Потрібно читати книги, щоб навчитися програмуванню на Java

Привіт усім, сьогодні світ онлайн-курсів. Усі говорять про навчання на онлайн-тренінгах, Youtube, безкоштовних курсах на Coursera та інших веб-сайтах, що чудово підходить як онлайн-курси, які допоможуть вам швидше вчитися, але, я вважаю, книги все одно повинні бути важливою частиною вашого навчання, оскільки вони пропонують найглибші знання і часто написані авторитетом з даної теми.

Якщо ви вивчаєте програмування на Java, то будьте готові познайомити вас з деякими найгарнішими книгами, щоб вивчити та освоїти програмування на Java у цій статті.

Кожного разу, коли Програміст починає вивчати мову програмування Java, перше запитання, яке вони задають, це: “До якої книги слід звернутися, щоб вивчити Java? »Або « Яка найкраща книга для вивчення Java для початківців? » або "Чи можете ви сказати мені кілька хороших книг для вивчення Java?" Це саме по собі говорить про те, як важливі книги Java для програмістів, особливо для початківців.

Незважаючи на наявність у Java такої кількості безкоштовних ресурсів, як підручники, онлайн-курси, поради, блоги та приклади коду, книги на Java мають своє місце, оскільки:

  • Вони написані програмістами, які є авторитетом у цій темі
  • Вони охоплюють тему з додатковими деталями та поясненнями.

Ці книги про Java є моїми улюбленими, і коли я отримую трохи часу, я волію читати їх, щоб оновити свої знання. Хоча я вже прочитав багато з них (дотепер я читав Ефективну Java принаймні чотири рази), я завжди хочу дізнатися щось нове, і моє прагнення до чудових книг ніколи не закінчується.

Ці книги є одними з найкращих на сьогоднішній день і однаково корисні для початківців, середніх та досвідчених програмістів Java.

Не має значення, чи ви абсолютно новачок у Java, чи програмуєте на Java якийсь час, ви дізнаєтесь багато нового через ці книги.

Сказавши це, не всі книги однаково підходять для всіх програмістів. Для початківців Head First Java як і раніше є найкращою книгою для початку, а для досвідченого розробника Java Effective Java - гарна книга для початку.

10 найкращих книг для вивчення програмування на Java

Ось моя колекція книг про Java, яку я пропоную кожному програмісту, який хоче вивчити Java. Він містить книги як для початківців, так і для досвідчених програмістів.

Ці книги охоплюють різні сфери, включаючи основні основи Java, структуру колекції Java, багатопотоковість та паралельність, внутрішні елементи JVM та налаштування продуктивності, шаблони дизайну тощо.

1. Голова перший Java

Багато людей подумають, що це датована книга, але, чесно кажучи, «Head First Java» - найкраща книга для будь-якого програміста, який новачок як у програмуванні, так і на Java. Перший спосіб пояснень досить феноменальний, і мені дуже сподобалася їх книга.

Head First Java охоплює основні знання програмування Java про клас, об'єкт, нитку, колекцію та мовні особливості, такі як Generics, Enums, аргументи змінних чи автоматичний бокс.

У них також є декілька розширених розділів про Swing, мережі та Java IO, що робить їх повним пакетом для початківців Java. Це має бути ваша перша книга про Java, яку ви переглядаєте, якщо починаєте з нуля.

Якщо ви віддаєте перевагу онлайн-курсам перед книгами, тоді ви також можете ознайомитись із Повним курсом Udemy по Java MasterClass .

Застереження: це не безкоштовний курс, і я отримаю компенсацію, якщо ви придбаєте цей курс у Udemy або якщо ви використовуєте будь-які посилання на перелічені тут книги від Amazon.

2. Головні шаблони дизайну

Head First Design Pattern - ще одна книга Java про найвищий клас від лабораторії Head-First.

Коли я почав читати цю книгу ще в 2006 році, я не надто замислювався над шаблонами дизайну, як вони вирішують загальні проблеми, як застосовувати шаблон дизайну, які переваги вони надають та всі основні речі. Але прочитавши цю книгу про Java, я отримав величезну користь.

