Мої друзі ненавидять SoundCloud iOS, тому я переробив їх для них

Те, що розпочалося як невимушена розмова з друзями, переросло у серйозне дослідження. Це було частково тому, що я люблю SoundCloud, а частково тому, що мені потрібно було кинути собі виклик, щоб рухатися вперед у своїй кар'єрі.

Я почав одержимо використовувати SoundCloud ще в 2013 році, і з тих пір почав використовувати і інші програми для потокового передавання. SoundCloud приголомшливий. Кожного разу, коли я переглядаю його спільноту, я можу з нетерпінням чекати відкриття стільки нових талантів.

Тому я вирішив переробити програму iOS SoundCloud для iOS з нуля, такою, якою хотіли б я та мої друзі.

Частина I - Починаючи з нуля

Ітерація I

Протягом останніх шести місяців я не міг боротися з відчуттям, що SoundCloud змінився з тих пір, як вони випустили свою мобільну платформу. І не в хорошому сенсі. Коли я запитував своїх друзів, як вони ставляться до цього, вони все встигали попрацювати. Ми сперечались про те, що нам все ще подобалося в цьому, і що пішло не так; Я б глибоко розмовляв зі своїми драйверами Lyft; Я б дискретно підміняв питання про SoundCloud до випадкових обговорень.

Ось ось, я виявив, що більшість з нас уникали його використання.

Отже, мені ставало все цікавіше ...?

Що зробило інші мобільні потокові програми сильнішими чи слабшими, ніж SoundCloud? Які були деталі нашого нещастя? Що потрібно було змінити? Щоб отримати розуміння, я розширив свій досвід потокового передавання та почав використовувати Spotify та Apple Music, порівнюючи та протиставляючи їх сильні, слабкі сторони та моделі. Які елементи та терміни були універсальними для цих потокових платформ?

Мисленно склавши список пропозицій та вдосконалень для SoundCloud (з неформальних бесід тощо), я зрозумів неминуче.

Якщо я хотів переробити SoundCloud, мені довелося починати з нуля .

Мені довелося почати з нуля.

Ситуація

У 2016 році світовий ринок записаної музики виріс на 5,9% завдяки потоковому передаванню (IFPI Facts and Stats 2016). 59% цифрових доходів того ж року було отримано лише від потокового передавання. Як одна з найпопулярніших потокових платформ, SoundCloud наголошує на своєму співтоваристві, зафіксувавши 847 мільйонів електронних з'єднань, здійснених у 2015 році. Він може похвалитися одним з найбільших низових цифрових співтовариств електронної музики, який, за оцінками, перевищує 10 мільйонів.

Гіпотези

SoundCloud став конкурентом для потокової передачі музики в 2016 році після дебюту своєї послуги передплати SoundCloud Go. Преса випустила менш задоволені відгуки після її випуску; Потім SoundCloud відповів, випустивши новий рівень під назвою SoundCloud Go + у 2017 році. Оскільки платформа намагається завоювати користувачів над Spotify Premium, я почав формувати гіпотези.

1. Потокове передавання та відкриття музики - дуже соціальна діяльність

2. Створення списків відтворення має вирішальне значення для досвіду прослуховування

3. Відкривати нову музику має бути зручно

Дослідження ринку I

У всьому світі найвищі частки електронної музики мають Європа та Азія, а найвищі потоки електронної музики - в Америці, Великобританії, Данії та Мексиці. (Бізнес-звіт саміту IMS 2017)

"Міленіали на 40% частіше відвідують клубні заходи в США, а загалом у цілому 2 мільярди" - Міжнародний музичний саміт, бізнес-звіт 2017

Дослідження I

Зацікавлені сторони

Я розділив зацікавлені сторони на дві категорії: любителі та професіонали. Щоб задовольнити потребу, якою поділились усі, я розглянув їхню всебічну роль.

Зрештою, кожна зацікавлена ​​сторона була слухачем.

По суті, я зосередив свої запитання навколо звичок слухачів та стримінгів. На цей раунд я зібрав відповіді від 23 учасників, які були у віці від 18 до 28 років. 82% були чоловіками та 80% були в коледжі.

