Масові відкриті онлайн-курси раніше були на 100% безкоштовними. Але вони не залишились такими.

Я пройшов один з перших масових відкритих онлайн-курсів (MOOC) у 2011 році. Тоді все було на 100% безкоштовно: відео, завдання та сертифікати. Але в 2017 році ви вже не можете знайти такого роду безкоштовний досвід навчання.

Оскільки постачальники MOOC зосереджувались на пошуку бізнес-моделі, вони почали класти певні аспекти досвіду за платню, сподіваючись отримати більше людей, щоб заплатити. MOOC перейшли від "безкоштовно" до "безкоштовно для аудиту".

Безкоштовні сертифікати були першими предметами, які перейшли з безкоштовних на оплату. Потім оцінені завдання поставили за стінами оплати праці. Зараз усі основні провайдери MOOC проводять курси, які повністю оплачуються, навіть відео-лекції замикаються за стінами оплати.

Цей перехід до моделі freemium - із все більшим шансом на подальший продаж - здається, працює на постачальників. Трійка найкращих сервісів за минулий рік заробила понад 100 мільйонів доларів.

Кожен постачальник має іншу модель, і це може виявитись незрозумілим для студентів. Ось короткий зміст того, що насправді означає "безкоштовно" для чотирьох найбільших гравців MOOC.

EdX

edX, започаткований спільно Гарвардським університетом та Массачусетським технологічним інститутом, є єдиним великим постачальником MOOC, який все ще пропонує безкоштовно оцінені завдання. Це також був останній великий постачальник, який видав безкоштовні сертифікати (він протримався до кінця 2015 року).

edX також пропонує певні курси, які не є безкоштовними, які вони називають професійною освітою. Зазвичай вони коштують сотні доларів.

Але крім цього, усі курси edX можна відвідувати абсолютно безкоштовно, і студентам потрібно платити лише якщо вони хочуть отримати сертифікат.

Курсра

Coursera агресивно налаштовує свою модель монетизації, що може призвести до постійних змін у роботі її курсів. Різні курси мають різну політику - яка іноді залежить від того, коли вони були запущені, і яка політика була на той час.

Буде важко висвітлити кожен сценарій, тому давайте зосередимось на політиці, яка застосовується до більшості курсів, що також відображає напрямок, який Курсра хоче рухатись до нього.

Переважна більшість нових курсів на Coursera є частиною спеціалізації, серії коротких курсів, що проводять "мікрокредитив".

Минулого року Coursera представила передплату на їх спеціалізацію. Замість того, щоб платити за курс, студенти платять щомісячну підписку, доки вони хочуть отримати доступ до найвищих аспектів курсу. Згідно з цією моделлю, відео можна переглядати безкоштовно, але студенти повинні підписатися на передплату, щоб отримати сертифікат та отримати доступ до оцінених завдань.

Зовсім недавно Coursera представила 7-денну безкоштовну пробну версію для передплати. Для студентів, які хочуть безкоштовно отримати доступ до відео з курсів, їм потрібно натиснути на крихітне посилання "аудит" внизу праворуч, як показано на скріншоті вище. Багато студентів, мабуть, не помічають цього посилання як варіант - якщо вони взагалі знають, що означає "аудит".

Невелика кількість курсів, які не є частиною якої-небудь спеціалізації, іноді мають можливість записатись у “режим аудиту”. У цих випадках навіть оцінені завдання можна приймати безкоштовно (хоча ви не можете вимагати сертифікати).

Довгий час Курсер проводив ліберальну політику фінансової допомоги. Ну, нещодавно вони це затиснули. Зараз їм потрібно щонайменше 15 днів, щоб вони відповіли на заяви про фінансову допомогу.

FutureLearn

FutureLearn - британський постачальник MOOC, який повністю належить The Open University. У ньому навчається близько шести мільйонів студентів, що робить його одним з 5 найкращих постачальників MOOC у світі.

FutureLearn ніколи не пропонував безкоштовних сертифікатів для початку. Але нещодавно FutureLearn представив нову модель ціноутворення, яка обмежує доступ до вмісту курсу після закінчення курсу.

Відповідно до нової моделі ціноутворення, іспити розташовуються за стіною оплати праці (подібно до того, як працює Coursera). Зміст курсу все ще вільний для доступу, але він доступний лише на час курсу та протягом двох тижнів після його закінчення.

Для необмеженого доступу до курсу (застереження: до тих пір, поки він існує на FutureLearn), учням потрібно оновити. Це коштує приблизно від 30 до 90 доларів.

Наприкінці 2016 року FutureLearn оголосив, що запропонує шість ступенів аспірантів повністю в Інтернеті у партнерстві з Deakin University. Більшість курсів, створених для здобуття наукового ступеня, не будуть безкоштовними.

Ударність

На відміну від інших провайдерів MOOC, перелічених вище, Udacity не є партнером коледжів. Натомість вона воліє співпрацювати з технологічними компаніями. Udacity також створюють власні курси, які іноді викладають люди в цих партнерських технологічних компаніях.

Udacity був першим постачальником послуг MOOC, який припинив надавати безкоштовні сертифікати ще в травні 2014 року. Також не видає сертифікати на окремі курси. Натомість Udacity пропонує власні власні мікрокредитні дані, відомі як Nanodegrees. Наноградуси можуть закінчитися місяцями, і вони, як правило, складаються з онлайн-курсів, проектів, оцінених людиною, та певного наставництва.

Курси, які є частиною Nanodegree, зазвичай безоплатні (хоча отримання сертифіката вимагає оплати). Вони також містять деякі основні вікторини та завдання інтерактивного кодування (переважно на Python).

Нещодавно Udacity придбав Terminal.com і інтегрує інтерактивне середовище кодування Terminal.com у свої наноградуси. Можливо, це не буде частиною безкоштовних курсів.

Той факт, що MOOC були безкоштовними, викликав до них широкий інтерес. Студенти захоплювались тим, що вони безкоштовно вчились у найкращих учителів світу.

Насправді, саме це мене надихнуло на створення класу Central - тому я міг особисто відстежувати всі ці нові курси.

Потім засоби масової інформації всі збудились, бо їм довелося писати заголовки про прискорену смерть університетів.

Але як тільки ажіотаж стих і провайдери MOOC спробували монетизувати, їм було важко це зробити без оплати вмісту.

Метт Уолтон, головний директор по продуктах FutureLearn, сказав про нещодавню зміну цін: "Дослідження, які ми провели, показали, що сертифікат сам по собі не забезпечує достатньої вартості грошей, і що деякі люди не хочуть або потребують сертифікату. "

Тому платіжну стіну MOOC довелося розширити, включивши частини контенту.

Кожен постачальник MOOC розширив свою лінійку продуктів, орієнтуючись на різні цінові точки, від десятків доларів до десятків тисяч доларів. Те, що безкоштовно в MOOC, постійно скорочується.

Без справжньої інновації в ціноутворенні MOOC буде важко дістатись до людей, які могли б отримати від них найбільшу користь.

Моя публікація вперше з’явилася на EdSurge. Підпишіться на щотижневий бюлетень EdSurge Higher Ed Newsletter, щоб щотижня оновлювати новини, інтерв’ю та дебати щодо edtech та майбутнього освіти.