Як отримати будь-яку сертифікацію AWS, працюючи вдома

Ця стаття навчить вас усьому, що вам потрібно знати, щоб отримати будь-яку сертифікацію AWS вдома. Ви дізнаєтесь, як запланувати іспит, як налаштувати робочий простір на великий день та поради, які потрібно мати на увазі.

Що таке сертифікати AWS?

Сертифікати AWS (Amazon Web Services) допомагають перевірити ваші знання та здатність вирішувати різні проблеми за допомогою AWS. Вони є чудовим інструментом, який допомагає вам та іншим підтвердити, як багато ви знаєте про цього постачальника хмарних послуг.

Ці сертифікації надходять безпосередньо від AWS, оскільки саме вони виробляють вміст для сертифікації та підтримують його. Отримавши сертифікат AWS, ви починаєте належати до світового співтовариства людей, сертифікованих AWS, і отримуєте певні переваги за участь у цій групі.

В даний час існує 12 різних сертифікатів AWS, що охоплюють різні рівні знань та різні знання.  

Існує 2 різні типи сертифікацій: спеціальні та більш загальні.

У спеціалістах із загальної спеціалізації ми маємо 3 рівні знань - основоположний, асоційований та професійний. Ці сертифікати, як правило, охоплюють більшість послуг, доступних у AWS, залежно від рівня глибини, який вам потрібно мати.

На базовому рівні ми маємо хмарного практикувача. Ця сертифікація охоплює багато служб AWS, але вам насправді не потрібно багато глибини.

Ця сертифікація ідеально підходить для людей, які починають свою хмарну подорож, оскільки ви дізнаєтесь безліч різних послуг та концепцій, які дуже важливі в хмарі.

На асоційованому рівні є 3 різні сертифікати:

  • Архітектор рішень
  • Помічник адміністратора SysOps
  • Партнер розробника.

Ці сертифікації також дуже широкі за обсягом послуг, які вони охоплюють, але вони заглиблюються глибше, ніж на базовому рівні.

Сертифікати асоційованого рівня - це чудово, щоб отримати уявлення про архітектуру, розгортання та підтримку або розробку додатків у хмарі. Це хороший спосіб для технічних людей розпочати свою подорож із хмарою.

І на вершині загальних сертифікатів ми маємо сертифікації професійного рівня: Solutions Architect Professional та Associate Developer.

Це дуже широкі та дуже глибокі сертифікації, і ви в основному повинні знати все в AWS. Вони призначені для людей, які тривалий час працюють у AWS із великим досвідом роботи.

У категорії спеціалістів ми маємо 6 сертифікатів:

  • Розширені мережі
  • Безпека
  • Машинне навчання
  • Alexa Skill Builder
  • Аналіз даних та бази даних.

Ці сертифікації дуже конкретні в одній темі і дуже глибоко заглиблюються в цю тему. Вони чудово підходять для професіоналів, які зосереджені на цих темах і хочуть дізнатись стільки, скільки про це є в AWS.

Як пройти підготовку до сертифікації AWS

Навчання на сертифікацію насправді залежить від вашого походження. Немає одного шляху, щоб керувати ними всіма. Якщо ви не займаєтесь технологіями і хочете розпочати роботу, або ви новачок у хмарі розробник або архітектор, це не те саме, що якщо ви працюєте з AWS вже багато років і просто хочете підтвердити свої навички.

AWS та її партнери пропонують безліч курсів, де ви можете поїхати і просидіти 3 дні і навчитися всьому, що потрібно для проходження сертифікації. Ці курси під керівництвом інструкторів, як правило, досить дорогі.

Є багато платформ, які пропонують платні онлайн-курси. Ці курси, як правило, навчаються самостійно, і ви повинні слідувати інструкторам. Зазвичай головна перевага цих сайтів полягає в тому, що вони мають чудові форуми та безліч тестових іспитів.

У freeCodeCamp ви можете знайти кілька безкоштовних курсів для вивчення деяких сертифікатів. Це цінні ресурси, оскільки в основному ви можете безкоштовно підготуватися до іспиту, перелічивши ці відео:

AWS Certified Cloud Practitioner Training 2020

Архітектор сертифікованих рішень AWS - юрист 2020

Сертифікований розробник AWS - юрист 2020

Крім того, якщо вам потрібна додаткова мотивація, триває #AWSCertified Challenge, тож ви можете стати частиною більшої групи людей, які намагаються досягти тих самих цілей.

Як взяти сертифікацію AWS з дому

До 30 березня 2020 року ви могли пройти сертифікацію AWS лише в тестовому центрі. В основному вам потрібно було відвідати певне місце в певний час, щоб скласти іспит.

Після цієї дати все змінилося. Можливість отримати сертифікацію від центру випробувань все ще існує, але тепер ВСІ сертифікації AWS можна взяти за допомогою методу онлайн-прокторінгу - це означає, що вдома. Цей новий вибір додає велику гнучкість для тестування на сертифікацію AWS, роблячи його більш доступним для всіх.

