Стільки вчитися, так мало часу

Мої найкращі поради щодо навчання, підтримки мотивації та досягнення ваших цілей

Одне з найпоширеніших запитань, яке мені задають, - це те, як мені вдалося знайти час, щоб навчитися розробці веб-сайтів і повністю змінити кар’єру, працюючи на повну роботу і вдома з молодою сім’єю.

Чорт візьми, я навіть часом це дивуюсь!

Подібним чином, це також деякі найпоширеніші виправдання, які я чую, чому люди не можуть вчитися, чому люди здаються і чому вони не прогресують далі у своїй кар’єрі.

Зараз я ціную, що у всіх нас різний спосіб життя, зобов’язання, мотивація, і я, безумовно, не маю остаточної відповіді. Але я хочу поділитися деякими своїми ключовими уроками та порадами - знайти час для навчання, залишатися мотивованим та досягти своїх цілей.

Не дозволяйте відчутній нестачі часу зупинити вас у досягненні ваших мрій і досягнення ваших цілей.

Глибокий і вузький

Це здається логічним місцем для початку. Ви можете мати приблизне уявлення про те, що ви хочете або чого повинні навчитися. Але чи ретельно ви вибрали деякі ресурси та остаточний шлях, яким ви збираєтесь йти?

Зазвичай відповідь - рішуче «НІ»!

Я був точно таким же. Як і більшість людей, коли я вперше почав вивчати веб-розробку, у мене насправді не було надто багато плану. У результаті це призвело до того, що я витратив незліченні години, навчившись трохи цього, трохи того, і насправді нікуди не дістався.

Час дорогоцінний, особливо з урахуванням багатьох зобов’язань та перешкод, які життя часто ставить нам на шляху. Тому вам потрібно переконатися, що ви максимізуєте кожну секунду того небагато часу, який у вас є.

Це означає створення навчального плану, навчальної програми та дотримання його. Але ви також можете максимізувати віддачу свого часу, скорочуючи те, що вивчаєте, замість того, щоб безцільно вивчати трохи всього.

Тому, якщо ваша мета полягає у фрілансі та створенні веб-сайтів для малого місцевого бізнесу, ви можете вирішити, що хочете вивчити WordPress. Якщо це так, просто зробіть це. Вивчіть WordPress та пов'язані з ним технології та вивчіть їх добре. Заглиблюйтесь!

Зосередьтеся на тому, щоб стати "експертом" WordPress, а не відволікатися на вивчення Laravel чи останню фреймворк JavaScript.

Подібним чином, якщо ваша мета полягає у розробці програмного забезпечення на корпоративному рівні, вивчення WordPress не буде розумним способом витратити трохи часу, який у вас є.

Це не означає, що будь-яка з цих технологій не варта того, щоб вчитися, або що ви не зможете навчитися та розширити свої навички в майбутньому. Просто якщо ваша мета - працевлаштуватися, отримати просування по службі або створити продукт - у найкоротші терміни - тоді вам потрібно максимізувати свій час і зосередити свої зусилля на речах, які найшвидше приведуть вас туди.

Послідовність є ключовою

Це повинно бути найголовнішим , що я дізнався і кращі битий рада , який я міг би дати нікому навчання нічого.

Я виявив, що вивчення чогось полягає не стільки в кількості витраченого часу, скільки в послідовності.

Наприклад, якщо у вас є лише 10 годин вільного часу на тиждень, щоб присвятити навчанню - ви дізнаєтесь і збережете більше, навчаючись 90 хвилин, 7 днів на тиждень, а не намагаючись втиснути 10 годин у вихідні!

Хіба 90 хвилин на день теж не здаються набагато більш досяжною метою? Набагато легше встати на годину раніше або лягти спати на годину пізніше, ніж відмовитись від усіх вихідних!

Вся справа в тому, щоб сформувати звичку і зробити навчання частиною свого способу життя.

Як люди, ми є істотами звички. Тож робіть навчання частиною свого повсякденного розпорядку, приділяйте час, будьте послідовними та продовжуйте продовжувати.

Йти на жертви

Як уже згадувалося, вам потрібно приділити час, і ви повинні бути послідовними у цьому. Це може означати, що вам потрібно йти на жертви, щоб досягти цієї мети.

Чи означає це жертвувати годиною в ліжку, не закінчити книгу, яку ви щойно розпочали, або пропустити улюблену телевізійну програму - ось що вам потрібно зробити. Я ніколи не казав, що це буде легко ...

... Однак, що тут важливо пам’ятати? Це не назавжди!

Це короткочасна жертва для досягнення своєї довгострокової мети.

Для мене, оскільки я працював тривалий час і мав двох дітей до 3 років, я вирішив, що час мого навчання буде до 21:00 - як тільки діти ляжуть у ліжко. Раніше це був час, коли я сидів і дивився телевізор зі своєю дружиною і відпочивав після важкого дня. Натомість я часто засиджувався в ранні години, висипався мінімально і був на роботі наступного дня рано.

Це була жертва, яку я приніс ... але тепер, зробивши цю жертву в короткостроковій перспективі та досягнувши своєї мети отримати роботу у веб-розробці, мені більше не потрібно йти на цю жертву. Я працюю 8 годин на повсякденній роботі, приходжу додому і можу дивитись все, що я хочу, безглуздого телевізора.

