Найкращі інструменти тестування зручності для веб-розробників та дизайнерів

Дизайн UX є неповним без тестування користувачами, що є невід'ємною частиною процесу. Для вас дуже важливо знати, як ваш користувач взаємодіє з вашим дизайном, щоб ви могли створити найкращий досвід для користувачів, який дозволяє відвідувачам виконувати свої завдання та збільшувати кількість конверсій. Саме тут входять в програму інструменти тестування зручності для тестування вашого дизайну UX на рівні підприємства та програмування.

Виберіть з різних інструментів для тестування зручності використання

Це займе занадто багато вашого часу та грошей, щоб мати та запустити власну лабораторію тестування користувачів, яка включає пошук та набір власних цільових споживачів та налаштування необхідного обладнання. Не хвилюйтеся, адже для позбавлення від усіх цих вимог існує безліч інструментів для перевірки зручності використання.

У цьому дописі я надаю вам відповідні інструменти, достатньо корисні, щоб ви могли контролювати поведінку користувачів та збирати відгуки. Завдяки послугам та інструментам тестування програмного забезпечення ви дуже впевнено виявите будь-яку ваду в дизайні UX вашого веб-сайту / веб-програми.

Вам слід провести пробний запуск кожного з наведених тут інструментів тестування юзабіліті, щоб чітко знати, наскільки кожен з них відповідає вашим потребам, перш ніж відважитися.

Отже, ось мій перелік 10 засобів тестування UX, які полегшать вам життя.

10 найкращих інструментів тестування зручності використання

1. Userlytics Один з найкращих інструментів тестування зручності використання

Userlytics вважається ідеальним інструментом дистанційного тестування юзабіліті. Він розроблений, щоб дозволити вам реєструвати взаємодію користувачів із веб-сайтом, мобільним додатком або прототипом. Інструмент використовує програмне забезпечення для дистанційного тестування «картинка в картинці», щоб зафіксувати аудіо-коментарі та міміку користувачів - обидва вони перевіряють ваш актив і дають вам повне уявлення про їх реакцію в режимі реального часу.

Для початку Userlytics не потрібні складні налаштування або обладнання. Це ідеальний метод швидко та недорого розкрити моменти, що викликають неприємності у вашому мобільному додатку. Ви швидко дізнаєтесь, чому користувачі роблять те, що вони роблять на веб-сайті.

2. Інструмент тестування зручності користування UsabilityHub Повністю вирішіть свої дискусії щодо дизайну

Ви можете заплутатись, коли справа доходить до навігаційної панелі навігації праворуч або ліворуч і цікавиться, чи віддадуть люди перевагу дизайну А чи дизайну Б. Розчарування приймає дизайнерські рішення, особливо коли йдеться про те, щоб зрозуміти, який дизайн є ідеальним рішенням для випуску .

Інструмент тестування юзабіліті UsabilityHub відомий тим, що вирішує такі проблеми. Він розроблений, щоб дозволити повністю вирішити будь-які дискусії щодо дизайну. У ньому є п'ять різних наборів, що дозволяє вам фіксувати та аналізувати уподобання користувача та приймати зважене рішення.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити зображення інтерфейсу веб-сайту, інтерфейсу мобільного додатка або дизайну програмного забезпечення, і дати завдання користувачам, а потім почекати результатів.

UsabilityHub видасть звіт із тепловими картами, що показують, де користувач натиснув. Вам також буде дозволено встановити п'ятисекундний тест, щоб зафіксувати перше враження користувача про дизайн.

Цей інструмент тестування користувачів також дозволяє завантажувати кілька дизайнів і запитувати користувача про їх улюблену версію та чому вона їм подобається. І ви можете завантажувати навігаційні тести, щоб точно визначити точки відсіву (найкраще для складних подорожей користувачів) та організувати опитування для збору відгуків користувачів.

Існує основний безкоштовний варіант UsabilityHub, і вам потрібно буде заплатити лише у тому випадку, якщо ви хочете, щоб це програмне забезпечення пропонувало тести для вас. Все це робить його одним з найкращих програмних засобів для тестування зручності використання веб-сайтів.

