Приєднуйтесь до # 100DaysOfCode

Я буду кодувати щонайменше годину щодня протягом наступних 100 днів.

Я вирішив зробити це публічним зобов'язанням.

І ви повинні приєднатися до мене.

Щоб відстежувати ваш прогрес, розгалужте це репо: //github.com/Kallaway/100-days-of-code

ПРИМІТКА: Щоб отримати найсвіжішу інформацію про виклик, відвідайте:

Офіційний веб-сайт 100DaysOfCode

Ось кілька причин, чому

Я дуже хочу стати кращим розробником. Але я вважаю, що після роботи я завжди знаходжу інші речі, а не кодую.

Ніщо не може перевершити зусиль, спрямованих на самостійне навчання чи досягнення чогось, і це те, що я високо ціную. Але озираючись на останні кілька місяців, я бачу багато добрих намірів щовечора сідати і кодувати, але також і шлях до значної раціоналізації. Це призводить до того, що я дозволяю моєму опору взяти найкраще з себе.

Ось чому я хочу переконатися, що я приймаю виклик, який змусить мене підзвітувати перед кожним, хто стежить за мною або бачить мої оновлення.

Дотримуватися чогось подібного може бути важко, що ви, напевно, вже відчували - будь то спроба відвідати курси в Інтернеті або проробляючи навчальну програму, яку ви обрали.

Прийняття громадських зобов’язань підтвердило, що покращує здатність людей дотримуватися змін та нових звичок. Тож давайте зробимо це разом!

Я помітив, що мій час після роботи завжди дотримується шаблону, коли я щось переглядаю на Netflix чи деінде, а не кодую. Як і всі ми, у мене є кілька речей, які мені потрібно зробити: ведення домашнього господарства, адміністративні завдання, миття посуду тощо. Все це все ще буде там. Що я планую робити менше, це те, що я б назвав "часом пасивної релаксації". Це коли я сідаю щось подивитися, і мій час щовечора з’їдається, епізод за епізодом.

Почати щось переглядати легко, але зупинити важко. Що стосується того, що варто, я вважаю, що все навпаки: важко розпочати, але дуже легко продовжити. Тож із цим викликом я переконаюсь, що починаю (сідати кодувати) кожен день, незважаючи ні на що.

Деякі додаткові правила:

 1. Я буду щодня писати в Twitter про свій прогрес -> ka11away, використовуючи хештег # 100DaysOfCode
 2. Я кодую на роботі, але я хочу мати можливість працювати і над своїми проектами. Тому я не буду рахувати час, який витрачаю кодування на роботі, на вирішення цього завдання.
 3. Я щодня надсилатиму код на GitHub, щоб кожен міг бачити мій прогрес. Якщо хочете, можете піти за мною сюди.
 4. Я здебільшого буду працювати над проектами сертифікації Front Code Camp.
 5. Час, витрачений на підручники, онлайн-курси та інші подібні ресурси, НЕ буде враховуватися для вирішення цього завдання. Я хочу писати реальний код і працювати над реальними проектами, стикаючись із реальними проблемами. Ось стаття, де я підсумував свої думки щодо проектів та свій досвід їх побудови: Як отримати роботу розробника менш ніж за рік.

Оновлення - я додав поширені запитання:

FAQ:

 1. З: Як мені зв’язатися з людьми, які також роблять цей виклик?

  В: Шукайте # 100DaysOfCode у Twitter або приєднуйтесь до кімнати 100DaysOfCode на Gitter - вам не потрібно запрошення, він відкритий для всіх бажаючих.

 2. З: Я новачок у кодуванні (або просто вирішив навчитися кодувати) і поки не можу будувати проекти, що мені робити?

  В: Найкращим способом почати було б дотримуватись програми підготовки FreeCodeCamp з самого початку. Чим далі ви станете протягом 100 днів, тим краще.

 3. З: Я пропустив день, чи означає це, що я провалив виклик?

