Сертифікації Python зараз працюють, та інші оновлення навчальної програми freeCodeCamp версії 7.0

Основна навчальна програма freeCodeCamp тепер пропонує 10 підтверджених сертифікацій, включаючи 4 сертифікати, орієнтовані на Python.

Усі ці сертифікати є самостійними та абсолютно безкоштовними. Ви можете створювати проекти прямо в браузері або кодувати їх на своєму ноутбуці або телефоні та розгортати в хмарі.

Як працюють сертифікації freeCodeCamp?

Усі уроки та проекти є загальнодоступними. Вам навіть не потрібно створювати обліковий запис freeCodeCamp, щоб отримати до них доступ. Але якщо ви хочете зберегти свій прогрес і врешті-решт заробити сертифікати, вам потрібно буде створити обліковий запис.

Зауважте, що всі облікові записи за замовчуванням приватні. freeCodeCamp.org серйозно ставиться до конфіденційності, і ми маємо добре задокументовану політику конфіденційності. Ви можете зробити свій профіль загальнодоступним у налаштуваннях, а також зробити доступними будь-які отримані сертифікати.

Ось як працюють ці сертифікати:

Кожна сертифікація включає факультативні уроки, які допоможуть вам підготуватися до 5 необхідних проектів.

Коли ви почуєтесь готовими, ви зможете створити 5 необхідних проектів сертифікації та пройти всі їх автоматичні тести.

Після того, як ви побудували всі 5 проектів, ви можете зайти в налаштування, прийняти Академічну обіцянку чесної честі freeCodeCamp і заявити про свою сертифікацію.

Ви отримуєте сертифікацію негайно, і вона живе на серверах freeCodeCamp за постійною URL-адресою, яку ви можете розмістити на своєму LinkedIn, резюме або особистому веб-сайті.

Зрештою наші боти перевірять усі ваші проекти, щоб перевірити на наявність плагіату чи інших форм академічної нечесності. Якщо наші боти позначають щось підозріле, наша команда перевірить це вручну. І якщо ми визначимо, що ви обдурили, ми скасуємо ваші сертифікати та назавжди заборонимо ваш рахунок. Тож не обманюйте. Ви б обдурили лише себе. ?

Які нові сертифікати?

Ось 6 сертифікацій, які ми запровадили ще в 2018 році. Вони зосереджені на веб-розробці Full Stack із використанням JavaScript:

 1. Адаптивний веб-дизайн
 2. Алгоритми JavaScript та структури даних
 3. Інтернетні бібліотеки
 4. Візуалізація даних
 5. API та мікросервіси
 6. Гарантія якості

Вони як і раніше є найкращим місцем для зосередження уваги в 2020 році та представляють найширший фундамент програмування та найшвидший шлях до роботи розробника.

Слід сказати, що є багато інших навичок, які ми хотіли б охопити нашою програмою з першого дня. І ми з радістю додаємо їх до навчальної програми як чотири нові сертифікати, орієнтовані на Python. Ось вони:

 1. Наукові обчислення з Python
 2. Аналіз даних за допомогою Python
 3. Інформаційна безпека
 4. Машинне навчання за допомогою Python

Знову ж таки, це більш просунуті сертифікати. Вони припускають, що ви вже пройшли перші 6 сертифікацій. Отже, добре розумієте алгоритми, структури даних, API та інші поняття.

Я рекомендую вам проробити всю навчальну програму від початку до кінця, щоб ви могли дуже добре вивчити одну мову (JavaScript), перш ніж переходити до другої мови (Python).

Тепер ви можете подумати: "але я чув, що Python - це більш зручна для початківців мова, ніж JavaScript". Є ціла низка причин, чому багато людей рекомендують спочатку вивчити JavaScript.

Кожен із цих сертифікатів має 5 необхідних проектів, кожен із яких має власний набір тестів.

Ці проекти можна будувати де завгодно. Ми рекомендуємо використовувати Google Colaboratory для проектів машинного навчання. Це розміщений інструмент Jupyter Notebook, він безкоштовний і працює в браузері.

Для решти цих проектів сертифікації Python ми рекомендуємо використовувати REPL.it. Це швидко, безкоштовно та просто у використанні.