3. Огляд минулого року Один із інструментів тестування зручності користування для тестування в режимі реального часу

Це програмне забезпечення для запису користувацького досвіду, спрощене. Маючи цей інструмент тестування зручності використання, ви можете записати комп'ютер або мобільний пристрій користувачів самостійно або віддалено, не маючи жодного додаткового обладнання.

Що відрізняє Lookback від інших, так це те, що ви можете приєднатися до сеансу тестування в режимі реального часу і поспілкуватися з користувачами, поки вони вивчають ваш дизайн, задати питання або провести інтерв’ю.

Інші інструменти тестування зручності використання пропонують звіт або запис лише після завершення тестування. Але коли ви використовуєте Lookback, це дозволяє виправляти тести та спостерігати за ними, як вони беруться в режимі реального часу, і спілкуватися з користувачами прямо з подальшими питаннями. Це простий спосіб отримати негайну відповідь.

4. Hotjar - проникливий інструмент тестування юзабіліті

Hotjar має численні корисні інструменти тестування юзабіліті (які називаються дуже корисними інструментами тестування користувачів), що дозволяють аналізувати та отримувати корисні відгуки для вашого веб-сайту. Божевільне яйце (також включене до нашого списку нижче) може бути програмним забезпеченням для тестування користувачів, яке спадає вам на думку, коли ви уявляєте карти тепла, але Hotjar їх також містить.

Все це дозволить вам знати, які частини вашого інтерфейсу найбільше подобаються вашим користувачам. І ви також дізнаєтесь, які частини вашого інтерфейсу отримують найбільше кліків.

Використовуючи Hotjar, ви також зможете побачити запис слідів миші користувачів, щоб вказати їх спосіб навігації на вашому сайті. Утиліта "Воронки конверсій" дозволяє знати, в який момент користувачі відмовляються від покупки або реєстрації.

Усі ці особливості проникливі. Воронка дозволяє вам точно визначити, яка частина вашого веб-сайту вимагає налаштування, щоб отримати кращі результати від дизайну. У інструменті є деякі інші функції, такі як аналіз форми та опитування відгуків.

5. Спробуйте інструмент тестування юзабіліті TryMyUI для тестування веб-програми

TryMyUI - це один із найкращих інструментів тестування зручності використання, орієнтований на те, щоб допомогти вам дізнатися, як можна вдосконалити мобільний додаток або веб-сайт. За допомогою нього ви можете налаштувати власний власний тест, який має певні завдання для виконання користувачами. Це також дозволяє знайти ідеальну базу користувачів за допомогою різних демографічних даних. Вам також буде дозволено переглянути записи користувачів, які проходять тести, які ви надаєте.

Ви також можете скористатися послугою TryMyUI Stream. Він встановлюється на вашому веб-сайті для збору в режимі реального часу інформації про взаємодію користувачів із вашим веб-сайтом. Це дозволяє виявити недоліки та визначити дешевий UX за допомогою інструменту пошуку розладів AI від Stream. Це корисно для визначення шляхів, які обирають користувачі, та шляхів, що ведуть їх до успіху та невдачі.

6. UserTesting Один з найкращих інструментів тестування зручності для веб-розробників

Найкращий спосіб записати взаємодію користувачів з веб-сайтом та їх реагування - це відео з UserTesting. Ви зможете вибрати цільову аудиторію та дати користувачам завдання, яке потрібно виконати у вашому додатку чи на веб-сайті.

Тест може працювати на настільному ПК, планшеті або мобільному телефоні. UserTesting реєструє, як користувачі діляться своїми думками під час взаємодії з вашим додатком або веб-сайтом. Тоді ви зможете дізнатися, чому користувачі роблять те, що роблять. Інструмент тестування юзабіліті UserTest є безкоштовним для ознайомлення.

7. Інструмент тестування придатності для використання божевільних яєць пропонує повне рішення для тестування додатків

За допомогою інструменту тестування юзабіліті Crazy Egg ви можете знати, як відвідувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом, ніби з рентгенівськими окулярами. Цей інструмент тестування зручності використання дозволяє зрозуміти активність людей на вашому веб-сайті, а також те, чому відвідувачів не перетворюють на постійних клієнтів та користувачів.

