Як перейти від підручників з кодування до створення власних проектів

Навчаючись кодувати, я постійно слухав ті самі поради.

«Підручники - це чудово, але будувати проекти - найкращий спосіб вчитися. Просто йдіть будувати речі! "

Але ... як ?

Як новачок, це все одно, що почути: "Просто стрибніть з парашутом!"

На початку ідея створення програми з нуля лякає. Коли я намагався, я почувався пригніченим і відмовився. Тож я продовжував брати лише підручники з кодування - і моє навчання незабаром вийшло нанівець.

Я застряг.

Я почав роздумувати, як я можу дістатися до будівельних проектів, але не таких, що здаються настільки складними, що я втрачу всяку мотивацію продовжувати. Зрештою, я знайшов способи полегшити свої навчальні колеса та почати створювати власні програми. А пізніше, коли я влаштувався на першу роботу, працюючи розробником, люди просили моєї поради щодо вивчення кодування. Ось.

Будівництво проектів - найкращий спосіб вчитися - але вам не потрібно занурюватися просто у створення проекту, який, здається, неможливо розпочати, а тим більше закінчити.

Є цікаві, відчутні способи, якими ви можете перейти від простого вивчення навчальних посібників до впевненої побудови власних проектів.

Ось 3 способи, які працювали для мене.

1. Додайте нові функції до своїх навчальних програм

Підручники були (і є) великою частиною того, як я вчусь кодувати, і вони дозволяють мені вчитися у деяких найкращих програмістів. Проте, наприкінці навчальних посібників на основі проектів, я часто розумів, що, хоча я мав готовий додаток, я не будував його стільки, скільки просто спостерігав за інструктором та копіював їх код.

Моя сестра, старший розробник Eventbrite, запропонувала просту, але потужну вправу.

«Візьміть додаток, який ви створили у своєму підручнику, і придумайте одну невелику функцію, яку ви можете додати до цієї програми. Тоді побудуйте його - самостійно ».

Я взяв підручник React, де ви кодуєте програму, а потім додав кнопку до програми. Потім я вирішив додати в додаток рядок пошуку і зрозумів, як це створити. Потім я придумав ще одну функцію і створив її. Це працює добре, тому що я починав з того, що я вже знав (як працювала програма дотепер), і повільно спирався на ці знання. Це було важко, але досяжно. Чим більше я будував речей, тим більше зростала моя впевненість.

Проробивши це деякий час, ідея побудувати власний додаток здавалася не такою страшною. Я розпочав новий проект і розбив його на декілька "особливостей", усі маленькі кроки, які мені потрібно було зробити, щоб завершити його. Я розпочав із побудови лише однієї дрібниці, як це робив раніше.

На курсах JavaScript Ендрю Міда на Udemy є розділи, які називаються викликами "Побудуй це", де він проводить вас через створення програми, а потім вимагає додати функцію до програми, яку ви щойно створили. Потім він показує вам, як він хотів би побудувати цю особливість. Ви будуєте майже так само часто, як і дивитесь підручник. Незалежно від того, чи відвідуєте ви його курси, робіть це для кожного підручника, який ви берете.

Додайте нові функції до своїх навчальних програм. Подивіться, наскільки швидше ви навчитесь, коли завжди будуєте.

Починаючи новий проект, мені здавалося, що я опинився на дні гори, дивуючись, як я взагалі можу розпочати. Але додавання нових функцій до навчальних програм відчувало схожість на складні, але здійсненні кроки в гору. І врешті-решт, опинившись на дні іншої гори, я знав, як рухатися далі.

Порада . Не турбуйтеся про те, чи нові функції запсують макет або структуру вашого додатка. Коли я наголосив на цьому, моя сестра зазначила: "Ви турбуєтесь про крок 20, коли не виконали крок 2". Після того, як ви побудували стільки, що втопите у всіх своїх крутих проектах, ви можете турбуватися про такі речі. Поки що - до будівлі!

2. Створіть розширення Google Chrome

Як новачкові, мене свербіло щось будувати і закінчувати . Однак, коли я намагався створювати нові проекти, я відчував знеохочення, усвідомлюючи, що можу працювати над додатком тижнями і тижнями, і все ще не наближатись до його завершення.