Найцікавіше, що я все ще витрачаю 21 вечора і не смішно засиджуюся пізно, навчаючись новим речам та працюючи над побічними проектами. Кумедно, як ця послідовна «жертва» незабаром увійшла у звичку!

Визнай свою мотивацію

Перспектива - це чудова річ. Для деяких людей наявність дружини та молодої сім'ї може бути причиною того, що ви не можете навчитися кодувати. Причина того, що у вас немає часу.

Для мене це була моя мотивація.

Я вирішив, що хочу більш стабільну кар’єру, з більш світлим майбутнім і можливістю кращого балансу між робочим життям (кого я жартував!). Зрештою, я хотів забезпечити краще життя собі, дружині та дітям.

Визнання того, що це була моя мотивація, набагато полегшило ці жертви.

Якою б не була ваша мотивація, якою б не була ваша причина, майте це на увазі.

Коли все стає важко, і вам хочеться здатися, згадайте причину, з якої ви почали спочатку .

Інтегруйте своє навчання в різні сфери свого життя

Навчання буває будь-якої форми та розміру. Наприклад, поширеною помилкою є те, що якщо ви хочете навчитися кодувати, то вам доведеться сидіти перед комп’ютером. Не зрозумійте мене неправильно, це, безумовно, допомагає, але часто є й інші сфери вашого життя, якими ви можете скористатися, щоб максимізувати та підтримати своє навчання.

Поки я вчився кодувати, працюючи на штатній будівельній роботі, щодня їздив на роботу щонайменше годину. Яка "марнотратство" часу ... але це не повинно бути!

Я почав слухати веб-розробку та мотиваційні підкасти, пов’язані з бізнесом, під час своєї поїздки на роботу. Не навчаючись безпосередньо, подкасти є чудовим пасивно споживаним вмістом і чудовим способом отримати більше контексту навколо обраної вами області навчання.

Скористайтеся кожною можливістю та зануріться у вибране заняття. Поміняйте музику на подкасти, перебуваючи в тренажерному залі, прочитайте главу відповідної книги чи публікації в блозі під час обідньої перерви, носіть із собою блокнот і робіть нотатки, коли думки та ідеї з’являються у вас у голові.

Знайдіть способи, за допомогою яких ви можете зробити навчання частиною свого повсякденного життя. Думати за межами коробки.

Не натискайте на себе занадто сильно

Це також один з найважливіших виходів з мого досвіду навчання кодуванню.

Дещо суперечивши моєму першому запереченню про те, що послідовність є ключовою, ви також повинні розуміти, що це життя і життя не є простим. Навіть найкраще складені плани не завжди вдаються.

Тож, не бийтеся з цього приводу. Якщо ви пропустите день навчання, то що. У грандіозній схемі речей пропущений день тут і там не зробить ні найменшої різниці! Просто підніміть його наступного дня і продовжуйте рухатися вперед. Дивно пропущений день дійсно не буде мати значення.

Це стосується того, щоб не спати занадто пізно або занадто сильно змушувати. Якщо ти втомився, лягай спати! Якщо вам потрібна ніч з родиною, насолоджуйтесь. Життя занадто коротке.

Будь терплячим

Навчання чому завгодно забирає час, і все відбувається не за одну ніч.

Хоча мета - завжди бути продуктивним і якомога більше вчитися якомога швидше, вам просто потрібно пам’ятати, що ви в ньому довгостроково, і все буде добре з часом.

Дуже часто ми переживаємо, що все триває занадто довго, ми не досягаємо достатнього прогресу і ніколи не досягнемо своєї мети. Я цілком розумію це, особливо у випадку веб-розробки. Оскільки можна навчитися так багато, а сфера настільки широка, часом це може бути надзвичайно приголомшливим.

Але ми говоримо про те, що може перетворитися на кар’єру, яка може охопити найближчі 10, 20, 30 або 40 років.

Знову ж таки, покладіть це на перспективу - якщо вам потрібно 1 рік, 2 роки, 3 роки або навіть більше, щоб отримати свою першу роботу. Це насправді має значення?

Чомусь у світі розвитку самоучок, здається, все стосується того, як хтось "влаштувався на роботу за 6 місяців" або "отримав роль молодшої ролі в 100 тис. Доларів".

Але пам’ятайте, ми не завжди отримуємо повний контекст навколо такої ситуації. Зрештою, це чужа історія, а не ваша. Поки ви рухаєтеся вперед і прогресуєте, це буде відбуватися. Наберіться терпіння.

Не порівнюйте себе з іншими. Порівняйте себе з людиною, якою ви були вчора

Немає секретного інгредієнта. Все, що потрібно - це жертовність, наполеглива праця та терпіння.

Дякую за читання! ? Якщо вам сподобалось, натисніть цю кнопку внизу. Я дуже ціную вашу підтримку, і це допомагає іншим людям побачити історію.

Мені завжди приємно спілкуватися з однодумцями, тож сміливо надсилайте мені електронний лист або вітайтесь у Twitter.

Я також хотів би скористатися цією можливістю, щоб також висловити величезне спасибі Квінсі Ларсону за визнання мене одним із найкращих учасників програми freeCodeCamp. Без Quincy та платформи freeCodeCamp неможливо було б зв’язатись, поговорити та взаємодіяти з такою кількістю людей, як у минулому році. Дякую всій спільноті freeCodeCamp, усім, хто любить, ділиться, підтримує та сприяє тому, щоб зробити спільноту такою, якою вона є. Ви всі чудові!