Помилка забороненого пояснення 403 - Як я можу виправити цей код помилки HTTP?

Отже, ви зіткнулись із забороненою помилкою 403, і вам цікаво, що це означає.

Ця помилка є кодом стану HTTP, що означає, що вам заборонено отримувати доступ до сторінки чи ресурсу, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. Якщо ви не людина, яка створила веб-сайт, ви часто нічого не можете зробити. Однак є кілька речей, які можуть допомогти.

Можливо, творець веб-сайту правильно встановив дозволи і навмисно забороняє вам доступ до сторінки. Але ця помилка також може свідчити про те, що веб-сайт було налаштовано неправильно.

Ось кілька речей, які ви можете спробувати виправити заборонену помилку 403.

? Перевірте та оновіть

Спочатку перевірте правильність URL-адреси та оновіть сторінку. Це перше, що ви повинні зробити, коли на веб-сайті виникає помилка.

Більшість веб-серверів налаштовано на повернення забороненої помилки 403, якщо хтось намагається отримати доступ до каталогу на сервері замість файлу (наприклад, файлу HTML). Отже, ви могли ввести URL-адресу неправильно і намагаєтесь отримати доступ до каталогу.

? Очистити кеш браузера

Причиною проблеми може бути кешована версія сторінки. Ось комбінації клавіш, які очистять кеш браузера в більшості браузерів:

  • Windows: CTRL + F5
  • Mac / Apple: Apple + Shift + R or Command + Shift + R

⌨️ Увійдіть

Можливо, сторінка, до якої ви намагаєтесь отримати доступ, вимагає входу. Якщо так, обов’язково увійдіть, щоб отримати додатковий доступ.

? Очистити файли cookie

Очищення файлів cookie веб-переглядача іноді може допомогти. Це особливо вірно, якщо сайт зазвичай вимагає входу в систему, і якщо вихід і вхід не вирішують проблему.

? Зверніться до веб-сайту

Можливо, веб-сайт налаштовано неправильно, а його веб-сайт не знає. Інші люди можуть отримувати цю саму помилку. Спробуйте знайти контактну інформацію веб-сайту та повідомити їх про проблему. Це може бути простим виправленням їх кінця.

? Поверніться пізніше

Часто 403 заборонені помилки спричинені проблемою з веб-сайтом. Можливо, розробники веб-сайтів зараз працюють над виправленням. Якщо ви просто повторите спробу пізніше, проблему можна виправити.

Тільки для веб-розробників

Якщо ви є творцем сторінки, яка видає заборонену помилку 403, то ваша робота - виправити помилку на сервері. Дві найпоширеніші причини помилки - відсутність сторінки індексу та неправильні дозволи.

Переконайтеся, що у вас є файл із назвою index.htm або index.php у місці, де відображається помилка. Наприклад, якщо URL-адреса //www.freecodecamp.org/forbiddenвідображає помилку, переконайтесь, що каталог, названий forbiddenна вашому сервері, містить файл index.htm або index.php.

Наступне, на що слід звернути увагу, це дозволи на файли, що створюють помилку. Ось як зазвичай повинні виглядати дозволи:

  • Папки: 755
  • Статичний вміст: 644
  • Динамічний вміст: 700