Як запустити канал YouTube про програмування, програмне забезпечення та технології

Привіт, я Бо, і я веду канал YouTube на freeCodeCamp.org.

За перші кілька років життя нашого каналу у нас було менше 100 000 підписників. Коли ми публікували нові відео, ми були б раді, якби більше тисячі людей виявилося їх переглянути.

Але за останні 18 місяців ми зросли до понад мільйона передплатників. Зараз FreeCodeCamp.org - найбільший активний програмний канал на YouTube.

То що спричинило вибуховий ріст нашого каналу? У цьому підручнику я поділюсь нашими уявленнями про алгоритм YouTube та налаштування глядачів на YouTube. Я також поділюсь порадами щодо створення власного програмного каналу YouTube та порадами багатьох успішних творців YouTube. Навіть якщо ви новачок у програмному забезпеченні, ви можете отримати багато користі від запуску каналу YouTube.

Канал freeCodeCamp.org фокусується на довгих, поглиблених технічних курсах. Деякі з них ми створюємо самі, а також працюємо з іншими творцями YouTube, щоб створювати та публікувати курси. Я також поділюсь порадами щодо заробляння грошей із вашим каналом YouTube.

Моя історія

Спочатку дозвольте коротко розповісти вам свою історію. Коли я спробував влаштуватися на першу роботу розробником програмного забезпечення (до роботи в freeCodeCamp), мені вдалося отримати кілька пропозицій про роботу. Зрештою я прийняв посаду, яка платила набагато більше, ніж середня зарплата розробників початкового рівня в моєму місті. Я вважаю, що однією з найважливіших речей для мого успіху було відкриття програмного каналу YouTube.

До того, як я коли-небудь отримав свою першу роботу в програмному забезпеченні, я створив канал YouTube (а не канал freeCodeCamp) і почав публікувати навчальні відеоролики з JavaScript. Я знав, що на це я можу вказати, щоб потенційні роботодавці бачили, що я знаю, що роблю.

Коли я брав інтерв’ю на роботу, вони часто згадували моє відео на JavaScript як причину розглянути мене. Одна компанія сказала, що вони високо оцінили ініціативу, яку я взяв щодо їх створення.

Мої відео показали роботодавцям, що я є авторитетом у JavaScript. Але ось секрет: Багато тем, на які я створював відео, були для мене новими. Мені довелося дослідити ці теми, щоб зробити відео. І цей процес допоміг мені стати авторитетом.

Насправді вам не потрібно знати багато про тему заздалегідь, щоб створити навчальний ресурс про неї. Потрібно лише мати інтерес і бажання вчитися.

І просто розміщення вмісту у світі часто призводить до більших можливостей.

Незабаром після того, як я почав розміщувати відео на своєму особистому каналі YouTube, Квінсі Ларсон (з freeCodeCamp) запропонував мені можливість розмістити свої навчальні відео на каналі freeCodeCamp.

Те, що розпочалося як волонтерство в freeCodeCamp, врешті призвело до того, що мене взяли на роботу на повний робочий день.

Я думаю, що запуск програмного каналу YouTube може принести користь усім, незалежно від того, на якій стадії вашої кар’єри ви перебуваєте.

Як визначити цілі для вашого каналу YouTube

Перш ніж запустити канал, потрібно визначити мету свого каналу. Ваша мета може вплинути на багато речей вашого каналу.

Ось декілька загальних цілей (не взаємовиключних):

 • Допоможіть іншим навчитися
 • Створіть обсяг роботи, який призведе до інших кар’єрних можливостей
 • Дайте вам привід вчитися
 • Просувайте платний ресурс
 • Заробляйте гроші за рахунок доходу від реклами на YouTube, спонсорства та партнерських посилань

"Дуже важливо знати, чому ви робите те, що робите". - Дерек Сіверс

Думаючи про свій канал та відео, які ви хочете зробити, не хвилюйтеся, якщо ви хочете створити відео про тему, яку вже робив хтось інший. У світі багато потенційних глядачів, і, мабуть, є люди, які можуть навчитися найкраще з вашого унікального стилю.

І я ще раз наголошу на цьому, оскільки це так важливо: Вам не потрібно знати про тему заздалегідь, щоб створити відео про тему. Ідея відео - чудова можливість навчитися!

Як визначити стиль каналу YouTube

Вам потрібно буде визначити, який тип програмного каналу YouTube починати. Я поділяю програмні канали YouTube на чотири типи: навчальні, інформаційні, кодування в прямому ефірі та розважальні програми.

Деякі стилі відео звертаються до ширшої демографічної ситуації, ніж інші стилі. Підручники часто отримують менше переглядів, ніж програмні розважальні відео.

Важливо пам’ятати про свою кінцеву мету, щоб не засмучуватися, якщо бачите, що інші канали отримують більше переглядів.

Наприклад, якщо ваша мета для вашого каналу - допомогти іншим навчитися розробці програмного забезпечення або сприяти просуванню ваших платних курсів програмного забезпечення, не хвилюйтеся, якщо ваше відео під назвою "Створіть PWA за допомогою Vue & Ionic 4" не набере стільки переглядів як чуже відео під назвою "Чому я не їжу в ресторанах як мільйонер".

Я детальніше розповім про різні стилі програмних каналів. Майте на увазі, що деякі канали мають відео у декількох стилях, але більшість із них мають один основний стиль.

