Видалення білих сторінок - Як видалити інформацію з пошуку Spokeo, WhitePages, MyLife, People Finder та іншого (Підручник 2020)

Чи знали ви, що існує надзвичайно нечистий підземний світ веб-сайтів, які продають ваші особисті дані тому, що за це заплатить моторошний рандо?

Навіть якщо ви не в соціальних мережах, випадкові особи, що переслідують сталкери, можуть отримати доступ до всіх фактів про вас, зокрема:

 • Твій вік
 • Ваш статус стосунків та історія шлюбу
 • Адреси електронної пошти та номери телефонів, якими ви користувались
 • Місця проживання та поточна адреса
 • Усі наявні у вас судові записи (включаючи квитки та арешти)
 • І навіть інформація про ваших дітей. Ваші діти!

Все це надзвичайно моторошно, і в будь-якому здоровому світі це було б незаконно. Але це видається принаймні напівлегальним. Ми говоримо про багатомільярдну галузь.

Можливо, ви вже чули про Equifax, Experian, Transunion та інших "посередників даних". Вони досить закріпились і навіть працюють з урядом США.

Але існує ціла категорія посередників даних, про яких ви, можливо, не чули, які згортають усі ваші приватні дані на сучасні платформи SaaS, а потім продають їх усім, хто бажає сплатити щомісячну плату.

Як видалити дані з цих веб-сайтів типу People Finder

Хороша новина полягає в тому, що ви можете відмовитись від багатьох із цих веб-сайтів за допомогою єдиного процесу підтвердження електронною поштою.

У цій статті я розповім вам, як відмовитися від деяких найбільших за одне засідання. Зокрема:

 • Spokeo
 • Пошук людей
 • Люди Шукачі
 • PrivateEye.com
 • MyLife.com
 • Інтелій
 • Загляньте
 • Перевірено
 • І їхній дідусь: WhitePages.com

Майте на увазі, що цих веб-сайтів десятки, і щороку з’являються нові. Єдиною довгостроковою відповіддю на це буде тиск на уряд США з метою кращого регулювання цієї галузі або взагалі заборонити її.

З усіма цими сайтами легко почуватися безнадійно. Але кожен сайт, від якого ви відмовляєтесь, трохи зменшує ймовірність того, що хтось спробує переслідувати вас або вкрасти вашу особу.

Це дуже варте вашого часу та зусиль для боротьби. Тож давайте почнемо.

Перше правило боротьби з посередниками даних: не передавайте їм більше своїх даних

Перш ніж розпочати відмову від участі, вам слід вжити декількох запобіжних заходів, щоб у підсумку не надати цим злим корпусам ще більше своєї інформації:

 1. Я рекомендую використовувати VPN, якщо він у вас є. VPN може маскувати вашу IP-адресу та місцезнаходження. І якщо ви дійсно бажаєте безпеки, ви навіть можете налаштувати власний сервер VPN.
 2. Режим інкогніто може перешкодити цим сайтам отримати доступ до ваших файлів cookie, локального сховища, даних автозаповнення та інших даних, які ви могли зберегти у своєму браузері. Якщо ви перебуваєте в Chrome, ви можете відкрити вікно анонімного перегляду, натиснувши в рядку меню «Файл», а потім «Нове вікно анонімного перегляду».
 3. Нарешті, для підтвердження електронної пошти я рекомендую використовувати тимчасову службу електронної пошти, наприклад 10minutemail.com. Таким чином ви не надаєте цим посередникам даних свою поточну адресу електронної пошти. Після цього ви можете переслати підтвердження на свою особисту електронну адресу для ваших записів.

Також зауважте, що ця стаття буде зосереджена на посередниках даних про «низькорослі фрукти», де для видалення ваших даних достатньо простого підтвердження електронною поштою.

Існує безліч інших посередників даних, які вимагають, щоб ви перескакували обручі, такі як телефонувати їм, надсилати їм фізичні листи, відправляти їх факсом (так - факсом) або навіть надсилати їм копію вашого посвідчення особи для підтвердження вашої особи. Якщо ви можете встигнути це зробити, я вітаю вас. Ця стаття все одно допоможе, якщо на це у вас немає часу.

