Як грати в безігрину динамічну гру Google Chrome - як онлайн, так і офлайн

Кілька років тому Google додав веселу маленьку писанку в Chrome: якщо ваш Інтернет занепав і ви спробуєте відвідати веб-сторінку, ви побачите повідомлення "Неможливо підключитися до Інтернету" або "Немає Інтернету" з невеликою кількістю піксельний динозавр поруч.

Багато людей, мабуть, просто думали, що динозавр - це мила маленька ікона, яка складає їм компанію, поки зв’язок не працює. Але потім хтось натиснув пробіл. І Діно почав бігати.

Ця маленька писанка стала улюбленою грою. Але що, якщо ви просто хочете грати в нього (обережно, це викликає звикання), коли ви в Інтернеті і вам потрібна перерва? У цій статті ви дізнаєтеся, як грати в гру, коли ви одночасно не в мережі.

Як грати в ігри Chrome dino або Trex в автономному режимі

Якщо ваш Інтернет не працює, просто відкрийте Chrome. Або якщо ви вже в Chrome, спробуйте відвідати будь-яку веб-сторінку. Ви побачите цього маленького динозавра поруч із його повідомленням про помилку.

Просто натисніть пробіл (або стрілку вгору), і динозавр почне працювати. Натисніть стрілку вгору, щоб перестрибнути перешкоди (наприклад, кактуси) на своєму шляху. Чим довше ви утримуєте стрілку вгору, тим вище динозавр стрибає.

Якщо вам потрібно зануритися під щось, натисніть стрілку вниз.

Чим довше ви граєте, тим швидше біжить діно / рухається земля. Як тільки ви врізаєтесь у щось, гра закінчується, і вам доведеться перезапустити (ваш рахунок також скидається). Ви можете знову зіграти, натиснувши пробіл.

Як грати в ігри Chrome dino або Trex онлайн

Чудово, у вас є кілька розваг, чекаючи, поки ваш Інтернет відновиться. Але що, якщо ви хочете зіграти в неї в Інтернеті? Є кілька способів це зробити.

Відвідайте URL-адресу dino

Найпростіший спосіб гри в Інтернеті - це перейти за цією URL-адресою: chrome: // dino /. Просто перейдіть за цим посиланням і вуаля, там ваш маленький динозавр і повідомлення "немає Інтернету".

Як тільки ви побачите це повідомлення, просто натисніть пробіл і починайте стрибати через кактуси.

Бонус: Ще один спосіб знайти гру

Можливо, ви не отримали повідомлення про помилку dino, коли не працював Інтернет. Або, можливо, ви не хочете навмисно вимикати свій wifi, щоб грати в гру.

Отже, якщо у вас є Інтернет, але ви хочете відключити з’єднання в інструментах розробника Chrome, натисніть F12, щоб відкрити інструменти розробника.

Клацніть на вкладку "Мережа" вгорі праворуч, а потім знайдіть вкладку Інтернет / офлайн, другий рядок вниз:

Шукайте маленьку стрілку спадного меню, клацніть на ній та виберіть «Офлайн» (замість «Інтернет», де вона повинна бути встановлена, якщо у вас зараз є з’єднання).

Зробивши це, якщо ви спробуєте відвідати веб-сторінку, ви отримаєте динозавра! Ви можете вийти з інструментів розробника та, як завжди, натиснути пробіл, щоб запустити Dino.

Тепер ви знаєте, як знайти гру dino / Trex без AND із підключенням до Інтернету. Веселіться!