101 спосіб зробити свій веб-сайт чудовим

Минулого тижня я розмовляв зі старим клієнтом, і вона сказала: "Нік, я знаю, що мені потрібна допомога з сайтом, але я не впевнена, що мені потрібно".

Тож я перепитав. Друзі, сім'я та інші бізнесмени, що не належать до Інтернету. Усі вони сказали одне і те ж:

“Мені потрібен контрольний список. Я не знаю, як створити веб-сайт. Тому мені потрібно когось найняти. Але я все-таки хочу знати, про що йдеться ".

Тож я почав складати список усього, що ми зробили в AwesomeWeb (і деяких речей, яких ми ще не зробили).

Ось моя обіцянка ...

... Якщо ви виправите все у цьому списку, у вас буде один, якщо не найкращий сайт у вашій галузі.

Звідки ти знаєш?

На AwesomeWeb я оглянув понад 1000 найкращих світових фрілансерів. Наскільки мені відомо, я ніколи не бачив веб-сайту, який міг би позначити кожен прапорець.

Як власник бізнесу використовуйте цей список, щоб знати, що потрібно зробити. Надішліть його своєму дизайнеру або розробнику. Ви навіть зможете виправити деякі з них самостійно.

Як фрілансер, використовуйте цей список, щоб зробити все, що ви створюєте, дивовижнішим. Поверніться до старих клієнтів і скажіть:

“Я переглядав те, що ми побудували, і помітив, що ми можемо виправити це, це і це. Я можу це зробити за $ 500, $ 1000, $ 5000, і ви можете очікувати таких результатів ... "

Справа в тому…

... Я хочу допомогти вам зробити мережу більш дивовижною. Починається тут із цього списку.

Чудовий брендинг

 1. Отримайте професійний логотип . Рідко можна знайти веб-сайт або блог із чудовим логотипом. Тож це хороший спосіб швидко створити довіру.
 2. Завантажте значок, готовий до сітківки (квадратний значок на вкладці браузера). Більшість сайтів мають піктограми розміром 16 × 16 пікселів. На екранах сітківки вони розмиті. Використовуйте редактор X-Icon, щоб створити піктограму розміром 64 × 64 пікселі.
 3. Завжди використовуйте зображення, готові до сітківки . Просто переконайтеся, що зображення вдвічі більше, ніж його контейнер, а потім зменште його.
 4. Використовуйте 2-3 кольори макс . Ви повинні мати колір фону, колір заклику до дії та колір акценту.
 5. Вибираючи кольорову палітру, починайте з доповнюючих або тріадних кольорів . Налаштуйте звідти. Хороші комбіновані кольори дають вам дизайн, який розповідає історію.
 6. Ніколи не використовуйте справжній чорний (# 000000). Чисто чорного не існує, тому він виглядає недоречним в Інтернеті. Чорний, насправді, завжди є темним відтінком іншого кольору.
 7. Ніколи не використовуйте нейтральний сірий (наприклад, #cccccc), якщо ви хочете, щоб ваш дизайн мав особистість. Додайте жовтий відтінок, щоб забезпечити тепло, червоний, щоб дати енергію, або синій, щоб створити довіру.