Відео для програмування на YouTube у стилі підручника

Цей тип каналів насамперед містить підручники з програмного забезпечення. Це найкращий тип каналів, якщо ви хочете, щоб ваш канал допоміг вам влаштуватися на роботу або якщо ви хочете продати платні курси. Цей стиль іноді менш сфокусований на вашій особистості, ніж інші стилі.

Приклади каналів:

 • freeCodeCamp.org
 • ЗМІ для подорожей
 • Програмування за допомогою Mosh
 • Дерек Банас

Відео YouTube у інформаційному стилі

Цей тип каналів містить інформаційні відеоролики про розробку програмного забезпечення. Він зосереджений на м’яких навичках та іншій інформації, яку повинні знати розробники. Відео мають такі назви, як „5 інструментів розробника, ЯКІ ПОТРІБНО використовувати”, „Фінансова свобода як веб-розробник” та „Чи варто вчитися Python у 2019 році?

Цей тип каналів може іноді отримувати більше переглядів, ніж навчальні канали, і часто фокусується на особистості творця.

Приклади каналів:

 • ForrestKnight
 • Кодування Фаза
 • RealToughCandy
 • Енді Стерковіц

Відео для програмування на YouTube у стилі кодування

Цей тип каналів, в основному, пропонує кодування людей у ​​прямому ефірі. Глядачі можуть побачити фактичний процес мислення, який входить у створення програми. Також може бути корисно побачити, як живі кодери вирішують проблеми в режимі реального часу, хоча деякі люди настільки добре це вміють, що це може здатися настільки відшліфованим, як навчальний канал (наприклад, The Coding Train).

Кодування в режимі реального часу чудово підходить для побудови спільноти, оскільки ви часто можете спілкуватися з глядачами безпосередньо під час трансляції.

Приклади каналів:

 • Кодування саду з CJ
 • Поїзд кодування
 • Джессі Вайгель на каналі freeCodeCamp.org
 • Бісквіт

Відео на YouTube у розважальному стилі

Цей тип каналів має найбільшу кількість переглядів. Творці використовують програмування для створення проектів, цікавих для дуже широкої демографічної групи. Відео зосереджено більше на результатах програми, а не на фактичному коді, який використовується.

Відео мають такі назви, як "Робот мене стріляє, коли мене застріляють у Fortnite", "ШІ вчиться грати у найскладнішу гру у світі", "Чи збережеться ваше прізвище?"

Приклади каналів:

 • Майкл Рівз
 • Джабрілс
 • Кодова куля
 • CodeParade

Поради щодо початкового планування та налаштування відео YouTube

Визначившись із цілями та стилем відео, яке ви хочете створити, слід виконати певні налаштування та планування. Ось кілька речей, які вам доведеться зробити:

 • Створіть обліковий запис для свого каналу YouTube. Я рекомендую створити свій канал як обліковий запис бренду. Це дозволяє дотримуватися певного розділення між особистим обліковим записом Google та програмним каналом YouTube. Обліковий запис бренду все ще використовує вхід у ваш обліковий запис Google, тому вам не потрібно відстежувати інше ім’я користувача та пароль. Крім того, обліковий запис бренду дозволяє додавати додаткових людей в якості менеджерів.
 • Визначте назву свого каналу. Я особисто рекомендую використовувати ваше ім'я як назву свого каналу, хоча ви побачите у прикладах каналів вище, що багато людей успішно використовують інші імена. Використання вашого імені як назви каналу може допомогти краще пов’язати вас із вашим вмістом.
 • Створіть піктограму каналу, малюнок каналу та загальний стиль ескізів. Якщо ви не хороший дизайнер, подумайте про те, щоб найняти друга, який є дизайнером. А якщо у вас його немає, ви можете найняти когось на fiverr.com для проектування цих активів.
 • Визначте, який тип вступу ви хочете, якщо такий є. Якщо ви використовуєте вступ, це має становити 5 секунд або менше. Багато людей не використовують інтро, але це може допомогти з особистим брендингом.
 • Подумайте, які інші послідовні речі ви хочете додати до своїх відео, щоб виділити їх. Це може бути лінія для підписання або реквізит (як у кота).
 • Виберіть, як часто завантажувати (див. Розділ нижче "Послідовність та конкретні цілі")

Поради щодо планування відео та створення сценаріїв YouTube

Після того, як ви виконали планування на високому рівні для свого каналу, настав час розпочати планування конкретних відео, які ви створите.

Гарним першим кроком є ​​мозковий штурм. Витратьте трохи часу на роздуми та випишіть усі ідеї, про які ви можете подумати. Навіть погані ідеї. Потім починайте розбирати ідеї на найкращі ідеї.

Ви вже написали код, який можна використовувати для навчального відео? Ваші минулі програмні проекти можуть стати натхненням для створення відео.

Після того, як ви з’ясували, про що конкретно буде відео, настав час розпочати дослідження. Пам’ятайте, вам не потрібно заздалегідь знати про тему, щоб зробити відео про цю тему. Але якщо ви ще не дуже багато знаєте про тему, вам потрібно провести багато досліджень та вивчення, щоб ви могли зробити своє відео якомога ціннішим для глядачів.

Швидше за все, вам доведеться написати сценарій для відео. Якщо ви робите підручник з кодування, вам доведеться написати код для відео заздалегідь.