Я виявив, що мої учасники частіше неодноразово бачили композиції, розміщені на їхніх каналах від тієї ж групи виконавців. Вони опинились у циклі зворотного зв'язку, де одні й ті самі доріжки циркулювали б від тих самих користувачів. Користувачі рідше знаходили нову музику, і на них впливали такі функції, як "подобається" та "перепост". Деякі з них сказали, що вони прокрутять 3 або 5 композицій у своїй стрічці, втратять інтерес і перейдуть до чогось іншого.

Почало формуватися більше запитань. Наскільки важливим є зв’язок користувача з музичною спільнотою в Інтернеті? Як часто слухачі слухають музику свого друга? Як на них впливають повторно опубліковані композиції та кількість подій?

Інтерв’ю

У мене було 5 інтерв’ю, кожне з яких тривало близько 30 хвилин. Я задав понад 20 запитань, маючи на меті розкрити те, що кожна людина вважала сильними і слабкими сторонами SoundCloud iOS. Мої інтерв'ю виявили відсутність довіри до рекомендацій SoundCloud як платформи для виявлення. Не вважалося, що SoundCloud настільки полірований, як Spotify та Apple Music. Швидше, його розглядали як портфоліо для художників, що розвиваються, а не як професійну дискографію. Усі мої результати зібрані тут.

Зібраних даних я міг би скласти кращу картину. Я проілюстрував тип поведінки, який я буду розробляти, з персонами та сценаріями. Перший сценарій - це історія про подругу, досвід прослуховування якої спонукав її поділитися треком з другом. Другий розповідає про молодого, працюючого дорослого, який бажає отримати новий досвід прослуховування, їдучи на роботу в пробці.

100% учасників опитування та інтерв'ю слухали варіації електронної музики. Це включало широку кількість піджанрів, включаючи пастку, електроніку та поп. 60% опитаних заявили, що вони слухали подкасти, сети чи мікси, які могли тривати від 30 хвилин до 3 годин. Їх відгуки підтримали моє розуміння SoundCloud як платформи для електронної музики, будь то у формі реп-виробництва чи піджанрів.

Щоб переглянути свої гіпотези:

1. Мої інтерв’ю зрештою показали, що потокове передавання музики та відкриття - це не сильно соціальна діяльність, а особисті дослідження. Індивідуальний смак надзвичайно унікальний. Не всі складають списки відтворення, оскільки для цього потрібно набагато більше зусиль, ніж може дозволити собі пересічний користувач. Рішення? Дайте слухачам музику, яку вони ніколи не знали, що хотіли. Або іншими словами, люди ледачі, тож ми повинні виконати всю роботу.

Найголовніше, електронна музична спільнота та сховище SoundCloud повинні знаходитися на самій поверхні. Це означало б кураторство вмісту (записані сети, інфлюенсери, живі мікси) та організацію музичних бібліотек з метою залучення звичок електронної музичної спільноти. Для задоволення потреб своїх предметів я зробив такі пропозиції:

Пропозиції

1. Нова сторінка, присвячена подіям та міксам2. Організуйте та класифікуйте колекцію збереженої музики3. Нова сторінка, присвячена кураторам4. Окремий модуль для популярних повторно опублікованих композицій5. Зосередьтесь виключно на спільноті електронної та танцювальної музики

Прототипування

Потоки користувачів

Після того, як я вивчив поширені програми для потокової передачі музики та засвоїв мобільні шляхи SoundCloud, я приблизно уявив його найважливіші функції. Ці функції визначали, які потоки користувачів та шляхи, я вважав, користувачі, швидше за все, дотримуватимуться при використанні SoundCloud.

Низька вірність

Беручи інформацію, організовану за допомогою мап сайтів та потоків користувачів, я створив каркаси низької точності для профілю або дому, бібліотеки та виявлення, використовуючи прототипи паперу. Пізніше я перейшов до цифрових каркасних каркасів і намалював основні каркасні карти для групування екранів.

Середня вірність

З низької точності я взяв до уваги значення та призначення кожного елемента та сторінки. Знову ж таки, за основними гілками програми організовано: Профіль або Дім, Відкрий і Бібліотека.