Чудова друкарня

 1. Виберіть преміум шрифт . Використовуйте таку послугу, як Typekit. Кажуть, що 95% Інтернету - це типографіка. Користуватися преміум-шрифтом - це найпростіший і недорогий спосіб справити гарне враження.
 2. Використовуйте 2-3 шрифти макс . Більше безладно і уповільнює час завантаження. Виберіть шрифт заголовка та абзацу. Ще один, якщо вам потрібен шрифт для особливих випадків.
 3. Встановіть розмір шрифту основного тексту мінімум 16 пікселів . Все, що менше, важко читати на великих дисплеях. Зменште до 12 пікселів на мобільних пристроях.
 4. Виберіть типографський масштаб, такий як збільшений четвертий, ідеальний п'ятий або золотий перетин. Використовуйте шкалу, щоб встановити розмір шрифту для тексту абзацу, H4, H3, H2 та H1. Базуйте висоти рядків і поля тексту на цьому масштабі.
 5. Створюйте інші друкарські елементи, такі як блок-цитати, марковані списки, нумеровані списки, підписи, текст довідки, попередження, виділений текст, зразки коду, скорочення та навіть адреси.
 6. Встановіть спеціальний шрифт значків, як Font Awesome, замість того, щоб використовувати зображення для загальних елементів, таких як логотипи соціальних мереж, кнопки навігації та інтерактивна графіка. Шрифт значка завантажується швидше, масштабується нескінченно і надає вам свободу змінювати свій колір, як завгодно.

Чудові макети

 1. Використовуйте правило третин для базового макета. Розділіть макет на третини по горизонталі та вертикалі, а потім вирівняйте ключові точки фокусування там, де лінії перетинаються.
 2. Підтримуйте вертикальну сітку з сітковою системою. Розбийте свій інтерфейс на макети 8-, 12-, 16-колонок із щедрими жолобами між колонами.
 3. Дотримуйтесь послідовного вертикального ритму за допомогою базової сітки . Простір між рядками тексту так само важливий, як і простір між блоками вмісту. Кожен рядок тексту повинен мати нижній край поля, який знаходиться на базовій лінії.
 4. Уайт-космос розкішний. Це там, щоб створити дихальну кімнату і збалансувати. Зверніть увагу читачів на найважливіше.
 5. Збалансуйте візуальні елементи вашого сайту, такі як кнопки, введення, форми, заголовки тощо. Ви повинні мати змогу розмити очі та відстежувати шлях, яким ви хочете, щоб пройшли ваші користувачі.

Чудові користувальницькі інтерфейси

 1. Використовуйте великі жирні кнопки із закликом до дії . Кожна сторінка повинна мати одну мету. Практично завжди натискати кнопку. Переконайтеся, що цю кнопку не можна пропустити.
 2. Додайте курсор наведення та активні стану до ваших посилань, кнопок, входів та текстових областей. Якщо ви вирішите полегшити свої кнопки при наведенні, вам слід також освітлити посилання та межі на входах.
 3. Будьте узгоджені зі стилем форми . Усі текстові області та поля введення мають бути однаково стилізовані. Ті самі кольори меж, кольори тла, при наведенні курсору, на активному, тексті заповнювача, активному тексті тощо. Переконайтесь, що табіндекси налаштовані правильно, щоб ви могли перебирати їх у правильному порядку.
 4. Змініть колір відвідуваних посилань , щоб повідомити користувача, що він вже був на цій сторінці раніше.
 5. Отримавши логотип, кольори, типографіку, макет та розміри зображень, створіть керівництво стилем . Хороші користувальницькі інтерфейси побудовані з послідовними компонентами, стилі яких завжди однакові.