Знову ж таки, я не буду охоплювати такі види важкодоступних посередників даних, а натомість зосереджуватимусь на низько звисаючих фруктах.

До кінця сеансу у вас повинна бути поштова скринька, повна підтверджень відмови, наприклад.

Як відмовитися від пошуку Spokeo

Крок 1: Зайдіть на Spokeo.com і опиніться там.

Крок 2: Скопіюйте URL-адресу з адресного рядка. Це вам знадобиться для відмови.

Крок 3: Перейдіть на //www.spokeo.com/optout

Крок 4: Вставте URL-адресу свого профілю Spokeo та введіть свою адресу електронної пошти. Будьте готові визначити деякі автобуси та світлофори в капчі. (Так, ти сьогодні будеш цим займатися багато).

Крок 5: Перевірте електронну адресу для підтвердження та дотримуйтесь його вказівок.

Як видалити інформацію з пошуку MyLife.com

Немає можливості відмовитись від MyLife безпосередньо в Інтернеті, тому вам потрібно буде надіслати їм електронний лист. Якщо ви зробите це, вам потрібно буде включити деякі дані у свою електронну пошту, але ви можете просто включити дані, які вже перелічені на їх веб-сайті.

Крок 1: Знайдіть свій запис на MyLife.com

Крок 2: Вам потрібно буде надіслати їм електронний лист за адресою [email protected] із темою "відмова". Ось шаблон для використання у вашій електронній пошті:

My name is [NAME]. Remove my records from mylife.com and all of your other databases. To confirm my identity: My date of birth is [DATE OF BIRTH] My current address is [ADDRESS] My past address is [ADDRESS] Here is a link to my record on mylife.com: [LINK] Please email me back to confirm that my data has been deleted. Thank you.

Як відмовитись від пошуку людей

На жаль, відмова від пошуку людей порушена. Як зручно для них та їхніх способів крадіжки даних.

Але хороша новина - я провів ще кілька досліджень, і я вважаю, що ви все ще можете відмовитись від PeopleFinder, відмовившись від материнської компанії Intelius. Це також повинно відмовити вас від кількох інших веб-сайтів малих посередників даних, якими володіє Intelius.

Як відмовитись від пошуку Intelius та видалити ваші дані з багатьох сайтів типу WhitePages

Це повинно відмовити вас від PeopleFinder, а також від кількох інших сайтів посередника даних.

Крок 1: Перейдіть на //www.intelius.com/opt-out/submit/

Крок 2: Шукайте себе. Опинившись, введіть свою адресу електронної пошти.

Крок 3: Перевірте електронну адресу для підтвердження та дотримуйтесь його вказівок.

Як видалити інформацію з пошуку PeopleFinders

Так - PeopleFinder та PeopleFinders - це два окремі веб-сайти, які займаються однаковою гротескною торгівлею. Ви також захочете відмовитись від цього.

Крок 1: Знайдіть свій профіль на PeopleFinders.com

Крок 2: Скопіюйте URL-адресу з адресного рядка. Це вам знадобиться для відмови.

Крок 3: Зайдіть на //www.peoplefinders.com/opt-out

Крок 4: Вставте URL-адресу свого профілю PeopleFinders та введіть свою адресу електронної пошти. Займіться ще якоюсь неоплачуваною роботою Google.

Крок 5: Перевірте електронну адресу для підтвердження та дотримуйтесь його вказівок.

О так, і як тільки ви успішно відмовитесь, вони покажуть вам сторінку з безліччю зламаних CSS, які намагаються продати вам послугу підписки, яка виключає вас з інших сайтів посередника даних:

Як видалити інформацію з пошуку PeekYou

Крок 1: Знайдіть свій профіль на peekyou.com

Крок 2: Скопіюйте унікальний ідентифікатор з адресного рядка. Це вам знадобиться для відмови. Ось як це виглядає відповідно до їхньої документації:

Крок 3: Перейдіть до //www.peekyou.com/about/contact/optout/index.php

Крок 4: Вставте в поле ідентифікаційний номер свого профілю PeekYou, введіть свою адресу електронної пошти та клацніть кілька фотографій вулиць для Google у капчі.