Події та мікси

Дізнайтеся> Мікси >

1. Рекомендовані - співавтори, запропоновані художники тощо.

2. Події - фестивалі, вистави

3. Місце розташування - великі міста та сцени

4. Подкасти - мешканці, щоденні мікси

Куратори

Дізнайтеся> Мікси >

1. Етикетки - професійні дистриб'ютори

2. Саморобні - канали YouTube

3. Музичні колективи - групи, співавтори

Преса - журнали та PR прем'єрна музика

Висока точність відтворення

Інтернет-прототип

Повідомте мене про ваші думки про те, як для вас працює інфраструктура, що може бути краще щодо інтерфейсу та ваш загальний досвід.

Частина I була моїм першим запуском на Adobe XD, і я вражений тим, наскільки легко було використовувати функцію прототипування. Частина I також охоплює початкові результати досліджень та перший інтерактивний макет. У частині II я зупинюсь на візуальному дизайні та мікровзаємодії за допомогою ескізу та принципу, згладжуючи краї першої моделі для кращої другої ітерації.

Частина II - Зробити крок назад

Ітерація II

Дякуємо, що прочитали досі! Останні фрагменти цього проекту змусили мене більше захоплюватися дизайном взаємодії в цілому. Я знайшов ці GIF, щоб показати вам, хлопці, як я ставлюсь до прогресу?

Перш ніж перейти до останньої половини цього проекту, я подивився, як змінився SoundCloud за останні пару місяців. Я переглянув дані, зібрані кількома місяцями раніше, і пробрав поточну діяльність SoundCloud. Такі виконавці, як Ліл Узі Верт , Пост Малоун та Тревіс Скотт , опинились на вершині хіт-парадів SoundCloud, зробивши хіп-хоп настільки ж популярним, як і (якщо не більше) електронним. Засновуючи цей проект на предметах, які в основному слухали електронну музику, я подумав, що мені доведеться рухатися в абсолютно новому напрямку.

Я зробив крок назад.

Якщо база SoundCloud змінилася, я знав, що мені потрібно більше доказів. Я зосередився на невеликому обсязі вибірки у власній мережі і потребував розширення. Чому б не зібрати більше даних про потокове передавання музики?

Дослідження ринку II

Зібравши низку статей, прес-релізів та досліджень від NYTimes, Forbes, WMagazine тощо, я зрозумів, що тенденція до хіп-хопу через SoundCloud з’явилася в останні пару років. Трьома найкращими виконавцями SoundCloud у 2015 році були Дрейк , Майор Лазер та G-Eazy (Forbes 2015). У 2016 році верхній альбом Розфарбовування по Chance репер , найбільш Избраное трек Panda по Desiigner , і більшість послідувало: Lil Узі Vert .

Дослідження II

Я зробив ще одне опитування, яке було більш стислим та зосередженим на кількісних даних. Складаючись із чотирьох запитань із множинним вибором, я зібрав відповіді від 167 учасників.

Нижче наведені результати: Електронна музика та хіп-хоп пов’язані з найбільш слуханим жанром. Більшість музичних стримерів коливались у віці від 16 до 27 років, у середньому приблизно до 21 року . Spotify виступає проти SoundCloud як найкращої мобільної потокової платформи. Трансляція вважалася найважливішою діяльністю, то відкриття, то створення списків відтворення.

Щоб переглянути свої пропозиції:

1. Організуйте та класифікуйте колекцію збереженої музики2. Окремий модуль для популярних повторно опублікованих композицій3. Зосередьтеся на спільноті електронних, танцювальних та хіп-хоп4. Сторінки структури Discover для формування за жанрами та спільнотою

Більшість результатів другого раунду відображали дані, зібрані мною кілька місяців тому, але я дізнався щось нове:

Однією з найсильніших сторін SoundCloud як платформи є її універсальність та здатність розвиватися разом зі своєю аудиторією.

Для того, щоб змінити свою спільноту, дизайн повинен бути неупередженим, надавати перевагу всім жанрам музики та спиратися на характеристики сучасного бренду SoundCloud: суворий і нейтральний.

Значки

Я спробував зробити іконки, щоб відчути вдосконалення пікселів. Звичайно, це був мій перший раз, і є багато можливостей для вдосконалення, я бачив, як мою увагу до деталей можна захопити.