Чудовий досвід користувачів

 1. Додайте мікровзаємодія до кнопок та інших полів. Наприклад, кнопка «Завантажити» повинна змінитися на «Завантаження» або «Обробка» після натискання.
 2. Немає прокрутки ! Ніколи не возитись із поведінкою браузера за замовчуванням. Вам може здатися, що приємно прокручувати вдвічі швидше, ніж зазвичай, але це не так.
 3. Позбудьтеся повзунка домашньої сторінки . Вони зменшують конверсії, і є кращі способи відобразити більше інформації на невеликому просторі.
 4. Ніколи не використовуйте вітальні ворота . Перший раз відвідуючи вашу домашню сторінку, користувач очікує побачити вашу домашню сторінку.
 5. Використовуйте заголовки, заголовки, абзаци, списки та заголовки, щоб зробити ваш вміст легким для сканування. Більшість людей, які відвідують веб-сторінку, сканують її перед тим, як вирішити прочитати.
 6. Додайте описовий текст заповнювача до всіх ваших форм, входів та спадних меню. Якщо ви хочете, щоб хтось заповнив поле певним чином, скажіть їм. Для спадного меню або вибору полів зробіть перший варіант описовим. “Вибрати рік” краще, ніж “2016”.
 7. Додайте перевірку HTML5 у ваші форми, щоб було зрозуміло, коли у формі виникає помилка після спроби користувача надіслати її.
 8. Зробіть свої веб-сайти доступними для людей із вадами зору , уникаючи розмитих імен посилань, зменшуючи безлад, використовуючи пунктуацію, зберігаючи простий макет, додаючи текст до зображень, використовуючи більший текст та підтримуючи високий контраст між кольорами тексту та фону.
 9. Перевірте свій сайт на наявність непрацюючих посилань на BrokenLinkCheck.com. Виправте непрацюючі посилання, щоб люди не злилися, коли натискають їх.

Дивовижний розвиток

 1. Переконайтеся, що ваш сайт оптимізовано для мобільних пристроїв, щоб швидко реагувати на будь-якому пристрої. Правильно оптимізовані для мобільних пристроїв веб-сайти завантажуються швидше, вищі в рейтингу та забезпечують кращий досвід користувачів.
 2. Створення та відображення оптимального розміру зображення . Якщо ви завантажуєте велике зображення, як зображення функції блогу, і ви хочете відображати його в інших місцях сайту, наприклад на бічній панелі, переконайтеся, що замість повнорозмірного зображення відображається мініатюрна версія зображення.
 3. Додайте теги alt та title до всіх зображень та посилань . Якщо з якихось причин зображення не завантажується, ваш сайт буде відображати текст заміщення замість нього. Крім того, коли ви наводите курсор на посилання, браузер відображає тег заголовка для цього посилання.
 4. Використовуйте в д а й до жирного і похилому тексту. Вони мають однаковий ефект, але мають принципову відмінність. це стиль. є вказівкою на те, як щось слід розуміти.
 5. Виправте недбалий HTML . Коли ви копіюєте вміст, вставлений у редактор WYSIWYG (як візуальний вигляд у WordPress), він додає безліч непотрібних інтервалів та вбудованих стилів. Понаднормово ваш сайт стане нечитабельним.
 6. Говорячи про це, видаліть вбудовані стилі з вашого HTML. У 99% випадків ваші правила стилізації повинні переходити до файлу CSS, щоб ви могли одночасно оновлювати всі екземпляри компонента замість покрокової сторінки, по черзі.
 7. Використовуйте змінні Sass замість CSS, щоб кольори та інші компоненти залишалися незмінними на вашому сайті. Хочете змінити колір і кожен відтінок цього кольору? Оновіть один рядок замість сотень.
 8. Посилання на постійні посилання, а не на URL-адреси у випадку переключення доменів. Наприклад, при посиланні на певну сторінку, ваш HTML повинен читати, а не. Те саме стосується джерел зображень та фонів CSS. Якщо ви цього не зробите і не переведете сайт на новий домен, усі ваші джерела посилатимуться на сторінки та файли, які більше не існують.
 9. Розробіть власний плагін або інструмент, щоб надати унікальну функціональність вашому сайту. Спеціальне програмне забезпечення важко підтримувати, але дасть вам конкурентну перевагу над подібними сайтами.
 10. Перевірте сумісність між браузерами , переконавшись, що ваш сайт відображається належним чином у Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer та інших браузерах. Старіші версії IE, як відомо, погано відображають веб-сайти. Використовуйте BrowserStack і перевіряйте вручну.
 11. Використовуйте службу перевірки розмітки W3C, щоб знайти кричущі помилки у вашому HTML. Майте на увазі, більшість сайтів не мають абсолютно дійсного HTML. Це не найвищий пріоритет, але дасть вам розум, якщо будуть помилки.
 12. Налаштуйте проміжне середовище, щоб внести зміни до вашого поточного веб-сайту. В ідеалі у вас повинен бути робочий сайт, який бачать усі, та інсценізаційний сайт, де ваш розробник вносить зміни. Як тільки зміни будуть готові до запуску, відсуньте майданчик до виробництва.
 13. Показати поточний рік у колонтитулі авторських прав . Побачивши сайт зі старими авторськими правами, ви припускаєте, що він більше не активний. Використовуйте PHP або подібний сценарій для відображення поточного року замість статичного тексту (наприклад, © -).

