Про бланк - Що означає про: бланк означає і чи варто позбавлятися від нього?

Ви коли-небудь пробували перейти на веб-сторінку і замість цього побачити "about: blank", що відображається в адресному рядку там, де повинна бути ваша сподівана URL-адреса?

Не хвилюйтеся - це трапляється іноді, і це не є нічим поганим. У цій статті ви дізнаєтесь:

  • як щодо: порожнє означає
  • що викликає його появу
  • чому ви можете використовувати його
  • чи можете ви позбутися цього, і
  • чи потрібно про це турбуватися

Тож давайте зануримось.

Що про: пусте?

Про: пусте - це сторінка, яка з’являється, коли у вашому браузері немає нічого іншого для відображення. Це не сторінка в Інтернеті, а щось внутрішнє у вашому браузері.

Частина "приблизно" того, що ви бачите, походить від вашого браузера про URI або схему URL-адрес. Ви можете ввести "about: [whatever]" в адресному рядку, щоб дізнатись більше про ваш браузер.

Це працює у більшості основних браузерів, таких як Chrome, Firefox, Safari, Edge, Chromium, Internet Explorer тощо.

Наприклад, у Chrome ви можете ввести "about: dino" (який Chrome змінює на chrome: // dino), і ви отримаєте сумнозвісне повідомлення Chrome "Dino":

Якщо ви ніколи не грали в динозаврів, що не стосуються Інтернету, навчіться тут (і будьте готові витрачати години свого життя). Але це ні тут, ні там.

Більш корисно, наприклад, "about: about" відображає список URL-адрес Chrome:

Тепер повернімось до частини ": blank" про about: blank. Він просто повідомляє вашому браузеру відкинути цю порожню сторінку, коли вона не має чогось іншого для відображення.

Тож буквально просто показує вам звичайну білу сторінку, на якій нічого немає:

Знову ж таки, це не якесь місце на веб-сайтах - це порожня сторінка, яку ваш браузер тримає під рукою саме для цієї мети.

Що викликає: пусте?

То чому іноді з’являється ця порожня сторінка? Деякі з основних причин:

  • Якщо ви натрапили на погане посилання / URL
  • Якщо браузер не знає, куди йти чи що робити, він повинен щось зробити - так він покаже вам про: blank
  • Якщо ваш браузер виявляє щось небезпечне (наприклад, зловмисне програмне забезпечення), деякі браузери відображатимуть about: blank замість того, щоб переходити на небезпечну територію.

Отже, як ви можете бачити, about: blank in the alone сам по собі насправді не про що турбуватися. Але якщо ви бачите це багато, можливо, ви захочете перевірити свій комп’ютер на наявність зловмисного програмного забезпечення. Детальніше про це нижче.

Використовує для приблизно: порожній

Тепер ви можете задатися питанням - чому я хотів би, щоб ця порожня сторінка з'явилася навмисно? Здається досить марним.

Не так швидко.

Якщо у вас обмежена пропускна здатність / повільне підключення до Інтернету, ви можете встановити домашню сторінку свого браузера приблизно: Таким чином, кожного разу, коли ви відкриваєте браузер або нову вкладку, він завантажується надзвичайно швидко, не витрачаючи жодного ресурсу або мілісекунди.

Як розпочати: пустий як домашню сторінку

У Chrome відкрийте меню (ці три маленькі вертикальні крапки у верхньому правому куті браузера) і прокрутіть вниз до розділу «Під час запуску» (ймовірно, внизу):

Потім виберіть "Відкрити певну сторінку або набір сторінок" (третій варіант) і введіть "about: blank" у текстове поле, що з’явиться.

Тоді, коли ви відкриваєте браузер або нову вкладку, ви побачите чисту білу сторінку.

Інші способи використання about: blank

Ви також можете переконатися, що під час відкриття браузера не зберігаються вкладки або щось із попереднього сеансу перегляду.

Це корисно з точки зору конфіденційності, а також дозволяє розпочати сеанс перегляду без Інтернету, який використовує меншу пропускну здатність.

Чи можете ви позбутися приблизно: blank?

Про: пусте - це насправді не те, від чого ви «позбавляєтеся» чи уникаєте. Але якщо ви бачите його кожного разу, коли ви відкриваєте браузер, можливо, він налаштований на відображення about: blank при запуску.

Якщо ви не хочете, щоб це сталося, просто зайдіть і змініть свою домашню сторінку на будь-яку, якою ви хочете (слідуючи тим самим крокам, що й вище).

Це приблизно: порожнє зловмисне програмне забезпечення чи вірус?

Як ми бачили у цій статті, сам по собі about: blank не є чимось зловмисним. Але це може бути ознакою того, що ваш комп’ютер блокує зловмисне програмне забезпечення. Тож вони можуть бути пов’язані.

Деякі антивірусні та зловмисні програми використовують about: blank, коли виявляють неправильну URL-адресу або сайт. Тож замість того, щоб направляти вас на цей зловмисний сайт, браузер видає цю порожню сторінку, щоб захистити вас.

Порожня сторінка about: може також з’явитися після того, як ви видалите шкідливе програмне забезпечення з вашої системи. Якщо в процесі видалення щось зламалося, браузер відобразить about: blank, оскільки він не може виконати дію, яку ви просили виконати.

Зрештою, якщо ви не хочете встановити: blank як домашню сторінку або вважаєте, що вам потрібно дослідити можливі шкідливі програми або віруси на вашій машині, вам не потрібно турбуватися про: blank.