Безкоштовний посібник хмарного сховища на 2020 рік: Google Drive VS Dropbox VS iCloud VS OneDrive VS Amazon

Хмарне зберігання дозволяє зберігати ваші дані на чужому жорсткому диску в центрах обробки даних по всьому світу. Вам не потрібно турбуватися про втрату даних, і ви можете отримати до них доступ з будь-якого місця.

Вірте чи ні, але багато з цих служб мають досить щедрі безкоштовні рівні.

У цій статті я розгляну основних постачальників хмарних сховищ, щоб ви могли вирішити, яких із них хочете використовувати.

Чому ви хочете використовувати хмарне сховище?

У прийнятті хмарного сховища є багато переваг і мало недоліків. Ось найпоширеніші варіанти використання:

Розширення локального сховища

Можливо, у вас є ноутбук або телефон з обмеженим обсягом пам’яті. Можливо, можливо встановити додатковий жорсткий диск SSD або SD-карту, але це може коштувати дорого. Крім того, деякі пристрої не мають додаткового слота для жорсткого диска.

Резервне копіювання даних

Більшість постачальників хмарних сховищ стійкі до втрати даних. Коли ви завантажуєте дані в хмару, постачальник зберігатиме копії ваших даних до шести разів на шести різних жорстких дисках в окремих ізольованих центрах обробки даних.

З вашої точки зору, здається, що існує лише один файл, але ці копії існують. Ця хмарна стратегія надлишкових копій називається високою доступністю та гарантує відновлення даних у разі віртуальних або фізичних катастроф. Тож якщо у вас є якісь дорогоцінні фотографії, які ви не хочете втратити, хмара - найкраще місце для них.

Спільний доступ та співпраця

Хмарне сховище дозволяє вам ділитися файлами на ваш вибір із друзями та колегами. Обмінюючись файлами електронною поштою, ви можете обмежуватись приблизно 20 МБ на електронну пошту. За допомогою Cloud Storage ви можете ділитися терабайтами за розміром.

Захист ваших даних

Коли ви завантажуєте дані в хмарне сховище, вони шифрують ваші дані при скиданні. Деякі провайдери дозволяють захищати паролем, вимагати ключ шифрування або застосовувати багатофакторну автентифікацію, що вимагає додаткового етапу перевірки для отримання доступу.

Існує безліч постачальників хмарних сховищ, і більшість із них мають вільний рівень, що складається з декількох гігабайт. Використовуючи різні хмарні провайдери, ви можете отримати терабайт безкоштовного сховища.

Я поділив безкоштовне хмарне сховище на дві категорії: одну для загального споживача та додаткові опції для розробників.

Безкоштовне зручне хмарне сховище

Dropbox - 2 Гб

Один з найстаріших і найпопулярніших постачальників хмарних сховищ для загального споживача. Dropbox має простий інтерфейс, а синхронізація файлів з локальним комп’ютером - це бездоганний досвід.

Dropbox має найменшу безкоштовну пропозицію щодо цього. Вам може бути цікаво дізнатись, що Dropbox внизу використовує AWS S3.

//www.dropbox.com/basic

Amazon Drive - 5 ГБ з підпискою Prime

Amazon більше відомий завдяки зручному для розробників сховищу AWS S3, ніж Amazon Drive. Якщо ви хочете отримати безкоштовні 5 ГБ, вам доведеться придбати підписку на Amazon Prime.

Це все ще робить наш список, оскільки прем'єр-підписка стає дуже поширеною, і варто виділити безкоштовне сховище.

//www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=15547130011

OneDrive - 5 Гб

Якщо ви працюєте в Windows 10, то у вас вже є попередньо встановлена ​​OneDrive, що має сенс, оскільки OneDrive - це хмарна служба зберігання даних Microsoft.

//onedrive.live.com/about/en-us/plans/

Google Drive - 15 ГБ

Якщо у вас є Gmail або телефон або планшет Android, то ви отримаєте доступ до Google Диска за один клік.

Google Drive має найкращі пропозиції у нашому списку, а його веб-інтерфейс дуже простий у використанні.

//www.google.com/drive/

iCloud - 5 ГБ

Якщо ви перебуваєте на Mac або використовуєте iPhone або iPad, то під час налаштування облікового запису Apple вас запитали, чи хочете ви використовувати iCloud.

Вам не потрібно володіти продуктами Apple, щоб скористатися перевагами сховища iCloud.

//support.apple.com/en-ca/HT201318?

