Як запустити піднесений текст у Windows із Git Bash

Якщо ви намагалися зрозуміти, як відкрити редактор Sublime Text з вашого Git bash, то вам пощастило. Ця стаття допоможе вам пройти процес із незначним напруженням або зовсім без нього.

Мені знадобився деякий час, щоб зрозуміти, як це робиться, але тепер я можу поділитися цими знаннями з усіма вами у цій статті. Наприкінці ви зможете запустити Sublime Text з bash.

Передумови:

  • Переконайтеся, що ви налаштували текстовий редактор Sublime
  • Переконайтеся, що у вас встановлений Git

Починаємо

Піднесений текст - це редактор вихідного коду, який допомагає розробникам програмного забезпечення кодувати та редагувати текст або розмітку.

Він має дивовижні функції, такі як підсвічування синтаксису, відступ, плагіни та пакети. Усі ці функції сприяють спрощенню та зручності роботи та сприяють створенню широкого спектру баз коду мови програмування.

Після завантаження та встановлення Sublime він буде розміщений у файлах програми, як показано нижче:

Ми хочемо створити псевдонім для sublime_text.exe, який знаходиться в папці Sublime Text 3. Потім, коли ми вводимо псевдонім у Git bash, він автоматично запускає текстовий редактор.

Як налаштувати Git Bash за допомогою піднесеного псевдоніма

Щоб розпочати налаштування Git bash, нам спочатку потрібно відкрити термінал bash. Потім ми можемо перейти до вивчення різних команд Linux, щоб завершити процес конфігурації.

По-перше, нам потрібно створити файл .bashrc за допомогою сенсорної команди . Важливо, щоб файл був створений у каталозі C: \ Users \ username \ - інакше ви отримаєте помилку, відмовлену в дозволі.

Я створив файл bash у зазначеному каталозі, тому мій виглядає як C: \ Users \ larry \ .bashrc .

Далі нам потрібно відредагувати файл .bashrc, щоб включити псевдонім, який нам знадобиться для запуску Sublime text:

Коли ми натискаємо клавішу Enter, ми побачимо інтерфейс, який приблизно схожий на те, що ми маємо нижче. Потім потрібно натиснутиiщоб увійти в режим вставки.

Тепер у вас є доступ і ви можете ввести запит. Тож ми можемо додати там свій псевдонім, наприклад, ось так:

alias subl="C:/Program\ Files/Sublime\ Text\ 3/sublime_text.exe"

Як тільки ми це включимо, ми можемо натиснути escщоб вийти з режиму вставки, а потім :wqзберегти та вийти.

Після того, як ми закінчимо з цим, ми можемо повернутися до нашого bash, щоб перевірити, чи працює наша конфігурація, sublяк показано нижче:

Так, це працює! І ви можете бачити сам запуск Sublime Text.

Я також з'ясував, що якщо у вас є робочий каталог, ви можете змусити Sublime відкрити цей каталог. Зараз я перейду до бази коду і покажу різницю на наступному скріншоті:

Зі скріншоту вище, Sublime не просто запускає порожню робочу область - вона запускається з усіма папками проекту, пов'язаними з цим проектом. Це тому, що ми додали підстановочний знак до команди.

Сподіваюся, за допомогою цього зламу ви зможете встановити псевдонім для Sublime Text. Я дуже ціную відповіді на цей потік переповнення стека .Це допомогло мені сформувати знання, якими я зміг поділитися в цій статті.