім оцінив спостережувані посилання GitHub на основі кількості згадувань, а також того, як останні згадки. Я зробив остаточний відбір на основі відповідності.

Знову ж таки, цей список просто дряпає поверхню. Спільнота freeCodeCamp посилається на сотні сховищ щодня.

Дякуємо за читання та щасливого кодування!