6 абсурдних ідей для створення вашого першого веб-додатку

Потрібні кілька ідей для створення простого веб-додатку? Ці 6 прикладів допоможуть вам відпрацювати всі ключові навички та отримати задоволення від цього!

Гаразд, ви вже навчилися розробці веб-інтерфейсу, і тепер ви прагнете розтягнути свої зусилля розробників на наступну велику проблему: повнотекстові веб-програми. Напевно, у вас у голові котиться багато амбіційних проектів. Але як ви можете визначити, що є розумним із вашим поточним набором навичок?

Ось 6 незвичайних ідей для вашого першого веб-додатку, які допоможуть вам набути досвіду з усіма основними концепціями повноцінної веб-розробки. Зрештою, у вас буде особливий проект, який ви зможете включити до свого портфоліо. Це допоможе вам виділитися в порівнянні з усіма нудними проектами, які будують усі інші.

Примітка: якщо ви все ще вивчаєте HTML / CSS / JS, я зібрав 8 ідей, щоб практикувати лише інтерфейс.

1. Гуру FastFood

Ідея: Yelp - досить популярне джерело відгуків про ресторани. Однак більшість людей використовують його, щоб дізнатись про ресторани, про які вони ніколи раніше не чули. А як щодо масивних мереж швидкого харчування, таких як McDonald's та Burger King? Багато людей звертаються до них, але якимось чином вони не є популярним кандидатом на огляд.

Так, ви можете сказати мені, що кожне меню майже однакове, а смак їжі завжди однаковий. Однак якщо ви відвідали багато з цих мережевих "ресторанів", то знаєте, є кілька речей, які дико відрізняються.

У кого з них найрозкішніша ванна кімната? Які з них відзначають ціни на меню? У кого з них є смішні п’яниці о 1 ранку? Це було б оглядовим сайтом для тих мереж швидкого харчування, які нібито є послідовними.

Тип сайту: Відгуки

Основні функції:

 • Можливість створити обліковий запис із зображенням, ім’ям користувача та місцезнаходженням
 • Використовуйте Карти Google, щоб дозволити користувачеві вибрати конкретний ресторан, або шляхом пошуку місця на карті, або шляхом введення імені та вибору зі списку (typeahead)
 • Дозвольте користувачеві написати відгук
 • Дозвольте користувачеві оцінювати такі теми швидкого харчування за шкалою 1–5: Якість ванної кімнати, Персонал, Чистота, Проїзд через нахабний рівень, Швидкість доставки
 • Можливість додавати фотографії до огляду
 • Адаптивний дизайн до мобільного

Ключові особливості рішення:

 • Це серйозний веб-сайт, чи насправді йдеться про кумедні речі, які можуть трапитися в ресторані швидкого харчування?
 • Хто використовуватиме цей сайт? Люди на поїздках намагаються вибрати місце для обіду? Часті відвідувачі швидкого харчування, які хочуть поділитися своїм досвідом?
 • Чи має це бути спільнота, де люди часто перевіряють сайт на предмет смішних історій та беруть участь? Або ще одноразове, нечасте використання?
 • Яка інтеграція у соціальні мережі може допомогти поширенню історій / оглядів?

Що ви дізнаєтесь: Користувацькі системи та сховище зображень - дві основні проблеми. Це буде хороший шанс реалізувати базову версію кожного. Крім того, якщо ви вирішите зробити цей сайт, орієнтований на гумор, як ваш дизайн може вплинути на відповідний рівень гумору, який не є неприємним? Якщо ви хочете отримати наступні дані, це буде гарним тестом, щоб дізнатись, де ви зможете отримати поточні огляди швидкого харчування, щоб засіяти вашу базу даних і негайно створити вміст.

2. GrillBer

Ідея: Так, ви здогадалися. Uber для грилів. Якщо ви живете в місті, у вас може не залишитися місця для гриля чи безпечного місця, щоб замкнути його. Наприклад, якщо ви живете на 20 поверсі багатоквартирного будинку, де ви можете покласти свій гриль?