Складання іспиту в тестовому центрі має свої переваги, оскільки співробітники допоможуть вам у процедурі реєстрації на іспит, тестові комп’ютери ідеально налаштовані на іспит, а все приміщення спроектовано тихо та готово до іспиту.

Коли ви складаєте іспит із онлайн-прокторінгом, ви складаєте той самий іспит із тим самим часом, який ви мали б у тестовому центрі. Але ви будете здавати цей іспит зі свого комп’ютера і там, де вам доведеться підготуватися до такої ситуації. Там буде віддалений проктор, який контролюватиме ваш іспит.

Чи варто брати сертифікат вдома?

Існують деякі умови, які ви повинні мати на місці, якщо ви хочете використовувати онлайн-прокторінг для іспиту.

По-перше, ви повинні мати можливість поговорити з англомовним проктором, який буде контролювати ваш іспит. Сертифікати AWS доступні англійською, японською, корейською або спрощеною китайською, але спілкування з віддаленим проктором здійснюватиметься англійською мовою - незалежно від того, на якій мові буде ваша сертифікація.

Інтернет-продажі доступні по всьому світу - крім кандидатів у материковому Китаї, Японії, Словенії чи Південній Кореї. Це чудово, оскільки пошук центрів тестування у віддалених куточках світу може бути складним завданням.

Крім того, ці іспити доступні цілодобово та без вихідних. Це дуже зручно для зайнятих людей, тому ви завжди можете знайти місце, яке вам підходить.

Окрім того, вам доведеться використовувати власний комп’ютер для проведення онлайн-провайдерів, і існують певні системні вимоги та політики, про які вам слід знати, перш ніж приймати рішення про цей варіант.

Завжди добре проводити системні тести перед реєстрацією на іспит, на тому самому комп’ютері та в тому самому місці, де ви збираєтеся складати іспит. Основні вимоги - стабільне з’єднання з Інтернетом, мікрофон та веб-камера.

Вам потрібно мати приватне місце, яке мовчить, де вас не перебиватимуть. Це одна з найважливіших вимог. Якщо проктор вважає, що звучать голосові чи дивні звуки, він може автоматично провалити іспит.

Крім того, під час проходження екзамену ви взагалі не зможете встати з комп’ютера, оскільки перерви не дозволяються. Вам завжди потрібно бути в полі зору вашої веб-камери.

Якщо ви погоджуєтеся з усіма попередніми обмеженнями, тоді ви зможете взяти сертифікат з дому.

Як запланувати сертифікацію AWS

Незважаючи на те, що іспити з онлайн-прокторінгу можна складати цілодобово щодня, хорошою практикою є реєстрація на сертифікацію заздалегідь. Таким чином ви можете підготувати все і налаштувати у своєму середовищі.

Реєстрація для сертифікації є досить прямою. Вам потрібно слідувати інструкціям на сторінці сертифікації AWS. Майте на увазі, що вам може знадобитися створити багато облікових записів і увійти принаймні в 3 різні служби.

Це може здатися страшним, але процес є керованим і добре задокументованим. Дуже важливим є те, що під час створення цих облікових записів переконайтесь, що ім’я, яке ви використовуєте, ТОЧНО те саме, що в ідентифікаторі. Це має вирішальне значення у процесі перевірки.

Перейшовши на сторінку, щоб вибрати сертифікацію AWS, потрібно вибрати постачальника тестування “ Pearson VUE ”. Тобто постачальник послуг онлайн-продажів.

Після того, як ви вибрали час і дату, вам потрібно заплатити за сертифікацію. Усі сертифікації мають різні ціни, і ви можете знайти прайс-лист на сторінці сертифікації AWS. Після завершення платежу ви готові.

Як підготуватися до іспиту вдома

Існує багато речей, які ви повинні робити за дні до іспиту, щоб у день сертифікації все працювало нормально.

Спробуйте виконати якомога більше фіктивних іспитів, переконуючись, що у вас є правильний час для іспитів. Коли ви потрапляєте на найскладніші іспити, час стає проблемою, тому дуже важливо потренуватися у швидкій відповіді на запитання.

Крім того, якщо у вас є якісь нотатки з вивчення, то прекрасний час, щоб прочитати їх ще раз. Більшість онлайн-курсів містять короткий зміст або скорочену версію, де ви можете переглянути найважливіші поняття перед іспитом. Завжди добре ще раз переглянути хоча б найскладніші теми.

Якщо ви складаєте іспит вдома чи в офісі, є деякі речі, які вам потрібно зробити заздалегідь. Спочатку знайдіть, де ви хочете скласти іспит, точне місце. А потім запустіть системні тести. Переконайтесь, що все працює нормально.

Після того, як ви це зробите, переконайтеся, що протягом цього часу вас не перебиватимуть ні родина, ні колеги. Якщо у вас є БУДЬ-яка перебої, ви не зможете автоматично.

Якщо у вас є домашні тварини, переконайтеся, що їх можна розмістити в іншій кімнаті. Дуже важливо, щоб вас ніщо не заважало і щоб у залі не було інших рухів чи шуму, коли ви складаєте іспит.