Поради щодо запису / редагування YouTube

Дві найважливіші речі щодо записування:

 1. Використовуйте хороший мікрофон.
 2. Якщо ви показуєте код на екрані, зробіть його якомога більшим.

Якщо у вас поганий звук або крихітний код, це призведе до того, що люди негайно припинять перегляд - ще до того, як вони побачать реальний вміст вашого відео.

Аудіопоради YouTube для програмування відео

Майже будь-який USB-мікрофон буде кращим, ніж вбудований мікрофон у вашому комп'ютері. Якщо ви можете собі це дозволити, розгляньте один із таких мікрофонів:

 • Синій мікрофон Yeti
 • Аудіо Technica AT2005USB мікрофон
 • Синій сніжок

Якщо ви не можете дозволити собі мікрофон, проведіть кілька тестів із записом звуку на мобільний телефон. Залежно від того, який телефон та комп’ютер у вас є, існує ймовірність того, що звук, записаний на мобільний телефон, може бути кращим, ніж на вашому комп’ютері.

Поради щодо відеозапису відеозаписів на YouTube

Якщо ви збираєтеся показати себе на камеру, найдешевший спосіб - скористатися веб-камерою комп’ютера або камерою мобільного телефону. Багато мобільних телефонів насправді мають досить хорошу якість відео.

Якщо ви хочете підняти його на наступний рівень, розгляньте одну з цих камер (примітка: ці камери, мабуть, не потрібні, якщо ваш канал в основному складається з підручників з кодування):

 • DSLR Canon EOS 80D
 • Цифрова дзеркальна камера Canon EOS Rebel T6
 • Panasonic Lumix FZ80

Хороша камера особливо важлива, якщо ви створюєте інформаційні або програмні розважальні відео.

Як зробити екранний запис для програмування відео YouTube

Якщо ви використовуєте Windows, є комбінація клавіш для початку запису вашого екрану. Просто натисніть клавішу Windows + Alt + R.

Якщо ви хочете показувати відео з екрану одночасно з відео, на якому ви говорите, ви можете налаштувати це за допомогою безкоштовного програмного забезпечення OBS.

Записуючи екран, завжди переконайтеся, що основний вміст займає якомога більше місця на екрані. Можливо, важко повірити, але майже ⅓ людей, які переглядають підручники з кодування, дивляться на мобільному телефоні. Весь текст повинен бути якомога більшим. Вам потрібна дуже вагома причина, щоб показати вікно не на весь екран.

Під час запису підручника може бути корисним використання двох екранів. Ви можете записати один із екранів відео, а інший екран використати для сценарію та заповненого коду.

Ось секрет, який роблять деякі люди, щоб їхні підручники з кодування звучали ще більш вишукано. Спочатку запишіть підручник з кодування. Потім перепишіть все своє діалогове вікно та внесіть незначні зміни в транскрипцію, щоб покращити потік.

Нарешті, повторно запишіть своє діалогове вікно та додайте його до оригінального запису на екрані. Бути виразним та розважальним може бути простіше, якщо ви не думаєте про те, що буде далі в підручнику.

Як редагувати відео YouTube

Ймовірно, вам слід редагувати свої відео, щоб зробити їх більш плавними та вирізати помилки. Монтаж особливо важливий для інформаційних та програмних розважальних відео.

Використовуйте редагування, щоб видалити або зменшити небажані звуки, такі як вентилятори, кашель та інші шуми, які можуть відволікати глядачів. Можна видалити постійне гудіння та реверберацію за допомогою програмного забезпечення для редагування або плагінів.

Для дуже простого редагування ви можете використовувати iMovie на Mac або Movie Maker на Windows. Але ці програми дуже обмежені. Я особисто використовую Final Cut Pro, але це трохи дорого. Ось кілька інших безкоштовних відеоредакторів, які пропонують більше функцій, ніж iMovie та Movie Maker:

 • OpenShot
 • VideoPad
 • Світлотехнічні роботи

Вирішивши, яке програмне забезпечення використовувати для редагування, перегляньте кілька підручників, щоб ознайомитися з основними функціональними можливостями програмного забезпечення.

Інший варіант - найняти когось для редагування ваших відео. Навіть якщо ви вже знаєте, як редагувати відео, найм редактора може заощадити багато часу, якщо ви можете собі це дозволити.

Як створити ескіз і заголовок YouTube

Ви можете отримати найкраще у світі відео. Але ніхто не дізнається про це, якщо не натисне на мініатюру.

Щоб розвивати свій канал, важливо створювати якісний контент. Але майже однаково важливо використовувати ескізи та заголовки, які змусять людей натискати ваше відео.

Незважаючи на те, що мініатюри важливі для всіх відео YouTube, на мій досвід, вони мають найбільший вплив на програмні розважальні канали та найменший вплив на навчальні канали.

Вибрати заголовок може бути корисним ще до того, як ви навіть почнете записувати або писати сценарій. Примушуючи себе вибрати заголовок спочатку, ви повинні усвідомлено прийняти рішення щодо фокусу відео. Заголовок може допомогти вам під час написання сценарію, тому ви зосередитесь на наданні вартості, обіцяної в назві.

