Мій досвід роботи з кодуючим завантажувальним кемпінгом (і чи підходить він вам)

Дивлячись на календар, я тепер усвідомлюю, що минуло майже три місяці з мого інтенсивного кодування Bootcamp. Час летить , божевільний. Повернімось ще трохи назад і подивимося, як я вирішив і приєднався до Ironhack Berlin влітку 2018 року.

Будучи цифровим архітектором

Вже давно я маю бажання творити і будувати. Я ніколи не був точно впевнений, що, але я просто знаю, що хочу СТВОРИТИ і, сподіваюся, одного разу вплину. Будучи поколінням років, це насправді одна з унікальних рис характеру, що є спільною для більшості з нас. Ви можете прочитати більше про це в моїй статті про покоління Y тут.

Мій інтерес до кодування

Я закінчив магістратуру в 2014 році і, провівши половину його в Мексиці, влаштувався співзасновником у StartUp в Мехіко. Раніше я працював в основному в банківській справі, тож це було в основному моє перше розуміння світу стартапів.

Річний перебіг нашого стартапу не вдався, але я засвоїв цінні уроки про заснування компанії, маркетинг та розвиток бізнесу. Оскільки це була компанія електронної комерції, я вперше подивився кодування, і я можу сказати вам, що це для мене виглядало як ієрогліфи. Тим не менше, мій інтерес пробудився, і я був зачарований тим, як ви можете створювати речі в Інтернеті, просто написавши рядки коду цією мовою, яку я не розумів.

Після мого досвіду запуску в Мексиці я повернувся до Німеччини і працював у компанії з мобільних додатків у галузі маркетингу та розвитку бізнесу. Оскільки ми були дуже маленькою командою, я також постійно спілкувався з командою програмістів і дізнавався про фреймворки та мови програмування. Тоді, коли я був впевнений, що хотів би дізнатись більше про кодування.

Тому цього літа я вирішив внести зміни і серйозно підійти до кодування. Я вже розглядав ресурси на freeCodeCamp, що, до речі, дивно, особливо їх веб-сторінку та підручники на Youtube. Я також читав декілька безкоштовних курсів з Codecademy і переглядав деякі канали кодування на Youtube. Поки я був у Берліні, я відвідав один із зборів Ironhack's і в основному за один день дізнався більше, ніж за два місяці онлайн-навчання. Я був переконаний зробити Bootcamp.

Який Bootcamp найкращий для мене?

Я провів багато досліджень щодо кодування Bootcamps, і ви можете передати мені повідомлення або коментар нижче, якщо у вас виникнуть запитання - я постараюся відповісти якомога краще.

Я перевіряв більшість інформації щодо звіту про курси та перемикання, які є основними платформами порівняння постачальників Bootcamp. Хоча я щойно випробував Ironhack, я думаю, що там багато Bootcamps, які є чудовими. Просто перевіряйте дати та ціни, читайте відгуки та перевіряйте тривалість табору. У мене було 9 тижнів, що в ретроспективі, я думаю, було трохи коротким. Для таких початківців, як я, я точно рекомендую такий, який становить 12 тижнів, як і багато інших.

Гамбург, Берлін або Амстердам

Останній вибір був між Гамбургом, Амстердамом та Берліном. У більшості Bootcamps існує процес співбесіди, де вони хочуть знати про вашу мотивацію та подальші плани. Це не надто складно - просто знайте, що ви хочете, і особливо чому ви хочете кодувати.

Моє інтерв’ю в Амстердамі було, мабуть, найважчим через те, що після Bootcamp вони запропонували знайти вам роботу у одного зі своїх партнерів по співпраці. Хоча всі три Bootcamps мали свої плюси і мінуси, я зупинився на Берліні, тому що знаю Берлін, і я хотів зосередитись на кодуванні, не відволікаючи від перебування в новому місті ... і, що ж, в Амстердамі є безліч відволікаючих факторів.

Ironhack - один з найбільших гравців на ринку. Це коштувало 6000 євро за 9 тижнів, що так, це великі гроші. Тож ви повинні бути справді впевнені, що хочете докласти до цього час і сили.

Вирішивши це, я мав лише невеликий проміжок часу, щоб виконати попередню роботу, необхідну для участі. Він охоплює налаштування середовища програмування на вашій машині з усіма необхідними інструментами, які вам потрібні протягом усього табору. Ви маєте заняття з HTML та CSS та створюєте приклад веб-сайту. В останньому розділі представлений Javascript, мова програмування всесвітньої мережі.

