Як створити Hackintosh для кодування

Поговоримо про Hackintosh-ing - встановлення Mac OS X на апаратне забезпечення ПК.

Якщо ви хочете комп’ютер, сумісний з Mac, але не хочете витрачати тисячі доларів, Hackintosh може допомогти вам кодувати iOS, не купуючи Mac.

Тож без зайвих сумнівів, ось короткий огляд того, як створити Хакінтош, його переваги та небезпеки, на які слід стежити.

Ну, HP Elitebook 8470p #hackintosh тепер побудований. Час продовжувати з @FreeCodeCamp -ing, тепер, коли я мобільний pic.twitter.com/w1psj9Gkud - Саймон Уотерс (@developersimon) 12 червня 2016 р.

Що таке "Hackintosh"?

Протягом ряду років Apple Macs постачаються з процесорами Intel, такими ж, як і в ПК. Насправді досить багато апаратних компонентів схожі як на ПК, так і на Mac, окрім блискучого алюмінієвого корпусу.

І деякі розумні люди придумали спосіб встановити стандартне обладнання для ПК для Mac OS X, тим самим обдуривши його, думаючи, що це справжній Mac.

Основна перевага - це, звичайно, ціна. Створення власного Hackintosh зі списку попередньо перевірених компонентів, які, як відомо, сумісні, обійдеться вам значно дешевше, ніж у справжнього Mac.

Недоліком у всьому цьому є те, що створення Hackintosh полягає в тому, що воно не для слабодухих - потрібні певні дослідження та певні знання про створення ПК та елемент спроб і помилок, щоб отримати повністю працюючу систему.

На наше щастя, в Інтернеті є багато справді чудових ресурсів, які допоможуть у створенні Хакінтоша.

Мій особистий фаворит - www.tonymacx86.com, де ви знайдете посібники з придбання обладнання. Він також демонструє зручні інструменти для встановлення, такі як Unibeast і Multibeast, які в значній мірі створюють для вас Hackintosh, якщо у вас є правильне обладнання.

Як розпочати?

Найкраще - перейти до цього повідомлення для початківців і прочитати, щоб ознайомитися з усім цим.

У двох словах, ви починаєте з того, що знайшли останню версію Mac OS X. Цей посібник вам допоможе.

Потім ви використовуєте Unibeast для створення USB-інсталятора Mac OS X, який завантажиться на ПК. Завантажившись за допомогою цього USB, ви можете встановити Mac OS на вибраний вами жорсткий диск.

Останній крок - використання Multibeast, що дозволяє налаштувати інсталяцію, встановлюючи власні драйвери для Mac (відомі як “kexts” - розширення ядра). Вони розмовляють із усім вашим обладнанням і переконуються, що все це визнано «офіційними» компонентами Mac. Це також дозволяє завантажуватися в Mac OS X без необхідності створювати раніше створений USB-накопичувач, що дає вам автономну систему Mac.

Які переваги?

Основною перевагою використання Hackintosh є набагато краще співвідношення витрат / продуктивності порівняно зі справжнім Mac. Ви можете заощадити тисячу доларів і більше.

Оскільки ви можете використовувати готове обладнання, теоретично ви можете створити Mac-сумісний комп'ютер, який є потужнішим за будь-який Mac, який Apple продає.

Ви також відчуєте чисту радість від використання Mac OS X, яка, звичайно, набагато перевершує ОС, ніж Windows. (Кий на полум'яну війну).

Нарешті, ви отримуєте доступ до XCode для розробки. Ви можете створити ідентифікатор Apple як звичайно та використовувати його для публікації своїх програм в App Store.

Які підводні камені?

Оновлення до наступної версії Mac OS X має певні ризики. Ви можете здебільшого пом'якшити ці ризики, використовуючи завантажувач Clover, який зберігає всі власні файли Hackintosh в окремій області на жорсткому диску, яка називається розділом EFI. Цей розділ не буде замінено оновленням ОС.

Можливо, з першого разу у вас не все вийде правильно, тому вам потрібно витратити чимало часу на пошукові коди помилок, щоб з’ясувати, що пішло не так. Однак існує дуже мало проблем, для яких не існує попередньо розкритого рішення.

Чи можу я перетворити свій ноутбук на Hackintosh?

Так, ти можеш! Однак це трохи складніше, оскільки ви набагато обмеженіше в налаштуваннях апаратного забезпечення, ніж у випадку з настільним комп’ютером.