Крок 5: Перевірте електронну адресу для підтвердження та дотримуйтесь його вказівок.

Як видалити вашу інформацію з WhitePages.com

З усіх "бідних" фруктових посередників даних, яких я згадую у списку, це найбільш незручно. Але це не надто незручно. Я зміг це зробити приблизно за 5 хвилин.

Крок 1: Знайдіть свій профіль на //www.whitepages.com/

Step 2: Copy the URL from the address bar. You'll need this to opt out.

Step 3: Go to //www.whitepages.com/suppression_requests

Step 4: Paste in the URL of your WhitePages profile.

Step 5: Here's where it gets inconvenient. You need a phone number in order to be able to opt out. I used Google Voice, which I use whenever I don't want to give out my real phone number. You can set up a Google Voice phone number here in a few minutes.

Step 6: WhitePages will show you this poorly-formatted webpage with a 4-digit code and call you.

Step 7: If you have Google Voice open in a different tab, you should get a ringing in your browser and you can answer it. Enter the 4-digit code. And presto – you've opted out.

How to Remove Your Info from BeenVerified Search

Update: In the few days since the time I published this article, BeenVerified may have changed their process again. They may now require you to give them some additional personally identifiable information in order to opt-out.

Step 1: Go to //www.beenverified.com/app/optout/search

Step 2: Find yourself in their search engine.

Step 3: Check your email for the verification email and follow its instructions.

Dishonorable Mentions – Sites That Are Particularly Evil in How They String You Along

PeopleSmart Opt Out is not "easy"

Update October 19, 2020: Twitter user Ryan Smith told me that if you opt out of BeenVerified, you have technically opted-out of PeopleSmart, too. But I had no way of knowing this at the time when I was trying to opt out of PeopleSmart. I've left the following section to show you what me and thousands of other people encountered when I trying to opt-out of PeopleSmart.

There's a data broker called PeopleSmart. Here's what it says about opting out in their FAQ:

They don't "make it easy." They don't even give you a link to their "opt out instructions." As far as I can tell, such a page doesn't even exist.

I did find another page where instead of giving you information about opting out of their service, they give you generic information about how public records work with the misleading URL: //www.peoplesmart.com/data-optout

But I've found plenty of articles suggesting that it was at one point possible to opt out. Now all those links redirect back to this same generic help page. (Like this one: //www.peoplesmart.com/optout-go.)

PrivateEye.com Has Several Now-Broken Opt-Out Links

Update October 21, 2020: PrivateEye.com seems to use the same database as PeopleFinders.com. So if you followed my instructions above to opt-out of PeopleFinders.com, you should now also be opted-out of PrivateEye.com. I've left the following section to show you what me and thousands of other people encountered when I trying to opt-out of PrivateEye.com.

I tried found several old links to opt-out processes. It looks like every once in a while, PrivateEye moves their opt out process. If anyone can find their current one, message me on Twitter and I'll add it here. Here are some of their now-defunct opt-out URLs:

 • //secure.privateeye.com/help/default.aspx#26
 • //www.privateeye.com/static/process_optout
 • //www.privateeye.com/opt-out/submit/

Instant Checkmate Never Actually Sends You The Opt-Out Confirmation Email

You can fill out the form at //www.instantcheckmate.com/opt-out/submit/ but they won't actually send you the confirmation email. I've tried several times from different locations, browsers, turned off ad blockers, and everything.

Also, I turned off my ad blocker and checked to see whether there was just some JavaScript error that was preventing the form from submitting. It looks like Instant Checkmate immediately tries to grab any data in your browser's Local Storage, Session Storage, and even sees if they can get any Facebook data your browser has.

Keep Fighting the Good Fight

These sites are like kudzu. You've got to keep hacking away at them with your digital machete.

I will keep this list updated.

I recommend you bookmark this list and come back to it from time to time to double check and make sure these data broker sites haven't re-listed you. Or that new sites haven't cropped up to sell your data.

I also recommend you link to this list from your own personal website if you can, and help spread the word.

If you find any other data broker websites that people can easily opt-out of, please send me a DM on Twitter.

Stay safe out there.

– Quincy