Як створити бота месенджера Facebook для вашої сторінки

Що стосується обміну вашим чат-ботом, Facebook Messenger є обов’язковою умовою. Ми створили дуже простий покроковий процес інтеграції для користувачів нашої платформи. Зануримось!

Насправді, ми зрозуміли, що багато компаній одразу ж розміщують своїх ботів у Facebook, коли вони працюють, оскільки це, очевидно, найбільш зручний та найпростіший спосіб для клієнта зв’язатися з компанією.

Чат-бот Facebook має масу переваг:

  • Доступність цілодобово та без вихідних
  • 100% відповідей
  • Миттєві відповіді (подумайте про швидкість відповідей !)
  • Втомливі завдання автоматизовані

На платформі SAP Conversational AI ми створили покроковий процес інтеграції для наших користувачів, так що для того, щоб розкрити ваш чат-бот своїм підписникам у Facebook, потрібно всього кілька хвилин. Зануримось!

Крок 1: Підготуйте свого чат-бота

Перш за все, вам знадобиться чат-бот (здається законним, правда ?!). Зверніть увагу: як тільки ваш чат-бот буде в мережі на Facebook, ви зможете його змінювати, і всі внесені до нього зміни відображатимуться у вашому чаті Messenger.

Для цілей цього підручника ми не будемо вдаватися до створення чат-бота. Натомість я щиро запрошую вас створити свій обліковий запис (це абсолютно безкоштовно!) Та прочитати наш підручник.

Після того, як ваш "чатолог для розказування жартів" (або що б ви не створили) буде готовий, повертайтеся сюди!

Крок 2: Підготуйте свою сторінку у Facebook

Ваш чат-бот буде доступний для інтеграції лише на сторінці Facebook (а не у вашому особистому профілі). Це означає, що вам потрібно створити сторінку у Facebook або мати на увазі ту, яку ви будете використовувати. Припустимо, ваша компанія, компанія чи група вже має сторінку. (Якщо це не так, натисніть це посилання та створіть його.)

Як я вже говорив у вступі, наявність чат-бота на сторінці у Facebook дозволить автоматизувати приватні повідомлення, як тільки він буде підключений до вашої сторінки. Таким чином, якщо ви вирішите видалити чат-бот, ви негайно повернетеся до традиційних розмов від людини до людини (що означає, що нічого не трапиться, коли користувачі вводять повідомлення, поки ви не відповідете їм вручну).

Крок 3: Створіть програму Messenger Facebook

Створення програми допоможе встановити зв’язок між SAP Conversational AI та вашою сторінкою у Facebook . Без цієї програми ви не зможете публікувати свого чат-бота на своїй сторінці у Facebook.

Клацніть на це посилання, виберіть Мої програми у верхньому меню, а потім Додати новий додаток .

Після створення програми вам доведеться додати “продукт” Messenger.

Існує маса робочих місць, яким можна призначити програму Facebook, але ми спеціально хочемо приватну програму обміну повідомленнями. Перейдіть на інформаційну панель програми та натисніть Налаштувати у вікні Messenger .

У меню ліворуч ви побачите Messenger у розділі ТОВАРИ .

Крок 4: Отримайте маркер сторінки та секрет програми

Тепер, коли ми створили програму Messenger, нам потрібно пов’язати її з вашою сторінкою у Facebook (за замовчуванням програма Facebook є незалежною організацією). За допомогою цього з’єднання ви отримаєте маркер, який, по суті, є унікальним кодом, який говорить «Добре, це код програми Messenger на сторінці X».

У меню ліворуч натисніть Параметри безпосередньо під програмою Messenger .

Виберіть сторінку, на якій має відображатися ваш чат-бот.

З міркувань безпеки, ймовірно, вам доведеться дозволити програмі взаємодіяти з вашою сторінкою у Facebook. Натисніть синю кнопку Редагувати дозволи , виберіть свою сторінку та встановіть прапорці.

Після надання дозволів буде сформовано маркер.

Поверніться до вкладки « Підключення » у вашому чат-боті SAP Conversational AI, виберіть « Месенджер» і вставте свій маркер у поле « Маркер сторінки» на кроці 4.

Так, ми вже на півдорозі! Давайте тепер отримаємо наш «секрет додатків», який нагадує пароль для вашого додатка.

У меню ліворуч перейдіть до Налаштування & gt; Ба сік.

Для конфіденційності секрет програми прихований. Клацніть Показати та скопіюйте та вставте його в поле секрету програми на вкладці « Підключення » вашого чат-бота (подібно до того, що ви щойно зробили з маркером сторінки).

Клацніть « Оновити канал» під формою SAP Conversational AI.

Крок 5: Підключіть SAP Conversational AI до свого додатка

Пора підключити нашу платформу до Messenger!

Про товари & g t; Messen ger > Сторінка налаштувань , перейдіть до розділу We bhooks і натисніть Підписатися на події.

У спливаючому вікні введіть значення URL-адреси зворотного виклику та Перевірте маркер, який ви знайдете на кроці 4 вкладки Підключення вашого чат-бота .

Також встановіть прапорці, показані нижче:

Після того, як ваша сторінка перезавантажиться, виберіть свою сторінку у списку, щоб вона могла отримати доступ до вашого веб-хука.

Крок 6: Перевірте та опублікуйте Messenger Chatbot

Тепер ви можете протестувати свого бота як адміністратор (ви також можете надати деякі тестові ролі, використовуючи Ролі & g t; Перевірте нас у меню ліворуч). Ваш бот не буде загальнодоступним, доки ви не зміните статус, тож візьміть його на перевірку і переконайтеся, що все в порядку, перш ніж випускати його у світ!

Після того, як ви задоволитеся своїм ботом, якщо ви перемкнете перемикач на УВІМК. (У верхньому правому куті), вас буде перенаправлено до налаштувань та запропоновано надати додаткову інформацію перед публікацією вашого бота. (Порада: Ви також можете отримати доступ до налаштувань у розділі Налаштування & g t; Baic у лівому меню.)

Останній крок: Facebook захоче перевірити та протестувати ваш чат-бот Messenger. Ось що вони говорять про цей крок у своїй документації:

Коли ви будете готові оприлюднити свого бота, ви повинні подати його нашій команді на перевірку та затвердження. Цей процес перевірки дозволяє нам забезпечити, щоб ваш бот Messenger дотримувався нашої політики та функцій, як очікувалося, перш ніж він стане доступним для всіх у Messenger. ”- Документація Facebook

У меню ліворуч перейдіть до Продукти & g t; MESSEN гер > Se рата і натисніть кнопку Додати SUBM ission я н в pages_mes saging блок.

Команда оглядів Facebook не забариться поглянути на вашого бота і дати вам зелене світло для його публікації!

І це все!

Сподіваюся, вам сподобався цей підручник. І пам’ятайте, що ми дуже раді зв’язатися з нами, якщо вам потрібна допомога, через розділ коментарів нижче або через Stack Overflow.

Щаслива будівля бота?