Фреймворки Computer Vision .js, які вам потрібно знати

Протягом останніх років комп'ютерний зір є гарячою темою, що забезпечує незліченні чудові програми. Завдяки зусиллям деяких відданих світових розробників створення програми, що використовує комп’ютерне бачення, вже не є ракетною наукою. Насправді ви можете побудувати багато додатків за допомогою декількох рядків коду JavaScript. У цій статті я познайомлю вас з деякими з них.

1. TensorFlow.js

Будучи однією з найбільших платформ машинного навчання, TensorFlow також дозволяє створювати Node.js та інтерфейсні програми JavaScript за допомогою Tensorflow.js . Нижче наведена одна з демонстраційних демонстрацій, що поєднують пози з колекцією зображень. TensorFlow також має ігровий майданчик, що дозволяє нам візуалізувати кращі штучні нейронні мережі, що може бути чудово для навчальних цілей.

2. Перевизначення Амазонки

Amazon Rekogmination - потужний хмарний інструмент. Але вони також надають SDK для JavaScript у браузерах, які можна знайти тут . Нижче наведено зображення, що ілюструє, наскільки детально може бути виявлення їх обличчя.

3. OpenCV.js

Будучи однією з найстаріших платформ комп'ютерного зору, OpenCV дуже довго служить розробникам комп'ютерного зору. Вони також мають версію JavaScript, що дозволяє розробникам впроваджувати ці функції на веб-сайт.

4. tracking.js

Якщо ви хочете створити лише програму швидкого розпізнавання обличчя, наприклад веб-версію фільтрів snapchat, вам слід заглянути на tracking.js . Цей фреймворк дозволяє інтегрувати розпізнавання облич з JavaScript із досить простим налаштуванням. Я також написав путівник з цього приводу, скидаючи капелюх гнома на обличчя до Дня Святого Патріка.

5. WebGazer.js

Незалежно від того, намагаєтесь ви провести дослідження досвіду користувача чи створити нові інтерактивні системи для вашої гри чи веб-сайтів, WebGazer.js може стати чудовим місцем для початку. Цей потужний фреймворк дозволяє нашим додаткам знати, куди дивиться людина, за допомогою входів камери.

6. three.ar.js

Інший фреймворк від Google, three.ar.js, розширює функціональні можливості ARCore на інтерфейсний JavaScript. Це дозволяє нам інтегрувати виявлення поверхні та об’єктів у браузери, що є ідеальним інструментом для AR-гри.

Наприкінці…

Я захоплений вивченням нових технологій та передачею їх спільноті. Якщо є щось, що ви хочете прочитати зокрема, повідомте мене про це. Нижче наведені мої попередні статті, пов’язані з цією темою. Залишайтеся з нами та отримуйте задоволення від інженерії!

  • Як комп’ютерне бачення революціонізує електронну комерцію
  • Як опустити LEPRECHAUN-HATS на свій веб-сайт за допомогою COMPUTER VISION