Перший розділ про спадщину та склад, який є просто фантастичним та сприяє вдосконаленню практики шляхом введення проблеми, а потім її рішення.

Ця книга також містить корисні пункти, вправи та карти пам’яті, які допомагають швидко зрозуміти закономірності дизайну.

Якщо ви хочете вивчити основні шаблони дизайну Java та об’єктно-орієнтовані принципи проектування, це перша книга про Java, яку ви повинні перевірити.

Якщо ви шукаєте курс з GOF або об’єктно-орієнтованих шаблонів дизайну, я пропоную вам перевірити Бібліотеку шаблонів дизайну , один з найкращих курсів, які я відвідував на сьогоднішній день.

Однією з хороших новин цієї книги є те, що нове видання оновлено для Java SE 8, що навчить вас розробляти класичний шаблон дизайну GOF, використовуючи функції Java 8, такі як лямбда-вирази та потоки.

3. Ефективна Java

Ефективна Java - одна з найкращих книг про Java у моєму записі і одна з найприємніших. Я дуже вдячний автору Джошуа Блоху за його внесок у структуру колекції Java та пакет Java Concurrency.

Ефективна Java найкраще підходить для досвідченого або досвідченого програміста, який добре знає програмування на Java. Це чудово для програмістів, які хочуть поділитися своїми навичками, дотримуючись найкращих практик програмування та охоче слухають когось, хто сприяв розробці Java-набору (JDK).

Ефективна Java складається з набору передових практик програмування на Java, починаючи від статичних фабрик, серіалізації, рівних і хеш-коду, закінчуючи генериками, переліками, вараргами та відображенням.

Ця книга з програмування Java висвітлює майже всі аспекти Java трохи інакше, ніж ви звикли.

Минулого року вийшло нове видання, яке представило функції JDK 7, 8 та 9, яке вийшло минулого року у вересні. У ньому також є повний розділ про лямбди.

4. Паралельність Java на практиці

Java Concurrency на практиці - ще одна класика від Джошуа Блоха, Дага Лі та команди. Це найкраща книга Java про паралельність та багатопоточність - одне з обов’язкових вимог для основних розробників Java.

Сильні сторони практики паралельної роботи на Java включають:

1) Ця книга дуже детальна та містить незначні деталі багатопоточності та одночасності

2) Замість того, щоб зосередитись на основних класах Java, ця книга присвячена проблемам та проблемам паралельності, таким як глухий кут, голод, безпека потоків, умови перегонів та представлена ​​можливість їх вирішення за допомогою класів паралельності Java.

Ця книга є чудовим ресурсом для вивчення та освоєння пакетів та класів одночасності Java, таких як CountDownLatch, CyclicBarrier, BlockingQueue або Semaphore. Це найбільша причина, чому я люблю читати цю книгу про Java і читати її знову і знову.

3) Ще одна сильна сторона практики паралелізму в Java - це безглузді приклади; приклади в цій книзі чіткі, стислі та розумні.

4) Ця книга також добре пояснює, що не так і чому це неправильно, і як це зробити, що важливо для успіху будь-якої книги Java.

Коротше кажучи, це одна з найкращих книг для вивчення паралельності та багатопоточності на Java. Зміст, безумовно, вдосконалений з точки зору початківців, але, безумовно, це книга, яку потрібно прочитати для досвідчених програмістів Java.

5. Java Generics and Collections

Java Generics and Collection Нафталіна та Філіпа Уодлера з O'Reilly - ще одна хороша книга про Java, яку я спочатку забув включити до свого списку, але зараз включаю, як вимагають багато читачів.

Ця книга мені подобається завдяки її змісту про загальні препарати та колекції, які є основними напрямками мови Java.

Від досвідченого програміста очікується глибоке знання колекцій Java та Generics, і ці книги допоможуть у цій галузі.