Чудова оптимізація пошукової системи

 1. Виберіть одну ключову фразу на кожну сторінку, за якою ви хочете оцінити цю сторінку. Зосередьтеся на оптимізації кожного аспекту цієї сторінки для цього ключового слова. Не в сенсі цього ключового слова в кожному реченні. Просто будьте розумні щодо того, як ви хочете, щоб це рейтинг.
 2. Встановіть на кожній сторінці теги заголовків, багатих на ключові слова . Заголовок відображається як синє посилання в результатах пошуку Google. Обмеження до 55 символів.
 3. Включіть один і лише один тег H1 на сторінку. У більшості випадків це буде те саме, що і ваш тег заголовка.
 4. Включіть велику кількість H2, H3 та H4 у вміст вашої сторінки, щоб створити заголовки та візуальну ієрархію.
 5. Оптимізуйте свою сторінку під конкретне ключове слово , включивши його в заголовок, H1, підзаголовки та в перші 1/3 вмісту.
 6. Ваш метаопис відображається в результатах пошуку як опис за посиланням. Не забудьте включити його на кожну сторінку та включити ключове словосполучення.
 7. Ваше постійне посилання , яке є URL-адресою після домену (тобто domain.com/permalink-here/), має містити ключову фразу, розділену тире.
 8. Google враховує вік домену в своєму алгоритмі, оскільки домен, зареєстрований протягом багатьох років, швидше за все, буде високоякісним ресурсом. Зареєструйте свій домен за кілька років до цього. Якщо ви зареєстрували свій домен протягом 10 років, то ви серйозно ставитесь до свого бізнесу.
 9. В середньому перший результат на SERP (сторінці результатів пошукової системи) для будь-якого ключового слова призводить до сторінки з понад 2000 слів на сторінку . Пишучи допис у блозі або створюючи сторінку, яку ви хочете добре оцінити, спробуйте набрати щонайменше 2000 слів.
 10. Завжди створюйте мапу сайту як файл sitemap.xml і вкладайте його у свій кореневий каталог, щоб він відображався на domain.com/sitemap.xml. Він повідомляє Google, де розміщені всі ваші сторінки, і він повинен автоматично оновлюватися, коли ви додаєте новий вміст. Надішліть його Google через Інструменти для веб-майстрів.
 11. Додайте свій веб-сайт Google Інструменти для веб- майстрів, щоб ви могли бачити, як Google індексує ваш сайт, і постійно оновлюватись, якщо є якісь критичні проблеми.
 12. Щоб допомогти вашим зображенням класифікуватися, завжди перейменовуйте свої зображення та інші файли перед завантаженням на ваш веб-сайт (наприклад, rank_for_this_keyword_phrase.png).
 13. Включіть файл robots.txt на свій сайт, щоб повідомити веб-сканерам, які сторінки вони повинні і не повинні індексувати.
 14. Додайте канонічне перенаправлення, щоб вказати не-www на www-версію вашого веб-сайту, або навпаки.
 15. Дослідіть та інтегруйте ключові слова LSI (приховане семантичне індексування) на кожній сторінці, щоб допомогти ранжуванню сторінки за основною фразою ключового слова. Знайдіть ключові слова LSI, погуглюючи ключову фразу та шукаючи посилання „Пошукові запити, пов’язані з ...”.
 16. Переконайтесь, що ви активно взаємопов’язуєте свій вміст . Кожна сторінка вашого веб-сайту повинна бути доступна за допомогою трьох або менше кліків з домашньої сторінки.
 17. Додайте структуровані дані на відповідні сторінки, щоб допомогти Google правильно індексувати ваш вміст. Типи сторінок, які потребують спеціально структурованих даних, включають людей, продукти, події, організації, фільми, книги та огляди. Використовуйте Schema Creator для створення структурованих даних.
 18. Перевірте Google PageSpeed ​​Insights, щоб переконатися, що ви виправили усі найпоширеніші проблеми, що уповільнюють швидкість сторінки. Чим швидше ваш сайт завантажується, тим вище він буде в рейтингу.