Це або спрацює, або ні. Найкраще поставити Google просто “модель ноутбука” + “Hackintosh” і подивитися, що з’явиться.

Я зробив своє власне дослідження, і можу сказати вам, що HP Elitebook 8470p працює ідеально, як тільки ви поміняєте карту Wi-Fi на 2 долари з Китаю на eBay. Я взяв свій у британської компанії з реконструкції ноутбуків за 120 фунтів стерлінгів (близько 180–200 доларів США). Це версія i5 2,6 ГГц із 14-дюймовим екраном із стандартною роздільною здатністю. Набагато дешевше, ніж ремонт мого зламаного Macbook Pro 2008 року!

Як бачите, він визнаний Macbook Pro середини 2012 року.

Яке найкраще обладнання використовувати для Hackintosh?

Якщо ви хочете створити новий комп’ютер з нуля, перейдіть на веб-сайт www.tonymacx86.com і перегляньте останні посібники для покупців (щомісяця оновлюються). Будь-які компоненти, вибрані з цього списку, працюватимуть, але найважливішими є материнська плата та процесор. Я виявив, що оперативна пам’ять та обсяг пам’яті майже не мають ніякого значення. Завдяки повністю сумісній материнській платі (добре працює Gigabyte), вам не знадобляться зовнішні Ethernet або Wi-Fi-карти, оскільки у вас все буде працювати «нестандартно».

Ось поточна конфігурація Hackintosh, яку я використовую для свого настільного комп’ютера:

  • Материнська плата Gigabyte Z97-SLI
  • Процесор Intel 4770K на 3,5 ГГц
  • 16 ГБ оперативної пам'яті Corsair (2 флешки по 8 ГБ)
  • Gigabyte 760 OC Windforce edition GFX
  • 128 Гб SSD для ОС
  • 3 ТБ та 1,5 ТБ 7200 HD для зберігання

SSD чудово працює. Я можу завантажити свій робочий стіл приблизно за 10–15 секунд.

Коли я починав Hackintoshing приблизно в 2009–10 рр., Я використовую старовинний Asus P5K з процесором Core 2 Quad Q6600 як свій Mac Pro, щоб зробити комплімент своєму справжньому Macbook Pro на початку 2008 року.

Скільки це коштує?

Звичайно, це повністю залежить від того, які компоненти ви купуєте, але ви можете розраховувати на те, що ви заплатите значно менше, ніж на справжньому Mac. Особливо, якщо у вас, як і у мене, вже є цілий ряд деталей ПК (монітор, клавіатура, миша, футляр, жорсткі диски тощо).

Вам насправді не потрібно вкладати гроші в вигадливу графічну карту. Вбудований Intel HD4000, який постачається з основними процесорами, сумісний.

Мій настільний комп'ютер був оновлений минулого року приблизно за 100 фунтів стерлінгів (материнська плата), 165 фунтів стерлінгів (процесор) та 90 фунтів стерлінгів (оперативна пам'ять). Решта компонентів мені вже належали.

Для чого я можу використовувати свій Hackintosh?

Що б ви не використовували справжній Mac. Я, як правило, використовую свої для повсякденних речей. Я також використовую його для кодування своєї відеоігри в Unreal Engine, яка натхнена відеоіграми 1980-х Spindizzy. Головна перевага полягає в тому, що я також можу експортувати свою гру на iOS, оскільки для розробки iOS потрібен XCode.

А як щодо Windows?

Принадність робочого столу Hackintosh полягає в тому, що ви можете (трохи попрацювавши) подвоїти завантаження Mac OS X та Windows з одного жорсткого диска. Однак перед тим, як спробувати це, варто зазначити, що для того, щоб врятувати будь-які головні болі в майбутньому, вам дійсно слід подумати про використання окремого жорсткого диска для кожної ОС. Це пов’язано з деякими технічними умовами, коли завантажувачі перезаписуються після встановлення Windows. Google “Подвійний завантажувальний Hackintoshes” для отримання додаткової інформації.

Наступні кроки

Потрапіть на tonymacx86.com і починайте своє дослідження. З точки зору користувацького досвіду, як тільки ви запустіть і запустіть, немає різниці між Hackintosh і справжнім Mac, крім блискучого вікна, який він пропонує. Що стосується продуктивності, ви отримаєте набагато більше за свої гроші, і в наші дні стабільність така ж хороша, як і справжній Mac.

Щасливого Хакінтошингу!

Спочатку опубліковано на simonwaters.co.uk 30 червня 2016 року.