Чому я кинув свій MBA, щоб здобути ступінь магістра в галузі комп’ютерних наук

“Ви не можете з’єднати точки з нетерпінням вперед; їх можна зв’язати лише озираючись назад. Тож вам доведеться вірити, що крапки якимось чином з’єднаються у вашому майбутньому »

Ви ніколи не замислювались, як хтось опинився там, де він є? Ну, це такий тип історії, який я можу розповісти на власному досвіді. Мене звуть Кларк, і це моя подорож.

Я виріс на Філіппінах і швидко пішов до літа перед тим, як вступити до коледжу, я пройшов практику в якості помічника аудитора в школі, хоча про це мало.

Мої дні коледжу

Ніколи не мав експозиції, ніколи не мав варіантів

У 2007 році, коли мені настав час вибрати ступінь бакалавра, підходящий для мене ступінь був якось ... обмеженим. Це пов’язано не з тим, що батьки змушують мене приймати певний ступінь, яку вони обирають, але це більше те, з чим я стикаюся і маю знання. Більшість моїх родичів мають або невеликий бізнес, або працювали бухгалтером, або займалися бізнесом.

Здогадайтесь, тепер ви знаєте, що я маю китайську спадщину.

Тому я вибрав бухгалтерію для своєї спеціальності. Програма бухгалтерії була дуже суворою в університеті Де Ла Салле в Манілі, Філіппіни. Мені довелося продовжувати займатися предметами бухгалтерського обліку, і врешті-решт я перейшов до фінансової програми.

Я сказав собі: "Я знаю, що влаштуюся на роботу одразу після закінчення курсу, пов’язаного з бізнесом".

Брати уроки фінансів було захоплююче! Багато доменів для вивчення! Це міжнародні банківські справи, статистика, стратегії, опціони, деривативи, економіка, управління ризиками, навіть система управління базами даних та багато іншого!

Оце Так! Я міг би працювати в банку, страхувати, інвестувати, торгувати та зливати та поглинати. І все, що стосується грошей!

Під кінець моєї програми я пройшов ще одне стажування. Це було у відділі казначейства (торгівля акціями / облігаціями / валютами / тощо) в Allied Bank (нині Філіппінський національний банк).

Шфу. Програма була не настільки поганою. У 2011 році мене закінчили з оцінкою вище середнього і я міг жонглювати, працюючи тренером з волейболу в команді середньої школи.

Вихід на ринок праці

Те, що ви дізналися в школі, дуже різне в реальному світі

У 2011–2013 роках я працював у Thomson Reuters (TR) фінансовим аналітиком китайських компаній. Я був вражений тим, що мені навіть не потрібні навички, які я засвоїв у коледжі, щоб робити свою роботу фінансовим аналітиком. Це Thomson Reuters, яка має власну базу даних та стандарти бухгалтерського обліку.

Чекати, що? Мені не потрібні навички, які я засвоїв у коледжі?

Хм Ну добре. Оплата хороша, але мені не подобається графік з 14:00 до 22:00.

У 2013 році я знайшов нову роботу і отримав посаду в S&P Capital IQ як редактор фінансових мов для компаній Китаю та Тайваню.

Оце Так! Оплата набагато краща, і мені також подобається мій графік. Я можу продовжувати робити це, роблячи те, що мені подобається, наприклад, отримувати додатковий дохід як спеціаліст з продажу нестрахувальних служб та фрілансер.

Я змінив культуру робочого місця, щоб стати більш співпрацею. Я хотів дізнатися більше. Але завдання для мене стали повторюваними.

Це просто цифри, дані, переклад знову і знову. Я більше не вчуся нових речей.

Я попросив свого менеджера дозволити мені вивчити, як працює наш додаток. Мені відмовили. Я навіть сказав їм, що буду робити це поза робочим часом. Але мені все одно відмовили.

Це мене спалило, і я врешті-решт залишив роботу в 2016 році. Я гастролював у США протягом двох місяців і вирішив прийняти магістра ділового адміністрування, оскільки це має сенс для моєї освіченості та досвіду роботи.

Заняття вищою освітою

Освіта задовольняє цікавість і закінчує нудьгу

У 2017 році я розпочав ступінь МВА в Міському університеті Сіетла і вирішив взяти за мету керувати ІТ-управлінням. На півдорозі програми я зайнявся темою технологій і полюбив її. Я почав брати участь у деяких курсах інформатики для студентів, і я хотів дізнатись більше. Мій професор сказав мені їхати відвідувати зустрічі в Сіетлі. Я також дізнався про круту платформу freeCodeCamp, яка допомогла мені дізнатись речі та виграти у деяких подіях хакатонів! Перегляньте цю статтю про те, як моя команда вразила AngelHack Seattle Hackathon, для мого блогу, присвяченого моєму досвіду хакатонів.