Коли ви вибираєте місце і розбираєте зовнішні фактори, що відволікають увагу, тепер настав час створити середовище. Я рекомендую вам знайти не дуже захаращений простір із чистим і порожнім столом. Стіл, з якого можна прибрати все, що знаходиться зверху.

У приміщенні не повинно бути дошок з текстом чи екранів, які неможливо вимкнути. Зробіть це якомога розгубленішим, щоб тоді у проктора не було причин нервувати вибране вами місце.

Майте на увазі, що проктор не знає вашого простору - вони можуть бачити і чути лише те, що надходить від вашого мікрофона та веб-камери, і якщо є якісь сумніви, вони вас підведуть.

Також добре підібрати одяг, який показує ваші руки. Проктор попросить побачити ваші рукава, і це допоможе, якщо у вас їх немає. Також вони попросять вас зняти годинник, якщо він у вас є.

Якщо ви хочете знати час під час іспиту, годинник вашого комп’ютера буде заблокований, і у вас не буде наручних годинників, тому перед тим, як брати участь в іспиті, переконайтеся, що у вас є настінні годинники. Під час іспиту на екрані з’явиться таймер, який повідомляє, скільки хвилин у вас залишилось.

Чого чекати під час іспиту вдома

Вас просять перевірити в системі сертифікації за 30 хвилин до початку іспиту часу . Це дуже важливо пам’ятати, і коли розпочинається процес реєстрації, корисно підготувати весь простір для сертифікації.

За тридцять хвилин до іспиту вам слід перейти на електронний лист, який ви отримали під час реєстрації, і натиснути посилання, щоб розпочати процедуру реєстрації. Для цього потрібно мати у руках мобільний телефон та дійсне посвідчення особи з фотографією.

Під час реєстрації вам надішлють SMS на ваш мобільний телефон із посиланням. Це посилання відкриє веб-додаток, який буде використовуватися для підтвердження вашої особистості та простору.

Перше, що вам потрібно буде зробити, це зробити селфі. Потім потрібно сфотографувати обидві сторони вашої посвідчення особи. І, нарешті, вам потрібно зробити чотири знімки зі свого тестового простору. Вам потрібно сфотографувати з усіх напрямків, показуючи всі стіни навколо вас.

Після завершення цього процесу вам потрібно прибрати телефон у недоступному для вас місці. Потім ви можете перейти до наступного кроку. Можливо, вам доведеться почекати кілька хвилин, поки віддалений проектор вас прийме. Це залежить від того, наскільки вони зайняті.

Перше, що зробить проктор, це переконатись, що ти - це той селфі, який ти зробив із телефоном. Вони також попросять вас побачити рукава та руки, щоб переконатися, що у вас немає годинника. Крім того, якщо у вас є окуляри, вони попросять вас побачити всередині окулярів.

Тоді проктор також перевірить вашу робочу область. Вони попросять вас перенести комп’ютер і показати за допомогою веб-камери оточення вашого робочого місця. Якщо на столі є речі, вони попросять вас їх видалити. Єдине, що ви можете тримати на столі, - це склянку води - і склянка повинна бути прозорою.

Після того, як проктор перевірить все, вони скажуть деякі основні правила і запитають, чи є у вас запитання. В основному вони скажуть, що вам потрібно тримати мікрофон і веб-камеру комп’ютера відкритими протягом усього іспиту, і що вам потрібно закрити всі свої програми на комп’ютері.

Коли все буде перевірено, проктор розпочне для вас іспит.

Під час іспиту ви не можете говорити. Навіть якщо ви читаєте питання вголос або думаєте вголос, ви взагалі не можете говорити . Також вам завжди потрібно бути в поле зору веб-камери, ви не можете робити перерви або ходити в туалет.

Мій особистий досвід отримання онлайн-сертифікації був дуже приємним, навіть з урахуванням усіх обмежень. Оскільки я знав обмеження заздалегідь, я підготував цілий робочий простір до цього дня. Я був дуже розслаблений, коли був у своєму будинку, там, де я почуваюся в безпеці і де я вчився на цьому іспиті. У якийсь момент я забув, що хтось спостерігає за мною, і здалося, що я просто репетирую для іспиту.

Я зробив відео про цей досвід із деякими порадами та підказками, про які я згадав у цій публікації в блозі. У цьому відео ви можете побачити більше особистих коментарів та кліпи моїх почуттів відразу після того, як я склав іспит.

Дякуємо за читання.

Я Марсія Віллалба, адвокат розробника для AWS і ведуча YouTube-каналу під назвою FooBar, де я маю понад 250 відео-посібників з безсерверних, AWS та практик програмного забезпечення.

І я також намагаюся отримати сертифікацію на стільки сертифікацій, наскільки я можу, щоб ви могли піти за мною туди, і ми можемо зробити це разом.

  • Twitter: //twitter.com/mavi888uy
  • Youtube: //youtube.com/foobar_codes