Як вибрати заголовок для вашого відео на YouTube

Для більшості типів відео найкраще вибрати заголовок, який шукають люди. Існує два основних способи знайти те, що люди шукають: автозаповнення пошуку на YouTube та Google Trends.

Автозаповнення пошуку на YouTube

Перейдіть у вікно пошуку на YouTube і почніть вводити слова, що стосуються теми вашого відео. YouTube автоматично заповнює спорідненими словами, які шукають інші люди. Це може дати вам уявлення про те, як озаглавити своє відео чи про що зробити відео.

Наприклад, якщо ви створюєте відео про фреймворки JavaScript, використання цієї стратегії може призвести вас до назви відео "Пояснення фреймворків JavaScript (2019)"

Дослідження ключових слів YouTube за допомогою Google Trends

Інший спосіб з’ясувати, що люди шукають, - Google Trends. На веб-сайті ви можете порівняти дві (або більше) подібні фрази, щоб визначити, яка з них є більш популярною. Обов’язково виберіть «Пошук на YouTube», щоб дані були специфічними для YouTube.

Якщо ви публікуєте відео курсу Python, наведені вище дані пропонують вам назвати його "Підручник з Python" замість "Курс Python".

Як створити ескізи YouTube, які люди натискатимуть

В Академії творців YouTube є кілька корисних порад щодо створення мініатюр.

Ось декілька порад:

 • „Брендуйте” свої мініатюри, використовуючи однакові кольори, шрифти та графіку.
 • Ви можете застосувати “правило третин”, щоб скласти цікаві та динамічні зображення, а потім накласти їх на фірмовий та / або описовий текст. Якщо ви додаєте текст, обов’язково використовуйте шрифт, який легко читати.
 • Це може бути добре подумати про свою мініатюру перед тим, як знімати, щоб ви могли захопити кілька варіантів.
 • Ескізи відображаються в різних розмірах на YouTube та зовнішніх веб-сайтах, на яких вбудовано відео YouTube, тому перевірте, чи добре виглядає ваша мініатюра на мобільних та настільних комп’ютерах.
 • Подивіться на мініатюри, які інші подібні канали використовують у своїх успішних відео. Це дасть вам кілька уявлень про те, який тип мініатюр добре працює.

Програмне забезпечення для дизайну ескізів YouTube

Для створення ескізу вам знадобиться програмне забезпечення. Найпопулярнішим програмним забезпеченням для редагування зображень є Photoshop. Для його використання потрібно зареєструватися на послугу щомісячної передплати. Є кілька дешевих альтернатив.

Найпопулярнішим безкоштовним програмним забезпеченням для редагування зображень є Gimp. Використовуючи Gimp роками, я вирішив, що мені потрібно щось більш зручне для користувача, тому придбав Affinity Photo. Функції та зручність користування набагато кращі за Gimp. Мені сподобалось, що це одноразова вартість, на відміну від моделі підписки на Photoshop. Ще один хороший варіант - Pixelmator.

Як працює алгоритм YouTube

Алгоритм YouTube - це те, що визначає, які відео будуть просуватись і відображатимуться високо в результатах пошуку. Насправді YouTube, ймовірно, має тисячі окремих алгоритмів, але я просто буду називати його "Алгоритмом YouTube" для простоти.

Алгоритм YouTube - загадкова річ. Навіть найкращі ютубери говорять про те, що не повністю розуміють, чому алгоритм рекламує деякі відео, а інших не.

На підставі деяких інтерв’ю, які я чув, я вважаю, що навіть інженери YouTube не повністю розуміють, як працює алгоритм. Інженери говорять алгоритму, якого результату вони хочуть, але вони не спеціально програмують, як досягти цього результату. Цим займаються штучний інтелект та машинне навчання.

Тож можуть бути винятки з усього, що я збираюся вам сказати, але це базується на великому досвіді та дослідженнях.

Про що алгоритм НЕ дбає

 • Частота завантаження
 • Відео теги
 • Наскільки вдало виконано попереднє відео
 • Описи
 • Кількість абонентів
 • Середній відсоток перегляду відео

Добре, може бути , алгоритм піклується про ці речі маленького крихітного біта, але це дуже мало по порівнянні з тим, що алгоритм робить турботу о. Давайте обговоримо їх по черзі. Поділюсь, про що піклується алгоритм далі.

Чи турбується алгоритм YouTube про частоту завантаження?

Я чув, як люди говорять, що творці повинні завантажувати відео кожні кілька днів без перерв, щоб справді розробити канал. Це здається міфом. Мені здається багато каналів з рідкісними завантаженнями, які все одно отримують купу переглядів кожного відео. Я вважаю, що алгоритм YouTube не дбає про частоту завантаження.

Інколи інженери YouTube проводять дослідження, щоб краще зрозуміти, як працює алгоритм. В одному офіційному каналі YouTube, призначеному для творців, вони обговорили дослідження, яке показало, що перерва у створенні відео не впливає на кількість переглядів, коли творець повертається з перерви.

Хоча частота завантаження не завжди корелює з кількістю переглядів, які ви отримуєте, це може вплинути на те, чи глядач підпишеться на ваш канал. Якщо ви не завантажували деякий час, користувач буде менше підписуватися.

Чи турбується алгоритм YouTube про теги відео?

Представники YouTube офіційно заявили, що відеотеги майже не стосуються рекомендацій. Все має певний вплив, але це один із найменших факторів впливу.