Чудова швидкість сторінки

 1. Зберігайте вагу сторінки менше 2 МБ . Використовуйте tools.pingdom.com, щоб перевірити вагу сторінки для основних цільових сторінок. Все, що перевищує 2 МБ, занадто важке.
 2. Зберігайте запити сторінок віком до 50 років . Кожен файл і зображення на будь-якій даній сторінці є запитом HTTP. Чим менше кількість запитів, тим швидше він завантажиться. Середня веб-сторінка має 70 запитів. Використовуйте GTmetrix, щоб переглянути ваші запити.
 3. Дизайн елементів сторінки з CSS замість фонових зображень . Ніколи не використовуйте зображення для показу кнопки, форми або іншого поширеного компонента на вашому сайті. CSS завантажується швидше і є гнучкішим у адаптивних макетах.
 4. Оптимізуйте зображення, перш ніж завантажувати їх на свій сайт. Такі інструменти, як TinyPNG, можуть зменшити розміри файлів зображень на 80–95%, не втрачаючи роздільної здатності та якості зображення.
 5. Налаштуйте мережу доставки вмісту для розміщення ваших зображень та інших великих файлів у кількох місцях по всьому світу. CDN зберігають і доставляють ваші файли зі стратегічно розташованих серверів, щоб максимізувати швидкість завантаження залежно від фізичного місцезнаходження вашого відвідувача.
 6. Зменште JavaScript, HTML та CSS за допомогою інструментів компіляції та стиснення перед завантаженням файлів на ваш веб-сайт. Для JavaScript використовуйте компілятор закриття. Для HTML використовуйте HTML Minifier. Для CSS використовуйте YUI Compressor.
 7. Перемістіть JavaScript, що блокує візуалізацію, у нижній колонтитул . Єдиними сценаріями, які слід розмістити в заголовку, є сценарії, які негайно впливають на дизайн сторінки (наприклад, власні шрифти).
 8. Уникайте переспрямувань на цільову сторінку . Переспрямування запускають додатковий запит HTTP, який затримує візуалізацію сторінки.
 9. Використовуйте кешування браузера , встановлюючи дати закінчення терміну дії для сторінок і типів сторінок, які не оновлюються часто. Кешування браузера вказує браузеру завантажувати раніше завантажені сторінки з локального диска, а не через мережу.
 10. Увімкніть стиснення gzip у конфігурації сервера. Стиснення може зменшити переданий час відповіді на 90%, що покращує час першого відтворення ваших сторінок.
 11. Увімкніть Keep-Alive у налаштуваннях сервера, щоб дозволити одному і тому ж TCP-з'єднанню надсилати та отримувати кілька запитів HTTP, зменшуючи тим самим затримку для наступних запитів.
 12. Оновіть до виділеного сервера або послуги хостингу преміум-класу, щоб покращити час відгуку сервера. Коли ви використовуєте середовище спільного хостингу, ваш сайт, як правило, є одним із сотень на одному сервері. Якщо будь-який із цих сотень сайтів зазнає великого трафіку, це зменшить швидкість вашої сторінки.

Чудовий графічний дизайн

 1. Отримайте спеціальну обкладинку електронної книги для отримання бонусу. Їх не складно створити, і вони можуть суттєво змінити ваш коефіцієнт конверсії.
 2. Створіть власну графіку або ілюстрацію для домашньої сторінки або сторінок продажів. Приємна ілюстрація, зроблена спеціально для вашого сайту, - це простий спосіб зробити ваш сайт більш незабутнім.
 3. Створіть власний дизайн або серію власних дизайнів зображень для публікацій у блозі . Це зображення, яке поширюється у Facebook, Twitter, Pinterest тощо. Коли користувач бачить певний тип зображення, пов’язаного з публікацією в блозі, він повинен знати, що його написали ви.
 4. Показуйте власні ілюстрації або карикатури для аватарів для себе та кожного члена вашої команди. Нестандартні карикатури можуть коштувати дешевше, ніж наймати професійного фотографа кожного разу, коли ви додаєте когось до своєї команди. Крім того, це приємний подарунок новому члену команди.
 5. Спеціальна інфографіка, яка візуально відображає дані та інший вміст, як правило, отримує більше трафіку, ніж еквівалент публікацій у блозі. Люди люблять ділитися інфографікою на таких сайтах, як Pinterest, або повторно розміщувати їх на своїх сайтах із зворотним посиланням на ваш сайт.
 6. Якщо ви створюєте відео чи серію відео, вам слід створити власне вступне відео та / або аудіо, щоб надати йому професійного стилю. Не кажучи вже про інші відео графіки чи анімації, які допоможуть вашому бренду виділитися.

Чудова веб-безпека

 1. Встановіть сертифікат SSL, щоб забезпечити безпечне з'єднання з веб-сервера до браузера. Більшість програм для оформлення замовлення вимагають сертифікат SSL, якщо ви приймаєте кредитні картки. Google заявив, що сертифікат SSL покращить ваш рейтинг пошуку.
 2. Оновлюйте програмне забезпечення та плагіни . Коли WordPress та інше програмне забезпечення CMS випускає оновлення, зазвичай це виправлення уразливості. Якщо ви цього не зробите, це лише питання часу, коли ваш сайт буде зламаний.
 3. Налаштуйте подвійну авторизацію входу для своїх сторінок адміністратора. Більшість хаків починаються зі сторінки входу.
 4. Перевірте та видаліть шкідливе програмне забезпечення . Якщо ваш сайт раніше зламували, вони, ймовірно, додали пошкоджені файли, які непросто знайти. Якщо ви не видалите його негайно, ваш сайт може потрапити в чорний список Google, який підбирає ваші рейтинги та попереджає користувачів залишати їх під час відвідування.
 5. Ніколи не залишайте своє ім’я користувача адміністратора як “адміністратор”. Видаліть обліковий запис адміністратора за замовчуванням і створіть новий з іншим іменем користувача.
 6. Регулярно створюйте резервні копії бази даних та файлів веб-сайтів . Більшість програмного забезпечення та плагінів для резервного копіювання створюють лише резервні копії бази даних, яка включає дані та вміст. Але якщо ви загубите свій сайт, вам потрібно мати резервну копію файлів, щоб відновити його.

Чудовий вміст

 1. Створіть спеціальну сторінку з помилкою 404, яка відображатиметься щоразу, коли користувач намагатиметься відвідати сторінку, яка не існує. Використовуйте сторінку 404, щоб направити їх назад на домашню сторінку або допомогти їм знайти те, що вони шукають.
 2. За винятком домашньої сторінки, ваша сторінка про інформацію - це, мабуть, найбільш відвідувана сторінка на вашому сайті. Переконайтеся, що він добре представляє вас і вашу компанію.
 3. Сторінка контактів допоможе людям зв’язатися з вами, але вона також створить довіру між вами, вашими відвідувачами та навіть Google. Визначаючи, як класифікувати ваш сайт, боти знайдуть вашу сторінку контактів і знайдуть електронну адресу, номер телефону та адресу. Контактна інформація повідомляє Google, що сайт трохи надійніший.
 4. Добре, якщо на вашому веб-сайті є стратегічно розсипані форми для входу, але також розумно мати стиснуту сторінку, на якій не було б нічого, крім як висококонвертуючого. Коли ви хочете, щоб хтось підписався, перейдіть на цю сторінку.
 5. Коли хтось підписується на ваш список, переконайтеся, що ви надсилаєте його на сторінку підтвердження з проханням підтвердити електронну пошту. Якщо вони не підтвердять свою електронну адресу відразу, вони можуть забути про неї і більше не повернутися.
 6. Після того, як вони натиснуть посилання для підтвердження в електронному листі, відправте їх на сторінку подяки, де вони зможуть побачити, що далі. Це сторінка, яку побачить кожен абонент, і вона побачить лише один раз, тож це прекрасна можливість дати їм угоду або спонукати їх зробити покупку.
 7. Ваш веб-сайт або тема повинні мати шаблон цільової сторінки, який ви можете використовувати, коли вам потрібно, щоб ваші користувачі вжили певної дії.
 8. Якщо ви щось продаєте, переконайтеся, що у вас є красива сторінка продажів . Почніть із заголовка. Зробіть місце для свого поля. Можливо, додати відео про продаж. І направляйте людей на покупки внизу сторінки.

Чудові соціальні медіа

 1. Обмежте кількість кнопок соціальних медіа на ваших публікаціях та сторінках, оскільки кожна кнопка запускає сценарій, який додає додатковий час завантаження сторінки. Включайте лише кнопки 1–5, наприклад Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Google+ тощо, де ваш вміст найчастіше ділиться.
 2. Створіть графіку в соціальних мережах для своєї сторінки Facebook, облікового запису Twitter та каналу YouTube. Спеціальна графіка негайно справляє позитивне враження, яке спонукає відвідувачів, які вперше подобаються, стежити за вашою сторінкою, профілем чи каналом та підписуватись на них.
 3. Налаштуйте теги META Facebook Open Graph, щоб переконатись, що ваш вміст правильно передається на Facebook. Використовуйте налагоджувач Facebook, щоб перевірити свою домашню сторінку, публікації та інші сторінки, щоб побачити, як вони відображаються, коли хтось надає цю URL-адресу.
 4. Налаштуйте підказки Twitter, щоб автоматично додавати до ваших твітів багаті фотографії та відео, коли URL-адреса на вашому сайті є спільною. Почніть роботу з картками Twitter тут.
 5. Налаштуйте фрагменти Google+, щоб налаштувати те, що люди бачать, коли ваш сайт ділиться в Google+. Використовуйте посібник з фрагментами для створення коду. Навіть якщо на вашому веб-сайті немає великої любові до Google+, Google знатиме, чи правильно ви додаєте метадані, і це має мати певну вагу.
 6. Закрийте на своєму веб-сайті піктограми соціальних медіа, які посилаються на ваші профілі. Зробіть їх маленькими або покажіть лише в нижньому колонтитулі. Мета маркетингу в соціальних мережах - повернути людей на ваш сайт, а не навпаки.

Гаразд, чого мені не вистачає? Чи є щось, що ви робите як фрілансер чи власник бізнесу, щоб зробити свої сайти більш чудовими?

Я хотів би почути ваш відгук. Залиште коментар або твіт @wntart .

Якщо ви вважаєте, що цей список може побачити більше людей, порекомендуйте його. Давайте зробимо Інтернет більш чудовим!

Ура,

Нік

PS Якщо вам потрібна допомога з чим-небудь у цьому списку, найміть дизайнерів тут або розробників тут. У нас є найкращі фрілансери у світі, і вони із задоволенням допоможуть!

Якщо ви хочете приєднатися до AwesomeWeb як фрілансер, щоб отримати більше клієнтів, підпишіться тут.

Original text