Як вирішити питання співбесіди з веб-розробниками Запитання та відповіді: що робить тип doctype?

Одна частина процесу співбесіди на посаду веб-розробника, ймовірно, включає відповідь на деякі запитання. Так, від нас не тільки очікують, що ми будемо робити веб-матеріали, але ми також будемо знати веб-матеріали.

Я дуже вмію писати документ HTML, використовуючи семантичні теги та дотримуючись найкращих веб-стандартів, але є речі, про які я ніколи не думав вчитися.

Нещодавно я отримав список запитань щодо інтерв’ю веб-розробників, і коли я вперше зазирнув до списку, серце майже зупинилося.

  • Що робить doctype?
  • Чи є проблеми з обслуговуванням сторінок як application / xhtml + xml?
  • Яка різниця між виявленням функцій, висновком функції та використанням рядка UA?

Ну, чесно кажучи, я не міг відповісти на більшість питань.

Я думаю, саме тут ступінь CS може стати в нагоді.

Але, як розробник-самоучка, я зосередився на справі, а не на знанні. Оскільки я сам шукаю роботу, я подумав, що було б розумно підготуватися до співбесіди з веб-розробником та відповісти на деякі з цих питань.

Тож у наступних повідомленнях «я не знаю-скільки» я візьму запитання з інтерв’ю веб-розробника (яке дуже люб’язно надало Роуз з кадрового агентства Verify у Дубліні, Ірландія) і відповім на нього в міру своїх можливостей.

Я збираюся вирішити деякі HTML, деякі CSS та деякі запитання щодо JavaScript.

Відповіді не будуть вичерпними, але, сподіваємось, вони добре допоможуть вам і мені, якщо ми захочемо трохи глибше копатись.

Питання: Що робити?

Doctype - це абревіатура для "типу документа". Так, так? Я маю на увазі, хто б міг подумати?

Але серйозно, чому нам потрібно вказувати тип документа, коли ми зберігаємо документ як файл HTML, що, безумовно, означає, що це документ HTML? Справа в тому, що вам також потрібна сторінка ".php", яка включає розмітку HTML.

Тут це стає заплутаним. Тож давайте трохи розпакуємо.

Оголошення Doctype повідомляє браузеру, який документ слід очікувати: HTML5, HTML4.0x, XHTML1.0 (Строгий, Перехідний або Набір кадрів), XHTML1.1 та інші.

Але чому це потрібно?

З застарілих причин.

На початку Інтернету два основні браузери змагалися один з одним. Netscape Navigator та Internet Explorer. Вони постійно придумували нові функції, які часто були несумісні з іншими, вже існуючими функціями чи іншими браузерами.

Це був важкий час для розробників (давайте всі візьмемо хвилинку і порахуємо наші благословення).

Тож засновник Всесвітньої павутини, сер Тім Бернерс-Лі, заснував Консорціум всесвітньої павутини (W3C), щоб стандартизувати протоколи та технології, що використовуються для побудови Інтернету, та полегшити життя як розробникам, так і користувачам.

Нові протоколи були чудовими для нових браузерів та реалізацій, але вони повністю зруйнували існуючі сайти.

Введіть визначення типу документа (DTD).

DTD повідомляють синтаксичному аналізатору, як перевести код у те, що ви бачите на екрані, щоб вигляд був рівномірним у різних браузерах.

Щоб відобразити документ HTML4.01, використовуйте цей код у верхній частині документа:

Щоб відобразити документ HTML5, додайте замість цього код:

HTML5, правда, набагато простіше оголосити.

Використання декларації про тип документа - це вимога, поставлена ​​перед нами W3C; без цього валідатори HTML не працюватимуть (оскільки вони не знатимуть, за яким стандартом перевіряти ваш код), і браузер може відтворити документ у химерному режимі.

Скажи що? Режим примх?

Якщо ви не декларуєте тип документа, браузери можуть інтерпретувати документ як щось інше, ніж HTML, і перейти в режим дивацтв, який, по суті, є режимом для документів без декларації типу документа.

У режимі примх може бути багато примх; це може в значній мірі зіпсувати те, як ваш документ відображається на екрані!

Примхливий режим, майже стандартний режим і повний стандартний режим - це те, що я збираюся вивчити наступного разу.

Поки що подбайте про свій тип доктору і до нових зустрічей!

Якщо вам сподобалась ця стаття і ви вважаєте її корисною, будь ласка, залиште мені коментар або кілька хлопань. Дякую!