Він пояснює кожен інтерфейс колекції, такий як Set, List, Map, Queue, та їх реалізацію, порівнюючи, наскільки добре вони працюють в іншій ситуації.

Я дійсно любив їх порівняльну таблицю в кінці кожного розділу, яка дає вам гарне уявлення про те, коли використовувати певний клас колекції Java, як ArrayList, HashMap, або LinkedHashMap.

6. Виконання Java від Біну Джона

Це ще одна хороша книга, яка навчає про внутрішні функції JVM, збір сміття, налаштування JVM, профілювання. тощо, і я настійно рекомендую кожному старшому розробнику Java прочитати цю книгу. Це також один із моїх особистих фаворитів.

Оскільки ми рухаємось поступово, ми починали від рівня початківців до рівня середнього рівня, а тепер - рівня старших.

Java Performance - це моніторинг продуктивності, профілювання та інструменти, що використовуються для моніторингу продуктивності Java.

Це не звичайна книга програмування. Натомість він надає детальну інформацію про JVM, збір сміття, моніторинг купи Java та програмування профілю.

Мені сподобався їхній розділ про огляд JVM, і його потрібно прочитати, щоб дізнатися більше про JVM простою мовою.

Цю книгу можуть отримати користь як для початківців, так і для програмістів середнього рівня, але перед тим, як її читати, добре мати трохи досвіду Java. Поки що це найкраща книга про моніторинг продуктивності Java.

Це серйозна книга для Java, якщо ви серйозно ставитеся до продуктивності.

У Java є кілька нових книг, які охоплюють JDK 1.7. Щоб дізнатись останню книгу про продуктивність Java, як-от Java Performance, «Остаточний посібник» Скотта Оукса , яку, безумовно, варто переглянути перед покупкою цієї книги.

Якщо вам потрібні деякі вказівки щодо вирішення проблем з пам'яттю та процесором, я пропоную вам також поглянути на курс «Розуміння та вирішення проблем з пам'яттю Java» Річарда Уорбертона.

7. Java-головоломки

Java Puzzlers - ще одна книга, яку варто прочитати від Джошуа Блоха, цього разу з Нілом Гафтером. У цій книзі йдеться про кутові випадки та підводні камені в мові програмування Java.

Java є безпечнішою та безпечнішою, ніж C ++, і JVM робить хорошу роботу, щоб звільнити програміста від розподілу пам'яті та його звільнення. Але все ж у Java є кутові кейси, які можуть здивувати навіть досвідченого програміста Java.

У цій книзі про Java описані такі підводні камені та описано їх більш докладно. Це хороша книга про Java, якщо ви любите головоломки - ви навіть можете включити багато з них до основних інтерв’ю на Java, щоб перевірити свої знання Java.

Я не оцінюю його настільки ефективно, як Ефективна Java та паралельність Java на практиці, але ви все одно можете спробувати, зокрема, перевірити свої знання про Java та її кутові кейси, що допоможе вам відповісти на деякі хитрі запитання щодо Java з інтерв’ю.

Щоб отримати більшу частину цієї книги про Java, спробуйте розгадати загадки самостійно, а потім перегляньте пояснення, щоб зробити свої знання більш конкретними.

8. Керівник першого об’єктно-орієнтованого аналізу та проектування

Ще одна хороша книга про принципи програмування та дизайну на Java із серії Head-First. Об'єктно-орієнтований аналіз та дизайн Head First можна читати разом із шаблонами дизайну Head First .

Ця книга зосереджена на об'єктно-орієнтованих принципах проектування, таких як переваги Композиція над успадкуванням, програмування для інтерфейсу, а не реалізація, СУХІСТЬ тощо.

Однією з частин вивчення Java є написання хорошого коду та дотримання найкращих практик, і ця книга чудово навчає програмістів про них.

Знання, отримані в цій книзі, застосовуються до багатьох об’єктно-орієнтованих мов програмування і загалом покращать ваше розуміння коду та принципів проектування ООП.