Алгоритм шукає закономірності. Як тільки він визначить, що відео з вашого каналу часто переглядає певний тип глядача, він порекомендує ваші відео для цього типу глядача, незалежно від того, про що говорять теги та описи. Можливо, перш ніж алгоритм ідентифікує шаблон для вашого каналу, він використовуватиме теги як ідентифікатор.

Чи турбується алгоритм YouTube, наскільки добре виконано попереднє відео?

З мого досвіду, продуктивність попереднього відео дуже мало впливає на продуктивність наступного відео. Це справедливо як на моєму каналі, так і на інших каналах, які я спостерігав. Однак я думаю, що це може вплинути на те, як швидко відео стане популярним.

Якщо користувач щойно переглядав відео з вашого каналу, алгоритм може з більшою ймовірністю рекомендувати нове відео з вашого каналу відразу після його публікації. Однак, якщо не багато користувачів натискають для перегляду, і вони переглядають не дуже довго, алгоритм швидко припинить рекомендувати відео.

З іншого боку, якщо ваше попереднє відео переглядало не так багато людей, спочатку ваше відео може бути недостатньо рекомендованим. Але якщо багато людей натискають на нього і вони спостерігають протягом дуже довгого часу, YouTube почне багато рекомендувати.

Я бачив незліченну кількість прикладів надзвичайно популярних відео, що з’являються одразу після непопулярного відео.

Чи турбується алгоритм YouTube про описи відео?

Описи мають значення для алгоритму трохи - дуже мало, порівняно з частотою кліків та середньою тривалістю перегляду (це те, про що піклується алгоритм, і це буде обговорено найближчим часом).

На думку YouTube, перші кілька рядків опису можуть бути важливими, особливо для пошукових запитів. Ви повинні заповнити перше речення якомога більшою кількістю відповідних пошукових термінів. Коли пошукові терміни знаходяться нижче в описі, вони менше враховують алгоритм.

Помилка новачка полягає в тому, що посилання або оголошення ставлять як перший рядок в описі. Хоча деякі відомі канали YouTube роблять це, це тому, що алгоритм вже з’ясував схеми, де рекомендувати свої відео. Для менших каналів ви завжди повинні ставити в перший рядок описове речення, багате на ключові слова.

Але завжди пам’ятайте, що навіть найкращий опис не може компенсувати низькі показники кліків та низьку середню тривалість перегляду.

Чи турбується алгоритм YouTube, скільки передплатників у вас?

Алгоритм, швидше за все, рекомендує ваше відео передплатникам, тому це має певний вплив. Однак я часто бачу дуже популярні відео на каналах з низьким рівнем підписки та дуже непопулярні відео на каналах з високим рівнем підписки.

Якщо люди довго не переглядають ваші відео, алгоритм швидко перестане рекомендувати ваші відео своїм передплатникам (якщо вони не натиснуть піктограму дзвоника).

Очевидно, є певні переваги, якщо мати більше передплатників. Коли користувачі здійснюють пошук, ваші відео відображатимуться вище в результатах пошуку, якщо вони передплачені на ваш канал.

Крім того, на алгоритм сильно впливають закономірності. Якщо користувач натискає кожне відео з вашого каналу, яке відображається у його стрічці, тоді алгоритм буде постійно розміщувати більше відео від вас у своєму каналі.

Чи турбується алгоритм YouTube про середній відсоток перегляду відео?

Це може мати вплив на коротші відео. Якщо ваше відео триває лише кілька хвилин, різниться, який відсоток від перегляду відео. Але якщо ви публікуєте годинні підручники, відсоток переглядів набагато менш важливий.

На каналі freeCodeCamp.org ми маємо 4,5-годинне відео на Python із понад 7 мільйонами переглядів. Середній відсоток перегляду - 4,3%, але середня тривалість перегляду - 11:20. У довших відео середня тривалість перегляду має значення набагато більше, ніж відсоток перегляду.

Про що насправді турбується алгоритм YouTube

З мого досвіду, алгоритм YouTube турбується лише про дві речі:

 • Рейтинг кліків
 • Середня тривалість перегляду

Якщо ваші відео мають високі показники кліків та високу середню тривалість перегляду, нічого іншого насправді не має значення. Ваше відео стане популярним.

Рейтинг кліків визначає, як часто глядачі переглядали відео, побачивши ескіз на YouTube. Потрібно мати ескіз та заголовок, на який люди захочуть натиснути.

Середня тривалість перегляду - це скільки часу люди в середньому переглядають ваше відео. Ваше відео повинно зацікавити ваших глядачів якомога довше.

Я чув, як популярний YouTuber сказав, що відео майже завжди стає дуже популярним, якщо ви можете отримати середню тривалість перегляду понад 7 хвилин. Однак надзвичайно рідко можна отримати таку середню тривалість перегляду.

У рідкісних випадках відео може мати високу частоту кліків і високу середню тривалість перегляду, але все одно не рекомендується дуже. Це трапляється, коли алгоритм не може зрозуміти, де рекомендувати відео. Можливо, єдине місце, яке алгоритм знаходить для просування вашого відео, - це непопулярні відео.

Наприклад, можливо, люди натискають ваше відео 100% часу, коли це рекомендується після того, як відео, що демонструють суху фарбу. Але оскільки дуже мало людей дивляться відео, на яких зображена суха фарба, ваше відео не дуже рекомендується.