Побачення власного прогресу допомагає вам залишатися мотивованим, коли вивчаєте щось нове. Мені потрібно було кинути виклик собі і робити речі, які мені були важкі. Але я також знав, що мені потрібно бачити, як я ставлюсь і досягаю мети розпочати і закінчити проект, хоч і невеликий. Я не міг назавжди залишитися в країні-підручнику, такою великою, якою вона є.

Чи буде Сентанс, генеральний директор Codesmith і викладач майстрів Frontend, запитаний: "Як ви будуєте щось здійсненне - це не триває вічно ?" Його відповідь?

Створення розширень Google Chrome.

Це веселий, швидкий спосіб розпочати будівництво як початківець.

Я пропрацював ці підручники, які показали мені, як створити розширення Chrome лише за десять хвилин або всього за 20 хвилин. Потім я взяв те, що дізнався, і створив власне дуже просте розширення. Мене зачепило. Як пояснює Уілл Сентенс:

"Ви можете практикувати JavaScript без необхідності створювати та розробляти додатки з нуля - це просто підключається до того, що ви вже використовуєте".

Як зазначає Sentance, ці маленькі "програми" в JavaScript надають вам величезну потужність. Ви можете створювати розширення, які додають функціональність до будь-яких сторінок, на яких ви перебуваєте, і можливості того, що може зробити ваше розширення, безмежні.

Розширення Google Chrome стали для мене чудовим способом не лише навчитися, але й фактично завершити проекти, які я можу використовувати та показувати друзям, за відносно короткий проміжок часу.

Після того, як я вперше побудував розширення, я зрозумів, що зробив те, що спочатку мене захопило кодуванням - я створив щось корисне від початку до кінця. І замість того, щоб зайняти тижні, я зміг зробити це всього за день-два. Я швидко побачив свій прогрес, що викликало бажання дізнатися ще більше.

Створюючи розширення від початку до кінця, моя мотивація як початківця зросла в чотири рази. І ця мотивація перевела мене від початківця до молодшого розробника.

Якщо ви вивчаєте мову, крім JavaScript, спробуйте знайти менші програми, які можна швидко створювати від початку до кінця.

Порада : Sentance зазначає, що ви завжди повинні створювати розширення, які вирішують проблему, з якою ви стикаєтесь. Ви будете дбати про те, щоб закінчити розширення набагато більше, якщо це вирішить вашу надокучливу проблему. Занадто сильно відволікатися на Facebook? Створіть розширення, яке приховує ваш канал у Facebook.

3. Будуйте проекти з другом

Я зустрів стільки нових програмістів, які почуваються пригніченими або загубленими в середині нового проекту, який вони розпочали.

Найкращий спосіб, який я знайшов, щоб це виправити - це почати проект із другом.

Будуючи з другом, новий проект кодування вже не здається таким страшним. Всі запитання без відповіді ви стали частиною грайливих бесід, коли ви ділитесь своїми ідеями та знаннями. Ви зв’язуєтеся зі своїм другом, коли разом боретеся з проблемами, а потім святкуєте, коли їх вирішуєте.

Засновник freeCodeCamp Квінсі Ларсон сказав: "Найгірший спосіб навчитися програмувати - це вчитися самотужки ". Коли ви працюєте на самоті, легше відмовитись, коли почуваєтесь загубленим і не впевнені, що робити далі, будуючи проект.

Але коли ти загубився з другом, стає цікавим викликом працювати разом, щоб зрозуміти, що тобі потрібно робити. Ви притягуєте один одного до відповідальності, працюючи задля досягнення своєї мети.

Це кілька найкращих способів, які я знайшов: від простого підручника до фактичного створення власних проектів. Як тільки я почав будувати, швидкість мого навчання почала стрімко зростати. Почніть будувати речі якомога частіше - і побачите, як ваша подорож кодування починає прискорюватися.

Будувати речі - найкращий спосіб вчитися. Я б просто хотів, щоб я почав раніше.

Не робіть моєї помилки. Ідіть будувати речі.

Не соромтеся поділитися зі мною тим, що ви створили або над чим працюєте, у коментарях нижче. Я не можу дочекатися, щоб побачити, що ви створюєте.

Я створюю безкоштовний курс JavaScript для початківців. Зареєструйтесь, щоб отримувати сповіщення про його запуск і надіслати його на 100% безкоштовно у вашу поштову скриньку!