9. Мислення на Java

Thinking in Java написаний Брюсом Еккелем, який також є автором Thinking in C ++ і використовує свій унікальний стиль для навчання концепції Java.

Багато хто погодиться, що це одна з найкращих книг про Java, з силою, яка вказує на розумні приклади. Це одна з повних книг на Java, і її також можна використовувати як довідкову інформацію.

Існує розділ, присвячений пам'яті Java, що відображається як IO від Thinking in Java , який є моїм улюбленим.

Якщо вам не подобається стиль викладання "Head-First", але вам потрібна нова книга про Java із простим прикладом стилю, мислення на Java - хороший вибір.

Він детальний, зрілий і часто оновлюється, але якщо вам потрібен більше варіантів, ви також можете переглянути ці основні книги про Java для початківців.

10. Java SE 8 для справді нетерплячих

Це одна з найкращих книг для вивчення Java 8. Це також моя загальна книга про Java 8. Якщо у вас менше часу, і ви хочете дізнатись усі важливі речі про Java 8, на цю книгу слід звернутися.

Я не повинен нагадувати вам про Кей. Письменницька майстерність С. Хорстмана, одного з найкращих авторів Java, і саме там, разом із Джошуа Блохом. Я знайшов їх обох дуже читабельними.

Вам не буде нудно, що часто роблять програмісти, читаючи технічні книги. Тут пояснюється лямбда-вираз, потоки, функціональний інтерфейс, посилання на методи, новий Java Date Time API та кілька інших невеликих удосконалень, таких як приєднання рядків, повторювані анотації тощо. Коротше, одна з найкращих книг для вивчення Java.

Підведенню

Це був мій список найкращих книг з програмування на Java . Я прочитав усі книги, деякі з них читаю досі, і пару з них, як Effective Java та Head-First series, читав пару разів. Багато програмістів запитують мене, з яких книг їм слід починати і яку книгу Java слід читати зараз. Сподіваюся, ви знайшли в цій колекції кілька хороших книг. Щасливого читання!

Інші корисні ресурси для вивчення програмування на Java

10 речей, про які програміст Java повинен навчитися у 2019 році

10 інструментів, які повинен знати кожен розробник Java

10 причин вивчити мови програмування Java

10 Frameworks Java та веб-розробник повинні навчитися у 2019 році

10 порад, як стати кращим розробником Java у 2019 році

5 найкращих платформ Java для вивчення у 2019 році

10 Тестування бібліотек, які повинен знати кожен розробник Java

Заключні примітки

Дякуємо, що досі прочитали цю статтю. Можливо, ви думаєте, що є так багато речей, щоб навчитися, так багато курсів, щоб приєднатися, але вам не потрібно хвилюватися.

Існує велика ймовірність того, що ви вже знаєте більшість речей, а також є багато корисних безкоштовних ресурсів, якими ви можете скористатися - я також пов'язував їх тут і там разом з іншими ресурсами, які, звичайно, не є безкоштовними , але коштує грошей.

Я є особливим шанувальником курсів Udemy, оскільки вони дуже доступні та надають багато цінностей у дуже невеликій кількості, але ви можете вибрати курс, який хочете.

Зрештою, ви повинні мати достатньо знань та досвіду використання ресурсів, згаданих тут.

Удачі вам у подорожі Java! Це, звичайно, буде непросто , але, дотримуючись цієї дорожньої карти та керівництва, ви на крок ближче до того, щоб стати розробником Java, яким ви завжди хотіли бути

Якщо вам сподобалась ця стаття, то, будь ласка, розгляньте можливість підписатися на мене за посередництвом (javinpaul). Якщо ви хочете отримувати повідомлення про кожну нову публікацію, не забудьте підписатися на javarevisited у Twitter!

Ще раз, всього найкращого для Вашого Подорожі розвитку Java та велика подяка всім авторам за написання таких чудових книг. Ці найкращі книги з програмування Java є одними з найкращих книг для вивчення Java - я б навіть сказав, що деякі з них є найкращими книгами про Java, коли-небудь виданими.