Якщо це трапляється з вашим відео, найкраще спробувати змінити заголовок відео. Це змусить YouTube спробувати рекомендувати ваше відео різними способами.

Пояснення типів джерел трафіку YouTube

Я хочу коротко поговорити про джерела трафіку. Джерелом трафіку є те, як глядач знайшов ваше відео для перегляду. Розподіл джерел трафіку для більшості каналів на YouTube виглядає більш схожим на наведену вище діаграму праворуч.

Більшість переглядів на YouTube отримують користувачі, які натискають відео, запропоновані збоку відео, яке вони переглядають (на графіку вказано як "Запропоновані відео"). Другим найбільш поширеним джерелом переглядів на YouTube є користувачі, які натискають відео на своїй домашній сторінці (на графіку вказано як "Перегляд функцій").

Якщо у вас є інформаційний або програмно-розважальний канал, ви, ймовірно, отримаєте більшу частину переглядів за допомогою "Пропонованих відео" та "Перегляду функцій".

Ви помітите, що діаграма ліворуч показує більшість переглядів, що надходять із "пошуку YouTube". Ось так успішні навчальні канали отримують більшість своїх поглядів.

Розробляючи заголовки та ескізи, слід врахувати, чи націлені ви на користувачів, які шукатимуть ваше відео, або на тих, хто випадково побачить ваше відео, запропоноване їм. Назви важливіші для пошуку, а мініатюри важливіші для запропонованих відео.

Послідовність і конкретні цілі

Хоча ви можете мати популярні відео без частого завантаження, все одно важливо мати послідовний графік. Якийсь послідовний графік важливий для розвитку вашого каналу YouTube.

Якщо ви збираєтесь завантажувати нечасто, тоді, коли ви завантажуєте, це повинно бути значним. Якщо кожне відео - це 5-годинний курс на іншій мові програмування, це нормально, якщо ви завантажуєте лише раз на місяць або два.

Щоб допомогти з послідовністю, слід створити собі цілі. Ефективна мета - це вимірювана, встановлена ​​у часі та контрольована.

Вимірюване : мета повинна мати кількісно визначену складову, яка дозволяє дізнатися, досягли ви її чи ні.

Вчасно : Мета повинна мати конкретний і реалістичний термін.

Керований : метою має бути дія, яку ви можете виконати, а не результат, який ви хочете.

Наприклад, вашою метою може бути випуск 1 відео (вимірюване) на тиждень (за часом). Зверніть увагу, що "викласти відео" - це дія, яку ви можете виконати, але "охоплення 1000 підписників" - це не дія, а результат.

Ви повинні створити амбіційні цілі, але все ще здійсненні. Це буде дуже сильно залежати від вашого етапу життя. Якщо ви одинока людина без роботи, ви зможете створити набагато більше вмісту, ніж одружена людина з трьома дітьми та штатна робота.

Коли я вперше запустив свій навчальний канал з JavaScript, моєю метою було випустити 3 коротких відео на тиждень. Як тільки я постійно досягав цієї мети, я зміг збільшити до 5 відео на тиждень. (Незважаючи на те, що ця ціль вироблена для мене, я тепер усвідомлюю, що рідше, значніші відео часто охоплюють ширшу аудиторію.)

Як заробляти гроші на YouTube як творець

Думаючи про заробляння грошей, ви повинні знати, які ваші цілі. Деякі люди не зацікавлені в тому, щоб заробляти гроші на своїх відео, а просто хочуть надати безкоштовні навчальні ресурси. Однак більшість людей не можуть витратити час на створення навчальних ресурсів, якщо їм трохи не компенсують.

Ось декілька поширених способів, за допомогою яких ваш програмний канал може заробляти вам гроші.

Як використовувати YouTube для отримання роботи чи підвищення на роботі

Для більшості людей основний спосіб заробляння грошей на програмному каналі YouTube - це опосередковано отримання власником кращої роботи або підвищення.

Я вже згадував, що створення підручників з програмного забезпечення допомогло мені отримати кілька пропозицій про роботу для мого першого завдання розробника. Я чув подібні історії від інших творців YouTube.

В недавньому інтерв'ю, розробник програмного забезпечення YouTube Ділан Ізраїль сказав, що кожен роботодавець, який запропонував йому роботу, спеціально згадав про свій канал на YouTube. Ділан сказав, що навіть маючи 100 підписників, його канал допоміг йому влаштуватися на роботу.

Джессі Вайгель говорив подібні речі. Він сказав, що його кодування в прямому ефірі допомогло йому отримати два різних підвищення і навіть призвело до того, що вся його команда отримала підвищення.

Джессі нещодавно завершив пошук роботи і сказав, що в кожному інтерв'ю кодування в прямому ефірі - це те, про що люди хотіли знати більше, ніж про все інше. Він сказав, що це справді змусило його виділитися як кандидата. Джессі сказав: "Я думаю, що це додало роботодавцям впевненості в мені, що вони можуть отримати уявлення про те, як я кодую і яка моя особистість, ще до того, як вони навіть вирішать взяти у мене інтерв'ю".