Візуальний дизайн та мікровзаємодія

Додому

Для SoundCloud iOS метою Home (і єдиною метою) є показати активність людей, за якими ви стежите. Усі публікації скидаються в канал у хронологічному порядку. Найбільш помітними елементами стрічки є ілюстрації кожного повідомлення та кількість оцінок "подобається" та "репост"

Популярне у вашій стрічці дозволяє слухачам бачити активність користувачів, за якими вони стежать. Перший трек у цьому модулі показує, що 35 людям, за якими стежить Мері, сподобався пост від Paramore. Модуль компілює діяльність в одне повідомлення та враховує дублікати. Якщо люди, яких слідує Мері, відображають грані її власного музичного смаку, Мері також може сподобатися трек.

Скажімо, у дописі менше 10 вподобань та неприваблива обкладинка альбому. Чи послухали б ви?Якщо ми будемо чесними, ви з меншою ймовірністю зіграєте допис, який видається менш професійним, і цифри завжди відіграють важливу роль у впливі на ваші очікування.

Я забрав подібне та підрахунки репостів, щоб зменшити судження та упередженість. Значки праворуч поділяють публікації на типи: станції, мікси, список відтворення, альбоми чи композиції. Щоб зосередитись на прослуховуванні, а не на зовнішньому вигляді, у вашому каналі наголошується на назві, виконавці та типі.

Пошук

У SoundCloud iOS натискання на вкладці Пошук переводить вас до їхньої версії Discover. Натискання на панель пошуку у верхній частині сторінки змінює її на Пошук. Я розділив Search and Discover на 2 окремі вкладки для навігації. Якщо слухач хотів би лише шукати, він натискав на кнопку пошуку. Ось приклад моєї першої ітерації.

Пошук містить останні пошукові запити, і результати поділяються на попередній перегляд кожної класифікації, тобто композиції, альбоми, люди.

Я забрав смужку фільтра, яка прокручувалась горизонтально, використовуючи лише одну вертикальну прокрутку, щоб виключити час, потрібний одному для переміщення вгору, вниз і в сторони. Перероблений дизайн пошуку оптимізує результати, знаходячи найбільш релевантний елемент як найвищий результат і даючи фрагменти того, який тип результатів є.

Щоб застосувати жанри до композицій, SoundCloud дозволяє користувачам позначати свої завантаження за допомогою хештегов. Я думав, що хештеги можуть використати трохи більше життя, щоб привернути до них увагу.

Дізнайся

Сторінка Discover першої ітерації була зосереджена більше на розбитті SoundCloud за типами, такими як треки, списки відтворення та альбоми. Що я помітив, так це те, що навігація цими елементами стала повторюваною (треки, списки відтворення та альбоми мали б модулі для гарячого, нового та запропонованого). За кожним пунктом меню не було теми.

Щоб зробити пункти меню менш довільними, я переглянув карту сайту Discover, щоб відповідати віковій демографічній групі SoundCloud для завзятих відвідувачів фестивалю. Я також намагався підтримувати рівень гнучкості модулів, розміщених на кожній сторінці. Через різну спрямованість проекту, я пропустив чарти під час мозкового штурму функцій Discover і наголосив на вашій хмарі, навколо світу, розширеній грі та кураторі .

Discover> Featur ed

Найновішим доповненням SoundCloud до Discover є The Upload. Як попередній перегляд гарячих виконавців або списків відтворення, кураторами яких є SoundCloud, я створив червоне вікно Featu, яке дозволить користувачам переглядати свіжу, нову музику та таланти.

Дізнайтеся> Ваша література

Ваші підписки та послідовники складають ваш клуб, саме там зберігається ваш смак у музиці. Ваша Хмара складається з ваших безпосередніх однолітків, а також із запропонованого вмісту, який вам може сподобатися. З усією цією інформацією, яка кружляє навколо (Соул ) Клауду (зрозуміло), ця функція фіксує відповідні речі, щоб посилити та розширити ваш досвід прослуховування.

