Що таке файл CSV і як відкрити формат файлу CSV

Що таке файл .csv? CSV означає значення, розділені комами. Файл CSV - це звичайний текстовий файл, що зберігає таблиці та інформацію про електронні таблиці. Зміст часто є таблицею тексту, цифрами або датами. Файли CSV можна легко імпортувати та експортувати за допомогою програм, що зберігають дані в таблицях.

Формат файлу CSV

Зазвичай перший рядок у файлі CSV містить мітки стовпців таблиці. Кожен з наступних рядків представляє рядок таблиці. Комами відокремлюють кожну клітинку в рядку, звідки походить назва.

Ось приклад файлу CSV. Приклад має три стовпці, позначені як "ім'я", "ідентифікатор" та "їжа". Він має п’ять рядків, включаючи рядок заголовка.

name, id, favorite food quincy, 1, hot dogs beau, 2, cereal abbey, 3, pizza mrugesh, 4, ice cream

Ось як цей файл виглядає в електронній таблиці.

Оскільки файл CSV - це лише текстовий файл, його можна створити практично в будь-якому текстовому редакторі. Ви також можете експортувати файли CSV практично з будь-якої програми електронних таблиць, таких як Microsoft Word, OpenOffice Calc або Google Sheets.

Як відкрити файл CSV

Відкрити файл CSV простіше, ніж ви думаєте. Практично в будь-якому текстовому редакторі або програмі електронних таблиць просто виберіть Файл> Відкрити та виберіть файл CSV.

Для більшості людей найкраще використовувати програму електронних таблиць. Програми електронних таблиць відображають дані так, щоб їх було легше читати та працювати з ними, ніж текстовий редактор. Ми детальніше розглянемо відкриття файлу CSV у Microsoft Excel, OpenOffice Calc та Google Sheets.

Відкрийте файл CSV Microsoft Excel

Якщо у вас вже встановлений Microsoft Excel, просто двічі клацніть файл CSV, щоб відкрити його в Excel. Двічі клацнувши файл, ви можете побачити запит із запитом, за допомогою якої програми ви хочете його відкрити. Виберіть Microsoft Excel.

Якщо ви вже перебуваєте в Microsoft Excel, ви можете вибрати Файл> Відкрити та вибрати файл CSV. Якщо ви не бачите файл, який потрібно відкрити, можливо, вам доведеться змінити тип файлу, який потрібно відкрити, на "Текстові файли (* .prn, * .txt, * .csv)". Excel відобразить дані у новій книзі.

Ви також можете імпортувати дані з файлу CSV на наявний аркуш.

  1. На вкладці Дані в групі Отримати та перетворити дані натисніть З тексту / CSV .
  2. У діалоговому вікні Імпорт даних двічі клацніть файл CSV, який потрібно імпортувати, і натисніть кнопку Імпортувати .

У діалоговому вікні попереднього перегляду у вас є кілька варіантів:

  • Виберіть Завантажити, якщо ви хочете завантажити дані безпосередньо на новий аркуш.
  • Виберіть Завантажити до, якщо ви хочете завантажити дані до таблиці або існуючого аркуша.
  • Виберіть " Перетворити дані", якщо ви хочете завантажити дані в Power Query, і відредагуйте їх перед тим, як перенести їх у Excel.

Відкрийте файл CSV OpenOffice Calc

Якщо у вас уже встановлений OpenOffice Calc, просто двічі клацніть файл CSV, щоб відкрити його. Двічі клацнувши файл, ви можете побачити запит із запитом, за допомогою якої програми ви хочете його відкрити. Виберіть OpenOffice Calc.

Якщо ви вже перебуваєте в OpenOffice Calc, ви можете вибрати Файл> Відкрити та вибрати файл CSV.

Відкрийте файл CSV Google Таблиці

Спочатку відкрийте новий файл електронної таблиці в Google Sheets. Найшвидший спосіб - перейти на //sheets.new.

Далі виберіть Файл> Імпорт .

Виберіть вкладку Завантажити , а потім перетягніть файл CSV у вікно або виберіть CSV на своєму комп’ютері.

Можливо, ви можете зберегти значення за замовчуванням у вікні Імпортувати файл , але перегляньте їх, щоб переконатися. Потім виберіть Імпортувати дані .

Ви закінчили!