Кожен із цих проектів містить посилання на шаблон, який ви можете розкласти, щоб розпочати.

Якщо ви хочете кодувати ці проекти на своєму локальному комп’ютері, ви можете клонувати ці сховища. Але вам потрібно буде розміщувати свої рішення публічно у відкритому Інтернеті, щоб ви могли їх подати та заявити свої сертифікати.

Що ще очікується найближчим часом до версії 7.0 навчальної програми?

Як ми оголосили в грудні минулого року, ми працюємо над повністю орієнтованою на проекти навчальною програмою. Замість індивідуальних уроків кодування ви будете вчитися, будуючи проекти весь час.

Ми будуємо понад 60 факультативних проектів практики, таких як:

 • "Вивчіть базовий JavaScript, побудувавши рольову гру"
 • "Дізнайтеся Express.js шляхом створення фондової торгової платформи"
 • та "Дізнайтеся мережеву безпеку, створивши пакетний нюхач"

Загалом, заповнення всієї програми FreeCodeCamp передбачає створення понад 100 проектів протягом 3000 годин. Приблизно стільки часу потрібно для здобуття наукового ступеня.

Ми стабільно просуваємось у цих проектах. Ми також оновлюємо нашу навчальну платформу, щоб зробити ці більш досконалі проекти спроможними для побудови безпосередньо на freeCodeCamp.org.

Як завжди, у нас немає дати корабля для них. Ми сподіваємось підштовхнути їх до виробництва в той момент, коли вони будуть готові, і ні на мить раніше. ?

Ви помітите, що для 4 нових сертифікацій Python, замість проведення інтерактивних уроків (як у нас для перших 6 сертифікацій), ми проводимо лекційні курси. Ці курси добре викладаються, і ми впевнені, що ви багато чому навчитеся з них. Зверніть увагу, що вони є заповнювачами для наших майбутніх практичних проектів.

Якщо ви вважаєте проекти сертифікації Python надзвичайними, можливо, ви захочете доповнити своє навчання іншими ресурсами, такими як наші сотні безкоштовних курсів та навчальних посібників з Python, аналізу даних, машинного навчання та безпеки. А ви можете задати питання програмування та отримати відгук про свої проекти на форумі freeCodeCamp.

Я хочу подякувати десяткам добрих альфа-тестерів, які успішно побудували ці 20 нових проектів та надали свої відгуки та вдосконалення.

Так що так, ці проекти можна будувати. І їх тести можна пройти. Але ви можете бути одним із перших 100-ти людей, які зробили це. Якщо ви зіткнетеся з помилками або заплутаними інструкціями, радимо відкрити проблему GitHub зі своїми відгуками.

Який загальний графік для майбутніх 60+ практичних проектів?

Спочатку ми зосередимось на розгортанні практичних проектів для 4 нових сертифікацій Python. Вони замінять лекції заповнювачів у кожній сертифікації.

Тоді ми замінимо інтерактивні уроки з перших 6 сертифікацій на практичні проекти.

Пам'ятайте, що - крім 50 проектів сертифікації, які зараз діють, - усі уроки та практичні проекти є абсолютно необов’язковими. Вам не потрібно повертатися назад і заповнювати їх, оскільки ми додаємо їх до навчальної програми, якщо ви цього не хочете. Ви можете отримати всі 10 сертифікацій, починаючи з сьогоднішнього дня, створивши 5 необхідних проектів кожного проекту.

Немає причин відкладати початок навчальної програми. Ці практичні проекти охоплюватимуть, по суті, ті самі навички та інструменти, що й навчальна програма. Вони будуть просто веселішими, інтерактивнішими та цікавішими, ще більше повторень допоможуть вам краще зберегти ці поняття.

Ніщо з цього не є магією. Всім цим ви все одно навчилися б просто практикуючи кодування та будуючи проекти самостійно. Ключем до того, щоб навчитися добре кодувати, є практика.

А freeCodeCamp надає вам єдину лінійну навчальну програму, яка практикується так, щоб це було ефективно і ефективно, і ефективно.

Ви можете ознайомитись із повним навчальним планом freeCodeCamp та 10 його сертифікаціями тут.

Щасливого кодування. ?