Навчальний шлях для початківців у розробці WordPress

У цей інформаційний вік однією з перешкод у вивченні чогось нового є не те, де знайти ресурси. З цього слід почати і осмислити всі ресурси, доступні в Інтернеті в наші дні. Особливо це стосується веб-розробки, коли нові інструменти з’являються за одну ніч.

Ще в 2015 році, коли я вперше вирішив вивчити веб-розробку, я зіткнувся з проблемами невпевненості в собі та відсутності мотивації. Але єдиним викликом, який вичерпав мої сили, було невідомість, яким шляхом йти.

Розглядаючи початкові виклики на цьому шляху, я написав цей матеріал для любителів технологій, які хочуть забруднити руки під час веб-розробки. Особливо розробка WordPress. Все в надії, що ви збираєтеся витратити свій час на створення чогось крутого, ніж потрапляння у цей нескінченний порочний цикл вивчення одного інструменту іншому.

Обережно! Багато навчання на цьому шляху

Я розробник WordPress (хоча мій синдром самозванця говорить мені про інше). Я можу поділитися своїм досвідом, пов'язаним лише з WordPress. Але перш ніж заглибитися в деталі, давайте спочатку вивчимо сеанс запитань.

Тепер, чи є відповідь середньою? Можливо. Це правда? Абсолютно! WordPress та веб-розробка загалом такі ж серйозні і вимогливі, як і будь-яка професія. Тож будьте готові до ...

  • Тривалість навчання
  • Час від часу тягнуть усіх ночей

Добре, ви читали та розуміли вищезазначені пункти? Чудово. Тепер розслабтеся, бо це не для того, щоб знеохотити вас чи щось інше. Це просто життя розробника, як того вимагає постійно мінливий характер цієї галузі.

Хороша новина полягає в тому, що веб-технологій, яким доводиться вчитися, щоб освоїти майстерність розробки WordPress, не так багато. Зважаючи на це, приділіть час цій дивовижній частині програмного забезпечення, і WordPress взамін вас обожнить.

WordPress змінить ваше життя, якщо ви це дозволите - Кріс Лема

Це все надихає і мило, правда? Це одна з причин, чому Topher DeRosia (величезний реквізит) забезпечив платформу HeroPress для WordPressers (так, це те, що ми з гордістю називаємо). Тут WordPressers регулярно діляться зі спільнотою своїми історіями походження WordPress. Будьте впевнені під час читання історій, що ви відчуєте прилив адреналіну у своєму тілі, оскільки багато хто з вас виявлять стосунки до цих історій.

WordPress для всіх!

WordPress надзвичайно простий у використанні. Насправді, кожен, хто не має жодних технічних знань, може в найкоротші терміни налаштувати та розпочати користуватися WordPress. Однак WordPress має величезну екосистему. Я, наприклад, класифікую розробку WordPress, яка здійснюється у двох різних доменах. Спочатку я перелічу ці домени нижче, а потім обговорюватиму кожен окремо.

  • Налаштування сайту WordPress
  • Розробка тем / плагінів WordPress

Налаштування сайту WordPress

Налаштування сайту WordPress - це те, про що йдеться про всі галаси, оскільки це становить більшу частину роботи, виконаної щодо використання WordPress. Налаштування сайту - це той домен, де попередні знання кодування не потрібні.

Тобто, досвідчений користувач WordPress може легко виконувати такі завдання, як налаштування та налаштування теми / плагіна, використовуючи конструктори сторінок, налагодження веб-сайтів та обслуговування сайту тощо. Більше того, налаштування теми - це все про налаштування або модифікацію готової теми відповідно до вимоги вашого клієнта.

Враховуючи це, і щоб дати вам уявлення про процес, ви можете переглянути наступний короткий посібник Тайлера Мура. У своєму підручнику він створює новий веб-сайт, налаштовуючи готову тему за допомогою конструктора сторінок Elementor.