Проблема вирішена за допомогою GrillBer, служби доставки оренди гриля. Це дозволить клієнтам готувати страви, не маючи жодної логістики. Насправді, ви можете включити рулон газону та стільці, щоб ваші клієнти могли створити спливаючий парк на парковці!

Тип сайту: Доставка / Логістика

Основні функції:

 • Форма, яка дозволяє користувачеві забронювати гриль на певну кількість годин з певною погодинною ставкою та зберігає його у базі даних. Користувач повинен ввести своє ім'я, адресу тощо.
 • Календар, який показує різний час доступності гриля. Приклад цього можна переглянути на Zipcar.
 • Сторінка з інформацією про товар, яка показує гриль та розповідає більше про різні доповнення, такі як стільці та газон.
 • Інтеграція соціальних мереж з Instagram, яка показує всі приголомшливі страви, які люди проводили з GrillBer.
 • Процес оформлення замовлення та система платежів із Stripe, щоб користувачі могли завершити процес.

Ключові особливості рішення:

 • Це не повинно бути візуально стимулюючим, як Uber. Але чи потрібен він взагалі крутий інтерактивний календар? Або ви можете уникнути такої базової форми, як сайт електронної комерції?
 • Скільки болю в процесі гриля ви запропонуєте вирішити? Чи очікуєте ви, що користувач очистить гриль? Це дешевші, але повільніші грилі на вугіллі, або дорожчі газові грилі?
 • Кулінарні страви призначені для переживання з низьким стресом. Якщо людям доведеться поспішати готувати їжу, це не буде великим досвідом. Як ви можете використовувати копію та мікрокопію, щоб чітко заявити, що це не буде стресовим процесом?
 • Яку логіку потрібно мати на задній панелі системи бронювання? Вам потрібно дати півгодини до і після доставки гриля?

Що ви дізнаєтесь: Як узгодити інтерфейс та інтерфейс системи бронювання. Подумайте, скільки сайтів це робить. Сайти для бронювання ресторанів. Сайти для бронювання конференц-залів. Їх набагато більше. Це дуже поширена закономірність і велике досягнення у вашому резюме для обговорення.

3. Кран мережі

Ідея: соціальні медіа - це дедалі популярніша рекламна стратегія. Компанії використовують Twitter, Facebook, LinkedIn та Pinterest, щоб охопити клієнтів посеред веб-перегляду. Однак є один невикористаний простір: фактична публікація користувача.

Рекламодавці люблять маркетинг від уста до уста, і якщо користувачі самі розміщують фактичні оголошення, це буде чудовим способом заплутати інших у своєму каналі новин!

Цей сайт дозволить користувачам, які хочуть заробити трохи додаткових грошей, надати інформацію про себе, а рекламодавці короткочасно викрадають допис із рекламою. Користувачі отримують гроші за перегляд або за іншим способом. Тепер реклама може досягати очних яблук новими та інноваційними способами!

Тип сайту: Торговий майданчик

Основні функції:

 • Окремі користувачі повинні мати можливість створити обліковий запис із такою інформацією, як: місцезнаходження, вік, інтереси та сімейний статус, щоб рекламодавці могли вибрати, кого вони хочуть розмістити щодо свого товару.
 • Рекламодавці повинні мати можливість створити обліковий запис і розмістити інформацію про свою ідентичність бренду та про те, кого вони хочуть охопити.
 • Кожен користувач повинен мати можливість звернутися до рекламодавця, щоб поговорити про свою зацікавленість у публікації публікації.
 • Кожен рекламодавець повинен мати можливість шукати всіх користувачів за критеріями, такими як вік, стать тощо, та надсилати масове повідомлення обраній демографічній групі про зацікавленість у рекламі.
 • Користувачі та рекламодавці повинні домовитись про спосіб оплати: плата за схожий, плата за перегляд, плата за клік чи інший.