Коробка - 10 Гб

Колись Box був таким же популярним, як Dropbox, з такою ж пропозицією. Але в якийсь момент Box змінив фокус, додавши безліч функцій, придатних для професійних галузей.

Вони все ще мають індивідуальний рахунок, який постачається з другою найкращою пропозицією у нашому списку.

//www.box.com/pricing/individual

Безкоштовне хмарне сховище для розробників

Ці рішення для хмарного зберігання призначені для розробників, що створюють веб- і мобільні додатки. Щоб отримати доступ до цих постачальників хмарних сховищ, вам потрібно надати кредитну картку, яка може стягувати плату в розмірі 1 долар США для підтвердження.

Ці послуги не пропонують жорстких обмежень, тобто якщо ви зберігаєте поза вільним рівнем, з вас стягуватиметься плата. Тому він вимагає ретельного моніторингу, щоб уникнути великих рахунків.

Крім того, ціноутворення дещо складніше, коли потрібно враховувати передачу даних, передачу даних та витрати на зберігання. Ці постачальники хмарних сховищ набагато вигідніші, ніж зручні провайдери сховищ, оскільки оплата додаткових гігабайт може коштувати копійки, але знову ж немає ніяких запобіжних заходів.

Amazon S3 - 5 ГБ

Amazon створила відокремлену компанію під назвою AWS (Amazon Web Services), і вони пропонують понад 175+ послуг, серед яких S3. На даний момент AWS є найпопулярнішим постачальником серед технологічних стартапів. S3, якщо вам було цікаво, це означає Simple Storage Service.

//aws.amazon.com/s3/pricing/?nc=sn&loc=4

Хмарне сховище Google - 5 ГБ

Google має Google Drive для звичайного споживача та Google Cloud Storage для розробників.

На відміну від Google Drive, де за допомогою Google Cloud Storage ви отримуєте 15 ГБ безкоштовно, ви отримуєте лише 5 ГБ.

Google Drive, ймовірно, використовує Google Cloud Storage знизу, тому змушує задуматися, чому вони не дозволяють розробникам безкоштовно отримати 15 ГБ.

//cloud.google.com/storage/pricing

Зберігання BLOB-пам’яті Azure - 5 ГБ

Azure - компанія хмарних служб Microsoft. Можливо, вам буде цікаво, чому він називається Blob Storage. Blob означає «двійковий великий об’єкт» і являє собою набір двійкових даних, що зберігаються як єдиний об’єкт у базі даних.

Насправді, всі наші провайдери сховища, зручні для розробників, відомі як "об’єктне зберігання".

//azure.microsoft.com/en-ca/free/

Служба зберігання об’єктів (Alibaba Cloud) - 5 ГБ

Alibaba - це Азіатська Амазонка і має власну компанію хмарних сервісів під назвою Alibaba Cloud. Їх пропозиція відповідає всім іншим розробникам, що підтримують хмарні сховища. Але, можливо, у найближчі роки вони стануть більш відомими, оскільки продовжуватимуть додавати більше центрів обробки даних у всьому світі.

//www.alibabacloud.com/product/oss/pricing?spm=a3c0i.7950270.1167928.1.3310ab91MGJk9V

Прихована вартість передачі даних

Більшість хмарних провайдерів виділяють обсяг даних, які ви можете зберігати щомісяця, розмірами в гігабайти. Часто вони приховують обмеження щодо передачі даних.

Передача даних - це акт завантаження, і це може коштувати високих витрат для постачальників хмарних сховищ. Наприклад, відеофайли можуть варіюватися від сотень мегабайт до декількох гігабайт.

Якщо ви плануєте ділитися відеофайлами з кількома друзями, можливо, вам буде обмежено, або ви можете платити великий рахунок за надмірне використання.

Менеджер міжхмарних сховищ

Управління декількома постачальниками хмарних сховищ може бути не дуже простим, оскільки всі вони мають різні інтерфейси. Ви можете скористатися такою послугою, як Odrive, яка об’єднує все ваше хмарне сховище в один агностичний інтерфейс.

Odrive має вільний рівень. Але якщо вам потрібно синхронізувати файли між кількома пристроями, вам доведеться платити.

//www.odrive.com/

Існує маса варіантів хмарного зберігання.

Я закликаю вас використовувати стільки, скільки вам потрібно. Роблячи це, ви зможете втекти, нічого не заплативши.

Тим не менш, якщо ви знайдете варіант хмарного сховища, який вам дуже подобається, ви завжди можете платити трохи грошей щороку, щоб отримати більше місця для нього.