Як отримати дохід від реклами на YouTube

Якщо ви чули, що на YouTube важко заробляти гроші, значить, чули правильно. Більшість каналів заробляють від $ 1 до $ 2,50 (долари США) за 1000 переглядів, але можна заробити менше або більше, ніж це. Отже, якщо ви хочете заробити 30 000 доларів за рік, можливо, вам доведеться отримати 30 мільйонів переглядів.

Мій особистий канал Robot Family показує рекламу, і загалом я отримую приблизно 1–1,50 дол. США за 1000 переглядів для відеороликів менше 10 хвилин та 2–2,50 дол. США за 1000 переглядів відеороликів протягом десяти хвилин. Через десять хвилин вам дозволяється додавати рекламу в середині ролика, і я був дуже здивований тим, скільки додаткових грошей це зробило.

Ви заробляєте на відеорекламі, лише якщо люди натискають на них або переглядають принаймні 30 секунд реклами. Якщо вони натискають "Пропустити рекламу", ви не заробляєте грошей. Крім того, сума грошей, яку ви заробляєте за рекламу, залежить від країни, в якій знаходиться глядач. Деякі глядачі зароблять вам більше грошей, ніж інші глядачі. Ось чому існує така велика різниця в тому, скільки грошей ви можете заробити.

Як просувати продукти та курси на YouTube

Ефективний спосіб заробляти гроші на програмному каналі YouTube - використовувати його для просування своїх платних продуктів та курсів. Мош Хамедані з YouTube-каналу Programming with Mosh, схоже, добре справляється з цією моделлю.

Щоб це працювало найкраще, потрібно створити кілька якісних повних курсів. Випустіть кілька повних курсів безкоштовно на YouTube і використовуйте ці курси для реклами своїх платних курсів.

Деякі люди роблять це не так. Вони створять повний платний курс, а потім безкоштовно випустять частину на YouTube. Це не призведе до великих продажів.

Неповний курс на YouTube не набере багато переглядів. Якщо ви хочете отримати багато переглядів на YouTube, ви повинні опублікувати повний і повний курс. Це збільшить ваш вплив і призведе до збільшення продажів ваших платних курсів.

Як змусити передплатників YouTube давати вам гроші через Patreon

Багато людей, які створюють навчальні посібники з програмного забезпечення, мали успіх у роботі з Patreon. Корі Шафер - один з них. Я запитав його, чи є у нього підказки для нових творців, які використовують Patreon.

Він рекомендує людям налаштувати Patreon з самого початку і просто час від часу нагадувати своїй аудиторії, що вони можуть підтримати через цю сторінку. В кінці кожного відео Кори нагадує своїй аудиторії, що вони можуть підтримати його через Patreon.

Кори також говорить, що пропонувати пільги для різних рівнів підтримки може бути ефективним. Він згадав такі пільги, як футболка чи запрошення на сервер розбрату.

Кевін Маркхем з Data School - ще один користувач програмного забезпечення YouTube, який успішно працював на Patreon. Я звернувся до нього і попросив його думки щодо успішного використання Патреона. Його відповідь була настільки доброю і проникливою, що я хочу процитувати його прямо:

Є три типи людей, які добре працюють на Patreon:

1. Люди з справді гігантською аудиторією (для них насправді не важливо, що вони пропонують через Patreon, це насправді просто сторінка пожертв)

2. Творці з великою аудиторією, які випускають надзвичайно привабливий бонусний вміст через Patreon (як популярний подкастер, який щотижня випускає бонусний епізод для меценатів, і це все, що вони роблять з Patreon)

3. Творці з пристойною аудиторією, які докладають багато зусиль, надаючи цінності своїм меценатам різними способами: пропонуючи круті винагороди, створюючи спільноту, надаючи шанувальникам більший доступ до творця тощо.

Таким чином, для переважної більшості творців ви повинні мати пристойну аудиторію І покласти багато праці, щоб Patreon був вартим. Чим більша аудиторія у вас, тим менше праці вам потрібно "покласти" на Патреона. Тут можна взяти один висновок: якщо ви не супер відомі, просто розміщення посилання Patreon на вашій сторінці YouTube не призведе до значної кількості меценатів. Патреон докладає зусиль, і ви, мабуть, повинні це робити, лише якщо вам подобається це робити, бо інакше ви згорите.

Ось причини, чому мені вдалося змусити людей приєднатися до мого Patreon:

• У мене є великий електронний бюлетень (завдяки моєму блогу), і це є ключовим, оскільки електронна пошта перетворюється набагато краще, ніж будь-який інший маркетинговий канал.

• Я вклав значну роботу у створення та вдосконалення своєї сторінки, і, мабуть, 20 моїх найбільших прихильників переглянули рівні та мову сторінки, перш ніж публічно випустити її, щоб дати мені пропозиції щодо винагород та того, як я повідомляю цінність приєднання.

• Відео "курси" (маю на увазі списки відтворення), які я створюю на YouTube, займають сотні годин роботи і справді якісні, і тому більшість людей приєдналися до Patreon, оскільки один із моїх курсів у якийсь момент приніс їм величезну цінність, і вони хочуть подякувати мені.

• Я роками даю спільноті безкоштовно (відповідаючи буквально на тисячі коментарів YouTube / коментарів до блогу / електронних листів), тому багато глядачів створили зі мною особистий зв’язок.

• Я маю хороший доступ до соціальних мереж.