Ключові особливості рішення:

 • Функціонал пошуку буде великою справою для рекламодавців. Як ви представляєте кожен результат пошуку? Можливо, захочеться використовувати візуалізацію даних, як Google Analytics.
 • Як ви можете отримати максимум інформації від користувачів? Інтеграція з обліковим записом у соціальних мережах? Можливо, платите їм більше залежно від того, скільки інформації вони пропонують?
 • Яка динаміка потужності існує між рекламодавцями та користувачами? Чи отримують користувачі введення тексту тексту та зображення? Або рекламодавці приймають усі рішення щодо того, що буде показано?
 • Люди не хочуть із цього 10 доларів на тиждень. Вони, мабуть, захочуть більше як мінімум 100 доларів. Як ви можете збалансувати це з кількістю оголошень, яку їм, мабуть, потрібно буде показати, щоб потрапити туди? Ніхто не хоче повністю забруднити свою стрічку новин.
 • Наскільки хитрим ви хочете, щоб реклама була? Це повинно бути очевидним, чи це більше схоже на автентичний пост?

Що ви дізнаєтесь: Торгові площі - це ще один дуже популярний тип веб-сайтів. Цей дозволить створити два типи рахунків, що є загальною структурою. Повідомлення на веб-сайті буде гарним навиком, щоб навчитися за допомогою цього. Перегляньте приклад Fiverr.

4. Відремонтуйте мій корабель

Ідея: це скорочення від "Відновити мої стосунки". Це форум, на якому користувачі можуть розміщувати повідомлення про свої стосунки, а інші можуть розмовляти порадами щодо вирішення своїх проблем.

Якщо ви відчували чудові спільноти на таких сайтах, як 4chan, Reddit або Bodybuilding.com, то ви знаєте, що є багато бажаючих пожертвувати кілька хвилин часу, щоб допомогти.

Тип сайту: Форум

Основні функції:

 • Система публікацій / коментарів, подібна до Reddit або Quora.
 • Система голосування як для публікацій, так і для коментарів
 • Можливість для користувача опублікувати те, що він насправді пробував разом зі своїми знайомими, і які результати вийшли
 • Значки або система карми для винагородження користувачів, які часто отримують високий рейтинг
 • Система облікових записів користувачів для тих, хто хоче коментувати чи розміщувати повідомлення, подібно до Reddit

Ключові особливості рішення:

 • Це слід зробити більш анонімним, як Reddit, або прив’язати до акаунта в соціальних мережах, такого як Quora, для довіри?
 • На цьому сайті буде багато тролів. Як ти з цим справляєшся?
 • Чи це має суворо стосуватися романтичних стосунків? Або дружби також?
 • Як ви можете використовувати систему значків, щоб спонукати особливо хороших коментаторів повернутися?

Що ви дізнаєтесь: Як побудувати форум! Крім того, є багато людей, які готові пожертвувати кілька хвилин свого часу, щоб допомогти незнайомим людям в Інтернеті, які цього потребують. Серйозно. Ваша головна проблема полягає в тому, щоб переконатись, що ці корисні користувачі почуваються винагородженими за свої зусилля, бо це спонукає їх повернутися.

5. CatBattles

Ідея: Відео котів ... неймовірно популярні. Однією з особливо характерних форм котячого відео є аматорський бій, коли два коти виводять його з мінімальними наслідками, але багато нявкання та боротьби.

Цей сайт дозволить користувачам публікувати відео про боротьбу своїх котів та дозволить глядачам пропонувати кумедні коментарі. На цьому веб-сайті також НЕ дозволяються професійні котячі битви або бої з жахливими кінцями. Це суворо для випадкових розваг, а не для порушення прав тварин.

Тип сайту: Відеовміст

Основні функції:

 • Будь-хто може завантажити відео для котів
 • Користувачі можуть створити анонімний обліковий запис і додавати коментарі.
 • Знімок екрана кожної кішки, на яку користувач натискає, щоб вгадати переможця до початку бою
 • Голоси за найкращі відео та найкращі коментарі
 • Можливість повідомляти про зловмисні відеозаписи або про ті, які здаються інсценізованими

Ключові особливості рішення:

 • Чому хтось розміщує тут своє відео про бій котів, а не Reddit чи YouTube? Вам потрібно додати пару функцій, щоб відрізнити його від цих веб-сайтів.
 • Як можна зробити цей сайт популярним серед спільноти любителів котів? Любителі котів не насолоджуються насильством, але вони насолоджуються котячим гумором.
 • Чи повинен цей сайт дублювати динаміку гарячого чи ні? Як ви можете створити унікальний досвід перегляду для глядача, який виходить за рамки YouTube? Можливо, поодинока боротьба, яка записується під час публікації користувачів?

