Як влаштуватися на роботу після кодування bootcamp

Отримати технічну роботу після кодування bootcamp дуже можливо, але не обов'язково безболісно.

Дні / тижні / місяці після завершення завантажувального табору мають власну криву навчання і часто включають неприйняття та серйозні роздуми про те, що ви робите у своєму житті.

(Якщо ви не прийдете з пропозицією роботи або серйозними підказками - пощастить вам!)

У bootcamp ви дізнаєтесь більше, ніж будь-коли, за короткий проміжок часу. Ви створите міцні основи для вивчення кодування.

Однак ви не збираєтеся навчитися достатньо, щоб пройти більшість завдань кодування. Ви не будете готові до дискусій, де ви впевнено ділитесь думками щодо різних мов та технологій. До всього іншого, у вас може не бути професійного технічного досвіду, щоб показати свою ціну.

Ви почуватиметеся самозванцем.

Через вашу неготовність, а також деякі скептики в галузі, які сумніваються в законності цих неакредитованих програм, вас постійно відмовлятимуть за невідповідність очікуванням.

На пошук роботи після кодування завантажувального табору займає в середньому шість місяців. На щастя, після майже семи місяців і переїзду по країні моїм стражданням прийшов кінець. Я влаштувався (і маю) роботу, яку люблю.

Якщо ви плануєте 12-тижневий буткемп кодування, пам’ятайте, що це не швидкий хак у розмірі 15 тис. Доларів за зміну напрямку вашого життя, оскільки ви:

А. Вас не влаштовує нинішня робота чи особисте життя

Б. не задоволений тим, скільки ви заробляєте

C. припускаючи, що ви знайдете роботу незабаром після закінчення програми

Д. дещо цікавий / зацікавлений / зацікавлений тим, що таке технологія

Потрібно дуже хотіти, щоб це дійшло до кінця.

Досить багато студентів у моїй когорті повернулись до своїх старих функцій у галузі / роботі через кілька місяців після завантаження. Деякі також отримали дуже бажану роботу - це чесно йде в обидві сторони!

Ось декілька порад, щоб залишатися мотивованими та допомогти вам отримати перше робоче місце після кодування bootcamp.

Отримайте досвід реального світового волонтерства

Важливо продовжувати вдосконалювати свої навички, одночасно працюючи над своїми навичками роботи в команді. Мати свій код, який фактично працює і активно використовується - найкращий спосіб проявити себе та внести свій внесок.

Фундація Taproot пов'язує некомерційні організації з кваліфікованими волонтерами.

Я використовував цей сайт для пошуку можливостей у своєму районі, а також віддалено. Я працював розробником інтерфейсу для сайту з питань психічного здоров’я, за сумісництвом, віддалено.

Моєю роллю було перетворити Wireframes (створені на Zeplin) на компоненти React. Я розподіляю свій «вільний час» між пошуком роботи / співбесідою та волонтерством.

У нас були щотижневі конференц-дзвінки, і я вчився набагато швидше та ефективніше, ніж якби я мав знайти інший навчальний посібник / проект на YouTube, який би продовжував.

Я не лише сприяв справі, про яку я піклувався, мені надавали багато наставників мої товариші по команді, а також мали певний простір, якщо у мене був напружений тиждень, якщо у мене щось відбувалося - наприклад, інтерв’ю. Перевірте тут.

Отримайте досвід реального світу, загалом

Краще, ніж працювати сольно, працювати над власними проектами - це вже там.

Будьте відкриті для стажування та стажування. Багато з них відкриті для студентів bootcamp, і шанси на те, що вас приймуть до них, набагато вищі, ніж отримання штатної роботи в одній компанії. Шанси на те, щоб вас взяли на роботу через стажування в одній компанії, також дуже великі!

Поцікавтеся у вашій мережі, чи хтось потребує допомоги у чомусь - можливо, професійному веб-сайту потрібно щось виправити, або зверніться до місцевого бізнесу, чи можете ви запропонувати допомогу. Вони чудово додаються до вашого портфоліо!

Майте пристойний портфоліо-сайт - адже його оцінюють

Це не галузь, де ваше резюме розповідає все. Резюме супроводжується веб-сайтами. Це ваші два активи, оскільки ви подаєте свою безлику заявку.

Ваш веб-сайт постійно демонструє деякі з ваших найкращих робіт.

Там ви розповідаєте свою історію. Скористайтеся цією можливістю, щоб продемонструвати свою компетентність та професіоналізм.