Ось причини, чому люди залишаються підписаними як меценати:

• Я докладаю багато постійної роботи, щоб забезпечити цінність

• Я дуже дякую своїм меценатам

• Я віддаю пріоритет своїм меценатам над усіма іншими

Як отримати спонсорство на YouTube

Багато творців заробляють гроші завдяки спонсорству відео.

Я говорив із Діланом Ізраїлем щодо отримання спонсорської допомоги. Він сказав, що отримав свого першого спонсора близько 2500 передплатників. Щоб отримати спонсорство, він звернувся до кодуючих організацій / завантажувальних камер та попросив зв’язатися з їх маркетинговим відділом. Зараз він у точці, де спонсори звертаються до нього.

Я також розмовляв з Форестом Найтом про отримання спонсорської допомоги. Як і Ділан, він знаходиться в точці, коли до нього приходять спонсори.

Форест сказав, щоб переконатися, що ваша електронна пошта доступна у розділі "Про мене" на вашому каналі. Іноді бренди зв'язуються з Форестом безпосередньо, але більшість контактів надходять від компаній, метою яких є зв'язок брендів із творцями вмісту. Форест каже, що якщо ви публікуєте якісний контент, який привертає увагу, бренди звернуть увагу та простягнуть руку.

Що стосується переговорів про оплату, Forrest рекомендує збільшувати суму вашого запиту за кожну можливість спонсорства. Зрештою ви почнете отримувати "ні", і тоді ви будете знати свій діапазон ставок. Обов’язково збільшуйте свою ставку, коли ваш канал зростає, і не домовляйтесь про ціну, від якої вам буде незручно.

Як просувати свій канал YouTube

Це може бути складним завданням, якщо ви тільки починаєте. Ви повинні подумати про те, де ваша цільова аудиторія може зустріти ваші відео. Ось кілька ідей:

 • Опублікувати у відповідних субредітах
 • Додайте до бюлетенів з кодування, таких як бюлетень CodeNewbie
 • Поділіться своїми відео з Інтернет-спільнотами, частиною яких ви є

Іншим варіантом було б надіслати своє відео на більш популярний канал YouTube. YouTube-канал freeCodeCamp.org публікує навчальні посібники багатьох різних авторів. Багато творців повідомляють про значний зріст підписників власного каналу після того, як одне з їх відео опублікували на каналі freeCodeCamp.org.

Ось нещодавній твіт від творця, який показує підписку, коли ми опублікували одне з їх відео.

Крім того, деякі люди публікують винятково на каналі freeCodeCamp.org. Це можна розглянути, якщо вашим головним пріоритетом є охоплення великої аудиторії. Насправді це я зробив. Я почав із власного каналу, але з часом почав публікувати підручники виключно на каналі freeCodeCamp.org. Це допомогло мені дуже швидко охопити велику аудиторію.

Якщо ви зацікавлені в надсиланні відео на канал freeCodeCamp.org, надішліть мені електронне повідомлення. Моя адреса - [email protected]

Інші поради YouTube щодо програмування творців відео

 • Подумайте про додавання кінцевих екранів до відео. Вони можуть призвести до набагато більшої кількості переглядів, особливо якщо ви створюєте коротші відео. На моєму особистому каналі Robot Family я отримую 6% переглядів з кінцевих екранів.
 • Якщо відео є частиною списку відтворення, завжди посилайте на список відтворення в описі.
 • Якщо ви вже створили повний курс із великою кількістю окремих відео, розгляньте можливість об’єднання їх в одне довге відео. Якщо ви дійсно хочете опублікувати відео окремо, ніколи не завантажуйте їх усі одночасно. Переконайтеся, що кожне відео розміщено принаймні на кілька годин. Один на день буде найкращим. Якщо ви завантажите їх усі відразу, вони можуть з’явитися у неправильному порядку на вашому каналі.
 • Завжди очікуйте, що кожне відео буде першим відео з вашого каналу, яке бачать багато людей. Якщо ви хочете розвивати свій канал, спробуйте максимально збільшити кількість нових людей, які натрапляють на нього. Деякі творці роблять помилку, просто роблячи відео для своїх передплатників. Це призводить до відео, які можуть заплутати когось із нових на каналі. Завжди слід включати швидке оновлення про те, де люди можуть отримати будь-які попередні знання, особливо якщо глядачі потребують попередніх знань з інших відео на вашому каналі.
 • Я бачив, як деякі творці, які не є носіями англійської мови, вирішили робити підручники з програмного забезпечення без діалогу. Я рекомендую проти цього. Якщо ваша англійська дуже погана, подумайте про створення своїх відео на вашій рідній мові або найміть носія англійської мови, щоб прочитати сценарій, який ви пишете.
 • Ніколи не використовуйте фонову музику в підручнику з кодування. Це часто відволікає увагу. Якщо люди хочуть слухати музику під час перегляду вашого підручника, вони можуть увімкнути власну музику.
 • Якщо ваші відео є частиною серії, і ви хочете включити назву серії в заголовок, поставте назву серії в кінці заголовка, а не на початку. Це краще для SEO.

Висновок

Добре - тепер у вас має бути все необхідне для запуску власного програмного каналу YouTube. Удачі!

Чи є у вас ще якісь поради щодо створення програмного каналу YouTube? Поділіться ними в коментарях! Чи не погоджуєтесь ви з будь-якою моєю порадою? Напишіть мені @beaucarnes.