Discover> Навколо Wo RLD

Як глобальна платформа для незалежних артистів у багатьох різних куточках світу, SoundCloud став голосом для великих міст та сцен . Навколо Світу висвітлюються масштабні події, прямі ефіри та рухи. Ця сторінка має на меті вивести глобальну активність на поверхню SoundCloud.

Дізнайтеся> Гаряче та нове

Це вже існує на робочому столі SoundCloud (але не на мобільному) у розділі «Діаграми». Hot & New визначає вірусні та помітні релізи майбутніх виконавців, що ідеально підходить для гарячих виконавців хіп-хопу та реперів.

Відкрийте для себе> Розширений P Lay

Електронна музика відома сетами та більш тривалими виступами . Розширений Плай складає завантаження, класифіковані як мікси або станції, щоб користувачі могли слухати музику годинами прослуховування.

Дізнайтеся> Cura ted

Оскільки люди ледачі за своєю природою , Cura ted - це спосіб SoundCloud повернути слухачеві вибрані вручну списки відтворення. Ці списки відтворення можуть варіюватися від піджанрів до рухів на музичній сцені.

Зараз грає

Я залишив вкладку навігації та форму сигналу SoundCloud для програми Now Playing, але зробив такі елементи керування, як пауза, наступне та повторення, більш очевидне для користувача. Я менше зосереджувався на художній роботі, щоб виявити відчуття медіаплеєра. Я також розмістив опцію для репост-треків на екрані " Зараз відтворюється ", щоб заохотити слухачів відтворювати композиції, перш ніж робити репост у своєму профілі.

Бібліотека

Якби SoundCloud більше обслуговували колекціонерів вінілів та спінінгів, я міг зрозуміти, як Collection міг би стати чудовою назвою для музичної бібліотеки. Але оскільки SoundCloud охоплює таку величезну групу слухачів, я хотів скористатися бібліотекою, оскільки це загальніша назва.

Я додав функцію, яка могла фільтрувати композиції не лише за часом, коли вони сподобались, але за виконавцем, жанром чи назвою. Ось приклад того, як я думав, що це буде виглядати.

На SoundCloud сподобання чимось зробить кількість схожих і додасть його до бібліотеки, але немає зворотного зв’язку, щоб показати, що виконано функцію "додано до бібліотеки". Подібно до того, як Apple Music або Spotify сповіщають користувача про додавання композиції до бібліотеки, я проілюстрував дію для SoundCloud.

Профіль

І останнє, але не менш важливе - профіль! Деякі пропозиції, про які просили мої співрозмовники, полягали в тому, щоб показати опис, посилання та кількість підписників / підписів та отримати доступ до них. Я віддзеркалив спосіб перерахування дописів у Discover у профілі цього виконавця.

Будь-що, що стосується опису, йде зверху вниз. Для отримання додаткових опцій, таких як наступне, репостінг або доступ до композицій виконавця, меню відкривається знизу вгору.

Розмірковуючи про зроблене

Те, що розпочалося як невимушена розмова з моїми друзями, переросло в глибоке дослідження наших звичок як людей та потреб як слухачів. Протягом останніх 4 місяців я досліджував усі аспекти дизайну досвіду користувача і виявив, що моє захоплення взаємодією людина-комп’ютер випливає із мого співчуття до людей.

Я сприйняв цей проект як виклик самому собі, щоб побачити, що я справді можу зробити. Ніяких других здогадок, жодного зворотного відступу. Я зіткнувся з судженнями, очікуваннями та своїм найбільшим бар’єром: собою. Протягом усіх цих зусиль я застосовував свої сили та спирався на свої слабкі сторони. Деякі потужні речі я дізнався, знаючи, як поводитися зі змінами, наскільки важливою є повторення та ретельність. Найголовніше, що в дизайні та дослідженнях можна навчитися набагато більше .

Отже, куди? Я не можу вам цього сказати, оскільки я не маю твердої відповіді (деякі з нас цього не роблять, і це цілком нормально). Але я можу сказати вам наступне: я прямую на все життя; стати дизайнером продуктів; і зйомки для місяця і не тільки!

Не соромтеся відвідувати мене на моєму веб-сайті, якщо ви хочете дізнатись більше.

Дякую за перегляд!! ?