Під час багатьох інтерв'ю, на які я ходив, мій веб-сайт коментували. Іноді також згадувались статті про Мою середню інформацію.

Ось контрольний список речей, які ви повинні включити:

Section Біо / про розділ

❏ Проекти (ідеально розгорнуті) із задокументованим вихідним кодом (Github)

❏ Завантажуване резюме

Відповідні профілі соціальних мереж: LinkedIn, Twitter

❏ Легко знайти контактну інформацію

Користувацька веб-адреса

Адаптивний дизайн

Ось трохи натхнення.

Ефективно використовуйте LinkedIn

LinkedIn - це обличчя, яке ви виставляєте світові, тож поставте себе в хорошому світлі. Часто, як тільки ваша заявка розглядається, роботодавці переглядають ваш LinkedIn.

Перш за все, переконайтесь, що ваш профіль заповнений, чим більше деталей, тим краще. Майте професійну фотографію, детальну біографію та резюме.

Чим більше деталей ви вкажете про свою історію роботи, тим менше рекрутерам / менеджерам з найму доведеться здогадуватися про ваш досвід. Чим більше у вас шансів на зв’язок.

Допоможіть рекрутерам знайти вас, маючи правильні уподобання у розділі про кар'єрні інтереси LinkedIn, де ви можете повідомити рекрутерів, що ви відкриті для роботи. Вкажіть, де ви знаходитесь у пошуку роботи, які посади ви відкриті, які міста / місця та типи вакансій ви відкриті.

Ви також можете шукати наставників у своїй галузі, від яких ви хотіли б отримати кар’єрну пораду, начебто як програму наставництва. Ви можете вибрати, які переваги ви маєте, щоб отримувати рекомендації.

Ви можете отримати пораду від когось, хто перебуває у вашому регіоні, у вашому коледжі або є вашим з'єднанням LinkedIn 1-го або 2-го ступеня.

Відвідайте мережеві заходи, зустрічі, хакатони

Ключове повідомлення тут - поставити себе там.

ПОСТАВІТЬ СЕБЕ ТАМ.

Не ховайтеся за екраном, подаючи заявку на сотні заявок і сподіваючись на удачу.

Ви змагаєтесь з тисячами студентів, які мають такий самий досвід роботи в техніці, як і ви, тож вирушайте туди і поставте обличчя та особистість на своє ім’я.

Зустрічайте людей, відвідуйте заходи. Я зустрів чудових людей, які також прагнули підвищити свої знання техніки, влаштуватися на роботу, а деякі навіть допомагали мені у пошуку роботи.

Чудовий спосіб знайти такі типи подій - це зайти на Meetup.com та зайти в категорію групи Tech. Ви можете шукати за містом або поштовим індексом.

(FYI: багато з цих заходів мають безкоштовну піцу, закуски та напої!)

Додайте, з ким ви спілкуєтесь у LinkedIn, і це лише допоможе вам бути більш релевантними у пошуках рекрутерів.

Ще одна чудова подія для участі - це Хакатон. Це не тільки чудовий спосіб показати, що ви берете активну участь у технічному співтоваристві, але й придбаєте галузеві навички, дізнаєтесь більше та спілкуєтесь з колегами та експертами на рівні галузі.

Навчання для співбесіди: завдання кодування

Менеджери з найму, безумовно, сумніватимуться, чи є у вас навички брати участь у роботі, особливо якщо у вас немає попереднього професійного технічного досвіду.

Проблеми з кодуванням варіюються від простого завдання FizzBuzz або чогось більш складного, наприклад, створення цілої програми. Вам доведеться витратити додатковий час за рамки кодування завантажувального табору

Ви можете використовувати цей веб-сайт для відпрацювання питань технічного співбесіди: //interviewing.io/

Я також практикувався, заходячи на Glassdoor і читаючи, які питання люди задавали, які їм задавали. Я б практикував ці питання та теми, які вони висвітлювали.

Іноді вони задають однакові питання!

Майте групу підтримки, на яку можна спертися

Ви не зможете пережити це без своїх друзів. Найкращу підтримку я отримав від інших студентів з моєї когорти або колишніх випускників буткемпів, які розуміли мою подорож та проблеми.

Особисто іноді було трохи важко схилятись до нетехнологічних / завантажувальних друзів (і відмовлятись від них). Часто мої доброзичливі друзі після двох місяців безробіття запитують: "Як ти гадаєш, через скільки часу ти повернешся до своєї старої роботи?"

Але нехай це не знеохочує вас ... далі!