Як швидко та інтуїтивно створювати схеми баз даних за допомогою DBDesigner

Однією з найважливіших частин розробки проекту є чітке уявлення про кінцеву мету. Ми повинні знати цільову аудиторію проекту, а також особливості, які він буде включати. Це означає, що ми повинні бути якомога поінформовані про бізнес-логіку, а потім впровадити всі функції за необхідності.

DBDesigner - чудовий інструмент для створення схем баз даних для вашого додатка. Це дозволяє створювати будь-яку кількість таблиць, яку ви хочете (що стосується мене). Ви можете додати будь-який атрибут типу даних до будь-якої створеної вами таблиці. Ви також можете мати певні атрибути як зовнішні ключі. Таким чином, коли ви налаштовуєте первинні ключі та зовнішні ключі відповідно, ви можете бачити відносини між таблицями бази даних, яку ви намагаєтеся створити.

Ви можете використовувати свою електронну пошту і створювати багато проектів, і повертатися до них, коли захочете. Ви також можете запросити своїх колег електронною поштою та запропонувати їм співпрацювати з вами при підготовці цієї схеми.

Коли у вас є початкова версія схеми бази даних, ви можете експортувати її як сценарій SQL для наступних технологій баз даних: PostgreSQL, SQLite, MySQL, MSSql та Oracle.

Демонстрація

Почнемо зі створення нової схеми бази даних, щоб продемонструвати, як це працює на практиці.

Ми можемо почати з нового порожнього шаблону, або скористатися одним із багатьох існуючих шаблонів, які доступні.

Тут ми продемонструємо порожній шаблон, щоб ми могли бачити деякі функції, які включені. В іншому випадку ви можете не помітити їх за допомогою існуючих шаблонів.

Спочатку нам потрібно створити нову схему. У нашому прикладі використовується тип загальної бази даних, і ми будемо називати її „бібліотекою”.

Отже, нам потрібно перейти до Schema & g t; Нове, а потім ми побачимо, що з’явиться нове вікно:

Це зображення, яке ми повинні побачити після цього:

Потім нам потрібно додати нові таблиці до нашої схеми, що ми можемо зробити, клацнувши правою кнопкою миші в будь-якому місці сітки та вибравши опцію “Таблиця”:

Тепер нам потрібно додати поля до таблиці. Все, що нам потрібно зробити, це перейти в поле Додати , після чого з’явиться нове вікно. У ньому ви можете вибрати тип, а також встановити кілька обмежень для вашого нового стовпця таблиці:

Тут ми можемо побачити, як це виглядає після того, як ми додали кілька стовпців:

Тоді ми можемо додати відношення між таблицями. Ми візьмемо приклад створення взаємозв'язку " багато-до-багатьох" між двома таблицями: " Автори" та " Книги". Для цього нам спочатку потрібно створити нову таблицю під назвою AuthorBooks, до якої ми додаємо зовнішні ключі, що посилаються на таблицю авторів та таблицю Книги , відповідно:

Ось ми маємо зв’язок із таблицею Книги :

Після того, як ми закінчимо з цим, ми повинні побачити схему, подібну до наведеної нижче:

Дійсно чудовою особливістю dbdesigner є гнучкість, яку вона надає вам для переміщення таблиць по сітці, як завгодно:

Ми також можемо надати схему до п'яти співавторів у безкоштовній версії. Нам просто потрібно перейти до Schema> Sha re, і з’явиться нове вікно, як показано нижче:

Ми можемо зберегти цю схему як зображення, перейшовши до: Export> Im age.

Ми також можемо створити відповідний сценарій SQL наступним чином:

Ми також можемо імпортувати наш власний SQL в схему і побачити його графічно представленим:

Висновок

Я чув про цей інструмент, коли виконував парне програмування з колегою, і знайшов його справді корисним. Я сподіваюся, що ви також отримаєте від цього користь.

DBDesigner має інші функції, і я б точно рекомендував спробувати їх.