Об'єкти, по яких клацають, ідентифікуються за тепловими картами. І вони також визначають джерела, на які їх посилають. Однією з найкорисніших речей у Crazy Egg є карта прокрутки, здатна визначити, наскільки далеко відвідувачі прокручують сторінку, перш ніж повністю відмовитися від неї.

Інші корисні речі - це можливість контролювати кількість кліків на кожному елементі сторінки та проводити A / B тестування. Усі ці речі включили Crazy Egg до цього списку.

8. Засіб тестування Reflector 3 для моніторингу ефективності дизайну вашої програми на мобільному  

Додаток для дзеркального відображення екрану Reflector не розроблений спеціально для тестування зручності використання, але він дуже корисний при тестуванні та знанні того, як працює ваш додаток на мобільних пристроях.

Інструмент бездротово надсилає екран планшета або телефону на ваш Mac або ПК, щоб ви могли бачити, як люди використовують вашу програму. Reflector також має можливість запису, тому ви можете через деякий час переглянути свої сеанси тестування або поділитися ними та представити їх перед аудиторією.

9. Оптимізуйте один із найкращих інструментів тестування юзабіліті для вашої веб-програми

A / B тестування - це один із найпотужніших способів перевірити заплановані зміни на веб-сторінці порівняно з існуючим дизайном (або альтернативним запропонованим оновленням). Це допомагає визначити, яка версія дає найбільш позитивні результати. Google пропонує власне програмне забезпечення для тестування A / B, відоме як Google Optimize, щоб ви могли проводити експерименти на своєму веб-сайті.

Однак більш потужним програмним засобом для тестування A / B є Optimizely. Інструмент надає безліч зручних для використання функцій, які допоможуть вам у побудові ваших тестів. За допомогою такого інструменту ви можете проводити багатовимірне тестування, яке є методом перевірки багатьох змінних на даній веб-сторінці. Ви також можете створювати персоналізований досвід та націлювати конкретну аудиторію, коли ви представляєте відвідувачу нові конструкції (включаючи націлювання на різні URL-адреси, браузери та географічні регіони).

Оптимізація виявляється всебічним набором інструментів тестування зручності використання. Але, він призначений для серйозних підприємств, що вказано в ціні.

10. Перевірте інструмент тестування зручності використання для отримання повної довідки щодо тестування веб-сайтів

Inspector - це відомий інструмент тестування юзабіліті, відомий для реєстрації відвідувачів та моніторингу їхньої активності на вашому веб-сайті. Ви дізнаєтесь, на що вони клацають, їх руху мишею, натискання клавіш та прокрутку. Ви зможете спостерігати за кожним відвідувачем так уважно, ніби сидите поруч з ним.

Окрім запису взаємодії користувачів на вашому веб-сайті, засіб тестування юзабіліті Inspectlet має теплову карту, завдяки якій ви можете визначити розділи, які цікавлять відвідувачів. На тепловій карті також є відстеження очей, інформація, пов’язана з тим, на що було натиснуто найбільше, і наскільки відвідувач прокручує сторінки вниз. Більше того, інструмент аналізу форми чітко відображає, які елементи форми найбільш дратують відвідувачів, а де щось неповне.

Висновок

У цій статті я обговорив 10 найкращих тестів юзабілітіінструменти залежно від ваших конкретних вимог та бюджету.

Як МСП, стартап чи бізнес на будь-якому рівні, якщо ви хочете скористатися послугою тестування програмного забезпечення та контролю якості, тоді ви повинні вибрати ідеальну компанію для тестування програмного забезпечення.

Якщо ви не можете собі дозволити послугу добре відомої компанії з тестування програмного забезпечення, тоді розумно піти на аутсорсинг фірми, що розробляє та тестує програмне забезпечення, як ValueCoders. Або орендуйте кодер, щоб покращити дизайн вашого веб-сайту / веб-програми UX за найкращими технологіями. Не соромтеся зв’язуватися.

Зв’яжіться зі мною у Twitter, щоб отримати додаткові оновлення щодо майбутніх публікацій / навчальних посібників: //twitter.com/ValueCoders