AppData - Де знайти папку AppData в Windows 10

Папка AppData містить налаштування програми, файли та дані, унікальні для програм на вашому ПК з Windows. Папка за замовчуванням прихована у Провіднику файлів Windows і має три приховані підпапки: Local, LocalLow та Roaming.

Ви не будете використовувати цю папку дуже часто, але саме тут знаходяться ваші важливі файли. Наприклад, ваші закладки, збережені сеанси тощо.

У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як знайти, показати та отримати доступ до папки AppData в Windows.

Що таке папка AppData?

Програми у вікнах часто зберігають свої налаштування та тимчасові дані у папці AppData. Кожен обліковий запис користувача Windows має власну папку AppData. Як я вже згадував раніше, всередині AppData є три папки - Local, LocalLow і Roaming.

Локальна папка використовується для зберігання даних, характерних для однієї системи Windows, що означає, що дані не синхронізуються між кількома ПК.

Папка LocalLow те саме, що і папка Local, за винятком того, що вона використовується програмами з низькою цілісністю, що працюють із обмеженими налаштуваннями безпеки, наприклад, Mozilla Firefox у приватному режимі.

Папка "Роумінг" використовується для зберігання даних, які будуть синхронізовані між кількома системами Windows. Це часто використовується для зберігання таких налаштувань, як закладки, збережені паролі тощо.

Як переглянути папку AppData

Ви можете отримати доступ до папки AppData двома способами. Ви можете отримати доступ до нього вручну або за допомогою імені змінної "AppData".

Ви можете переглянути папку AppData вручну, перейшовши до папки "Користувачі", яка знаходиться на диску C. У моєму випадку шлях є C:\Users\ADMIN.

Далі перейдіть на вкладку «Перегляд» угорі та встановіть прапорець «Приховані елементи», як показано нижче:

Тепер ви повинні бачити папку AppData у вашій папці User.

Ви також можете отримати доступ до папки AppData безпосередньо за допомогою системної змінної AppData. Шукайте "Запустити" у вікні пошуку, як показано нижче, або натисніть кнопку Windows + R, щоб відкрити Запустити програму.

У текстовому полі запуску програми введіть "% AppData%" і натисніть OK. Windows безпосередньо відкриє папку "Роумінг", яка знаходиться всередині папки AppData.

Загорнути

Прочитавши цей посібник, я сподіваюся, ви зможете знайти папку AppData на своєму ПК.

Як правило, вам не доведеться турбуватися про дані всередині папки AppData - саме тому вони за замовчуванням приховані. Він використовується лише розробниками додатків для зберігання необхідних даних, необхідних додатку.

Повсякденним користувачам Windows потрібно буде лише отримати доступ до папки AppData або переглянути її, лише якщо їм потрібно створити резервну копію даних своїх програм.