Закінчивши попередню роботу, настав час збирати валізи і вирушати до Берліна, щоб нарешті розпочати власний досвід програмування Bootcamp на наступні тижні.

Bootcamp

Кодування Bootcamp було, мабуть, одним із найважчих, найбільш розчарувальних і відчайдушних часів усього мого життя. Звучить жахливо? Ну, у вас ще є час втекти, але якщо не продовжуйте читати.

9 тижнів щодня приблизно з 9 години ранку до 18 години, наповнених заняттями, а потім домашніми завданнями та самостійною роботою. Так, цього потрібно зробити багато, тим більше, що кожного дня з’являється нова інформація, яку потрібно запам’ятати та дізнатись.

Однак, незважаючи на те, що це було дійсно важко, водночас це було одне з найвідрадуючих переживань у моєму житті.

Щодня ви метушитесь, вивчаєте нові речі, намагаючись не відставати і продовжуйте це робити протягом ночі та на вихідних. Я не намагаюся тут перебільшувати - просто даю вам реальний огляд того, як це буде.

Будьте готові мати дуже мало вільного часу і отримати "мозок" дуже добре, так би мовити. Завжди пам’ятайте, що ви не самотні в цьому, ви робите Bootcamp з дивовижними однодумцями, які допомагають одне одному та просуваються разом.

Навчальні класи, найімовірніше, складатимуться з людей з різним походженням, деякі будуть абсолютно початківцями, інші можуть мати багаторічний досвід роботи в інших мовах програмування. Тим не менше, ви всі разом це пропрацюєте, і навіть найдосвідченіший учень у вашому класі навчиться чомусь у когось із початківців.

Структура

Мій Bootcamp був розділений на три секції, кожна секція тривала три тижні. Побачивши інші графіки Bootcamp, він дещо схожий скрізь. Перші три тижні були присвячені впровадженню кодування, але будьте обережні - вже з першого дня вас засипають інформацією, техніками та завданнями.

Перші два тижні ми вивчали HTML, CSS та простий ванільний Javascript і перевіряли наші нещодавно отримані знання на третьому тижні. Нам довелося розробити нашу першу гру. Будучи шанувальником "Зоряних воєн", я будую гру на згадку "Зоряні війни", досить просту, але веселу. Незабаром усі намагалися побити високий бал.

Другий розділ був присвячений бек-енду. Ми вивчили Node.JS, фреймворк Express та MongoDB. Як і в перші кілька тижнів, щодня виходив новий розділ, присвячений одній частині внутрішнього розвитку. Дотримуючись теорії, у нас було щоденне завдання закінчувати на вечір і ніч.

Другим проектом було групове завдання, створення веб-сайту у серверній системі. Програмування пар - це широко застосовувана техніка в реальному світі, тому ідея полягала в тому, щоб якомога швидше до неї звикнути.

Будьте в курсі правильної версії вашої програми в команді може бути дуже складно. Кожна людина кодує, а потім здійснює свої зміни, щоб об’єднати їх зі змінами свого партнера. Зазвичай це призводить до безлічі "конфліктів злиття". Ті, хто вже кодує, напевно, занадто добре знайомі з цим явищем. Ми з партнером створили веб-сайт для зберігання статей, щоб читати їх пізніше, ніби як Pocket. Це було велике задоволення та великий виклик.

Фінальний відлік

Останні три тижні були присвячені React.JS, фреймворку Javascript для створення односторінкових додатків та одному з найгарячіших фреймворків. У нас було близько півтора тижнів занять, а потім ще півтори тижні для нашого остаточного проекту. Трохи задумавшись, я зважився на сайт знайомств. Так, я знаю, що їх там купа, але моя прийшла з трюком хе-хе.

Приблизно через половину витраченого часу я зрозумів, що мені довелося скоротити цю “супермега-дивовижну” ідею веб-сайту і дотримуватися базової версії свого остаточного проекту. Одне я помітив: зазвичай ваші амбіції перевищують ваші знання, принаймні на початку. Надзвичайно важливо не засмучуватися і добре вирішувати ці ситуації. Цілком нормально НЕ знати всього після кодування 9 тижнів, і навіть найдосвідченіший програміст витратить значну частину свого часу на StackOverflow або якусь іншу сторінку, шукаючи відповіді на виклики.

