Як перетворити малюнок на мультфільм за допомогою Photoshop CC

Веселий фотоефект - зробити фотографію схожою на мультфільм. У цьому підручнику ви дізнаєтесь, як використовувати Photoshop CC, щоб зробити фотографію схожою на малюнок мультфільму.

Крок 1: Відкрийте фотографію та переконайтеся, що вона має суцільний фон.

Якщо вам потрібна допомога у видаленні тла з фотографії, перегляньте цей підручник з гумки фону.

Крок 2: Скопіюйте шар двічі.

Щоб скопіювати шар, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть "Дублювати шар ...". Дублюючи шар два рази, заховайте верхній шар і виберіть другий шар.

Крок 3: Додайте фільтр вирізу до другого шару.

Щоб додати фільтр вирізу, спочатку виберіть « Фільтр»> «Галерея фільтрів» ... Потім виберіть «Виріз». Встановіть кількість рівнів на 7, простоту краю - на 2, а Edge Fidelity - на 2. Ви можете експериментувати з іншими цифрами, якщо хочете. Клацніть «ОК».

Крок 4: Додайте фільтр Poster Edges до верхнього шару.

Розкрийте та виберіть верхній шар. Як і останній крок, виберіть « Фільтр»> «Фільтрувати галерею» ... Цього разу виберіть «Плакати краї». Встановіть Товщина краю на 10, Інтенсивність краю на 10, а Постеризація - на 2. Клацніть «OK».

Крок 5: Налаштуйте поріг на верхньому шарі.

Виберіть « Зображення»> «Налаштування»> «Поріг» ... Встановіть рівень порогу на 50. Залежно від вашого зображення, інші значення можуть виглядати краще. Виберіть "OK".

Крок 6: Додайте фільтр олійної фарби до верхнього шару.

Виберіть « Фільтр»> «Стилізація»> «Масляна фарба ...». Установіть для «Стилізація» значення «5.0», «Чистота» - 7.0, «Масштаб» - 8.0, «Деталі щетини» - 1.0. Виберіть "OK".

Крок 7: Знову відрегулюйте поріг на верхньому шарі.

Виберіть « Зображення»> «Налаштування»> «Поріг» ... На цей раз встановіть рівень порогу на 150. Залежно від вашого образу, інші значення можуть виглядати краще. Виберіть "OK".

Крок 8: Змініть режим накладання верхнього шару на "Color Burn".

У спадному меню режиму накладання виберіть "Запис кольору".

Ви закінчили! Тепер ваша картинка схожа на мультфільм.