Як MySpace навчив мене кодувати і де слід шукати, щоб розвинути свою пристрасть

Дізнатися щось нове важко. Ще складніше, якщо вам важко намагатися знайти мотивацію. Як ми можемо знайти у своєму повсякденному житті речі, які можуть допомогти нам вчитися?

Тома більше немає у вашій розширеній мережі

Минуло майже 10 років з того часу, як ми спостерігаємо величезні зміни в MySpace. Якщо ви не пам’ятаєте, що таке MySpace, це була популярна соціальна мережа до того, як Facebook став королем (хоча технічно вона все ще існує).

Це було тоді, коли всі починали з нового друга на ім’я Том, який був співзасновником MySpace. Кожен міг встановити свою власну "топ-8", яка могла б створити або розірвати найкращі дружні стосунки, якщо ви когось кинули.

Ви також можете встановити пісню для свого профілю, яка буде додана як маленький програвач, коли було “нормально” автоматично відтворювати пісню під час завантаження вашої сторінки.

Але MySpace зараз залишилось у минулому, то чому я про це кажу?

Створення MySpace, вашого простору

MySpace мав унікальну характеристику, яку ви не бачите ні в одній з популярних соціальних мереж сьогодні - це дозволило вам додати HTML і CSS на сторінку, щоб ви могли дійсно робити все, що хочете, зі своїм профілем.

З точки зору спрощення, це дає вам декілька обмежених можливостей. Можливо, ви можете додати якийсь CSS, який оновлює вигляд заголовків та змінює колір фону.

Але реально це відкрило можливість для додавання повних веб-сторінок, які ви можете накласти поверх свого профілю, розташувавши новий макет над вихідним вмістом за допомогою деякого z-індексування.

Фокус у тому, що у вас була обмежена кількість символів, які ви могли б ввести в кожен вхід. У цього були обмеження, але ці обмеження допомогли сприяти творчості, чи було це з’ясовувати, як видалити весь пробіл у коді, або шляхом вибору способу додати щось із менш загальним кодом.

Навчання через хобі

Створення профілів MySpace викликало звикання! Це було соціальне середовище, яке ви могли налаштувати, щоб зробити власне, і відтиснути своє ім’я, щоб показати всім, що ви робили.

Хоча ви могли зробити те саме із власним веб-сайтом, на той час це було не так просто. А створення профілю на MySpace було простим, безкоштовним, і ви могли спілкуватися з усіма своїми друзями.

Кожного разу, коли я робив нову сторінку, я намагався подумати, що ще я можу зробити. Я навіть брав участь у невеликих спільнотах, де ми ділились нашою роботою та допомагали одне одному розгадувати, як зламати речі на сторінці профілю (кричати DM!).

Увесь цей час, коли я намагався дізнатися, що ще я можу налаштувати, я вчився кодувати! Я дізнався про те, як я можу вичавити кожен дюйм HTML, який міг, з документа, а також розробив розуміння того, як працювали селектори CSS. Я також дізнався, як позиціонування дозволило мені робити круті речі на сторінці та як відцентрувати речі, коли у нас не було можливості flexbox усіх речей.

І це призвело до того, що "бізнес Колбі" розвинув почуття підприємництва. На цей момент я ще навчався в середній школі, але мені вдалося трохи виділити бізнес із створення цих сторінок.

Хоча скромні 50 доларів за профіль здаються низькими, це дуже багато для старшокласника в 2004 році, не кажучи вже про те, що інший старшокласник мав багато грошей, щоб заплатити, щоб створити його!

Але це був початок мого кодового шляху. Розбудовуючи MySpace, я почав створювати фактичні веб-сайти для команд Counter-Strike (будь-хто з CAL?) Та груп, які в підсумку призведуть мене до кар'єри з кодування.

Перетворення хобі на роботу

Я чув інших із подібною історією, навіть тих, хто так само починав з MySpace, що з часом перетворило їх інтерес на кар'єру кодування. Незважаючи на те, що ера MySpace - це те, що ми всі оглядаємо назад і сміємося, це справді надихнуло багатьох людей знайти те, що вони люблять робити.

Пошук такого виду натхнення може бути важливим для того, щоб зрозуміти, як ви хочете провести свій час. Незалежно від того, чи це хобі, чи навчання збоку, щоб перетворити це на кар’єру, продовжувати займатися тим, що насправді цікавить, важливо для вивчення нового ремесла.

Але важливо звернути увагу на те, як ви взаємодієте з цим новим інтересом. Ви не хочете змушувати це робити кар’єру і швидко спалювати себе. Це призведе до жалю та образу.

Хоча мені пощастило, що мій інтерес до кодування в кінцевому підсумку перетворився на мою кар’єру, я обов’язково не “беру свою роботу додому”, оскільки важливо відокремити роботу від ваших особистих інтересів, як випадкові проекти OSS на стороні.

Знайдіть, що вас мотивує

Найголовніше - знайти щось, що може мотивувати та надихати вас розвивати свою пристрасть, будь то кар’єра чи хобі. Кожен із нас має власну подорож, незалежно від того, пов'язана вона з кодом чи ні, і нам слід спробувати знайти щось таке, що зробить нас щасливими.

Що надихнуло вас на ваші інтереси? Поділіться зі мною у Twitter!

Слідуйте за мною, щоб дізнатись більше про Javascript, UX та інші цікаві речі!

  • ? Слідуйте за мною у Twitter
  • ? Підписатися на мій Youtube
  • Підпишіться на мою розсилку