Нарешті я закінчив свій проект, і він спрацював. Для презентації я навіть заповнив її профілями 100 людей з якогось API, щоб дати моєму додатку для знайомств кілька «користувачів» і показати алгоритм відповідності…. і привіт, це спрацювало, нічого фантастичного, але про що ще я міг попросити? :)

Думки

Отже, який я приймаю за 9 тижнів Bootcamp і що сталося дотепер? Я можу лише сказати, що цей досвід був для мене дивовижним. Це був дивовижний та напружений час, і я думаю, що я ніколи не дізнався так багато за такий короткий проміжок часу. Ви повинні бути готові душевно страждати і мотивувати себе пробиватися, але якщо ви це зробите, це оооооооооооооооооооооооооооооууууууоууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу) Вміти щось створити, хоча це і дрібниця, є неймовірним почуттям і вартим усіх зусиль.

То ти кодер згодом чи що?

Я б сказав, що Bootcamp надає вам усі інструменти, необхідні навички та знання, щоб стати на ногу до того, щоб стати програмістом. Однак не сподівайтесь кодувати власні програми чи програми без будь-якої допомоги після цього. Якщо ви продовжуватимете вчитися і працюватимете, ви, ймовірно, зможете влаштуватися на посаду молодшого розробника від трьох до шести місяців після Bootcamp. Звичайно, перебуваючи на полюванні, вам слід постійно працювати над своїми вміннями та знаннями.

Найкраща порада, яку може дати вам кожен: ТАЙНА

Звучить вигадливо, але дуже просто: код, код, код, код.

Єдиний спосіб покращитися - це кодування, спроби та помилки та продовження кодування. Шукайте проект, над яким слід попрацювати, створити власне портфоліо або підтримати якусь круту справу, як freeCodeCamp, і працювати над реальними проблемами. Не має значення, чим ти займаєшся, але ти стаєш кращим лише на практиці. Це так просто. Я знаю з досвіду, оскільки вважав, що перегляд підручників - це хороший спосіб вчитися. Так, ви забираєте знання, але лише практика покаже вам, як виглядає реальний світ, що розвивається.

Це одна з причин, чому я думаю, що кодування Bootcamp - це велика інвестиція. Так, вони чортово дорогі, але гарна річ полягає в тому, що, вкладаючи стільки грошей, ви відчуваєте зобов’язання вкласти в роботу і навчитися кодувати.

Я впевнений, що ти можеш навчити себе кодуванню, і для вивчення цього є достатньо ресурсів, але ти повинен бути чудовим самонавчанням, щоб досягти навичок самостійно. Боротися з проблемами, шукаючи відповіді в Інтернеті, дуже громіздко, і Bootcamp позбавляє певних труднощів.

Тож Фло, що ти зараз робиш?

Мені надзвичайно пощастило і я знайшов роботу в Dubé, зростаючому агентстві веб-розробки бутіків у Берліні. Ми є агентством клієнтів, розробляємо додатки та реалізуємо бачення наших клієнтів, але також маємо чудову можливість реалізовувати власні проекти, в основному розробляючи цікаві речі. Перевірте наше останнє творіння Assetizr - акуратно, га;)

Це дуже складно і повно. Насправді, якщо вас цікавить більш дивовижний вміст про кодування в Javascript та React.JS, вам доведеться ознайомитись з блогом від нашого генерального директора Лукаса Гісдера-Дубе. Ця стаття нижче досить класна і, безумовно, покращує ваші навички JS.

9 хитрощів для розробників JavaScript Kickass у 2019 році

Ще один рік закінчився, і ваш JavaScript постійно змінюється. Однак є кілька порад, які можуть допомогти вам написати… levelup.gitconnected.com

Сподіваюся, я міг би допомогти вам у прийнятті рішення щодо або проти Bootcamp. Якщо у вас є які-небудь запитання або сумніви, напишіть мені повідомлення в коментарях, і я відповім якнайкраще.

Хотіли б ви дізнатись більше про кодування завантажувальних таборів, мою подорож, інші ресурси, якими я користуюся, нашу історію як агенції webDev чи щось інше? Напишіть мені коментар. З нетерпінням чекаємо жвавих розмов з вами.

Нехай сила завжди буде з вами ❤️

Фло

Гей, я Флоріан, але називай мене Фло. Мене щиро цікавлять багато речей, що, сподіваюся, одного дня зробить мене справжнім Поліматом (круто, е). У будь-якому випадку, я люблю читати та дізнаватися про безліч різних речей і вирішив поділитися історіями. Не соромтеся пропонувати теми. Захоплений webDev , ви, мабуть, знайдете тут багато статей. Не соромтеся кинути рядок і сказати «привіт». Найкраща Фло.