Навіщо використовувати Linux? 11 причин, чому Linux є дивним

У цій статті ми розглянемо деякі речі, які розробники люблять у Linux, щоб ви могли вирішити, чи підходить він вам.

Постійні та ефективні вдосконалення.

Оновлення Linux відбуваються завдяки глобальній співпраці розробників. Помилки документуються та вирішуються набагато швидше за допомогою цього типу підтримки. Крім того, оскільки розробники також є кінцевими користувачами, вони мають належну мотивацію, щоб переконатися, що вона відповідає потребам користувача та що вона розроблена для хорошої роботи.

Менший ризик.

Програмне забезпечення настільки добре, наскільки підтримується надана ним. Уявіть собі: програмне забезпечення створюється компанією XYZ, а згодом вони згодом збанкрутують або купуються іншою компанією, яка вирішить скоротити свою підтримку. Програмне забезпечення ніколи не побачить удосконалень чи виправлень, а тому його корисність неминуче погіршиться та загине. Linux не належить і не управляється жодною організацією чи компанією, тому така ситуація не може статися. Більше того, хтось може вільно взяти його та внести свій внесок. Ризик втратити підтримку Linux дуже малоймовірний через надзвичайну популярність та використання.

Легкий.

Вимоги Linux до роботи в системі набагато нижчі, ніж у Windows або Mac. При правильному розподілі Linux користувач може мати скромні налаштування, і Linux надасть системі значення. Місце на диску та обсяг пам'яті також можуть бути меншими. Деякі дистрибутиви підходять для процесорів, що належать до сімейства Pentium, інші вимагають лише 128 МБ оперативної пам'яті і приблизно стільки ж місця на диску!

Значно документально підтверджено як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Linux має активну спільноту охочих поділитися своїми знаннями та допомогою (подібно до FreeCodeCamp!). У Linux вбудовані утиліти командного рядка, які забезпечують документацію щодо команд, бібліотек, стандартів тощо (сторінки користувача та Інформаційні сторінки), а в Інтернеті є документація, доступна у різних форматах, включаючи проект документації Linux, LinuxQuestions, ServerFault та The Arch Wiki.

На додаток до документації, є багато корисних та вітаючих спільнот для новачків, які можуть задати питання, такі як Ask Ubuntu та Reddit's r / linuxquestions.

Існують самостійні сертифікати, які можна отримати, визнані в ІТ-галузі (тести Linux + CompTIA та LPIC LPI). Хоча це і не потрібно, вивчення C) дає можливість користувачеві переглянути код Linux, щоб побачити, що вони використовують.

Підтримка бізнесу.

Світ залежить від Linux, що підтримує критичні системи, тому попит не зникає. Це важливо не лише для тих, хто допомагає внести свій внесок у Linux, а й для тих, хто підтримує його (Jobs!). Підтримка Linux стає більш важливою в ІТ, але також наявність цих знань як розробника зробить їх більш округлими та корисними (тобто розробники повного стеку).

Взаємодія з іншими операційними системами.

Linux має підтримку драйверів для файлових систем NTFS та HFS + (використовуються Windows та Macs), а також Samba для підтримки файлів / служб друку на машинах Windows.

Покращена апаратна підтримка.

Для інших ОС зазвичай користувачеві доведеться зайти на веб-сайт виробника, щоб отримати підтримку драйверів для різних типів обладнання. Ядро Linux автоматично підтримує більшість апаратних засобів за допомогою plug-and-play (здебільшого через спільноту з відкритим кодом). Деякі виробники також розробляють версії Linux своїх власних драйверів, які можна легко встановити через сховище програмного забезпечення дистрибутива або вручну встановивши надані двійкові файли.

Доступність / сумісність програмного забезпечення.

Linux має багатий набір доступних програм. Він має офісні програми, веб-браузери (Google Chrome та Mozilla Firefox), медіаплеєри, обробку зображень / відео тощо. Для відеоігор Steam працює на Linux, який має багато підтримуваних ігор. Програми Windows також можуть працювати в Linux (докладніше див. Wine).

Побудований для розвитку.

Оскільки Linux спочатку розробники розробляли для розробників, вони витратили багато часу та зусиль, вдосконалюючи інструменти, якими вони скористаються. Він має потужну оболонку, яку можна використовувати для різноманітних завдань програмування та адміністрування (Bash) є найбільш популярним та типовим вибором для Linux). Незважаючи на те, що Linux має «блокнот», еквівалентний gedit, він також забезпечує більш потужні та настроювані текстові редактори, такі як Vim) та Emacs (рекомендується, щоб користувачі Linux знали принаймні один із цих редакторів). Існують також IDE, доступні для веб-розробки, такі як Atom, Aptana / Eclipse, Sublime, KomodoIDE, щоб назвати декілька. Linux також може використовувати програмне забезпечення, таке як Apache, для налаштування локального веб-сервера для тестування, Git для контролю версій та інших інструментів / мов, таких як Node.js / Ruby / SaSS / Heroku всі мають підтримку в Linux і мають інструменти командного рядка, які можна використовувати замість графічного інтерфейсу.

Настроюється.

Linux дозволяє користувачеві змінювати дизайн та теми робочого столу, додавати віджети тощо. Ці зміни можна зробити в середовищі робочого столу. Різні середовища мають різний набір опцій. Деякі популярні: KDE, GNOME, XFCE, Pantheon.

Це безкоштовно.

Важко перемогти це!

Більше інформації про Linux:

  • Основні команди Linux, які ви повинні знати
  • Найкращі підручники для Linux