Як зробити знімок екрана у Windows - Знімок екрана на ПК Підручник

У Windows 10 є 2 вбудовані способи робити знімки екрана. Вони швидкі, зручні та легко запам’ятовуються.

Перший спосіб неймовірно простий і доступний у будь-який час - прямо з клавіатури.

Спосіб №1: Натискання клавіші друку на клавіатурі зробить знімок екрана всього екрана ПК.

Якщо натиснути клавішу друку екрана, Windows зробить знімок екрана і за замовчуванням збереже його у своєму обліковому записі Microsoft OneDrive.

Потім ви можете відкрити всі знімки екрана, зроблені за допомогою клавіші друку екрана, перейшовши до папки скріншотів у папці «Зображення» у вашому OneDrive за допомогою Провідника файлів Windows.

Знову ж таки, вони зберігаються в OneDrive> Зображення> Знімки екрана.

Але використання клавіші друку на екрані - трохи тупий інструмент. Він захоплює весь ваш екран. І з міркувань конфіденційності ви можете не захотіти цього робити.

Крім того, деякі ноутбуки навіть не мають на клавіатурі клавіші друку на екрані.

На щастя, Windows також має більш потужний вбудований інструмент для знімка екрана, який називається Snip & Sketch. І це дасть вам тонну гнучкості.

Спосіб №2: Як використовувати інструмент Windows Snipping Tool (AKA Snip & Sketch), щоб зробити частковий знімок екрана вашого ПК.

Snipping Tool є досить потужним, враховуючи, що це безкоштовний вбудований інструмент скріншотів.

Ви можете відкрити його з панелі пошуку, натиснувши клавішу Windows, а потім набравши "інструмент обрізки".

Але Windows намагається змусити користувачів звикнути користуватися новою гарячою клавішею.

Натискаючи три клавіші одночасно, ви можете перевести Windows у спеціальний режим знімка екрана, де ви можете вибрати будь-які частини екрана, які ви хочете закріпити.

Ось 3 клавіші, які ви натискаєте для запуску цього режиму: Windows + Shift + S

Якщо натиснути та утримувати ці кнопки, ось що ви побачите:

Коли ви Windows + Shift + Sодночасно утримуєте   кнопку, весь ваш екран темніє. Потім ви можете клацнути лівою клавішею миші та перетягнути курсор, який тепер матиме форму маленького прицілу.

Обрана вами частина екрана буде яскравішою, ніж решта екрана.

Потім, коли ви вибрали все, що хочете зробити скріншот, просто відпустіть ці клавіші. Presto - ви зробили знімок екрана. Зручно, так?

А використовуючи новий інструмент Microsoft Snip & Sketch, ви навіть можете малювати на своїх скріншотах, щоб додатково розмітити їх.

Добре - так де Windows зберігає ці скріншоти?

На відміну від методу друку екранного ключа, за замовчуванням Windows зберігає ці знімки екрана у папці "Зображення": Цей ПК> Зображення.

Ви можете отримати до них доступ за допомогою Провідника файлів Windows.

Windows Snip & Sketch робить знімок екрана вашого ПК досить простим.

Я особисто вітаю Microsoft за те, що зробила цей процес настільки зручним. Виходячи зі світу Mac і Linux, немає рівноцінного інструменту, який би так добре працював для цих операційних систем.

Дякуємо, що прочитали цей посібник. Я за один раз роблю десятки скріншотів на день. І я сподіваюся, ви зможете також скористатися цим зручним способом захоплення інформації та швидкого обміну нею з людьми. Знімки екрана - чудовий спосіб швидкого спілкування.

Веселого вам дня та щасливих знімків.