Як прослуховувати Code Radio у програвачі VLC Media Player всього за 2 простих кроки

Під час роботи мені подобається слухати Code Radio. Музика допомагає мені зосередитись і заблокувати шум навколишнього офісу.

Але коли хтось із моїх співробітників перериває мій потік, щоб задати питання, я повинен вимкнути Code Radio.

Перехід на сайт Code Radio, щоб призупинити музику, займає багато часу. Вам потрібно з’ясувати, на якій вкладці відтворюється Code Radio, щоб ви могли його призупинити.

Щоб подолати цю ситуацію, я почав відкривати окремий браузер, який використовував лише для відтворення Code Radio. Це полегшило мене, оскільки я міг просто alt + tab повернутися до цієї піктограми браузера та натиснути комбінацію клавіш пробілу Code Radio, щоб призупинити музику.

Але запуск окремого браузера лише для відтворення музики відчував себе вичерпанням ресурсів мого комп’ютера. Я думав, що буде краще рішення, яке не було б таким оподаткуванням.

Оскільки я почав слухати Code Radio, я в основному відмовився від Spotify і видалив програму. Але я згадав, як коли я використовував Spotify, я міг використовувати засоби управління мультимедіа на своїй клавіатурі для паузи та відтворення музики. Це змусило мене задуматися.

Більш елегантне рішення

Що робити, якщо ви зможете відтворити і призупинити Code Radio за допомогою однієї гарячої клавіші на клавіатурі - навіть якщо ви знаходитесь у своєму терміналі чи редакторі коду?

Ну, цього не можна зробити за допомогою програми для браузера. Але ви можете зробити це за допомогою власного додатка, запущеного на вашому комп’ютері. І ви можете вже встановити цю програму на своєму комп’ютері. Він називається VLC, і це один з найпоширеніших медіаплеєрів.

Під час моєї обідньої перерви я постійно думав про те, як полегшити собі прослуховування музики та мати можливість відтворювати / призупиняти музику з клавіатури натисканням однієї кнопки, тобто кнопки відтворення / паузи. Отже, я шукав в Інтернеті і з’ясував, що медіаплеєри можуть передавати контент з будь-якої мережі.

Ця стаття допомогла мені зрозуміти, як передавати вміст із будь-якої мережі у VLC.

Для гнучкості використання кнопки відтворення / паузи з клавіатури мені довелося використовувати медіаплеєр. Я знайшов медіаплеєр VLC надійним медіаплеєром, який доступний на всіх платформах, з відкритим вихідним кодом та безкоштовним для завантаження.

У своїй першій спробі я спробував відкрити URL-адресу веб-сайту Code Radio: //radio.freecodecamp.org у медіаплеєрі VLC.

І медіаплеєр VLC не міг його відтворити. Я намагався натиснути кнопку відтворення кілька разів, але це нічого не зробило.

Після кількох випробувань я виявив, що медіаплеєр VLC вимагає файлу музичного формату (наприклад, mp3) і не може проаналізувати веб-сайт html: /. URL-адреса повинна містити розташування файлу музичного формату.

Тож я повернувся на сторінку музичного веб-сайту Code Radio і оглянув сторінку веб-сайту. Я шукав ключове слово " mp3 " і нічого не знайшов.

Тоді я помітив, що я не натиснув кнопку відтворення веб-сайту, щоб попросити відтворити файл mp3. Я щойно спробував (у Firefox), і мені не потрібно натискати клавішу Enter, щоб знайти URL-адресу цих mp3-файлів.

На сторінці музичного веб-сайту Code Radio доступні два варіанти бітрейту.

Файли mp3, які я побачив під час перевірки, відповідають кнопці опції бітрейту.

Два бітрейти та їх імена файлів:

  1. 64 кбіт / с - низький.mp3
  2. 128 кбіт / с - радіо.mp3

У другій спробі я використав URL-адресу розташування файлу mp3: //coderadio-admin.freecodecamp.org/radio/8010/radio.mp3?1564340326, який я знайшов на музичній сторінці Code Radio у медіаплеєрі VLC. Почала грати музика :).

Я помітив унікальний номер у кінці mp3-файлу "? 1564340326". Здається, це унікальні значення, створені серверним сервером. Коли я наступного дня відкрив медіаплеєр VLC. Не вдалося відтворити музику Code Radio. Я спробував видалити останні значення в кінці mp3-файлу, і він знову почав відтворюватися :).

Кроки для відтворення музики Code Radio з медіаплеєра VLC

Крок 1. Відкрийте медіаплеєр VLC. Потім натисніть Файл -> Відкрити мережу

Крок 2. У URL поле,вставте цю URL-адресу: //coderadio-admin.freecodecamp.org/radio/8010/radio.mp3. Потім натисніть кнопку Відкрити .

Потім медіаплеєр VLC відкриє мережу Code Radio та розпочне відтворення музики.

Примітка: Ви можете використовувати URL-адресу: //coderadio-admin.freecodecamp.org/radio/8010/radio.mp3 у будь-якому медіаплеєрі, що підтримує потокове передавання через Мережу. Я намагався грати на програвачі Quick Time, і це працює!

Інший варіант: відтворення через файл списку відтворення,

Радіо Code працює на базі AzuraCast, а його публічний програвач має посилання "Завантажити PLS", яке створить файл списку відтворення PLS і містить усі різні бітрейти. Файл списку відтворення можна відтворювати у медіаплеєрі VLC та інших програвачах.

Ви можете відкрити файл списку відтворення - //coderadio-admin.freecodecamp.org/public/coderadio/playlist/pls у медіаплеєрі VLC і вибрати бітрейт і розпочати відтворення музики.

Приємно слухати музику Code Radio.

Подяки: Я дякую Квінсі Ларсону, Бастеру Нісі та Луї Цаю за рецензію на цю статтю.