  A ( ОНОВЛЕНО): Абсолютно ні. Вам дозволено пропустити один день за два тижні . (потім придумайте, додавши ще один день до кінця 100) Ніколи не пропускайте два дні поспіль (тому ви не можете пропустити 14-й день періоду тижня та 1-й день іншого). Це чудова порада щодо формування звичок, яку я отримав від Лео Бабаути за звичками дзен.

 4. З: Я приходжу додому пізно, і коли я закінчу свою годину, минула опівночі, чи це рахується?

  В: Звичайно, це враховує! Емпіричне правило: чи кодували ви щонайменше годину перед тим, як лягти спати того дня? Якщо так, ви на шляху.

  Причиною цього є те, що всі ми маємо різні графіки та різні періоди життя (діти, школа, робота та що у вас є), тому не дотримуйтесь будь-якого довільного стандарту часу. Ви не переживете того, що пережила Попелюшка, коли годинник проб’є опівночі.

  Я насправді більшу частину часу перебуваю в одній і тій же ситуації - я приходжу додому пізно в певні дні (робота, курси французької мови, життя заважає тощо) і вирішив не турбуватися про такі речі чи про те, чи отримати бал на GitHub саме в цей день. Так, приємно мати їх по черзі, але не робіть собі погану послугу, вимірюючи свої зусилля до годинника.

 5. З: Чи слід вести журнал?

  В: Це необов’язково, але це чудова ідея. Це може бути репозитарій GitHub, де ви зберігаєте всі посилання та / або завершені проекти, або текстовий файл, де ви записуєте основні моменти того, що ви зробили того дня.

  Це корисно двома основними способами: ви зможете щодня дивитись на прогрес і бачити, як далеко ви вже пройшли, і буде легше знайти мотивацію продовжувати, а другий - це те, що після того, як ви зробили за 100 днів ви зможете краще проаналізувати свій досвід і побачити, що працювало, а що ні.

 6. З: Чи варто розміщувати свої проекти в Інтернеті?

  В: Безумовно. Для підзвітності та мотивації чудово знати, що матеріали, над якими ви працювали, доступні в Інтернеті кожному, хто, можливо, захоче поглянути на нього. Це змусить вас більше піклуватися про кінцевий продукт і зробить результати виклику більш вражаючими, коли ви озирнетесь на них у день 100.

 7. З: Чи варто хвилюватися про смуги?

  В: Смуги приємні та корисні, але, як я вже згадував вище, не турбуйся над ними надто і не критикуй себе за те, що ти пропустив день. Натомість переконайтеся, що робите все, щоб цього не повторювалось, і знайте, що турбуватися і лаяти себе не дасть вам результату. (Гаразд, це дасть вам результати, але лише негативні. Я б назвав їх наслідками, а не результатами) Найкращий спосіб вийти з цього негативного емоційного стану - сісти і кодувати.

 8. З: Яка найскладніша частина цього виклику?

  В: Частина, де вам потрібно сісти і почати кодування. Не відкладайте це і взагалі не думайте про це, бо ви раціоналізуєтесь із цього. Підійдіть до цього механічно: сідайте, відкривайте ноутбук, запускайте редактор кодування та починайте друкувати. Через 5 хвилин ви не відчуєте жодних проблем / зволікань / бажання зупинитися.

 9. З: Якщо всі почали в певний день, чи повинен я приєднатися до них у той день, коли вони є? Наприклад, з 12-го дня?

  В: Цей виклик індивідуальний, тому, коли ви приєднуєтесь, ви починаєте з першого дня. Кожного разу, коли ви будете публікувати оновлення в Twitter чи деінде, не забудьте вказати, в який день ви, і скористайтеся хештегом, щоб люди могли знайти та підтримати ви!

Чи можу я приєднатися до виклику?

Якщо ви хочете приєднатися до мене у цьому виклику, я вітаю вас зробити це. Просто використовуйте хештег # 100DaysOfCodeабо приєднатися до кімнати Gitter Room 100DaysOfCode .

Якщо ви вирішите це зробити, будь ласка, зв’яжіться зі мною, і ми можемо допомогти та заохотити одне одного! Якщо вам подобається ця ідея, натисніть please, щоб порекомендувати її тут, на Medium. Це означало б для мене світ! :)