Розробка тем / плагінів WordPress

Тут все цікаве для виродків WordPress. Ми можемо назвати це справжньою розробкою WordPress, оскільки ця сфера полягає у знанні та вивченні дрібних технічних деталей програмування. Це може бути настільки просто, як використання декількох хуків WordPress для модифікації відповідей, або настільки складним, як створення повнофункціонального продукту на WordPress.

Отже, якщо ви хочете розпочати роботу в цьому домені, вам доведеться витратити більше часу на вивчення веб-технологій, що беруть участь у розробці WordPress. Враховуючи це, у решті цієї статті будуть обговорені всі технології та кілька порад та підказок, які допоможуть вам розпочати реальну розробку WordPress.

Навчальний шлях

Для початку вашої подорожі з розробки WordPress ці інструменти та технології - це те, з чим ви збираєтеся працювати.

  1. Привітайтеся та обійміть модулі HTML5 g̵o̵o̵d̵ ̵o̵̵̵l̵̵̵ 'з концепціями семантики та доступності. HTML - це те, що надає структуру вмісту сайту.

2. Ця цитата говорить все:

Ви CSS для мого HTML - Якийсь геній

CSS - це те, як HTML представлений у веб-браузері. Обов’язково вивчіть препроцесор SASS як свого рятівника при написанні модульного CSS, як тільки ви зрозумієте основи.

3. Організація, що стоїть за WordPress, має великі плани зробити JavaScript частиною WordPress Front-end. Це офіційно надійшло від оригінального автора WordPress.

Вивчіть JavaScript, глибоко - Метт Малленвег

Так, я знаю, що це може бути надуманим для новачка, який починає виконувати цю пораду, але слідкуйте за розвитком у цій галузі. Це не означає, що для роботи з WordPress вам потрібно освоїти JavaScript. Почніть з основ, включаючи надзвичайно популярну бібліотеку jQuery.

4. Чи не було б непогано, якби ви змогли отримати 1000 кроків з цих трьох технологій, щоб пришвидшити процес розробки? Ну, саме тут у гру вступають такі інтерфейсні фреймворки, як Twitter Bootstrap. Дослідіть це і здивуйтеся. Не плутайте інтерфейсні фреймворки з фреймворками JavaScript. Фронт-енд використовується взаємозамінно з бібліотеками та фреймворками JavaScript, що є зовсім іншим шляхом.

5. PHP - це мова сценаріїв, яка забезпечує роботу WordPress. Якщо ви хочете глибоко зануритися в WordPress, вивчіть PHP з перших рук з його концепціями ООП, включаючи MySQL як задню базу даних.

6. Загалом, коли люди говорять про розробку WordPress, це зазвичай означає лише два сегменти WordPress.

  • Розробка теми WordPress, яка розробляє презентацію (макет) сайтів (звідси і назва «Тема»).
  • Розробка плагіна WordPress, що полягає у додаванні функціональності сайтів WordPress

Для розробника надзвичайно важливо розуміти та комфортно працювати з обома цими сегментами. А щоб додати трохи більше у свою навчальну подорож, ознайомтесь з Інтернаціоналізацією та Локалізацією. Вам також потрібно знати WordPress Hooks та API, щоб назвати декілька.

Розробляючи сайти, більшу частину часу ви витрачаєте на місцеве середовище розробки та в редакторі коду. Для повної інформації в цій статті дозвольте мені вказати вам на просте в налаштуванні, але потужне середовище локальної розробки (Local від Flywheel) та блискавичний редактор коду (Visual Studio Code від Microsoft). Так, вони обидва безкоштовні, як WordPress.

Робочий процес

Оскільки ваш робочий процес стає більш досконалим та складним, вам важливо залишатись здоровим розумом і продовжувати насолоджуватися життям. У такому випадку вам потрібно буде впорядкувати робочий процес. Спробуйте інструменти автоматизації завдань, такі як Grunt / Gulp, і використовуйте систему контролю версій, таку як git, щоб уникнути помилок.