Що ви дізнаєтесь: зберігання відео у базі даних - це хороший навик для вивчення. Крім того, тиражування динаміки YouTube буде гарною практикою, яку чітко зрозуміють інші. Отримати тон гумору прямо на сайті також було б непоганою проблемою.

6. CouponBank

Ідея: Існує безліч сайтів, які дозволяють людям обмінюватися купонами індивідуально. Але як щодо "довгого хвоста" купонів? Іншими словами, рідкісні або неясні купони, які не можуть бути популярними на більш поширеному сайті купонів. А що, якщо інша людина не має купона, який ви бажаєте? Купони в основному - це гроші, так чи інакше.

Вам потрібен банк, щоб вирішити цю невідповідність на ринку. Припустимо, цей банк попросить початковий депозит у розмірі 20 доларів. Потім кожен купон, який ви попросите, буде списаний з вашого рахунку. Будь-який купон, який ви зможете успішно роздати, буде зарахований.

Тип сайту: однорангове кредитування

Основні функції:

 • Користувачі повинні мати можливість створити рахунок, а потім внести 20 доларів США депозитом, який можна вилучити в будь-який час. Це застава. Ви можете використовувати Stripe для обробки цієї транзакції.
 • Користувачі можуть завантажити фото купона. Потім сайт повинен автоматично визначити товар та суму купона. Він повинен підказати користувачеві, якщо він не може це зрозуміти. API Cloud Vision від Google повинен допомогти в цьому.
 • Коли користувач запитує купон, оригінальний плакат повинен надіслати йому його поштою. Сума купона зараховується на рахунок початкового плаката та списується з рахунку запитувача.
 • Після того, як чийсь рахунок нарахує 0 доларів, вони не можуть вимагати більше купонів, поки самі не обміняють їх або не додадуть більше грошей.
 • Сайт приносить дохід, беручи невеликий відсоток від кожної транзакції.

Ключові особливості рішення:

 • Як ви можете максимально спростити завантаження великої кількості купонів? API Cloud Vision для цього буде великою справою.
 • Як ви можете максимально спростити пересилання купонів людям? Користувач буде знесилений, якщо йому / їй потрібно буде надіслати багато купонів поштою.
 • Як можна максимально спростити процес пошуку? Що робити, якщо хтось міг завантажити квитанцію, і ви можете перевірити, чи є купони на товари в списку?

Що ви дізнаєтесь: Цей розділ охоплює декілька ключових концепцій однорангового кредитування, хоча і з набагато меншим профілем ризику. Це чудовий тест на вашу увагу до досвіду користувачів. У США є мільйони людей, котрі встигають витратити час і шукають простий спосіб заробити кілька зайвих доларів. Як ви можете зробити свій сайт чудовим варіантом для цього?

Будьте креативні

Не почувайтесь зобов’язаними будувати такі ж проекти, як усі. Надзвичайно важко досягти конкурентного переваги на решті ринку, коли ви наслідуєте.

Навіть якщо одна з цих пропозицій вам не допомагає, вам слід подумати про будівництво проектів, які можуть створити трохи особистості та відрізняти себе від усіх інших.

Як каже Сет Годін, “На переповненому ринку пристосування - це провал. На жвавому ринку не виділятися - це те саме, що бути невидимим ».

Вам сподобалось це? Дайте йому лайк і дайте мені знати в коментарях!

Крім того, якщо ви шукаєте візуалізовані підручники з кодування, які спрощують HTML, CSS та JavaScript, підпишіться на мій бюлетень тут: