Як користуватися freeCodeCamp на мобільному телефоні

Протягом 5 років freeCodeCamp допомагає мільйонам навчитися кодувати ... ну ... безкоштовно!

Низька вартість відкрила цілий світ можливостей для тих, хто не міг собі дозволити завантажувальний табір чи безліч доступних дорогих курсів. Однак для деяких людей існує одна перешкода - необхідність використовувати ноутбук / настільний ПК.

Кодування на freeCodeCamp було можливим на мобільному пристрої, але це ніколи не було зручним досвідом - до сьогодні!

З 5-го дня народження freeCodeCamp приходить чудовий подарунок спільноті розробників: новий шикарний інтерфейс Command Line , який включає набагато чудові мобільні можливості, ніж було раніше.

Максимальне використання мобільного кодування

Можливо, ви вже спробували використовувати свій мобільний пристрій для кодування на freeCodeCamp і помітили надокучливу помилку - неможливо видалити речі належним чином!

Якщо ви зіткнулися з цим, причина проблеми проста - ваші варіанти клавіатури розглядають окремі символи як довші рядки. Я не досліджував це детально, але моя інтуїція полягає в тому, що це видалення коду сутності html.

Виправлення просто - вимкніть автоматичні пропозиції, а ще краще використовуйте спеціальну клавіатуру для кодування для вашого пристрою .

Це має додаткову перевагу, завдяки чому їхні ключі, які ви часто використовуєте для програмування (але не природної мови), є більш доступними, наприклад, дужки, дужки та інші спеціальні символи.

Кодування клавіатур для вашого мобільного пристрою

CodeBoard для Android забезпечує запаковану клавіатуру всіх клавіш, які вам, ймовірно, знадобляться під час заповнення навчальної програми freeCodeCamp. На дошці трохи забито на телефоні (хоча я досі користуюся ним і звик), але на планшеті це ідеальний супутник.

DevKey для iOs представляє набагато менш переповнений інтерфейс, в той же час надаючи більшість клавіш, які вам, ймовірно, знадобляться. Я не можу особисто схвалити це, оскільки у мене немає iPhone, але не треба говорити, що це кращий досвід для мобільного кодування, ніж стандартні клавіатури.

Кодування на ходу!

Тепер, коли ви перезарядили своє мобільне навчальне середовище, ви можете брати ці уроки freeCodeCamp з собою, куди б ви не пішли, без необхідності в незграбній точці доступу до ноутбука з вашого телефону.

Одне, чого я дуже чекаю, - це використання нового інтерфейсу та моєї мобільної установки для збільшення моєї участі у форумі freeCodeCamp! Я завжди в основному займався форумом на своєму телефоні, але намагався допомогти у вирішенні проблем кодування через раніше поганий досвід роботи на мобільних пристроях. Тепер ви можете розраховувати на отримання ще більшої допомоги від мене та, сподіваюся, інших!

З днем ​​народження, freeCodeCamp та щасливого кодування!

Ви можете стежити за моїми неформальними технічними мандрівками в Twitter @JacksonBates!