Перетворення коду на готівку - Як заробити гроші як веб-розробник і жити, щоб розповісти історію.

Перетворення коду на готівку - Як заробити гроші як веб-розробник і жити, щоб розповісти історію.

Отже, ви щойно навчилися кодувати. Ви прагнете, і той, хто не вміє кодувати, думає, що ви геній, чути, і раптом кожен хлопець, з яким ви зустрічаєтесь, хоче, щоб ви створили йому веб-сайт. Більшість з них хочуть халяву, але деякі хлопці готові платити. Приємно .

Ця стаття розповідає про те, як зберегти його гроші, репутацію та розум, коли приймаєш роботу.

Те, що я збираюся вам сказати, не є добре закритою таємницею. Немає срібної кулі, щоб заробляти гроші як веб-розробник. Порада, яку я збираюся вам дати, здається вам основною, і вона є, більшість із них - це здоровий глузд, але вона абсолютно необхідна кожному, хто починає у світі продавати веб-сайти (або кодувати їх) за гроші.

Якщо ви будете дотримуватися цих принципів, життя буде легким, і ви будете любити свою роботу, а якщо ні, то ризикуєте випадково зіпсувати себе, коли тільки починаєте

Нічого просто.

Завжди під обіцянку та над доставляють. Ви не можете бачити майбутнє, і якщо ви скажете "Звичайно" і внесете плату, яка покриває ваш обід, ви пошкодуєте про це.

Незалежно від того, чи це простий звіт або оновлення WordPress, речі можуть піти не так, що ви не в змозі контролювати, і закінчиться тим, що ви будете годинами сидіти за своїм ПК, дивлячись на любителя, обіцяючи це вчора, і працюючи безкоштовно.

Знайте свій набір навичок - і дайте знати своєму клієнту.

Ніколи не беріться за роботу, у якій ви не впевнені на 100%, що зможете закінчити. Якщо вони натиснуть, дайте зрозуміти, ви спробуєте без обіцянок, якщо зможете зробити лише 80%, РОЗКАЖІТЬ КЛІЄНТОМ.

Зрештою вони це оцінять, і це зміцнить довіру до ваших стосунків. Ви не хочете продавати їм те, що ви не можете налагодити або забезпечити належним чином.

Чітко зрозумійте, що вони купують

Якщо ви фізично кодуєте його, заявіть. Якщо це спеціальна реалізація стану CRM, це. Ніколи не даруйте клієнтові сайт WordPress із шаблоном, який ви придбали в Інтернеті, і не намагайтеся видати його за свою роботу, або не дозволяйте їм думати, що він є.

Дайте їм розбивку на те, що вони придбали, а також авторські права та ліцензування. Це стосується стокових зображень, плагінів, шаблонів для всього.

Навчіться використовувати найкращий інструмент для роботи.

Фреймворки - це ваш друг, і ви так само, як і ви, хочете кодувати сайт електронної комерції, вам потрібно зіткнутися з тим, що ви нічого про це не знаєте. Дізнайтеся, коли ви не в силах, і скористайтеся найкращим інструментом у вашому розпорядженні.

Ви швидше виконаєте роботу, а ваш клієнт отримає кращий, більш безпечний продукт у майбутньому.

Для вашого клієнта ви більше, ніж просто розробник.

Незалежно від того, визнають вони це чи ні, якщо ви маєте справу з клієнтом, ви - їхній інтернет-брокер. Будь-яка порада, яку ви їм дасте щодо цифрового програмного забезпечення, електронної пошти в соціальних мережах або якого телефону користуватися, буде сприйнята серйозно.

Тож намагайтеся дати їм лише поради щодо речей, про які ви маєте докладні знання. В іншому випадку направляйте їх до когось, хто займається маркетингом / розробкою додатків / адмініструванням серверів тощо.

ПІДПІСІТЬ СВОЇ РОБОТИ

З самого початку чітко поясніть, що передбачає ваша плата, і підпишіть роботу, коли технічні вимоги будуть дотримані. Ви можете надати їм можливість щомісячного «пакету допомоги» з 5-годинною розробкою / налагодженням на місяць або погодинною ставкою. В іншому випадку вас завалять проханнями змінити формулювання або перемістити речі на 5 пікселів вліво.

Нарешті, не будьте придурком. Помилка в коді може не бути помилкою в проекті. Навіть після того, як проект підписано, якщо звіт не сприймає те, що слід - це на вас, не варто лише виправляти рахунок. Однак якщо звіт робить все, що вимагає специфікація, і клієнт подав вам, наприклад, неправильну формулу для розрахунку рахунку.

О, і намагайтеся уникати друзів та рідних, вони знущаються над вами і майже ніколи не платять. Сподіваюся, це допомагає комусь там.

Якщо вам сподобалась ця публікація, погляньте на деякі інші речі, які я писав…

Профілактичне програмування - як виправити помилки, перш ніж вони трапляться

... і чому Шерлок Холмс був би блискучим програмістом- середовищем.com 5 речей, про які слід пам’ятати, коли ти вчишся програмувати

Навчитися програмувати складно. Окрім вибору мови чи налаштування середовища для розробки, яке ви ... medium.com Як я став програмістом. І коли я почав називати себе одним

Я хотів почати вести блоги про програмування вже кілька місяців, і, як і багато інших до мене, я вирушив сповнений… medium.com Як написати бібліотеку jQuery like у 71 рядок коду - Дізнайтеся про DOM

Фреймворки JavaScript - це велика мода. Швидше за все, будь-яка стрічка новин, пов’язана з JavaScript, буде засмічена… medium.com Внесення коду дощу - стиль матриці

Вступ до анімації полотна HTML 5 media.com