Створіть інтерактивний досвід Arduino та Unity3D без затримок! ⏱

Привіт, мені 16 років, і під час канікул я люблю працювати над маленькими проектами. Я виріс у дуже художньому середовищі - мій батько - художник, якого мої брати та сестри малюють, музикують, складають ... А я разом із найкращим другом хотів розважитися нашими новими Arduino та Unity3D, тож ми почали працювати над інтерактивними художні переживання. Але ми застрягли в одній великій справі. Якщо ви коли-небудь хотіли передати дані з Arduino на Unity3D, ви знаєте, що основною проблемою є БЕЗУМНА ЛАТЕНТІЯ .

Не хвилюйтеся про затримку, wrmhl тут ⚡️

Ми не знайшли жодного безкоштовного, оптимізованого та настроюваного рішення для вирішення цієї проблеми. Тож я побудував wmrhl . Тепер ви можете підключити будь-який інтерфейс Arduino до Unity3D, і він повністю відкритий.

  • Просто напишіть свій код Arduino, а як щодо безконтактного 3D-інтерфейсу відстеження чи інтерфейсу Arduino Brain-Computer?
  • Додайте послідовний друк, щоб надіслати дані з вашого інтерфейсу в Unity3D (див. Приклади)
  • Імпортуйте wrmhl в Unity і виконуйте!

Ви можете використовувати протокол wrmhl за замовчуванням або впровадити свій власний за хвилину, просто змінивши: wrmhl / Assets / WRMHL / Scripts / Thread / wrmhlThread_Lines.cs.

Як розпочати?

просто дотримуйтесь керівництва, натиснувши тут . Позначте репо, якщо вам сподобалось ⭐️

Сподіваюся, це корисно! Якщо ви ним користуєтесь, хотіли б почути про те, що ви будуєте. Напишіть мені на [email protected] або @maximecoutte.