Я зробив 90+ зустрічей за два роки! Це включає випадкові зустрічі, навчальні групи, практику кодування співбесід, бесіди, семінари, хакатони та конференції.

Ось я в 2019 році, і зараз я навчаюся в магістратурі з комп’ютерних наук і працюю в цій програмі вже рік. Я відчував, що цей час буде для мене правильним. Мені цікаво, і я люблю будувати речі. Одна річ інша, хоча я також багато чому навчився через своїх наставників, однокласників, спільноти та Bootcamp.

Корисні ресурси:

  • Навчання кодуванню freeCodeCamp, W3Schools
  • Читання про технології, середні та безкоштовні новини CodeCamp
  • Підключення до спільноти за допомогою Facebook, Twitter, Meetup.com та Eventbrite.com

Мою спрагу знань задовольнила інформатика

Озираючись назад, це всі точки, які я міг би пов’язати зі своїм теперішнім часом.

Крапка 1 - У середній школі я добре навчався на комп’ютерних класах Turbo Basic, Visual Basic, C ++.

Точка 2 - На своїй літній роботі я проводив ручне тестування програмного забезпечення як помічник аудитора.

Точка 3 - За часів коледжу я легко зрозумів, як користуватися системою управління базами даних.

Крапка 4 - У мої корпоративні дні я ходив за основними ІТ-проблемами в команді ще до того, як вони навіть запитали наших ІТ-ребят.

Крапка 5 - Знову в мої корпоративні дні я створив електронну таблицю, яка має тонни формули, щоб перетворити китайське слово / фразу на повне англійське речення з правильною граматикою (Google Translate раніше не був настільки надійним).

Здається, Всесвіт давав мені всі найтонші знаки, що стосуються технологій.

Зараз я все ще постійно навчаюсь, і я торкнувся багатьох технологій:

HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap

C ++, C #, Java, Ruby, Python, JavaScript, jQuery, TypeScript, Go

SQL, MySQL, PostgreSQL, NoSQL, DynamoDB

Rails, Node.js, Flask, Django, ASP.Net, React, Angular

Хмара, без серверів, блокчейн

Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Heroku

Wordpress

Одиничне тестування, Прийомне тестування

MVC, REST, DevOps, Agile, тестова розробка

Я завжди отримую будь-які невеликі виграші:

Переглянути мої профілі:

//smartandsecurecomputing.org/clarkngo

//www.linkedin.com/in/clarkngo/

Я автор новин freeCodeCamp

Я дослідник дослідницької групи інтелектуальних та безпечних обчислень

Я аспірант Технологічного інституту - Міський університет Сіетла

Я засновник технічних клубів CityU

сертифікації freeCodeCamp: адаптивний веб-дизайн, структури даних та алгоритми

Сертифікація Bootscamp Project Firehose: Інженер-програміст

"Поодинці ми можемо зробити так мало; разом ми можемо зробити так багато". - Хелен Келлер

Не всі досягнення вдалося зробити мені самому

Три запрошення на технічні конференції для наукових робіт, поданих разом з моєю командою :

· «Безпека безсерверної архітектури обчислювальної техніки та аналіз якості» - 23-й щорічний колоквіум з освіти в галузі інформаційних систем (CISSE) 2019

· «Перетинання прірви між фахівцями FinTech та фінансами: обґрунтований аналіз блокчейну та хмарних технологій для майбутніх інформаційних систем FinTech» - V Міжнародна конференція з бухгалтерського обліку та фінансів (ICOAF) 2019

· «Аналіз архітектури програмного забезпечення безсерверної розробки» - Конференція США-Корея (UKC), Чикаго 2019

Змагання:

· 2 місце - Techstars Startup Weekend Seattle 2019

· 1-е місце - Конкурс справ у галузі MBA 2018 - Тематичне дослідження - Aibo від Sony Corporation: An

Інтелектуальне рішення?

· Другий місце - AngelHack Seattle Hackathon 2018

І це все, люди. До наступного разу!

"Мрійте так, ніби житимете вічно, живіть так, ніби помрете сьогодні". - Леброн Джеймс