Ілюстрація навчального посібника, опублікована на GitHub

Щоб зробити речі більш зрозумілими для вас, я опублікував ілюстрацію навчального шляху як покроковий посібник на GitHub, який я надав нижче.

Вчіться у нього, дайте відгуки, вдосконалюйте його, щоб зробити його кращим для початківців, і тим самим сміливо надсилайте запити на PR.

Ресурси

Якщо ви все ще переживаєте, що вам знадобиться більше ніж мотиваційні слова, щоб насправді почати виконувати значущу роботу, можливо, вам потрібен покроковий посібник - ну, не хвилюйтеся більше. Дотримуйтесь посібника для розробників WordPress WordPress та кодексу розробників WordPress, як релігія, і вважайте себе в надійних руках.

Більше того, ви можете отримати велику допомогу від служби підтримки WordPressфоруму, а також копати відповіді на сайті запитань та відповідей Stack Overflow , який надзвичайно популярний серед спільноти розробників.

Окрім офіційних ресурсів WordPress, форуму підтримки та сайтів із запитаннями, орієнтованими на розробників. Існує безліч веб-сайтів, таких як WPBeginner , завдяки яким чудова спільнота WordPress пропонує безкоштовні навчальні посібники та путівники по WordPress.

CodexSpot - одна із таких спроб багатьох виродків WordPress,включаючи вашу справді, повернути спільноті. CodexSpot- це онлайн-платформа, орієнтована виключно на надання веб-рішень. Наша мета - надати якісні навчальні посібники, посібники, що виготовляються самостійно, та тримати вас в курсі новин веб-індустрії та звітів про тренди.

Ми є великим прихильником ініціативи вільного програмного забезпечення з відкритим кодом і не втрачаємо жодної можливості проповідувати практики FOSS для просування цього руху. Окрім цього, ми також пропонуємо безкоштовні генератори веб-розробки та інструменти, щоб пришвидшити ваш час розробки.

Зараз є ще один тип навчальних ресурсів - це преміум-курси. У порівнянні з безкоштовними ресурсами, основною перевагою преміальних є своєчасна підтримка, яку викладачі курсів пропонують своїм студентам. Тобто можливість отримувати відповіді на ваші запитання тими викладачами, у яких ви навчаєтесь, надзвичайно корисна вам під час навчальної подорожі. Крім того, вони залишаються в курсі останніх галузевих тенденцій.

Я особисто багато чого навчився на курсах Lynda.com (нині LinkedIn Learning ), які настійно рекомендую. Я також знайшов Learn WordPressзвичайноКріс Кастільоне, приємний курс для початківців, з якого слід почати. Отже, якщо ви шукаєте преміум-курс на WordPress, ви знайдете будь-який з цих курсів, вартий ваших грошей .

На цьому етапі у вас є цілеспрямованість і безліч ресурсів, які ви зможете дізнатись про WordPress. Однак не менш важливо розуміти ринок праці та те, що компанії шукають серед кандидатів, які претендують на посаду розробника WordPress.

Компанія Toptal, ексклюзивна мережа найкращих фрілансерів у світі, опублікувала посібник з найму “Великого розробника WordPress”, який ви можете прочитати, щоб краще пристосувати себе до найбільш затребуваних навичок WordPress.

Висновок

Не намагайтеся навчитися всього одразу. Почніть з основ. Реалізуйте те, що ви дізналися, а потім будуйте звідти. Візьміть до уваги наступні два не жорсткі правила для керівництва, оскільки ці правила стануть в нагоді у вашій подорожі.

  • Навчання «Своєчасно» (JIT) - це те, що ви вивчаєте інструмент тоді, коли вам це потрібно.
  • Правило навчання 80/20 - це те, що ви приділяєте 20% часу навчанню і 80% часу виконуєте те, що вже вивчили.

Тепер повторіть за мною:

Я вчу.

Я кодую!

Я знову кодую !!

Я кодую ще !!!

Я продовжую кодувати !!!!!

... і ось як ви починаєте в WordPress. Успіху WordPresser і ласкаво просимо до сім'ї WordPress!